Důležité informace o webu

Použití informací
Autorská práva
Komentáře
Ochrana soukromí
Články
Kontakt

Použití informací:

Informace zde poskytované jsou v tzv. dobré víře, co se týče jejich správnosti. Najdete-li zde chybu nebo nepřesnost, prosím, kontaktujte nás přes kontaktní formulář.

Pokud si nejste jisti, že rady zde uvedené jsou pro vás naprosto bezpečné, poraďte se nejprve s Vaším lékařem.
To, že je zde popsaná nějaká dieta, ještě neznamená, že ji máte hned začít držet nebo že se jedná o vhodný způsob hubnutí.

Je-li Vám pod 18 let, poraďte se nejprve s Vaším zákonným zástupcem, nebo s Vaším lékařem (v tomhle věku Vám mohou diety uškodit).

Přes kontaktní formulář (ani jiným způsobem) neposkytujeme žádné rady k hubnutí, dietám, atp., je tedy zbytečné nás o ně žádat.

Autorská práva:

Přebírání článků (nebo jejich částí) je bez předchozího písemného svolení autora článku nebo provozovatele webu přísně zakázáno a bude řešeno právní cestou.

Fotky jsou použity z vlastních zdrojů, od autorů daných článků, nebo z SXC, PhotoXpress a ShutterStock.

Komentáře (pod články):

Provozovatel webu není zodpovědný za komentáře čtenářů pod články, za obsah komentáře zodpovídá jen a jen jeho autor.

Některé komentáře jsou schvalovány automaticky, některé moderátorem. Provozovatel (nebo moderátor) webu si vyhrazuje právo smazat komentář odporující dobrým mravům nebo zákonům země, pod jejíž jurisdikci provozovatel spadá, který je off-topic, případně redakčně zkrátit komentář, který je byť z části off-topic.

Do komentářů taktéž nepatří e-maily, odkazy nebo reklama.

Ochrana soukromí / Cookies [wiki]:

Nesbíráme žádná osobní ani jinak identifikující data. Pro informace o politice ochrany soukromí aplikací třetích stran (reklamní nebo sociální sítě, ...) používaných na tomto webu, kontaktujte přímo je.

Např. politiku ochrany soukromí společnosti Google naleznete zde www.google.cz/policies/privacy/.

Články:

Máte-li zájem psát pro nás zajímavé články, ozvěte se nám, domluvíme se na podrobnostech. Požadujeme čtivé, gramaticky bezchybné články na témata související s naším webem, pochopitelně máme zájem jen o originální články.

Kontakt:

Chcete-li nás kontaktovat a máte-li pro to dobrý důvod, použijte k tomu určený kontaktní formulář. Jiné způsoby (e-mail, telefon) neakceptujeme.

.