Dukanova dieta pomůže k vysněné váze

29. listopad 2010 | Diety | Top diety | Diety na hubnutí | Dukan | komentáře: 23954
salat
Dukanova dieta je zajímavou dietou, kterou vytvořil francouzský lékař Pierre Dukan. Tato dieta je založena převážně na konzumaci bílkovin a omezování sacharidů. U Dukanovy diety záleží na tom, kolik kilogramů chcete zhubnout a od toho se odvádí, jak dlouho máte dietu držet. Držela ji i Kate, proto se jí také říká dieta Kate Middleton.

Dukanova dieta má čtyři fáze: útočná, proplouvací, upevňující a stabilizační. V prvních dvou fázích se mohou jíst povolené potraviny dle libosti.

Fáze Dukanovy diety

Útočná fáze

V této fázi se konzumují jen bílkoviny a trvá 1 - 10 dní. Během několika dnů můžete zhubnout až 3 kg. Velmi důležité je pít dostatek neslazené vody alespoň 2 litry. Vhodná je každodenní rychlá chůze, která trvá alespoň 20 minut. Každý den si dejte 1,5 lžíce ovesných otrub. Ovesné otruby koupíte ve zdravé výživě, DM drogerii, v Kauflandě,...
První fáze se drží dva dny, pokud chcete zhubnout celkem 5 kg, tři dny, pokud chcete zhubnout 5 - 10 kg, pět dní 20 kg, sedm dní více než 20 kg.

Povolené potraviny jsou: hovězí, telecí, králičí, kuřecí, krůtí (není povolené vepřové, jehněčí, tučné kousky a kůže),
libová šunka, játra, ryby bez oleje, korýši,
max. 2 vejce denně, nízkotučné jogurty max. 2 denně, bílé jogurty, nízkotučný sýr a mléko,
koření, bylinky, cibule, česnek, citron, hořčice, kečup bez cukru, umělé sladidlo.
Není povolené tučné maso, kůže na kuřeti, tučný salám, více než 4 žloutky týdně, máslo

Proplouvací fáze

V této fázi se střídají dny, kdy jíte jen bílkoviny z první fáze a dny, kdy k nim jíte i zeleninu. Tuto fázi dodržujete, dokud se nepřiblížíte k vaší vysněné váze. Opět nezapomeňte na pravidelný pitný režim a každodenní chůzi, která trvá alespoň 30 minut. Každý den snězte 2 lžíce ovesných otrub.
Povolená zelenina je: brokolice, hlávkové zelí, celer, cuketa, okurky, houby, papriky, rajčata, cibule, papriky, dýně, ředkvičky, špenát, občas mrkev.
Nepovolené potraviny: brambory, těstoviny, kukuřice, luštěniny, rýže, pečivo.

Upevňující fáze

Bílkoviny i zeleninu můžete jíst kdykoliv. Dále můžete jíst menší porci ovoce, 2 krajíčky celozrnného chlebu, jedno jídlo týdně z těstovin, brambor nebo luštěnin bez oleje,
dále se může denně sníst 40 g sýra (ne tučného); jehněčí, vepřové, šunka max. dvakrát týdně,
jednou týdně se doporučuje jen bílkovinný den,
nezapomeňte na dvě lžíce ovesných otrub každý den.
Tato fáze trvá dle toho, kolik jste zhubli v předchozích fázích. Každý zhubnutý 1 kg vynásobte deseti dny. Podívejte se na jídelníček na 3. fázi.

Stabilizační fáze

Tato fáze trvá velice dlouho - dodržuje se celoživotně.
Každý čtvrtek se jí pouze bílkoviny.
Každý den se jí tři lžičky ovesných otrub.
Každý den choďte alespoň 20 minut a choďte pěšky po schodech.
Dostatečně pijte.
Jídelníček dodržujte podobný, jako je ve třetí fázi.

Pokud chcete zhubnout, můžete zkusit třeba Dukanovu dieta. Prý není u ní jo-jo efekt (pokud ale přestanete dodržovat čtvrtou fázi, tak nejspíš bude) a Francouzi ji mají rádi.

Podívejte se na jídelníček, na recepty a na recepty na Dukanovy placky.

Kupte si knihu Dukanova dieta zde a knihy s recepty zde a zde.

 

Komentáře k článku (celkem 23954):


starší komentáře

Romčo,moc se netěš,pokud to zvládne tak to budou opravdu z povolených a tolerovaných potravin.A ještě ke zvířátkům.Pejska nemáme,sice by se mi na chalupě hodil,bojím se tam sama,ale co by kdo dělal skoro se šedesátnicí.Ale jedno zvířátko jsem Fífo taky lovila,ale ne z vody,ale tam s čím chodíme na gyndu.Klíště..Ještě že mám kamarádku zdravotní sestru a ta mi od něj pomohla.Jo a toho peska bych v bytovce litovala.

Jarka - 5. březen 2015 15:13

Tak dneska za nejlepší příspěvek, palec nahoru pro Jarku :-)))))))))))))))))))))))))),čtu, říkám si,koho asi zachránila :-))))

Romča - 5. březen 2015 15:21


Jarko, my máme psa v bytovce a určitě to není chudák. Má totiž operku na
24 hodin denně. Manžela v důchodu.
Nerada, ale dnes se už musím rozloučit. Tak ahóóój zítra

Fífa - 5. březen 2015 15:22

..a jinak Jarko, když ten větrník nevyjde, tak se nic neděje :-)...já právě zrovna bez sladkého můžu být, já ho sama nevyhledávám...až když mi ho někdo naservíruje , nebo upeču kvůli návštěvě a zavoní, tak to slintám, to jo, proto jsem jedla i vánoční cukroví, ale jinak si fakt na sladké nevzpomenu, jak je měsíc dlouhý...jsem spíš na slané

Romča - 5. březen 2015 15:23

Romčo já jsem taky spíš na slané i když po tom co jsem tady psala to je asi jedno,sežeru vše na co přijdu:-)))),ale v kauflandu si kupuju něco jako tyčinky,jsou bud s kmínem a nebo s mákem a jsou vyrobené z pšeničných otrub,samozřejmě v tom je něco špatného,konkrétní složení si nepamatuju,ale kdo je ve třetí fázi A JE UKAZNĚNÝ,né jako já,občas si dát může si myslím,když má hody.

Káťa - 5. březen 2015 15:49

Káťo - za mne - do 3F i Kauflandu mám daleko :-))))))), ale díky ,-)

Romča - 5. březen 2015 16:01

Dievčatá,ak už veterník nemôžeme,tak si idem urobiť aspoň kávu..kto sa pridá?Alex,už si ma znova prekvapila svojim životom- mala by si napísať knihu...a maš pravdu,nástup 10., operácia 11.3. A ty ideš na kontrolu a musíš do nemocnice ležať?
Fífo,ďakujem za tie zauzlené prsty,až sa preberiem a budem schopná,určite sa ozvem
Romča,aj ja si myslím,že prechod má na to stagnovanie vplyv.Takmer každá žena vraví,že v prechode sa musia veľmi obmedzovať,aby si udržali váhu...

Sisi - 5. březen 2015 16:08

Ahoj Sisi, také uzluju palečky :-) a kávu jsem už dopiula :-)......nj. s tím přechodem je to pech, ale já na to nějak nemyslím, je tedy pravda, že teď se mi zase zhoršily návaly, mám je už přes rok, nasadila jsem si ten Sarapis a vše se srovnalo, pak mne doktor přesvědčil na hormony, ale ne kvůli návalům, ale mám velmi velký myom,ty jsem právě brala od října do prosince, tak tam jsem tu stagnaci moc neřešila, protože už od listopadu byly různé oslavy, ale teď, po novém roce jsem si řekla, že fajn, akce téměř žádné a ani ty hormony, zase beru Sarapis, ale jakoby už nechtěl zabírat, nebo jen mírně..tak nevím, nevím,štve mě to

Romča - 5. březen 2015 16:14

Ono sa to raz pohne,neboj sa!
A kde máme nové kočky aBarborku?

Sisi - 5. březen 2015 16:17

Sisi:-) moje ( naše) zlatá, já to mám složitější a jelikož jdu prvně za půl roku( dřív každé 3 měs.) musím na funkční, spiro, rtg, podle toho ekg srdce, jestli je horší kresba, tak Ct, sono uzlin a všech orgánů co mám zasažené atd.. takže bych musela v první vlně dopadnout velice dobře, aby nebyla druhá, a bronchoskopii na sále se vyhnu asi jen omylem( zjištění aktivity atd) A knížku, to mi říká úplně každý, ale já si to schovávám, 4 fáze je kyslík 24 h denně a to budu mít času na psaní až, až:-))))
Romčo myslím, že si nám odpověděla nyní sama, protože hormon, kortikoid, steroid apod. odchází z těla rok až více let, i kdyby si dělala co mohla, takže buď ráda za 4 kila a věř, že se to pohne..

ALEX - 5. březen 2015 16:28

Alex máš to zložité...neviem,ani čo povedať ...snáď tá prvá vlna bude stačiť.Kedy nastupuješ?Budem sa modliť za tvoje uzdravenie...a verím,že kniha uzrie svetlo sveta aj bez 4.fázy...a daj vedieť,určite si ju kúpim,som knihomoľ...najväčším mojím pokušením,čo sa týka obchodov,sú kníhkupectvá...

Sisi - 5. březen 2015 16:44

Alex,milujem tvoj čierny humor...

Sisi - 5. březen 2015 16:45

Alex, no to já vůbec nevím :-(, byla jsem ráda, že jsem po 3 měsících vysadila..ale co třeba holky , co berou hormonální antikoncepci, to by také nehubly? :-(....
Jinak Zlatíčko, co je má stagnace proti tomu, co čeká Tebe...já se v těchto věcech vůbec nevyznám :-(......tak nevím, nejradši bych, aby mi přirostly ještě prsty, ať vám všem, ale Tobě především mohu držet...ale já mám zase pozitvní myšlení a budu Ti posílat energii, i když jak to vypadá, i s tím nás strčíš do kapsy a to je mocinky dobře :-)

Romča - 5. březen 2015 16:49

Holky já vám držím samozřejmě palce všem,moc si nepamatuju kdy která máte různé vyšetření nebo operace

Káťa - 5. březen 2015 16:51

Ďakujem za vašu podporu.

Sisi - 5. březen 2015 16:53

Káva bola výborná aj bez veterníka

Sisi - 5. březen 2015 16:54

Sisi:-) já doufám, že je to ještě černý humor:-)))
Romčo a zase je to individuální, většinou ty holky co nemají problémy s váhou jí berou rády( mají větší prsa ...) a pak ty druhé na kterých se podepíše, nárůst váhy, ale většinou mění bázi hormony po několika měsících, ale když zůstaneš na stejné rok a více, je to skoro v každém příbal. letáku, nárůst váhy, řídnutí kostí, měsíčkování obličeje( otok) ale zase já jen za sebe, samozřejmě zase jsou vyjímky , co je dobré pro jednu, druhé nesedí...To je jako s kojením, všeobecně všichni že kojení tě vysaje, zhubneš,atd a z mého okolí všechny co máme problémy s váhou, kdyby jsme nakojily školku tak ani deko dolů:-))

alex - 5. březen 2015 16:59

Holky já mám přesnou vizi:-) Přesně v osm strhnu spirometr( vidím tak něco kolem100%) jen pro zajímavost doktoři mi říkají, že v mé fázi už to bývá tak 20%:-))Na rtg se předvedu už štíhlejší a zamrkám umělými řasami na doktora a konec už jsem vám jednou psala doktor řekne vlevo, já půjdu v pravo, on léčit se a já to určitě, on řekne zopakovat chemo a já , já už budu na schodech:-))))))

ALEX - 5. březen 2015 17:05

Alex,kedy to ideš do nemocnice?

Sisi - 5. březen 2015 17:09

Až 16. 3. mám to na půl osmé, ale holky po 4 letech už chodím úplně klidně, já to beru takže můžeš být krásně zdravá a může se ti něco stát bez varování, já mám alespoň šanci a navíc můj doktor mi říká, že zadarmo mě určitě nedá:-))))))

ALEX - 5. březen 2015 17:13

Alex, stále z Tebe padám na zadek, sama snad víš, co je nejlepší, i když se mi chce zeptat, jestli by to chemo nebylo lepší podstoupit....ale znovu opakuji, že to znám víc z televize, než ze svého okolí...ten tam nahoře mne prozatím těchto starostí ušetřil...a já za to děkuji....

Romča - 5. březen 2015 17:14

Alex,kromě knihy pana Dukana miluji ještě Betty Mac Donaldovou-Co život dal a vzal..Když je mi ouvej,vždy si ji přečtu..Co ona taky vydržela a brala všechno s humorem.Jarka

Jarka - 5. březen 2015 17:14

To máš pravdu...jeden nikdy nevie...

Sisi - 5. březen 2015 17:15

Alex tak mě se ty velký prsa u antikoncepce zase vyhnuly,brala jsem jí dost dlouho a nic,všude všeho dost,ale prsa nééé a nééé:-)

Káťa - 5. březen 2015 17:17

Jaruško a to já neznám, to já musím sehnat:-))
Romčo, mě všichni říkají, je jedno, že jsi tlustá, léči se, máš tu děti atd... a Romčo právě proto, že tu mám děti, léčila jsem se 3 roky, spadla na úplné dno, jak v životním standartu, tak ve všem kolem navíc léčba zabrala na pouhé 2 měsíce, pak to bylo zpátky, já jsem se rozhodla, já do toho šla, já chci být zase kus ženský, ano je to jen já, ale já musím, musím to takhle stavět, protože jsem dětem něco platná, doktoři už mi sami řekli, že neví jak s léčbou dál, že se vymykám všem pravidlům... Co je lepší, máma co zvrací 13 hodin denně, to ani já tu psychiku neudržím a nebo co je nyní, jsem zpátky ve hře, dělám, starám se o ně, směji se a snad to prostě chvíli vydrží .. A nemysli si přes slzy nevidím na klávesnici:-)

ALEX - 5. březen 2015 17:23

Alex, Zlato, nechci, abys plakala, jen neznalá věci jsem zauvažovala, jestli ta chemo právě nepomůže pro budoucnost, to že v jejím průběhu je to zlé, to je mi jasné....na druhou stranu, tak jak moudře a snedhledem vše bereš a jak jsi humorná a celá záříš jen z těch řádků tady...jsi prostě osobnost a věřím, že to je to, co Ti nejvíce pomáhá a pomůže...kdyby to šlo, tak bych Tě teď objala....

Romča - 5. březen 2015 17:28

Romče , já to cítím až jsem:-)))
holky zase zítra ráno, mě se to sjíždí domů a sadím se, že budu ráda až všichni půjdou spát:-))))

ALEX - 5. březen 2015 17:36

Pridávam objatie pre teba,Alex

Sisi - 5. březen 2015 17:38

...no holky, já stál v práci, už je mi z toho zle....

Romča - 5. březen 2015 17:49

Romča,čo robíš?Veď tam stráviš mladosť,fakt...

Sisi - 5. březen 2015 18:17

...tak se také pro dnešek loučím....a zase ráno :-)...ať jsou naše váhy milostivé :-))

Romča - 5. březen 2015 18:29

Hezký večer všem,já vám tu trošku rozčeřím tu pochmurnou hladinu,můžu?
Tak dneska já:snídaně-vařený pudink 1/2 porce,oběd-dvě gril.kuřecí stehna,svačina-Lučina a večeře kaše z OO.
Jestli budete mít chuť,napište mi,jestli je to dobrý.
A ještě se pochválím,protože ty stehýnka jsem jedla oloupaná ,to nejlepší šlo do koše :-)

Misha - 5. březen 2015 18:29

....účetní , Sisi, a tohle je šílené uzávěrkové období, a navíc tady se firma tak rozrostla, že už je to dávno na dvě síly, ale proč platit další, když to zatím dávám - ale na úkor osobního času, pohody domova i zdraví...no, škoda mluvit...už jedu, mám to domů ještě přes půl hodiny autem a to mě vždy úplně dobije, jak se soustředím za volantem, abych vůbec dojela.......tak papa :-)

Romča - 5. březen 2015 18:32

ALEX MŮŽU SE ZEPTAT,NA JAKOU OPERACI JDEŠ? PAPA

Zuzka - 5. březen 2015 18:39

Zdravím děvčata,pokud by vám to nevadilo,ráda bych se přidala.Hledala jsem nějakou dietu a narazila na vás.Jste všechny moc bezva parta.Po přechodu jsem přibrala víc jak 15kg a nemůžu se s tím smířit.Také to bylo hodně rychlo a celkem brzo,že jsem si neuvědomila,že je to přechod.V té době jsem měla zaměstnání a podnikání současně tak jsem jen dřela a špatně jedla.(nebyl čas)Něco o mě Je mi 48/174 a 85kg.Začala jsem v pondělí a jsem poctivá.Vážení bude ráno,tak uvidím zda se váha pohla.Loučím se a přeji všem pěkný večer.

Hela Helca.2@seznam.cz - 5. březen 2015 19:06

Ahoj Holky a vítám nové, od pondělímě nešel internet až dnes opět připojená, konečně pročítám a směju se prsenkám a tangům, obdivuji Fifu v Jizeře: Můj syn(bylo mu 7 let) zachraňoval topiciho pejska v zamrzlém rybníku oba přežili. Matěj měl strach přijít mokrý domů a tak běhal na hrázi a čekal až prádlo uschne. Štěstí švagr šel okolo a donesl ho domů. Hrdina šel do vany a teplý čaj a postel. Dnes se tomu smějeme tenkrát jsem měla velký strach. Tanga jsem nutně potřebovala vyzkoušet Hezké jen jiné tělo to chce u mě v šuplíčku až na dně:-((

:-) Alex nevím jestli už jsi koupila šmak. nudle v Globusu já je najdu vždy v chlaďáku s Bio a zdravou stravou. Jo prášky na praní z Rakouska taky perou super sestra nás zásobuje:-D Pejsky vám závidím. Já měla od malička doma vždy voříšky(celkem 5), ale zlatíčka. Poslední byla čisto Český fousek a dožila se 14. Teď bydlím sama a tak mám zatím dva kočičáky, ale chodí i ven sice žádný provoz (většinou jezdí chataři), ale strach mám, aby je někdo nepřejel. A teď před operací jsem musela hledat hlídání. Hledala jsem kočičí hotel a když jsem viděla ty klece, br. To bych jim nemohla udělat. Měla jsem štěstí jedna paní se nabídla má tři děti, kočku a tak měl každý kočičák jednu chůvu:-) Teď musím ještě chvilku počkat až budu fit tak bude zase pejsek. Dneska na kontrole ještě min. půl roku mám vydržet.:-((
Ráno bylo převážení, protože jsem musela nahlásit MUDr. váhu a mám nahoře +,80 kg nahoře. A to jsem v neděli na oslavě oloupala strouhanku z řízků a jinak nezhřešila, ach jo. Od úterý držím 2BD+1BZ tak v neděli se zase zvážím a běda kila!!!

Romčo já jsem taky od ledna na houpačce ne se nastartovat dolu a jak ráda bych pokořila 70 a nejde to. Víš, že jsem chtěla jít znova do F1. Teď ještě zkusím 9 dnů střídat 2/1. Zkus to taky Dukan píše, že to někdy pomůže zase nastartovat hubnutí. Asi to bude přechodem už vloni jsem musela brát hormony a to už nechci. Ještě zkusím přírodní sarapis nebo nějakou jinou bylinu na ty migrény a návaly:-((
Tery nevím jestli jsi už psala o tibetské houbě a kde jí sehnat......Prosím napiš posílám email. Houstičky mě taky lákají zkusím až dojím seitan chleba, který je taky mooc dobrý, hlavně má kůrku jako klasický chleba.

Jarko na větrník se mooc těším a když bude dovolený, SUPER. U nás mají v cukrárně ten pravý karamelový nešizený a domů musím jezdit obklikou jinak u cukrárny vždy zabrzdím a ještě v autě jeden zdolám.

Kaťo jsi dobrá za 5 měsíců já se plácám rok s 18 kg a ještě potřebuji 13 kg a nechtějí mě opustit.
Taky jsem našla v nějaké knížce vzoreček na výpočet minimální a maximální váhy : já měřím 158 cm
1,58 x 1,58x18,50 = 46,20 Kg minimální to mě nehrozí, že někdy budu mít
1,58 x 1,58 x 24,90= 62,20 kg maximální to nevím jestli dokážu
Dukan mě doporučuje 63-4 kg

Dneska: snídaně tvaroh + seitan chleba svač. peč.puding bez škrobu Oběd: králík + špenát Večeře boršč polévka

Holčiny díky za super řádky. Ráno jsem měla depku( počasí a tak) a teď se budu chechtat ještě v posteli. Díky a zítra kilo dolů ahoj

Šárka sarkapr@seznam.cz - 5. březen 2015 19:19

Zuzce:-) Já nejdu na operaci, mě už snad operovat nechtějí:-))) Čekáme mě velká kontrola( viz. výše) já chodím pravidelně na takové velké, aby hlídali stav plic a ostatních orgánů, pak bych nepřešla do poslední fáze( fibrozy) a to by nebylo dobré. A jednou metodou je bronchoskopie na sále, ale už jich mám taky za sebou tak 15, tak se někdy chechtám až mi odřou hlasivky, oni už mě mají rádi a většinou mě rozchechtají schválně:-))

Alex - 5. březen 2015 19:49

Tak holky,měla jsem tady kosmetičku a hned jak odešla udělala jsem si jídlo a jsem zase tady:-),vítám nové holčiny.Alex já mám vždycky taky slzy v očích když to tady čtu,co ti život připravil a tím tvým optimismem jsem si tě nějak oblíbila,seš taková správná čurina jak říkám já - omlouvám se pokud by tě to oslovení nějak urazilo,ale já tak říkám kamarádkám,které jsou stejné jako já,je s nima sranda a mám je ráda,prostě jsou to čuriny:-))))Šárko šlo mi to krásně,za to teď,jak jsi si jistě přečetla tomu dávám na prdel,ale je taky pravda,že jsem hubnula z 95 kil a je mi 30 let,to se taky hubne jinak a jde to asi určitě rychleji,ale i tak všechny obdivuju a zejména ty co jsou dorostenky:-)máte rodiny,vnoučata,práci a svoje starosti a ještě držíte diety

Káťa - 5. březen 2015 19:52

Zdravím všechny dukanky a hlásím návrat z chalupy. Teda ten byl už v neděli ale dřív jsem se sem nedostala.

Co se týče jídelníčku + alkoholu :o) jsem to zvládla tak na 70%
Poslední dva dny mě došlo pečivo, trouba tam není a chuť vymýšlet něco na pánev nebyla. Tak jsem si koupila celozrnný rohlík.

Co se týče váhy ... myslela jsem že to bude horší. Měla jsem + 0,6kg. Nutno říct, že jsem měla před menzesem. Takže to klidně mohlo být tím. Dnes ráno jsem měla o 0,2kg méně než při odjezdu.

Já jsem spokojená a jdu 100% dál.

Jinak chaloupka super, lyže, brusle, sáňky a prostě pohoda. Ale ta realita po dovolené je krutá. :o(

Krásný večer.

sisina - 5. březen 2015 19:53

Holky děláte si prdel, ne? Dnes to do konce snad ani nedočtu :) :) Jsem teprve v půlce :)

Tery - 5. březen 2015 20:02

Kátě:-))miluji čuriny :-) jsem spíš taky taková držka, než nějaká LADY:-))))
Vítám velice SISINU a pááááni, tak to jsi dopadla výborně:-)
SISI děkuji:-)
Vítám vše nové, zdravím všechny večerní, ale jak mi říká Fífa jsem spíš ranní směna:-), teda co jsme marod, tak asi celodenní, ale večer prostě muchluji toho mého nejmenšího, čtu pohádky, píšeme dopisy na záda:-)) to by jste měli vidět jak ty velký žárlí:-))

ALEX - 5. březen 2015 20:03

Ještě něco:-)) Šárce:-) ještě je nemám, ale jsem rozhodnutá je najít chtě nechtě.:-))) musím mít flíčky:-))
TERY teda ty tvoje housky, úžasné, pořád kolem nich kroužím:-)))

ALEX - 5. březen 2015 20:08

Alex,toľko básniš,že tiež chceeeeeém....kde nájdem recept?

Sisi - 5. březen 2015 20:24

Neviem nájsťten recept od Tery...
Zuzka,Dita,kde dnes ste?

Sisi - 5. březen 2015 20:34

Sisi 8 PLOO, 8PLPO ,1čl prdopeč,1 tvaroh,3 vejce,sůl,kmín,koření vše smíchat a nechat nabobtnat,dát 8 hromádek na pečící papír,30 minut na 200 stupnů,mám to opsané taky se na to chystám

Káťa - 5. březen 2015 20:41

Alex - to bychom si rozuměly já jsem taky držtička :o) co je lady nevím :o)

sisina - 5. březen 2015 20:43

Tak teď jsem dočetla :)...super, ale nic už si nepamatuji, pokud se mne na něco někdo ptal..:)
Jojo housky jsou úžasné..to je pravda..:)
Jinak Alex, to je fakt na knížku..a to jako že já jsem čtenářka..každý den musím mít knihu, alespoň pán stránek přečíst, což teď díky vám nějak nesztíhám..Vždy jsem považovala čas strávený za počítačem za ztracený..:) a teď se k němu ženu jak blázen..Až jsem doma podezřelá, s kým, že si to pořád píšu :)..
Už se těším do práce, abych se zapojila od rána. přes den to fakt moc teď nedávám..

Jinak jsem prase hnusný..Sežrala jsem sice teda dopoledne, ale dva knedlíky jahodové se šlehačkou..:( :( ale fakt vynikající..máma my to prostě teď dělá naschvál, že vyváří takovéhle jídla..(bydlíme společně v baráku)
Takže ráno se mám na co těšit..

Jinak ta tibetská houba, tak vás holky zklamu..Ta kolegyně od ségry tu houbu také dostala..tak asi začnu množit a rozesílat Vám to balíčkem..:)

Misha- jídelníček snad dobrý (pokud múžu soudit, držím teprve 3 týden), ale asi bych se vyhnula tomu pudingu? Já tedy po něm přibírám nebo stagnuji..Beru to teď už spíš za odměnu..:)

Jinak Alex, myslím, že jsi se ptala z kolika hubnu? Když jsem začala 1F 11.2, tak na staré váze jsem měla 84kg,pak jsemsi koupila digitální až 14.2 a to jsem měla 80,4..Tak pořádně ani nevím..Dnes ráno 76,7... ale to se zítra všechno změní..s tím mým hřešením..Myslela jsem ,že si teď ještě stoupnu na stepper, ale asi na to kašlu,..už je pozdě..

Jinak Sisino jsi dobrá, takhle bravurně zvládnout dovču..Mě to čeká snad příští týden..

Jsem ráda,že housky chutnají..do těch mufinů to ale nemusíte dávat, to mě to jen tak napadlo :) Mělo by jich být 8ks.2 na den..tak bacha Alex :)

Tery - 5. březen 2015 21:05

Káťa,ďakujem

Sisi - 5. březen 2015 21:06

Šárko, já jsem si počítala váhu podle tvého vzorečku, měřím 168cm a vyšlo mi, že bych měla vážit maximálně vážit 70kg. ( to už ale mám nadváhu podle mě) Ideálka pro mě si myslím je 65kg. To jsem měla v mém nejhubenějším období
.Jak si spočítám tu dukanovu váhu? Jsem na tohle nemožná..:). Dík za radu..

Tery - 5. březen 2015 21:21

Tery- dík. No víš ty knedlíky a já na chaloupce buchtičky s krémem. Ale je fakt, že doma i v práci jsem potivá. Ještě potřebuju 7 kilo a mažu do F3 já se tam tak těším.

Sim tě, já vše za téměř 14 dní nedočtu. O jakých houskách je řeč?? Potřebuju už změnu v pečivu.

Zkoušeli jste něco jiného ze seitanu než chleba?

Musím se přiznat, že být bez netu bylo super ale vy jste mi chyběli holky.

sisina - 5. březen 2015 21:35

Sisino, klasické housky na 4 dny..určo znáš..
8 PLOO, 8PLPO ,1čl prdopeč,1 tvaroh,3 vejce,sůl,kmín,koření vše smíchat a nechat nabobtnat,dát 8 hromádek na pečící papír,30 minut na 200 C

A jak dlouho držíš DD..Já jsem hrozná s tou vůlí. Za 3 týdny jsem už alespoň 3 zhřešila..Naštěstí ale hubnu, ale bojim bojim..nechci si to zkazit..

Tery - 5. březen 2015 21:56

Ahoj holky,
krásné počteníčko, ani do knihovny se teď už nemusím honit... :D
Někdo se mě ptal na tu hlívu, dělám ji na min. množství oliv.oleje osmažit a pak dochutit solí a kmínem, myslím že je chutnější než žampiony - ty jsou na mě dost aromatické a hlíva je co se týče minerálních látek zdravější.....
Dnes jsem si nakoupila rybičky: zavináče a pečenáče - snad se mi podaří sloupnout strouhanku i s kůží.
Na váhu polezu až ráno tak uvidím.
Alex krásný životní příběh a zkušenosti s tangam? to mě fakt rozesmálo a hned jsem si vzpomněla na sebe! Jela jsem v tangách na vyjížďku na koních - dovedete si představit s jakým vlkoušem jsem se po hodině vrátila!

Vítám nováčka Helu - holka tady si užiješ srandy!
Káto jsi fakt dobrá - mě by stačilo shodit aspoň 10 kilo a budu se cítit jak modelka. Zatím hubnu své pětky! což je to poslední co by se mi hodilo shubnout.
Tak desátá odbíjí jdu do pelíšku. Dopolední směno pište ať mám večer co číst!
Klidnou noc všem

Lenka - 5. březen 2015 22:05

Lenko díky, to jsem se ptala jáí na tu hlívu..:)
Jdu také spát..dobrou..

Tery - 5. březen 2015 22:10

Tak a zrovna jsem si smazala můj výtvor.

Takže dobré ráno,
Helo vítám tě a na lepší partičku, než jsou holky tady jsi narazit nemohla.

Březen a tak já dělám daňová přiznání, sedím u PC a hrabu se v tom bordelu některých rádoby podnikatelů, telefon u ucha a vysvětluji- takhle to nejde... marně.
Chci to mít do 25.3 hotové, odmítám ty na poslední chvíli.

Alex, předně hodně štěstíčka na vyšetření. Já ti toho prcka závidím. To je přímo dar Boží, mít po dvou skoro dospělácích zase mazlíka.

Holky, kdo máte možnost nakupovat v Německu, to se máte super. Nejstarší tam jezdí tak 4x ročně, naštěstí má velké auto a tak k jeho smůle MUSÍ nakupovat- a to on jako chlap nesnáší.
Letos jsme objednali do firmy pro zaměstnance prací prášky 44 balíků po 10 kg.
Stejná značka jako u nás- rozdíl neskutečný.
Jsou to hajzlíci, jak nás taky šidí, k nám jde opravdu šunt.

Romčo- tak já dnes konečně !!! ráno 69,8 kg No to jsem sice měla letos už taky, ale teď si to nemíním pokazit. Bojuj!!

Včera jsem opravdu neměla čas sem kouknout a byl to šok, tolik počteníčka!!!!!!Dita - 6. březen 2015 07:06

Holky, krásné ráno, Dituš, jsi vždy trochu rychlejší :-)...děláš daňovka, vím o čem je řeč, já dělám toto na plný úvazek a ještě jsem přivydělávala doma, to jsem od února do března nevěděla, co je volný víkend,pak přišla ta krize a mě postupně firmy odpadly, ale jak jsem tu prezentovala včera, firma, kde dělám,má práce pro dvě a táhnu to sama, ovšem na penězích jsem to nikdy nepocítila a po živnosti zůstala díra v rozpočtu...

No jinak děvčata, já po BZ samozřejmě nárust, už ani nepíšu kolik, protože mám zase ještě víc než před těmi dvěmi BD :-(((....já to Šárko začla držet 2/1, ale asi to nebude opět k ničemu....tak dobrá, žádný stres...jen jsem ještě večer přemýšlela, když to tak nepůjde, jak dlouho je dobré zůstávat v 2F - myslím výživově pro tělo - bez ovoce, luštěnin atd......tak jsem taková celá rozladěná a zmatená.....na druhou stranu jsem si uvědomila, že na rozdíl od většiny z vás, které začly a chybí jim hlavně přílohy, jsem se právě já ty dva roky plácala s tou Plážovou dietou, takže už tu celou dobu jsem byla zvyklá jíst bez pečiva a přílohy vyjímečně, tím pádem pro mé tělo nebyl Dukan takovým šokem...tak to je také určitě důvod...jenže jak to tedy rozjet?


Tak kdo další se přidá ????Myslím teď do dnešní diskuse :-)))krásný den :-)

Romča - 6. březen 2015 08:06

Romi, no pokud děláš v soukromé firmě- to je opravdu mazec.
Synové s manželem mají firmu, původně dělala účetní dcera. Naštěstí pro ni se dostala do státní služby a nemůže si to vynachválit- jak říká k soukromníkům už nikdy a do rodiny ani za nic- so-neděle, naprosto běžné a to jsem po své práci chodila i já.
A dobrá účetní to je pro firmu vlastně nejdůležitější člověk (v Česku pořád mizerně placený, zaměstnavatel o tom nechce ani slyšet).
Účetní může pracovat poctivě-přesně podle zákona, nebo poctivě podle zákona a s tím, že dokáže využít všechny kličky zákonem povolené- a pak jde často o velké peníze. Teď účetní dělá snacha-manželka toho staršího a je vynikající.

Romčo, vydržať!!!! No ono je to možná i tou tvou předchozí dietou, prostě musíš to tvé tělíčko přelstít, nedat se !!. DD u mne-první dieta v životě. A přechod je sviňa- to organizmem pořádně zamává.

A už zase- závislačka na diskuzi, ale já teď nesmím !!!!

Dita - 6. březen 2015 08:36

Dobré ráno.Tak dneska mám volno a zítra zase hurá do práce.
Jinak váha stojí taky Romčo.Ale mám to v ponělí dostat,tak to bude asi tím.
K obědu chystám uzený stehýnka se šmakounem a chci se dneska vrhnout na ty housky.Ma takovej plech na 6 mufin,tak to zkusim.Bydlim v malem meste a velky vyber potravin tu zrovna neni.Třeba je problem koupit odtučněné mléko.Ale mame tu krámeček zdravé výživy a tam chodim pro OO a šmakouna.Ale jezdim do Rakouska pro prášek a aviváž,protože kvalita je nesrovnatelná.Nikdy mě nenapadl třeba ten prdopeč,ale určitě se na to teď zaměřím.

Misha - 6. březen 2015 08:42

Misho, na odtučněné mléko se vyprdni ta modrá voda je hnus, skoro všechny používáme polotučné, taky jogurty s trochou tuku. horší než tuk jsou sacharidy.
A už opravdu sem nakouknu až zítra.
Tak se mějte sluníčkově.

Dita - 6. březen 2015 08:58

Ahoj děvčata tak dneska je konečně ten ples,já zase 65,5,tak snad se do toho vcucnu:-)Tak mějte hezký den,piště piště

Káťa - 6. březen 2015 09:05

Zdravím rannú smenu!
Romča,neváž sa každý deň,stací napr.každú sobotu ráno,na lačno po...vyprázdnení.Tak sa iba stresuješkaždý deň.Veď vieš dobre,čo môžeš jesť,nehreš a uvidíš...Ja som si každý týždeň zapisovala váhu,aj obvod pŕs,pasu a bokov...skús,možno sa upokojíš a pôjde to!

Sisi - 6. březen 2015 09:10

Už jsem tady! Zdravím a přeji krásný den.
Včera večer se mi podařilo vyžďuchat manžela od počítadla a zapojila se výjimečně do noční směny, leč, stala se nemilá věc, napsala jsem román, ale pak se počítač kousl a do půlnoci jsem bojovala o zachování toho dlouhého příspěvku, nepovedlo se, stopa zde po mně nezůstala.
Takže píši znovu, na co si vzpomenu. Helu jsem přivítala, Jaruš jsem psala, že nejen pavoučí nohy a ruce a to ostatní máme společné, ale i já miluji Betty Mac Donaldovou a knihu Co život dal a vzal používám ji jako antidepresivum.
Sisině jsem psala pár obdivných řádků, jak se na chalupě poprala s pokušením, Sisi jsem ubezpečila, že jí stále držím prsty. Mishu jsem upozornila, že pytlík pudinku je moc, maximálně 1/2, bo je to povolená potravina a napsala recept, jak si vylepšuji ranní kaši ještě přidáním 1 PL vanilkového pudinku. No a to mám pro ten den všechno povolené už zbaštěné, protože tam ještě dám 2PL Goji .
Šárku jsem radostně přivítala a měla jsem radost (mám radost), že je stále mezi námi, a radila jí, aby neměla depku, že život je stejně krásný. Také jsem něco psala Lence a Tery, ale už si nepamatuji co. Jó, a ptala jsem se po Zuzce a Daně kde jsou naše stálice?
A Alex jsem psala, že už nikdy nebudu fňukat, že je mi ouvej, protože ve srovnání s ní, je mi prd. A že ji obdivuji a že jsem ráda, že jsem vás všechny tady potkala. A možná toho bylo mnohem víc, ale ta paměť....
A Romi, u mne váha už 3.den stagnuje, takže je vlastně všechno v pořádku :-).
Holky, nerada, ale jsem pracovně nucena se odtrhnou od počítadla.
Pa pa pa a slunce v duši

Fífa - 6. březen 2015 09:11

Jinak Šárko, my jsme i stejně výškově a pod 70 se také nemohu dostat.....

Sisino, , Ty jsi borec, za takový týden nic nepřibrat, mě stačí jeden ples a 2kg nahoře!!!!!

A Dituško!!!, Tobě jsem nestačila pogratulovat ke zdolání 70...tak snad si to přečteš,moc Ti to přeju :-))

Romča - 6. březen 2015 09:14

Fífo,psala jsem 1/2 porce toho pudinku,ale Tery psala,že pudink vůbec.Tak nevim,ale četla jsem,že ten dr.Oetker můžu.

Misha - 6. březen 2015 09:23

Tady orel, tady orel:-))) volám a zdravím všechny moje oblíbenkyně:-)) Holky, ale je to fakt, že se ráno na vás taky těším, den je růžovější i když u nás asi podle nebe konec světa:-). Rychle si s malým nadiktujeme co potřebujeme a mažeme ke strojům:-) Já jsem totiž asi poslední člověk s tlačítkovým mobilem a bez internetu, tak musím jen z notbooku. Kluci mi kvůli tomu peskují, mám ho přelepený izolepou, ale prostě ho miluji( mobil), říkají děláš ostudu, a pak jak jsem si koupila to auto, tak koupíš si nový model....bla bla a vytáhneš tuto, když fotíš pozabíjíš stovku lidí kolem, vrchol byly vánoce, když už i malý dostal od kluků tablet a absolutně bez sebemenšího zaváhání ovládá vše. Dostala jsem od kluků nakreslený a v něm peníze na pořádný mobil a co jsem udělala, nic, peníze jim nenápadně šoupla k narozkám:-)) A vrchol, oba řídí, mají svá auta, ale jeli mi pomoci už nevím s čím, sedli ke mě do auta a koukají jak přepínám rádio a říkají mami víš, že máš dotykový displej, no jasně že vím, když mi to po 3 měsících řekli:-))))))

ALEX - 6. březen 2015 09:35

Misho, samozřejmě můžeš, ale musíš počítat s tím, že je to tolerovaná potravina a započítat do celodenní spotřeby, když třeba ještě něco zahustíš, nebo použiješ sojovku nebo kakao, prostě držet se jen toho povoleného množství na den,až když se váha zastaví, tak si ubíráme i tolerované potraviny...jinak pudink od Otkera je v pořádku, protože obsahuje kukuřičný škrob, jiné pudinky mají bramborový a ten nesmíme!!!

Romča - 6. březen 2015 09:38

Alex ahoooj :-)))))), už zase perlíš :-)...ale mohu Tě uklidnit, že já mám také tlačítkový mobil, byť od narozenin nový, ale dotykáč prostě odmítám, nějak mi to nejde a u PC jsem ráda za klávesnici a myš, nedej bože, jak mi někdo strčil noťas s tou myší na kolečku uprostřed :-)))))

Romča - 6. březen 2015 09:41

Romče :-) nás pokrok nezastaví:-))
jinak k váze, dnes stop, nebo mínus tak o O,2, což považuji za stop, ale pořád jsem nebyla na..... už asi bouchnu:-) Naštěstí mám volno- pracovní víkend, což znamená, že táta hlídá a já dělám, bože jak já se těším, je to jak, jak ( chtěla jsem napsat orgasmus:-) ale napíšu svoboda pro naše nosy jedu pro zboží do prahy, přitom pokoupím vše potřebné atd atd:-))
Jinak co ty jak to pěkně říci, ty s těmi knedlíky???? :-))) o vy darebnice:-))
psaly jste tu o tibetské houbě, myslela jsem si trubka, že by to mohla být ta vietnamská, jak dávají do jídla, ty já totiž miluji a zrovna v Praze zajíždím přímo na jejich tržnice, ale pak jsem dala do vyhledávače a vyjede vám povídání i místa distribuce..
Fífě:-) jen si fňukej, občas musí každý. Já dělám, když mě třeba odeženou od práce, že je to těžké atd tak na ně spustím jsem jako do prd... nemocná, nebo co?? a pro změnu když mi něco nebaví tak zase začnu takže fain, já si tady v tichosti umírám, dřu se a každýmu je to jedno :-)))) To by si viděla jak mi na to skáčou:-)
Další nevím, musím se vrátit na článek:-)

ALEX - 6. březen 2015 09:57

Ahoj čurino:-)ty zas jedeš teda.Holky můj táta si koupil dotykáč a po večerech si s nim vždycky hrál a pravidelně nám volal - omylem,spíš a v noci ti zvoní mobil,tak na to čumím a říkám si co se děje,zvednu to a ticho,tak volám tati...a on nooo????Tak říkám co je co chceš?Nic já si jenom hraju,to je omyl.....To samý udělal bráchovi...No a já si pak koupila ten samej mobil co on a v noci sem omylem volala švagrový:-)

Káťa - 6. březen 2015 09:59

Alex a co pšeničný otruby???Já když si udělala něco s pšeničnýma otrubama,tak jsem měla průjmík,třeba by ti to pomohlo

Káťa - 6. březen 2015 10:01

Holky to vám musím napsat?:-) jak jsem jela komentáři, narazila jsem na ten vzoreček a tak jsem čapla kalkul. a spočítala nejnižší 56 kg a nejvyšší 76 kg, hele dostala jsem záchvat smíchu, 56 kg ty jo to jsem šla možná do druhý třídy:-))) tak to říkám za sebe to já nikdy nedokážu:-))))

ALEX - 6. březen 2015 10:08

Alex, pomáhá i psylium - je to vláknina pro střeva zdravá, ráno nalačno do sklenky s vodou vypít, dále jsem momentálně někde vyčetla, že metabolismus rychlí i čaj pu-erth(snad to píšu dobře), tak jsem koupila takový ext- sypaný, žádné pytlíky a tedy nevím, jestli zrychluje metabollizmus, ale mě jo,na Wecko někdy běžím, že sotva doběhnu :-))))je třeba něco zkusit, je třeba, aby střeva nezlenivěla a aby se vyprázdnila...

Romča - 6. březen 2015 10:20

Kátě:-) já mám doma chlapy a ty stávají většinou protivný, kluci dělají v noci, táta teda přes den, ale než začnou reagovat, je to peklo, a já otevřu oči, ohmatám špeky, jestli se mi to nezdálo:-)) a můžu si zpívat:-) a tuhle slyším jednoho, už zase něco bere?? že jo?? No dovol, jedu na svou slunečnou duši:-))
Ale pozor, holky, pozor, když se naprdnu, to já vám dokážu být zákeřná sviňucha!!:-) ale zase už to musí být, ale škrtací teda jsem:-) a nejstarší je po mě, to by jste měli vidět ty bitky, když do nás někdo vartuje:-)) Kluk vždycky, mami vždyť máš kosti v prd...uhni a já jak ta stará Škopková:-)) držte si mě, nebo za sebe neručím:-)))

ALEX - 6. březen 2015 10:25

Tady poštolka...Alex si božská...pridám jednu radu na vyprázdnenie- zjesť 5-6 sušených sliviek(ja viem,že nie sú povolené,ale v tomto prípade je to pomoc a aj trošku zmena v jedle ;) ) a zaliať pohárom teplej vody , to sa potom letí na to správne miesto ako o preteky...

Sisi - 6. březen 2015 10:31

O moje zlatíčka díky za rady-) je fakt , že jediné co mě napadlo byly švestky a to asi taky udělám:-)
Sisi já už jsem včera byla odpojená, jinak bych ti housky napsala, ale koukala jsem jak holky reagovaly:-)) A už jste pekly?? jsou fakt božské a Tery neboj mám na dnes jenom dvě a ještě ty nejmenší, oni mi je ty pacholci ráno sežrali:-)) ale já jsem si teda k snídani moc pochutnala:-))

ALEX - 6. březen 2015 10:45

Alex já se na ně chystám až zítra,obávám se totiž že bych je sežrala všechy a už jsem otruby měla a jsou tam ty pšeničné otruby co mě vždy proženou a jdu na ten ples,tak aby nebyl malér,ale už se na ně těším

Káťa - 6. březen 2015 10:51

Piecť budem zajtra-chlapom dobrý zákusok a sebe pečivo

Sisi - 6. březen 2015 10:56

Tak jak holky, nějak jste zamrzly při pátku? :-)))...já tedy makám, ale pořád nakukuji....já dnes pečené kuřecí stehno, kůži jsem nechala už doma kocourům :-), nemám nějak fantazii na vyváření, nebo spíš náladu a čas, nevím,co o víkendu, měla bych dát ještě zítra BD, v neděli BZ, ale jelikož jdu v pondělí na večeři s kamarádkou a pak na koncert Zagorové, tak si říkám, že dám asi BD i v neděli a k večeři v restauraci nějaký steak se zeleninou....
Alex ty jedeš znovu 1F?

Romča - 6. březen 2015 11:30

Romi, nejsem zamrzlá, ale dnes sedím za volantem a počítadlo bych tam nedostala. Jsem zde jenom na otočku a nadalo mi to, jak jinak závislákovi, abych nenakoukla. Vidím, že ranní směna jede, tak je to OK. Já dnes BD, včera jsem už zkusila BZ a ze zeleniny jsem si dopřála pouze 1/2 okurky. Zítra se jedeme seznamovat s těmi skorotchány naší dcery, myslela na mne a ke společnému obědu bude losos s grilovanou zeleninou. V podělí bych se tudíž neměla na nic vymlouvat, ale známe své pappenheimské, že.
Už na mne troubějí, letím.
Pište a dukaňte nebo aspoň pište :-)
Pa pa

Fífa - 6. březen 2015 11:54

Romče :-) je tu nějak mrtvo:-)) a mě se nečekaně přiřítili všichni kluci, jeden už má po škole, druhý má volno a třetí jim samozřejmě skočil kolem krku a všichni mají hlad:-))
Já Romčo od pondělí jedu znova 1F a vydržím do neděle, taky mi to stálo, pak ta chřipka, tak jsem myslela, že to bude nejlepší, a i holky mi to psaly ať to udělám..
No a rázem lepší než půl kila sem a tam,ale co bude dál nevím najedu pak na 1/1 a uvidím ...
Miluji Zagorku:-))) se teda máš:-)

ALEX - 6. březen 2015 12:07

Tady to tedy jede, vůbec nestíhám, natož něco napsat :-(
Já jsem s vyvářením také v koncích. Na dnes jsem udělala zeleninovou, krémovou polévku a v toustovači jsem si opekla duk. chleba a nakrájela na malé kousky jako chrupánky :-)
Na víkend jsem koukala do jednoho časopisu s recepty a byly tak kuřecí prsa s bazalkovým pestem a zak. smetanou a cherry rajčátky, tak to asi odzkouším a uvidíme...
A druhý den asi udělám rajskou, to bude hokus pokus, protože tu jsem ještě nikdy nedělala :-)
Zkusila jsem udělat BeBe sušenky z jednoho receptu od vás a nejsou zlé, kolegyňce chutnají a to nedrží dietu :-)
Na váhu chodím jednou týdně v neděli, ale nevím, zda tentokrát půjdu, moc se nevážím a nestresuji se tím. Zatím mám dole 10kg a jsem spokojená s tím, jak to je, ale před sebou ještě 12kg :-) takže vlastně ani nevím, zda mi váha stojí nebo jde dolu nebo nahoru...
Mějte se krásně pracantky :-) Já jdu také něco dělat

Majtetka - 6. březen 2015 12:08

Fífo,tak mě napadlo jestli muj otec někde nezanechal stopu,co my dvě máme společného,ale nevím odkud jsi,aspoň kraj.Ráno do kaše zase přidávám protein z Dm,ale spíš proto abych se ho zbavila,moc mi nejel.Ale ve zdravé výživě jsem koupila sojový nápoj extra protein a ten mi docela chutná.Jinak pro nové, čerpám nápady z dukanek Brno,jednoduché,chutné.

Jarka - 6. březen 2015 12:09

Zdravím Majtetku a Jarušku:-)
Fífě teda snad to vypadá na dobrý počin, když kvůli tobě dělá lososa, to se mi líbí, to oceňuji, mě tchýně za 5 let udělala tak kafe a to ještě z donucení:-))))
Sisi:-) taky budu péct dobroty, mám tu všechny, tak je musím zakrmit, než odjedu, zbytečně si ale neubližuji.-) a většinou koupím v Liedlu mražený koláč a štrůdl, ten oni zbožňují, ale možná spíchnu domácí mraky, to je to vypalované těsto plněné pudinkem, to zase můj největší zabaví celý plech a žere a žere:-))
Jinak prý budou hlídat v neděli malého, aby mohl táta se mnou, to teda koukám, to jsem zase zvědavá co za tím bude??:-))))

ALEX - 6. březen 2015 12:54

...holky odskákla jsem do takové večerky, co tu máme a koupila si semínka - lněné, slunečnicové a dýňové a zkusím ty housky a mírně do nich některé přidám...já od září, s vyjímkou vánoc jím jen ty otrubové placky, tak věřím, že si pochutnám, i když já si bez toho pečiva tak nějak opravdu zvykla, ale něco bez placky nedám...koupila jsem i brynzu, takže to vidím na ty houstičky s míchanými vejci s bryndzou, to bude mňamka :-))))....musím si ty BD nějak zpestřit :-)

Alex 7 dní 1F - jsi dobrá, no já počkám, co udělají další dvě série 2/1 :-))

Romča - 6. březen 2015 13:04

Ahoj holky.Tak já od pondělka ve 3F.V podstatě jím pořád stejně,akorát jsem si 2x dala jablko a mám 1kg nahoře.Se musím smát.Já budu ve 2F asi doživotně.

Zuzka - 6. březen 2015 13:14

Romčo:-) určitě budeš nadšená, mě úplně po plackách a chlebu vyrazily dech, je to opravdu pečivo a jak jsou vysoké, no pohádka a hlavně od rána nemám vůbec hlad, snědla jsem z donucení bílý jogurt( honím ty střeva):-)))
Já nevím dobrá? To vydržela každá z nás.. ale je fakt, že mi to nyní přišlo snadnější a určitě jsem neudělala žádné chyby, jedu jen povolené, tolerované jen do pečiva a to ještě střídám. Poprvé jsem skoro umřela hlady a teď je pohoda, sem tam nějaká chuť, ale díky dětem se tu pořád válí nějaká sušenka, brambůrky, tyčinky, čoko a já nic ani se nedotknu, to jsem poprvé musela vše schovat a i to byl malér:-))))

ALEX - 6. březen 2015 13:16

Ahoj Zuzko:-) ježíši to vůbec nepiš:-)))) Ty a přibrat? Po jablku? no to jsem v háji:-)))

ALEX - 6. březen 2015 13:18

Zuzanko, ahoooj, to není možné !!!!!! Jablíčko je nejméně cukernaté, čistí střeva, to bude určo něčím jiným - nejsi už více v klidu oproti nervům, co jsi měla?

Romča - 6. březen 2015 13:18

Alex já dávala 1F 5 dní, protože jsem chtěla sundat cca 13kg, tak jsem měla strach zůstat bez vitamínů...a té zeleniny jsem se tolik nebála...no a vidíš, co mám teď :-(

Romča - 6. březen 2015 13:20

Určitě jsem a začala jsem trochu jíst.Ale musela jsem se smát co se mnou 2 papriky a 2 jablka udělají :)

Zuzka - 6. březen 2015 13:35

Zuzanko, jestli trochu víc jíš, tak se Ti asi zaplnila střeva, to bude tím :-)

Romča - 6. březen 2015 13:55

Snad jo :) Mažu pro Matynku do školky,papa

Zuzka - 6. březen 2015 14:11

Hodina venkovního řádění splněna, úlohy rozděleny, nyní příjde káva a pak, pak fakt nevím:-) JO, budu dělat ryby, už vím jak se zase naser... , protože mám hluboce zmrazené a budou zase samá voda, už jsem dobrou rybu neměla ani nepamatuji...
Ještě než dnes skončíme a já podle plánu nejspíš až v pondělí, chci popřát Kátě vydařený ples, Fífě skvělé budoucí příbuzní, obzvlášť když klokan dorazí v březnu, ty jo nebo v dubnu:-)) no ono je to jedno, my taky čekali v červenci raka po tátovi, pak malovali jednu porodnici a nevyvolávali a tak mám srpnového lva:-))a v papírech 10. měsíc :-)) že by slonice, je fakt, že jsem se ptala zda mám rodit v porodnici, nebo mám dojet do ZOO, ale vzali mě:-))
Všem ostatním krásný víkend a pište!

ALEX - 6. březen 2015 14:39

No, já dnes jedu k dceři pomuchlat vnučenky, neviděla jsem je dva týdny, tak už se mi stýská...o víkendu budu plnit domácí povinnosti, které přes týden nezvládám, abych v pondělí, plna síly, nastoupila do pracovního kolotoče :-)))
Také přeji všem, ať víkend užijí dle svých představ a k plné spokojenosti, hodně radosti a sluníčka na nebi i v duši :-)

Romča - 6. březen 2015 14:43

Alex děkuju a přeju všem hezký víkend

Káťa - 6. březen 2015 15:06

Ahoj děvčata, úkoly splněny(na rehabku odcvičeno, úklid pavučin, dřevo leží u krbíku)tak za odměnu jsem tady.
Fifo zítra si užij očuchávačku a lososa
Sisi taky zítra peču
KÁŤO KRÁSNÉ PLESÁNÍ:-D
Sisina teda jseš borec z chaloupky se vracíš jak laňka
Alex ORLE jak píše Fífa je to prd co máme TY čím si prošla a prožíváš a s jakou energii. Moc mě připomínáš tátu, když mu řekli, že má max.2 roky po úraze míchy. Já byla malá 4 roky a brácha na cestě. To byl motor a pak další naděje experiment operace první u nás, dvacet let tu ještě byl a já jsem šťastná, že to nevzdal a byl můj rádce při prvních láskách (tatínkova holčička). Moc mě chybí, ale dnes už ho chápu, když odcházel....a to mě bylo 25 ...Alex do pr....přeci musí existovat ještě nějaká možnost třeba i experiment. Třeba v IKEMU nebo v jiné nemocnici. Co v zahraničí?
Dito jo účetní ta tvrdý život má:-D Každý rok nějaká nová vyhláška či§. Přes 20let si každý rok říkám začnu dřív ať 31/3 a další várka 30/6 není stres, vždy se nějaký dokládek najde:-D Ale zase mě to baví a někteří klienti jsou už rodina a z některých mám žaludeční nervozu, ale to je život.
Jarko ten sojový protein je bez příchuti já má z DM vanilkový a ten se do housek mooc nehodi
Tery musím vyhrabat dukan váhu někde jsem zabordelila. Ten výpočet min a max je jen orientační, ale i tak mě to pobavilo rozdíl 18 Kg
Lenko závináče s makrelou a file jsem taky naplánovala na víkend a už se těším na orgie
Misha odtučněné mléko taky nepoužívám je to škoda peněz. Když tak naředím s vodou polotučné. Skus pečený puding bez škrobu nebo panna cottu s gojou.

Zuzko +++to jsem měla po návratu z nemocnice, když jsem naplnila potrubí:-D Ale to ty znáš, že je na chvilku. Závidím jablíčka já letos nasušila křížaly a všem mooc chutnají. Ale příští rok si taky dáám viď

Holčičky krásný víkend a žádné hříchy pa

Šárka - 6. březen 2015 19:36

Romčo a Fífo i ostatní. Věřte, že pokušení bylo veliké ale já se tak bála, že přiberu. :O) Zjištění bylo pro mě velkým potěšením a zároveň další motivací vydržet až do konce. Ač necvičím a mám klasický pohyb pracující maminy s dvěma dětma a psem, tak si myslím, že mi to jde víc jak dobře.
Mám pocit ... že Dukan psal dietku přímo mě. :o)

Včera jsem musela vyházet skříň a najít menší džíny. Ty velké jsem zahrabala až naspod a budu doufat, ž tam zůstanou navždy. Mám ještě jedny, které jsou mi malé. Do těch se taky časem vlezu. Jsou totiž fakt pohodlný a hezký. Takže mám nový cíl.

No už to tu smrdí sebechválou takže přehodím list ......

Ráno šok .... my měli sníh. Já už se těším na jaro a ono sněžilo. Hnus!!!!! Potřebuji už sluníčko.
Ikdyž, když přijdu sem ... tech sluníček je tu hodně a je jedno jestli venku sněží či je zataženo :o) Tím chci říct, že jsem fakt ráda, že jsem vás tu holky našla.

Všem krásný večer a ranní směně... krásné ráno

sisina - 6. březen 2015 22:02

Káťo- užij si ples

sisina - 6. březen 2015 22:06

Zuzko- gratulace k F3 dobrá práce. Z jablka si určo nepřibrala, to snad ani nejde. To se srovná uvidíš.

sisina - 6. březen 2015 22:09

Prosím recpet na bebe sušenky. Velmi pěkně děkuji

sisina sisi.x@seznam.cz - 6. březen 2015 22:12

Tery- já začala 25,1 na 83,8kg na začatku 3 týdne jsem měla -5kg po 7 dýdnech mám dole 7,3 kg Kromě chalupy jedu poctivě.

sisina - 6. březen 2015 22:18
starší komentáře

Přidat nový komentář:

Jméno: Email: