Dukanova dieta pomůže k vysněné váze

29. listopad 2010 | Top diety | Diety na hubnutí | Dukan | komentáře: 33007
salatDukanova dieta je zajímavou dietou, kterou vytvořil francouzský lékař Pierre Dukan. Tato dieta je založena převážně na konzumaci bílkovin a omezování sacharidů. U Dukanovy diety záleží na tom, kolik kilogramů chcete zhubnout a od toho se odvádí, jak dlouho máte dietu držet. Držela ji i Kate, proto se jí také říká dieta Kate Middleton.

Dukanova dieta má čtyři fáze: útočná, proplouvací, upevňující a stabilizační. V prvních dvou fázích se mohou jíst povolené potraviny dle libosti.

Fáze Dukanovy diety

Útočná fáze

V této fázi se konzumují jen bílkoviny a trvá 1 - 10 dní. Během několika dnů můžete zhubnout až 3 kg. Velmi důležité je pít dostatek neslazené vody alespoň 2 litry. Vhodná je každodenní rychlá chůze, která trvá alespoň 20 minut. Každý den si dejte 1,5 lžíce ovesných otrub. Ovesné otruby koupíte ve zdravé výživě, DM drogerii, v Kauflandě,...
První fáze se drží dva dny, pokud chcete zhubnout celkem 5 kg, tři dny, pokud chcete zhubnout 5 - 10 kg, pět dní 20 kg, sedm dní více než 20 kg.

Povolené potraviny jsou: hovězí, telecí, králičí, kuřecí, krůtí (není povolené vepřové, jehněčí, tučné kousky a kůže),
libová šunka, játra, ryby bez oleje, korýši,
max. 2 vejce denně, nízkotučné jogurty max. 2 denně, bílé jogurty, nízkotučný sýr a mléko,
koření, bylinky, cibule, česnek, citron, hořčice, kečup bez cukru, umělé sladidlo.
Není povolené tučné maso, kůže na kuřeti, tučný salám, více než 4 žloutky týdně, máslo

Proplouvací fáze

V této fázi se střídají dny, kdy jíte jen bílkoviny z první fáze a dny, kdy k nim jíte i zeleninu. Tuto fázi dodržujete, dokud se nepřiblížíte k vaší vysněné váze. Opět nezapomeňte na pravidelný pitný režim a každodenní chůzi, která trvá alespoň 30 minut. Každý den snězte 2 lžíce ovesných otrub.
Povolená zelenina je: brokolice, hlávkové zelí, celer, cuketa, okurky, houby, papriky, rajčata, cibule, papriky, dýně, ředkvičky, špenát, občas mrkev.
Nepovolené potraviny: brambory, těstoviny, kukuřice, luštěniny, rýže, pečivo.

Upevňující fáze

Bílkoviny i zeleninu můžete jíst kdykoliv. Dále můžete jíst menší porci ovoce, 2 krajíčky celozrnného chleba, jedno jídlo týdně z těstovin, brambor nebo luštěnin bez oleje,
dále se může denně sníst 40 g sýra (ne tučného); jehněčí, vepřové, šunka max. dvakrát týdně,
jednou týdně se doporučuje jen bílkovinný den,
nezapomeňte na dvě lžíce ovesných otrub každý den.
Tato fáze trvá dle toho, kolik jste zhubli v předchozích fázích. Každý zhubnutý 1 kg vynásobte deseti dny. Podívejte se na jídelníček na 3. fázi.

Stabilizační fáze

Tato fáze trvá velice dlouho - dodržuje se celoživotně.
Každý čtvrtek se jí pouze bílkoviny.
Každý den se jí tři lžičky ovesných otrub.
Každý den choďte alespoň 20 minut a choďte pěšky po schodech.
Dostatečně pijte.
Jídelníček dodržujte podobný, jako je ve třetí fázi.

Pokud chcete zhubnout, můžete zkusit třeba Dukanovu dieta. Prý není u ní jo-jo efekt (pokud ale přestanete dodržovat čtvrtou fázi, tak nejspíš bude) a Francouzi ji mají rádi.

Podívejte se na jídelníček, na recepty a na recepty na Dukanovy placky.

Kupte si knihu Dukanova dieta zde a knihy s recepty zde a zde.


 

Komentáře k článku (celkem 33007):


starší komentáře

Romčo tak s tímhle ti asi neporadím..:( nic neznám..mamka snad na to brala nějaké léky, ale fakt nevím..
S tou kolegyní to věřím o tom soukromí..proto jsem ráda,že tu jsem sama..tak aspoň na to nejsi zase sama a snad už nejsi tolik uhoněná...
Tady se zas něco chystá..vypadá to na parádní bouřku..já doma pootvíraný všechny okna a klíče jsem tam zapoměla..a máma je ve městě.snad dorazí co nejdříve..

Tery 8. červenec 2015 12:29

Ahoj dietářky:-)) jsem po dlouhé době ve světě elektroniky:-)) dnes jsme asi po dvou týdnech zapli televizi a počítač:-)) dělám příkazy, tak vám písnu:-)) koukám, že dnes je telepatie a je nás více a Tery asi včera erupce, ráno u mne kamarádka bouchla pneumatiku, odpo nabourali prostředního, večer nevěstu, naštěstí mám na vše havarijky a i vina je jinde... ale teda to koukám,co se to dělo, asi to vedro..
Romča pořád bojuje, takže jak vlastně váha ?? Když budeš mít čas...

ALEX 8. červenec 2015 14:06

Jinak mě přišli ty výsledky, kosti a mineralizace jakž takž v normě, ale úplně jsem 7 měsíci diety dokázala zbavit tělo vitamínů a to nadoraz, takže dopuji a dopuji a z toho všeho ty mé stavy únavy, aritmie, oči atd... jsem ráda že jsme na to přišli, doufám že se to neodrazilo na mé nemoci, ale ulevilo se mi , doktorka namíchala různé kapky, vše se zlepšilo a jeden z důvodů hypovitaminozy je i znemožnění hubnutí, takže pár otázek zodpovězeno i to že každé tělo je jiné a holky tudíž nezapomínejte na vitamíny, já v té obří touze zhubnout nebrala nic a mám to, ale zase na druhé straně jím nyní tuny citrusů, meloun, který je prý výborný na čištění a odkyselení a i občas zhřeším, ale jedu jinak 3F a má váha 84-85 takže úúplně stejně, snad tak kilo nahoře, ale proti tomu trápení obrovská úleva. Hodlám nastoupit od září a zkusit sundat těch 5 kg... :-))))

ALEX 8. červenec 2015 14:12

A něco z domova, za tři dny nám přišlo druhé kotě:-)) takže máme dvě holčičky asi dcerky našeho kocoura... :-)) Loeošek byl Leošková a narostl do obřích rozměrů, klec malá, domeček malém rozdupala a tak šla ke kamarádce plodit malé králíčky:-)) ale zase čekám kurýra :-)) a ten mi přiveze 20 cm velkou želvu suchozemskou, už několikátou:-)) vždyť víte, protože už práce na domě pomalu dostávají řád a můj mi příští týden bude stavět venkovní výběh na mé oblíbené želvy:-))
Jsme všichni zdrávi, užíváme vody, prostřední po operaci výborný, má to krásné a dobře se zahojil..
Tak a jinak nic nevím:-))
Mějte se myslím jak Fífa, Romča, Dita co jejich životy..
Sisi , Kačí a Tery jsme ve spojení a náš oblečkový mejdan zase v září, i když Sisi musím ti říct Káča má novou kabelku a protože jsme na watsapp tak si je můžeme fotit:-)))
Anet a Pavčo oběma držím palce, jste dobré hlašte váhy, já totiž čtu:-)))
A Helčo to jsme dvě, viď jak budeš po uzdravení něco zkoušet dej vědět, víš že jdu do všeho:-))) jen teda mléko ne eeee:-))
Holky krásné dovolené!!! V září na IDIKSEP!!!

ALEX 8. červenec 2015 14:20

Ahojky Alex, jsem ráda, že jsem tu dnes potkala i Tebe a jsem ráda, že jsi v pohodě i po zdravotní stránce...no, co si budeme povídat, poctivý Dukan moc o viatamínech není - tedy 1. a 2. fáze, takže jsi nakopla i mne, jestli nemůžu mít problém - jednak ta má únava, která ani po ulehčení v práci nějak neustupuje, jenak oči, to no comment a stagnaci váhy jsem řešila asi jako první a teď s mým hřešením nemohu být objektivní, ale žádná hitparáda v hubnutí se u mne nikdy nekonala....jenže jsem odmítala umělé vitamíny, říkala jsem si, že ve 3F vše doženu a bud žít zdravě, ale kdy se tam dostanu????
Ptáš se na váhu, no teď už z těch 7 tvrdě zhozených asi 4 zpět :-((((((, psala jsem o hormonech, no a to má moje léčba po dovolené pokračovat, tak nevím......no tak v září se tu sejdeme a budeme se opět dělit o zkušenosti a podporovat se, někam snad dojdeme :-)
Tak i Tobě krásné léto !!!! !

Romča 8. červenec 2015 14:35

Poslala jsem fotky na emaily:-))

ALEX 8. červenec 2015 14:36

...tak milá Alex, román pro Tebe zmizel, to je mi líto, ale na podruhé to dohromady nedám :-(...takže jen to,že jsem ráda, že jsi v pořádku i po zdravotní stránce, u mě ze 7 těžce shozených kil cca 4 nahoře :-((((, teď nejsem důsledná, ale byly doby, kdy jsem držela poctivě a nikdy u mne žádné krásné a pravidelné úbytky nenastaly, tak kdo ví, možná také těmi vitamíny...
Těším se, že se v září všechny sejdeme a budeme pokračovat, krásné léto i Tobě !!!!
A co je IDISKEP ???? :-)papa

Romča 8. červenec 2015 14:40

i mě???? prosím....dlouho mi nikdo z vás nic neposlal ...to, že nepíšu neznamená, že mám zrušenou schránku :-))

Romča 8. červenec 2015 14:41

Jééé Alex, nazdáár..já tu teď měla lidi, tak jsem tě zas propásla :(
Teda takové novinky..2 kočky, želva..no těpéro :)
koukej se dopovat, zdraví je přednější než dieta..jdu juknout na email..:)

Tery 8. červenec 2015 15:04

Romča,teším sa,že si sa ozvala...
Tery,maminke držím prsty
Alex,nevrav mi o kabelkách radšej...

Sisi 8. červenec 2015 16:52

Ahoj holky,Alex jsem ráda,že ses ozvala.Pěkně poslouchej doktory a hlavně se drž aspoň co nejlépe jak je možné.Já mám nějakej utlum,nemužu se donutit na nějakej řád.Ráno jsem se vážila a žádná změna,hlavně že netloustnu.Vůbec bych se nedivila,občas nějaká večeře v restouraci sice bez přílohy,ale i smažené,tak to vedu špatně.Romi taky se drž a hlavně pěknou dovolenou.Ostatní moc zdravím a Káti natřela ses tím jogurtem?IDIKSEP je z filmu-s tebou mě baví svět,že?To jsem se zasmála,dobře jsi to Alex trefila.Papa.

Hela 8. červenec 2015 18:24

Ahoj holky všechny zdravím,díky za rady,mazala jsem se nějakým hojivým krémem a včera jsem si dávala obklady z čaje a nic nezabralo,ale zítra už to bude snad lepší,no dneska na mě všichni v práci čuměli jak na exota a holky mi říkaly,že jsem jako spařený prase:-Dno a jinak já taky i přesto,že nepíšu,tak si vás čtu,spíš vás jen nechci demotivovat...tak že všechny užívejte léta a myslím,že ovoce nikomu nic nerozhází,naopak jak psala Alex,jen vám přidá vitamíny,tak že pa pa kočky

Káťa 8. červenec 2015 19:03

Ahoj holky tak se nam konečně trochu udělalo lepší žitelnější počasi co:-)
V sobotu odjiždím na dovolenou,tak už se nemužu dočkat a jelikož to v praci vypadá že si těch 14 dni dovolený musim v těhle poslednich 3 dnech nadělat :-)tak je to těšení obrovský.
Jinak vaha mě teďka par dni stala nejak jsem nemohla na zachod tak uvidim zitra co tam bude za číslo :-)
Alex děkuji za fotky super zvěřinec:-)aý budu mít vic času tak se taky nafotim a pošlu:-)
Mějte se moc famfarově a užívejte leta:-)

Pavca 8. červenec 2015 20:49

Helčo velká jednička a tisíc bodů pro tebe....

alex 8. červenec 2015 21:09

Ahoj holky :-)

Helčo, za jedna i u mě...já ten film viděla možná stokrát, ale toto jsem tedy nevnímala :-)....také se měj krásně

Sisi i Tebe musím hezky pozdravit, když už tu zase jsem :-)....doufám, že se už daří i synům a Tvé kaménky že jsou pryč, užívej léta,od září se zase posnažíme :-)

Tak přemýšlím, jestli Fífa už neučí vnučku jezdit na kole :-)))))...samo sranduju, protože vím, že obojí je náplní jejího života :-(, tak Fífuško, ať se daří....
Na Ditu také myslím a Dražku, ta mi sem tam pošle nějaký rozesílací mail, jinak nic.....tak zatím, papa :-)

Romča 9. červenec 2015 09:30

...jejky, u Fífy za tím životem měl být smajlík s úsměvem od ucha k uchu, to tam je překlep!!!

Romča 9. červenec 2015 09:32

Ahóóój holky,
moc a moc zdravím a nadá mi to, abych se vám neozvala, když vidím, že je zde o mne zmínka :-).Čtu vás stále, ale jsem nyní v jednom kole, bohužel ne na kole :-), a na psaní čas už nezbývá. Alex děkuji za krásné letní fotky, potěšilas mne, děvčico. Ty jsi na dovolené každý den, když žiješ v tak krásném prostředí. S tím deficitem vitamínů je to celkem průšvih. Cpi se teď ovocem a zeleninou horem spodem dokud je to čerstvé a má to vitamíny, dieta počká. Já jsem teď také přerušila DD kvůli ovoci a zelenině (a i kvůli jiným požitkům, víš co, viď?). Loni jsem si dělala výčitky kvůli každé snězené malině a letos jsem si řekla, DOST! Do podzimu si udělám dovolenou od Dukana. Váhu si hlídám sice každý den, ale stejně to nestačí, když je morálka v čudu. Takže mám 83 kg , ale už bylo i 85 kg! FUJ!, a nijak mne to netrápí. Po burčáku se do toho opět opřu a s vaší pomocí, doufám, že s vámi všemi mohu počítat :-), to konečně dám :-).
Romčo, krásnou dovolenou ti přeji, však si to, holka, zaslouříš a na podzim se těším, jak se tady na ranní směně zase budeme vzájemně podporovat. Ve všem, ne jenom v dietě. Už mám nový, moderní, prohlížeč, heč. Takže, ADMINE, už se nebojím, že budu diskriminovaná :-).
Alex, Káti, Tery, Helčo, Sisi, Reny, Dano, Anet a Pavčo, díky vám, že jste to tady nenechaly chcípnout a že to stále žije. A vy všechny z naší tabulky, aktivní i pasivní, doufám, že jste v pořádku a že se někdy ozvete, jestli ještě bojujete.
Přeji všem krásné rozmarné léto a moc se na vás těším

Fífa 9. červenec 2015 11:03

Romčo, smajlík je někdy od ucha k uchu a někdy i ten smutník, ale tak už to chodí....

Fífa 9. červenec 2015 11:06

Fífo, to jsem ráda, že ses ozvala!!!pošli fotky vnučenky, už jistě hodně vyrostla a hlavně zdraví...moje druhorozená bude mít za dva týdny 1 rok :-),papapa

Romča 9. červenec 2015 11:13

Ahoj Fífo :) Romčo..:)..zdravím..je fajn, že jste se ozvaly, alespoň na skok..:)Fífo s tím ovocem jsme na tom všichni asi stejně..:)
Tady leje..Jo a holky novinka..můj si včera přivezl novou motorku..:(..asi mě klepne..a je mi úplně zle..ale je hezká..:) tak snad se mi na ní nezabije..ale těch peněz za ní..mamka oje to ještě neví, ale asi ji klepne..
Jinak včera u doktora jsme se nic nedozvěděly, objednal ji na ctčko a rekroskopii...a když to bude ok, tak dá termín operace..ale chválil jí, že vypadá báječně :)...tak dneska jí dorazíme s tou motorkou...:)
Jo a já si včera koupila nové boty na běhání, když máme tu motorku,tak jsem si také udělala radost :)..dnes po o posilka, večer běh-chci ty botky hned vyzkoušet :)

Tery 9. červenec 2015 11:28

Ahoj holčiny:-) moc Vás všechny zdravím a po dlouhé době se zase připojuji. Bylo toho víc co mě komplikovalo život(nemoc a a ) a taky jsem byla delší dobu bez PC. Teď doháním a čtu jak bojujete SUPER a vidím i zasloužilé Dukanky, to je prima a nové taky zdravím. DD sice držím nedržím, protože jak píšete ovoci se nedá odolat a i Alex píše vitamíny. Fífo a ostatní dukanky taky se musím pochlubit, že jsem pokořila 70 a dneska ráno na váze 67,20kg . Posílám pár fotek pro srovnání a těším se na Vás.
Romčo, přeji krásnou dovolenou a mě pomáhá SARAPIS a čaje kontryhel a řebříček.

Holčiny úžasnou dovolenou a super zážitky a v září IDIKSEP (Alex) S vámi mě baví svět!!! papa

šárka 9. červenec 2015 12:16

Ahoj Šáry..už jsem koukala do emailu i ti odepsala..moc ti to sluší..úplně někdo jiný..:) já už se také chystám vyfotit, ale pořád to nějak odkládám :(
Jsi fakt dobrá..:)

Tery 9. červenec 2015 12:22

Ahoj Tery, mooc díky. Máš pravdu cítím se lépe a i mé okolí nešetří chválou na to jak vypadám. A když vidím své fotky z předešlých let tak bych je zničila a to se mě před tím docela líbily:-( Takže holčiny držte se a pěkně pomalounku hubněte. Mě to trvalo skoro 2 roky z 92 kg na 67,20kg, ale stojí to za to a tady na to nejste samotinké:-)Uleví se vám i zdravotně já začínala s cukrovkou, záda, depka....... a dneska se cítím lépe, teda snáším ty své bolesti lépe.
Pa pa

šárka 9. červenec 2015 12:55

Ahoj Šári, i já už odepsala :-), díky moc, je to super bomba :-))))

Romča 9. červenec 2015 13:14

Šárko, i nemožné může být možné a ty jsi toho důkazem! Mně spadla brada až na zem. ÚÚÚžasné! Dík

Fífa 9. červenec 2015 14:35

Romčo, Fífo|:-) a a díky mooc jste zlatíčka jsem tady zase ráda.

Díky pa

šárka 9. červenec 2015 14:44

Ještě chodím 3x týdně na rehábko cvičit a teď mám lymfodrenáž přístroj a to mě taky pomáhá. Romčo, na to odvodnění by to mohlo zabrat. Můžeš zkusit ruční tlakovou. :-)

šárka 9. červenec 2015 16:03

Ahoj dievčence...
Fífa,neboj sa mi ťa v tom nenecháme ...a so začiatkom školského roka sa do toho znova oprieme!!!
Tery,čo ťa čaká,to ťa neminie...mysli pozitívne...s tou motorkou...
Šárka je Kočica,to je fakt!
Romča,pozdravujem...

Sisi 9. červenec 2015 16:50

Dobrý večer všem chtěla bych začit stou dietou Ovesné otruby ale nejak jsem to moc nepochopila myslim to davkovani to se ma teda jen jednou denne snist jen dve lzice? dekuji za odpoved

Milena 9. červenec 2015 20:00

Ahoj holky!
tak dnešní hlášení vaha me rano ukazala 109Kg:-)tak ještě pouho pouhych 19kg a pak 3 faze:-):-):-)

Pavca 9. červenec 2015 22:15

Ahoj holky :) tak dnes váha 67,7kg :)
Včera zážitek, můj mě vyvezl na motorce :) no vzrůšo :)
Pavčo dobrý váha, jen tak dál :)
Venku docela kosička :( to jsou tedy skoky..:) Eli dneska naposledy ve školce, pak až zas v srpnu :)

Mileno, pošlu ti knihu na email..tam se dočteš vše co potřebuješ :)..v 1F máš 1,5lžíce otrub a ve 2F 2 lžíce otrub..já mám teď nejraději kaši otrubovou..jinak dělám housky..určitě se k nám přidej a napiš startovací čísla..váha,věk, kolik chceš zhubnout :)

Tak krásný den

Tery 10. červenec 2015 08:33

Mileno,než začneš,dobře si vše nastuduj.podívej se i na starší příspěvky od děvčat Katka,Romča,Zuzka a další.Podívej se i na DUKANKY Brno.

Jarka 10. červenec 2015 08:37

Holky držte se a krásné prázdniny :)

Zuzka 10. červenec 2015 10:28

Ahojky je mi 24 vazim 76kg a chci zhubnout 20kg i neco vim jelikos merim jen 153cm tak chci byt v normalu urcite se pridam jen te teda nejak porad nechapu nastuduji si knihu a dam vedek dekuji

Milena 10. červenec 2015 20:50

Ahoj holky, vítej Mileno.
Prázdniny se pořádně zamávaly s naší diskuzí, ale v září doufám tu bude zase plno.

Mileno, doufám, že to nevzdáš, jsi mlaďounká, byla by to škoda. Jen máš docela smůlu, že teď zrovna se holky odmlčely, diskuze hodně pomáhá to zvládat. Ale i tak se snaž a piš třeba i samotná své poznatky, on se zase někdo ozve. A pročítej si předešlou diskuzi, tam často jsou poznatky, rady, recepty.

No a určitě v dietě pokračují Pavca, Anet ..... a my, co teď tak nějak porušujeme se do toho zase v září pořádně dáme.
U nás doma zatím žádné veselí, chemoterapii obě děti odmítly (šok i doktoři potom prohlásili, že by do toho taky nešli) a tak léčení tvrdě za své, infuze jmelí, teď řeší infuze vysokými dávkami vitamínu C. No a pojišťovna z toho nic nehradí a to jsou šílené částky. A snacha dostala předepsané kortikoidy (začínající progresivní revma) a taky to odmítá- Alex ví, co je to za dryák, tak taky Wobenzym a asi taky infuze C.
No a já už dvě kila nahoře, čekám jen, kdy už přestanou jahody, třešně, maliny.....
Alex dobře děláš, že jsi dietu na čas přerušila, zdraví především:-(

Tak si všechny to léto pěkně užijte a v září všechny povinně nástup !!!!!!!
A kdo bude mít chvilinku volna, mohl by napsat.
Mileno a ty i tak piš a nevzdej to- opravdu to stojí zato, cítit se lépe, vypadat lépe.

Dita 14. červenec 2015 07:13

Dituško, moc Tě zdravím a moc držím palečky všem Tvým dětem a blízkým, přeji, aby léčba zabarala, chce se říct i čert vem peníze, ale samozřejmě, musí být, aby se to mohlo zaplatit. Takže hodně sil, štěstí a úspěchů a určitě se zase ozvi,pa

Mileno souhlasím s Ditou, zkus jet bez ohledu na diskusi, sem tam některá z nás nakoukne, jistě nezůstaneš úplně sama....

Ostatní se všechny mějte sluníčkově!

Romča 14. červenec 2015 09:01

Taky všechny zdravím.Docházejí mi otruby,budu objednávat u dukanek Brno.Poraďte,co máte ještě od nich,co bylo dobré.

Jarka 14. červenec 2015 11:20

hezký den alespoň vás jdu pozdravit . Poctivě vás čtu a fandím těm které hubnete, třeba Šárinka ta mě tedy posadila na prdel.Kočena omládla jsi alespoň o 10let Já teď o prázdninách nějak víc porušuji. Pak se divím že mi to nejde. Ne a ne pokořit 80 kg Držím vám všem pěsti a přeji hezké hubnutí a krásné léto.

Dražka 14. červenec 2015 14:17

Dituško drž se,moc na tebe myslím.Musíš to mít nesmírně těžké,ani si to nedokážu představit.Moc a moc ti přeji,aby u vás vše dobře dopadlo.Přeji hodně štěstí :)

Zuzka 14. červenec 2015 17:10

Ahoj holky,
dnes den volna a už jsem doma , tak jsem nakoukla..tady bude asi ted o prázdninách vážně mrtvo ..
Zdravím Milenu :) 20 kg s Dukanem zhubneš :) já ze začátku moc nevěřila ale ted jsem ráda že jsem do toho šla - fakt to jde :) Pro mě teda ideální dieta - poslední dobou tomu ani dieta neříkám :D Já mám tu výhodu že jsem nikdy neměla ráda sladký a zatím to na mě ani nepřišlo takže si masíčko ještě pořád užívám - už přes dva měsíce a zatím mě to neomrzelo. Ale holky tu mají rády sladký a je plno receptů :)
Zdravím Tery , Pavču , Jaru , Alex , Sisi , Kátu ..no všechny :) Já to vždy vypisuju a pak na někoho zapomenu :D
Mě už zbejvá holky jen 5 služeb a pak dovolená :) Tak už se pomalu připravuju na tu chalupu..plánuju co tam budu jíst a dneska jsem objednávala z Brna ( zase bude přes litřík v tahu.. :( ) - mayo majonézu , kečpup , nějakej dresink , sušený masíčko ,pak ještě nějakou green pastu , shiritaky těstoviny - no většinu mám ke grilování :D Normálně jsem tohle ted vůbec nejedla..ani hořtici , ale když se bude grilovat tak ať ty prsíčka nemám tak suchý , stejně by mi tam nakonec prdli normální tatarku nebo kečup a to bych nerada :D Už tak si říkám bůhví jestli tam nepřiberu ..10 dní bez váhy - nebudu to mít vůbec pod kontrolou :D A jak vy si užíváte ? Tery určitě cyklistí :) Pavča teď dovolenkuje :)
Jinak pořád dodržuju , střídám 1 / 1..dnes 112 rovných , a to jsem se bála hupnout na váhu protože poslední dva dny jsem se cpala jak protržená..sice jen povoleným samozřejmě - ale cpala :D
Dneska jsem celá bolavá - včera fitko a zadek mě bolí při každým kroku..tak snad to zejtra v práci rozchodim :)
Dnes mám bílkoviny tak jsem spořádala 4 vejce , 2 kuřecí prsa , játrovou paštiku s česnekovým jogurtem ,a dám si jí ještě k véče ..Na zítra už mám do práce nakrabičkováno :) Kyblík špenátový polívky , kuřecí na indickým koření - to zas budu hořet :D , nízkotučnej cottage , dukan housky , pár nakládaček ,a ještě zbylou paštiku..
Ještě večer nakouknu , tak třeba tu někdo bude :)

anet 14. červenec 2015 17:14

Anet ahojky, já dnes déle v práci a sama, tak jsem doufala, že se holky ozvou a nic...Ty jsi opravdu borec, moc Ti fandím...prosím Tě tu paštiku kupuješ jakou? já totiž už často nevím co a paštiku jsem se bála, že v tom budou nějaké mouky, rohlíky nebo tak něco...tak se ptám, jestli máš nějakou speciální,u které znáš složení...jinak nadále fandím,papa

Dražko, tebe také moc zdravím....
Jinak holky mě jede váha nahoru, přetrvávají ty moje problémy, MS stále nikde, příští týden na dovču a jsem jak balon, tak jsem docela rozladěná...no, škoda, že tu nikdo není, opět zdravím :-)

Romča 14. červenec 2015 17:36

Ahoj holky tak od zitra zacinam vsem dekuji za podporu a doufam ze to dam preji krasne pazdniny vsem

Milena 14. červenec 2015 19:41

Zdravím děvčata,Anet moc ti fandím,opřela ses do toho teda pořádně a tak to má být.Ditko držím palečky,aby Vám vše dobře dopadlo.Romi,Dražko mám radost,že jste se ozvaly.Já ráno vážení a 1,5kg nahoře.Chodíme bouchat na pozemek tak si dávám na svačinu chleba s něčím.Bude mi končit dovolená,tak se třeba zase chytnu.Zítra mi přijde známá s nějakou váhou na měření tuku a dalších ....Začala dělat poradenství zdravé výživy,tak se něco dozvím o svém těle,ale budu to brát s rezervou.Dělá to teprve pár měsíců tak to nebudu brát moc vážně.Myslím,že už o něčem podobném jste tady psaly.Zuzi,taky moc zdravím-nechtěně jsem přehlédla,tak se mějte pěkně a píšte aspoň občas dle času.

Hela 14. červenec 2015 19:41

Všetky,všetky zdravím...Dituška,deťom veľa zdravia a tebe veľa sily!
Romča,asi to bude tým prechodom...vyprdni sa na to,užívaj si dovolenku s ovocím a v septembri ideme do toho opäť spolu!
Anet,aj ty si užívaj-rozumne...máš nádherné ýsledky...Bohudík!Spomeň si,ako si na začiatku pochybovala,písala si,že už ani nechodíš von a v práci nevládzeš,iba posedávaš...a kuknime sa na kočicu...do fitka to chodí:)...ako sa ja z teba teším,dievčatko...

Sisi 14. červenec 2015 21:38

Romčo , Helo díky za chválu a podporu ..no borec..spíš jsem borec kam jsem to předtím až dopracovala :D Ale stejně díky :)
Romčo na tu paštiku mi někdo posílal recept - peču si jí sama ve formě na srnčí hřbet :) ochutnávaly to holky v práci a prej je to dobrý , říkaly že to chutná jako játrový knedlíčky trochu. Já si to krájim na plátky ajím to pak podobně jako sekanou :D mazat se to trochu dá ..ale jde to ztuha - je to z 250 ml mléka , 500g kuřecích jater , a 4 bílky ( nebo 2-3 vejce ) , do toho sůl , pepř , majoránka a česnek - já si tam sypu sušenej - peču to asi hodinu. Ale já to dělám v remosce protože v garsonce nemám troubu ..tak nevím jak dlouho v troubě :)
Jinak přeju at MS brzo přijde ,třeba to stihneš ještě do dovči a uleví se .Já jezdim na dovolenou vždycky pravidelně s ní - umím si to dobře vypočítat teda :) ale před ní vždycky tak tejden na váze lítám ..
Tak přeju všem dobrou noc :) Vstávám zejtra už v 5 do práce tak bych měla jít chrupat .. Zítra sem zase kouknu když budu mít ještě sílu :D

anet 14. červenec 2015 21:47

Sisi ahoj :)
to máš pravdu :) no někdy si ted říkám jak jsem byla blbá že jsem to nechala zajít tak daleko..ještě si nemůžu s touhle váhou uplně poskakovat , ale v práci už běhám - skoro bych řekla jak čamrda :D a fitko..no poprvý to byl záhul na moje nervy..:D Ale když jsem pak zjistila že mě nikdo neřeší tak se tam i těšim :D Hlavně každýmu je toho prd , oni ty kila nosit nemusej a taky nějak začínali - tak si to opakuju dokola :D A jak se máš ty ? :) Máte tam u váš taky ted deště jako tady nebo je krásně slunko ? :)

anet 14. červenec 2015 22:01

Anet,som rada,že si si uvedomila,že vo fitku naozaj sa každý stará iba o seba...a myslím,že už keby aj na teba pozerali,tak len s obdivom,že si sa prekonala a niečo pre seba robíš!
Ja...mám sa tak pracovne,v MŠ prerába firma umývačku a wc,tak som tam...inak počasie je také premenlivé-trošku svieti slnko,trošku poprcháva.Vo firme nám to akurát zastavilo žatvu...Na dovolenku chodievame až po žatve,tak uvidím,ako to vyjde tohto roku...

Sisi 14. červenec 2015 22:22

Ahoj holky,chtela bych zacit hubnout.Dukanovu knihu mam.Neco jsem precetla.Jen potrebuju dodat odvahu.Nebude to asi jednoduche.Míra

Míra 14. červenec 2015 22:59

Budu moc rada,kdyz mi poradite.Jak na to a jak nejlepe nastartovat telo.Diky

Míra 14. červenec 2015 23:01

Ahoj holky,posilam pro zajemkyne recept na masovou tlacenku,vyzkousela jsem je na sobe a upravila pro nas.je dobra.pul kg kureciho,pul kg liboveho veproveho,tri vejce,sul pepr,bylinky co kdo ma rad.zamichat a nacpat do sacku na tlacenku a zavazeme.varime hodinu a pao nechame v lednici vychladnout.muze se pouzit jen kureci,nebo kruti,nebo michane.tak dobrou chut.jindy

jindy 15. červenec 2015 12:00

Ahoj holčiny :)..tak po delší pauze jsem tu :)..nějak nestíhačka..
Vše jsem přečetla a jsem ráda, že jste se ozvaly..Dito myslím na tebe, hlavně ať vše dobře dopadne a přeji pevné nervy..
Anet, jsi prostě skvělá a myslím,že to zvládáš skvěle..Je super, že jsi dala i tu posilku :)
Zdravím taky Sisi, Helu, Romču,Dražku..Já se také furt pohybuju + - kilo..o víkendu jsem měla své minimum 67kg..Teď jsem 3 dny nebyla ani běhat,ani posilka..málo pila a jídlu jsem moc nedala..a hups už mám kilčo nahoře..Ale jsem takhle spokojená..momentálně mi v jídle nic nechybí..Jedu 3F
Teď na víkend jedeme k mému taťkovi do Trutnova..Eliška tam zůstane celý týden..
Jinak mě včera můj chlap vyvezl na motorce..tak to bylo vzrůšo..:)
Dnes jdu opět cvičit, tak se těším..:)
Mějte se krásně dukaňte..Jinak tady zase leje..

Tery 16. červenec 2015 09:29

Jooo a zdravím nováčka Milenu a Míru..Tak co držíte držíte? Uritě piš jak to zvládáte a kolik už jste zhubly..:)
Míro napiš email, můžu poslat recepty a knihu..

Tery 16. červenec 2015 09:33

Ahoj Tery,moc diky za reakci.Budu velmi rada,kdyz posles recepty a nejakou tu radu a v klidu se mezi vas zapojim.Preji krasne leto a s chuti do hubnuti.Papa Mira

Mira 16. červenec 2015 21:30

Tery to musí být fainové teď v těch vedrech se provézt na motorce. To mi za mlada taky měli motorku myslím si že jsou z té doby hezké vzpomínky , lepší jak v autě ale nesmí pršet. Zapoměla jsem pozdravit-taková já jsem. Tak vás všechny zdravím a přeji krásné dovolené a nebo alespoň hezky prožitý víkend.

Dražka 17. červenec 2015 13:30

Holky nechám jen vzkaz:-)) moc vás všechny zdravím!!!
Ditě moc vám držím palce a plně tvé děti chápu, taky již zvažuji co si pustím do těla ....
Romčo ty jsi věčný bojovník a to v tom nejlepším smyslu :-))
Sisi taky my chybíš ale věřím že se zase sejdeme...
Všem ostatním moc vám fandím, obdivuji vše pohublé i nepohublé a často na vás myslím:-))
U nás nyní trochu špatně, nejprve malý marod, chytili jsme hromadnou dětskou virózu a pak jsem začala já a jako vždy hrůza:-)) takže se válím místo u vody v posteli mám penicilin a streptokok mi spustil angínu a to nejslabší co mám záda a všichni účastníci co mají za sebou různé operace a bolesti zad, ví že jsem viděla všechny svatý:-)) ale nedám se i když už jsem fňukala, takže Fífo i já jsem posera :-))
|A k dietě já až tolik nepřerušila v podstatě jsem jela podle 3F jen gramáž ovoce byla větší, ale hlavně citrusy a když je doma meloun...
Teď jsem za pár dní angíny něco sundala tak jsem si dnes ochutnala Kinder Bueno, mističku jasmínové rýže a plátek celozrnného chleba, no holky SORRY ale za tu bolest jsem musela,když do krámu nedojdu, nýbrž si nenavleču ani spoďáry:-)))
Děkuji za krásné emaily, zprávy na wattsaappu , jste zlatíčka a moc se na vás těším!!!

ALEX 17. červenec 2015 20:11

Jo váha 84-85 tak já fakt nevím, ale vykazuji dobré známky- Mám chuť na maso:-)))

ALEX 17. červenec 2015 20:13

Ahoj všichni :)
Tady prší..a to jsem se chtěla rozeběhnout na nákup..Ještě že jsem včas zabrzdila :) Já stále držím..už mi přestávaj trochu chutnant ryby - ale kuřecím se cpu pořád zatím s chutí :D A hodně tou játrovou paštikou..
Včera mi přišel balík z Brna ..Tak jsem ochutnala tu rajčatovou omáčku s shiritaky špagetama a dobrý :) A to jak jsem byla natěšená dala jsem si to bez masa a nijak nedochucovala :)Trochu víc řidší než normální kečup ale panbuh za to zaplať :D
Mayo majonéza mi taky chutnala , zbytek jsem zatím neochutnala..Syslím si to na tu chalupu na grilovačky :D Asi potáhnu jeden kufr jen s jídlem :D Včera jsem skočila zase přes 112..dneska už zase 111.5..nemůžu se pod těch 110 nějak dostat ..doma cvičím , procházet se chodím , zase i posilovna..no musím si opakovat : vydržaj pijanier :D Přes noc to nebude :)
Alex ty už zase stůněš ? Přeju ti at to brzo přejde :) Ty citrusy ti závidím..:D Vůbec už na mě jde chut na ovoce . Nedávno jsem smutně koukala na tak nádherný skoro černý srdcovky..Ty byly..Srdce se smálo :( Tak jsem radši popošla o pár regálků dál - k vejcím samozřejmě :D
A Tery ty drandíš na motorce..:D To je bobma :) To jsi měla vítr ve vlasech což ? :) mě si někdo ted naložit za sebe tak ještě jedem na stojáka po zadním kole :D Ale taky by se mi to líbilo :) Všechny Vás zravím , mějte se krásně :)

anet 19. červenec 2015 14:25

Ahoj všetky čítajúce...
Ale,moja...nebuď chorá...myslím na teba a už sa teším na jeseň,ako si tu budeme hovieť každý deň!!!Dúfam.
Doteraz som chodila do práce-prestavujeme soc. zariadenia...snáď mi už zajtra nebudú volať,potrebujem už oddych!
Váha taká...ako vždy,80-82...podľa toho,ako sa prepchávam ovocím a tak!!!
Anet,neboj,pôjde to...len to chce čas!Veď sme ti písali,že sa to spomalí a aj zastaví,chvíľami.Vydrž,veď si tie kilá nenazberala za chvíľu,však?
U nás vrcholí žatva.Snáď to dne doklepeneme,ak sa nič neudeje.
Zasiahla nás tretia vlna horúčav...terazje 33 v tieni!Už sme si však dali klimatizáciu...dobrý výmysel...nedalo sa tu už dýchať a teraz je to znesiteľnejšie...
Tak...toľko správy z ďalekého východu,pa-pá

sisi 19. červenec 2015 19:25

Krásné slunečné ranko :) všechny zdravím..tak já dnes již druhý den bez dítěte..:)
Jsem se na to tak těšila a už včera to bez Elí bylo takové divné :) :)
Ale je dobrá, ani slzička neukápla, když jsme odjížděli..V sobotu ráno si pro ni pojedeme..včera tady pěkně lilo, takže jsem celý den uklízela a četla si..:)
U táty za dva dny jsem přibrala kilo :( ale už zase jedu poctivě 3F takže dnešní váha 68,3 :(
Každopádně se chystám do posilky a k večeru na kolo..

Anet jsi hvězda, vždyť už jsi dala dolu minimálně 20kilo ne? To je úžasný :)
Ono se to zase rozhýbe, uvidíš..Jinak na motorce si to docela užívám, připadám si jak náctiletá..bohužel vítr ve vlasech nemám :) ( mám tam helmu :) )
Sisi tady také pařáky, neskutečné..Odpočívej a užívej :) já mám dovču od příštího týdne..chtěla bych 14dní, ale uvidíme co počasí..
Možná pojedeme na Vranovskou přehradu, ať si Elí s náma aspoň něco užije..Příští týden má přijet sestřenka ze slovenska, tak budeme jezdit po výletech..
Alex, hlavně a´t jste všichni zdraví..na váhu se vyprdni..:) Ale koukám, že pořád vtipná za každé situace :) jsi fakt skvělá :)
Také zdravím Dražku :) jojo motorka je fakt super, jen se to nesmí přehánět s rychlostí :) ale můj je zatím dost opatrný, tak snad mu to vydrží :)
A co ostatní, jak se máte? Nováčci Milena a Míra? A co Péťa dlouho tady nebyla..že by dovolená nebo už jsi dohubla :) ???

Tak užívejte léta..papa

Tery 20. červenec 2015 07:13

Ahoj holky, všechny vás moc zdravím.
Alex, Ty mi něco povídej :-), uzdrav se děvče,ať můžeš užívat léta...

Tery my máme s manželem motorku - choppera.....vlastně jsem s mužem 8 let a tak už jako ,,paní v letech ,, :-) jsem si pořídila kožený oděv a začla s ním jezdit...může to být velká paráda, ale řidič musí být rozumný, zodpovědný, nefrajeřit a nepřeceňovat své síly, pak je to opravdu nádhera, obzvlášť, když se my vezeme a můžeme se kochat krajinou :-)))), tak přeju moooc najetých km bez nehody a také ohleduplné řidiče, protože ne vždy je na vině motorkář, často umí jízdu znepříjemnit i řidič v autě - zažili jsme to mockrát a pak si říkám - ego je špatna zbraň, ať řídíš cokoli...

Sisi, Anet a všechny ostatní, byť jen čtoucí, mějte se hezky a sluníčkově...já se ještě třikrát vyspím :-) a už také letím za odpočinkem...takže dietu teď fakt neřeším....ale já se vrátím a se mnou Velký Dukan !!!! :-))))))))))))))))))))))) pá

Romča 20. červenec 2015 14:46

Ještě k té motorce - Anet rozesmála jsi mne s tím, jak bys v případě nasednutí jela po zadním kole :-), je to moc fajn, když si člověk umí udělat legraci sám ze sebe, ale hubneš úspěšně, tak neboj nic a co se váhy motorkářů a jejich poloviček týká, to by ses kolikrát divila :-)...mají jen motoky, co více uvezou, jinak jsou v poho :-)...užívej na chalupě :-)

Romča 20. červenec 2015 15:17

Romčo tak to si také užíváte na chopperu..Já byla tedy zásadně proti koupi, ale nakonec se mi to líbí :)..dneska se odpo jedeme koupat..:)
Váha mě trochu zlobí, ze dne ńa den a to jsem byla i v posilce a na kole nárůst 1kilo!!!!! Nechápu, asi pozůstatek z víkendu..chjooo..je to fakt boj.

Jinak pařák jako blázen..:)

Tery 21. červenec 2015 11:52

Zdravím všechny a přeju krásný víkend.Počasí opravdu nám přeje,takové horka ani nepamatuju,v noci se nedá spávat.Závidím všem co máte bazeny,to si je opravdu užijete.Váha stejná,kg hore-dole,ale ovoce si dávám-hlavně meruňky a hrozny.V září zase přitvrdíme.Papa.

Hela 24. červenec 2015 15:02

Ahoj holky obdivuju Vás, hubnu snad celej život, ale co shodím to a ještě víc naberu.
Teď mám nejvíc v životě 85kg na 16ocm při 58 letech.
To jsem neměla ani před 35 lety, kdy jsem byla těhotná.
Když se do něčeho dám, tak muž je rušivej element (jemu se líbí jaká jsem).
Pro něj vařím každý den, tak i jím i když se omezuju.
Bolí mně celej člověk, ale v mém věku už to jsou i prášky na štít. žlázu, vysoký tlak, přechod,...
Vám, ale fandím-

Mati 24. červenec 2015 19:13

Tak Mati, doufám, že se do toho dáš!!!
58 není žádný věk, máš toho ještě před sebou..........
Já byla na tom skoro stejně- 82 kg/164 cm, věkově dost, dost starší. A vařit- vlastně vyvařovat musím taky každý den.
Tu tvou poslední větu naprosto chápu, ale právě proto, aby nás nebolel celej člověk stojí to zato, dát se do toho a zase normálně žít:-):-).
A na manžela nedej, že se mu tak líbíš- chlapi toho nakecaj.
Rozhodující je jak se cítíš ty!!!!!

Tak nefandi jen nám, ale i sobě.

A všechny děvčata moc a moc pozdravuji, držím palečky a už se těším, jak po tom náporu ovoce a dovolených zase začneme a věřím, že tu budou všechny staré známé a hodně nových.

Dita 25. červenec 2015 16:34

Ahojky..uz nekolik dni to tu procitam a porad se to ve me mele..uzasne tu drzite pri sobe,povzbuzujete se to je moc fajn...ja dietuju ruzne uz rok..dala jsem dolu 9kilo tak postupne ruznyma dietama...jeste bych ale potrebovala nebo chtela par kilo sundat a tak zacnu s vami od zitra...mam to nastudovany tak vzhuru do toho-:)))...vychozi vahu napisu rano,dnes jsem zas jedla nejak uplne blbe...:-(((...snad to s vasi podporou dam...diky dopredu..paaa

jitka 25. červenec 2015 18:41

Ahoj nově příchozí :) a moc moc zdravím Ditu :) a Helu :)
Tak přeci se někdo ozval :)...Mati, Dita má naprostou pravdu ve všem..Děláš to pro sebe!!!! :) a rozhodně se budeš pak cítit naprosto skvěle..Za to ti ručím..:) Koukej se do toho dát..
Já ještě v únoru morous jak nikdy, nic mě nebavilo, jen práce, dítě, domácnost :)
A dnes??? 18kg dole, sport je mým dennám chlebem ( chtěla bych zkusit běžet půlmaraton a i jiné závody v běhu i na kole ) :)a kupodivu teď toho stíhám snad milion..:) a jsem dokonce i dobře naladěná..Večer sice jdu někdy i brzo spát, ale úžas..Soused předevčírem prohlásil, že mě nepoznává..předtím stará mladá, bez jiskry a otrávená vším..:) :).. Takže pusť se hned do toho a to samé patří i Jitce :)
Zaplať pámbu za tuto diskuzi..bez ní bych byla v řiti :)

Jinak má váha stejná, nelezu ani nahoru ani dolu..:) Včera jsme si po táýdnu jely pro naše dítko ( které mělo u dědy drobný úraz :( oběsila se málem na nějaké šňůře, takže pod krkem spálený šlinc, no hrůza :( ale přežila nám chuděra zaplaťpámbu :)
Od příštího týdne mi začíná dovča, tak snad bude hezky..:) chceme jezdit po výletech :)
Jinak na všechny myslím a držím palce, ať moc přes léto nepřiberem :)

Tery 25. červenec 2015 21:34

Jeste ke me..jsem uz po prechodu takze pres pade:-))..taky si rikam,ze to uz pujde hur,ale kdyz vas tu tak ctu tak to fakt asi funguje:-))...mela jsem pres 80kg drzela jsem delenou stravu,ta na me zabira..pak mlecnou,ale tam je potreba pravidelnost a tu ja nedam...delam na smeny a proste to nejak nevychazi...dukanka se zda byt dobra,nastudovala jsem co je tu a jeste jinde a snad jsem v obraze:-))....chtela bych dat dolu tak jeste 5-7kilo tak snad to pujde...nesportuju,nikdy jsem nic nedelala a na chuzi se uz nejakou dobu chystam.budu chodit pesky do prace...mam doma orbitrek,ale jen na nej jeste koukam:-)))...budu rada za povidani tu,clovek se lip citi kdyz vi,ze je na tom nekdo taky tak....paa mejte se vsichni hezkyyyy...

jitka 25. červenec 2015 21:48

Ahojky vsichni:-)))..tak dnes s vami zacinam...vaha 71.3kg...jsem zvedava jak to pujde...na dovolenou nikam nejedu tak budu mit cas si vse pripravovat..jeste tri dny prace a pak volno....mejte se:-)))

jitka 26. červenec 2015 09:58

Ahoj Jitko :) Tak super, že jsi začala :) Jestli chceš mám i el. knihu, můžu poslat a i pár receptů :)
Já myslím, že 7kilo ti půjde hravě..:) A opravdu to funguje..Chůze je úplně nejlepší na začátek :) Já předevčírem byla s kámoškou na prochajdě v lese a daly jsem 6kg..bylo to fajn..:) A i dukan to doporučuje 30min. chůze.
Orbitrek třeba přidáš časem..:)
Klíďo sem i piš, co jsi za den snědla..Mě hrozně ke snídani chutná otrubová kaše..
250ml mléka, 1,5Pol lžíce otrub a lžíce pudingu (to ty teď nesmíš v 1F až od 2.Fáze)
a povařit. posypat skořicí nebo kakaem.
Tak ať se daří :)

Tery 26. červenec 2015 10:09

Tery jsi zlata..muzes mi poslat na jv2828zavinacemail.cz...i za recepty budu rada hlavne v prvni fazi...diiiky:-))

jitka 26. červenec 2015 10:19

Ahoj všetky zabehnuté i nové dukanky.
Tery,ešteže to s Eli dobre dopadlo!Prajem ti peknú dovolenku.My by sme mali ísť k moru na budúci týždeň,potom sa ozvem.Váha stojí-ako inak.
Novým dukankám-teraz je tu mŕtvo,lebo sme kade-tade,ale v septembri...tak krásne leto a veselé chudnutie!

Sisi 26. červenec 2015 10:24

Tery jsi zlata,,ale kdyz sem napisu email tak se to nezobrazi ten prispevek tak nevim jak to mam udelat..byla bych rada za knihu i za nejaky recepty hlavni v prvni fazi...diiiky

jitka 26. červenec 2015 10:37

Ahoj holky všechny Vás moc zdravím a přeju moc hubnoucich uspěchu!!!!!!!!!!!! Tak me dneska končí dovolená a zitra zase do toho kolotoče zvaného prace ach jo:-(
Pvní tyden jsem i jeden den hřešila to se musim přiznat,jelikož jsme na Slovensku meli dvojitou oslavu padesátin,tak jsem si dala vše co předemně položili:-)ale hned od dalšího dne jedu zase přísně DD a musím říct že minulou neděli po přijezdu z východu jsem měla doma na váze 108 a dneska 104,no ale pro mě je stejně směrodatná váha v praci jelikož tam se vážím od začatku,tak jsem zitra zvědavá co mě ukáže:-)
Jinak Vám co máte před sebou ještě dovolenou přeju at si krasně odpočinete a trochu i zahřešíte:-)

pavca 26. červenec 2015 17:19

Ahoj holky.tak druhy den 1.F mam 70.4kg coz je o 0.9kg mene...dobry:-)))..pokracuju dal...muzu si dat kefir nebo podmasli?...mam to rada..na dnesek mam zatim tvaroh a syr..a dal nevim co odpol...mejte se..:-))

jitka 27. červenec 2015 07:27

Ahoj holky, mám zapnutý PC tak zase písnu, už se teda teším na září až budeme více ve spojení:-)) Já dobírám penicilin, ale záda pořád bolí.. ale snažím se chodit, byli jsme i na pár prázdninových výletech, tak auto na záda peklo a chuze dobrý:-))
V týdnu jsem byla v Lounech koupit štěně jorkšíra:-))) ne holky ne pro nás:-)) ale kamarádce umřel a tak jsme jí udělali radost , mezitím si ale taky udělala radost a tak má radosti dvě:-)) a vzhledem k tomu že plakala štěstím byla to radost obrovská:-))
Dietu jsem porušila, hlavně stále melounem ale na výletech jsme si dali i nedovolené, nějak se člověk snaží alespoň držet nějaká pravidla ale je to boj, závidím Tery tu její vervu... No a k Eli , pane bože ještě že je naživu!!!
takže já 2 kila nahoře a dnes najíždím n bílkovinové dny :-)) ale 15.8 máme oslavu mých a Samových narozenin, takže ještě zhřeším.. ale lepší teď ty dvě sundat i když myslím, že nejsou tak tuková, protože jsem oteklá z antibiotik jak hrom..
Nováčkům držím palce:-)) Pavčo ty jedeš!!! budu muset začít abych ti utekla:-)) a taky tě čeká životní krok.... držím palce!!!
U nás jinak všechno v pohodě, po operaci dobře zahojeni a práce na domě pokračují:-)) a stále neberou konce...
Zdravím Ditu, myslím na Vás..
Helčo tak co ??? :-))) dům i váha
Sisi a Romča u moře:-))) užívejte kočky!!!
Fífo o tobě už dlouho nevím, já vím že Kamilka už leze po zahradě:-)))
Anet jak jde boj tobě??
Jinak s Káčou a Sisinou jsme ve spojení na vzájem si posíláme vzkazy o našem selhání:-))
Mějte se krásně a nechávejte vzkazy ... čtu vás pořád!! :-))
Jitko, neodpustím si jaký sýr:-))) sýr já měla až asi po 4 měsících a to z německa který splňoval limity, těch je tady v Čechách malinko, ale snad si nějaký sehnala..
Držím ti palce ať ti to jde krásně dolů..:-))

ALEX 27. červenec 2015 10:30

Ahoj všichni,Alex jsem ráda,že ses ozvala.U nás nové to,že máme skoro zbouraný stávající dům po babičce.Byl to patrový,tak jsme si mákli.My půlku domu a zbytek firma co nám bude stavět nový.Tak chodíme už jen oklepávat cihle po večerech-je nám to líto všechno vyvézt,jsou zdravé a takovou kvalitu dneska ani neprodávají.Dům bude z jiného materiálu,tak třeba na pergolu nebo venkovní krb se ty cihle budou hodit.Snažím se držet,abych moc nepřibrala,ale taky si koupím zmrzku nebo ovoce,ono v tom teple ani není na nic chuť a tak si dám na co chuť je.Zdravím nováčky.Jitko,ten kefír můžeš-ja ho taky pila,ale nevím co na to zkušenější dukanky.Tery-Eli měla velké štěstí,tak ju opatruj babulku.Pavčo ty teda jedeš-tak kolik už máš dole?Mějte se pěkně a pište.Pa.

Hela 27. červenec 2015 15:40

Ahoj holky,tady chcije a chcije říkal děda komárek:-). Dneska první den v práci po dovolené a měla jsem sto chutí zavolat ze je tam bomba:-)hrůza děs a běs.......... Jinak váha doma nelhala jak doma tak v práci 104 kg tak jsem šťastná, 10.8 to budou 3 měsíce co držím DD a už ted mám dole 21kg a to hlavně díky vaší podpoře:-)))))))))

Pavca 27. červenec 2015 16:43

Ahojky...pavco jsi fakt skvela..tolik kilo klobouk dolu:-))...jsem rada za ten kefir,koupila jsem si podmasli je tam min tuku..a kruti sunku..tu si dam vecer...zatim se drzim,ale jak to porad tady studuju tak mi ta dukanka pripada dost omezujici....nevim jak vy tu,ale dlouhodobe mi urcite bude chybet ovoce,to mi teda vadi....koupim si nejakej multak a budu zobat tablety kvuli vitaminum...jsem takova na vazkach,libi se mi jak to vsem funguje,ale nejsem si jista,jestli to dlouhodobe vydrzim....nechci uz moc,tak 5-7kg...uvidim jak tu pujde dal....jsem rada za podporu...paaa:-)))

jitka 27. červenec 2015 17:09

Ahoj Jitko,ohledně vitamínů jsem si koupila supradyn a musím říct ze se se cejtim i min unavená. 7kg to je hráčka to dáš za chvilku a hned bude 3 fáze a tam už ovoce můžeš:-)Me například tahle dieta nepřijde vůbec omezující,je spousta věci co si člověk může udělat a dát..... Přijdu si jak když žádnou dietu nedrzim,jasný cerstvej chleba se sadlem ani máslem si dat nemůžu, ale bez toho dokážu vpohode přežít:-)

Pavca 27. červenec 2015 18:09

Ahoj pavco..asi si budu muset koupit tu knihu s recepty,takhle jsem nejak bez inspirace..jeste zitra treti den prvni faze a pak se vrhnu do druhe:-)))tesim se na zeleninu,mam a zahradce cukety patizon natovou cibulku tak uz neco uvarim....ty jsi fakt dobra to se musi uznat..:-))...rada si s nekym pisu ikdyz se nezname,povzbudi to....mej se:-))

jitka 27. červenec 2015 19:28

Pavco, moc gratuluji,seš fakt hvězda,za tak krátkou dobu tolik kilo-to musíš mít obrovskou radost a zaslouženě.Jitko,můžeš si udělat třeba drůb.játra restované-já je mám ráda a přidat trochu cibulky,drůbež na různý zpusob-stehna bez kůže,vaječný salát s jogurtem a pokud chceš jen pár kilo,tak si dej i ten sýr 30%na kuřecí prso.Na starších stránkách v této diskuzi je spousta receptů.Tak se mrkni a určitě najdeš recepty co budou chutnat.

Hela 27. červenec 2015 19:51

Jito štábní si tu knížku at ji nemusí s kupovat udělala jsem to taky tak,když zadas do vyhledávače dukanova dieta kniha a dukanova dieta 350 receptu tak ti nabídne ke stažení.

Pavca 27. červenec 2015 20:01

A pak taky hodně čerpám na webu dukanova dieta Brno, tam je spousta dobrejch a chutnejch receptu.

Pavca 27. červenec 2015 20:04

Hely,dobry napady..jatra moc nemusim,ale vaj.salat a kure se syrem si urcite dam...knizku mi poslala jsem koukala tery na email,ale mam jen tablet a nechce se to otevrit,tak musim k dceri na normalni pc...ale diky jste hodne:-)))...fakt chci jen tak 7kilo vic asi nedam a myslim,ze bych byla moc hubena na svuj vek...tak 63-64 kilo je sen!!...paa

jitka 27. červenec 2015 20:14

Jitko jen v rychlosti..Já ti tu knihu i recepty posílala :) nedošlo ti to?!!!

Jinak všechny zdravím..:) Pavče teda tleskám :) jsi neskutečná..:)
A co Anet? Jak jsi zvládla chalupu?

Jinak jsem se holky definitivně zbláznila..Zahájila jsem výzva 21dní :) dokonce jsem si to i zaplatila a koupila e-book..No magor..:)
Ale to břicho mě fakt sere!!!!!!!!
Takže cvičím jako hovado asi 5/6týdně..Takže tomu dávám do února! to bude přesně rok co budu držet dukanku..a běda jestli to neuvidím na tom břichu!!!!

Jinak všechny zdravím :) mám dovču a přijela sestřenka ze slovenska.Zítra jedem do ZOO ale do Ústí a pak grilovačka u nás na zahradě.
Krásný večer

Tery 27. červenec 2015 21:13

Tery,doslo,diky...ale jak uz pisu driv..mam jen tablet a musim to zkouknout u dcery na normalnim pc...druhy den dobry,jeste zitra treti den 1.F. a uz se tesim na zeleninku....uzij si zoo...paaa:-))

jitka 27. červenec 2015 22:00

Ahojte, zrovna jsem se dozvěděla od tchýně o tom, že Dukanova dieta je úplně nejlepší. Ona zhubla za 3 měsíce 10 kilo a pořád jí to jde dolů. Akorát mi to připadá celkem omezující, to se fakt jí kromě proteinů jenom otruby a žádné pečivo? Díky

Katka 28. červenec 2015 00:00

Katko z těch otrub si právě to pečivo vyrobíš :)..mrkni na dukankybrno. Housky jsou vynikající.
Jinak já dnes odběháno :) vstávala jsem v 5.00 :) ale příjemné to bylo..Snídaně vajíčka,bílkovin,chleba a sváča tvaroh..:)
Jitko držím pěsti a ať ti to jde hezky dolu..já dnes 67,5 :)

Tery 28. červenec 2015 06:37

Ahojky Tery..diky jsem nadsena..po dvou dnech 1.F mam 69.8kg:-))..pod 70 jsem nebyla 15let..jeste dnes treti den dam a pak 2.F. huraaa zeleninka:-)))....jsi taky dobra...treba te dozenu:-)) paaaa

jitka 28. červenec 2015 08:10

Ahojik holky.....tak jak se vsichni nate?koukam ze skoro vsichni dovolenkuji:-)
Vitam nove prichozi a drzim palecky;-)
My v patek vyrazime smer Ceska republika tak se tesim ze si ohreju kosticky:-)))))
Jinak u me vse ok.presla jsem do 4 faze.tak nejak bastim uz vse ale opatrne.Vaha 68kg a drzi coz super;-).....takze celkove jsem dala dolu 14.5kila.sice to v planu az tak nebylo ale citim se moooc dobre.tak se vsichni drzte ja obcas zaskocim se mrknout a procist co je noveho ju.

Reny 28. červenec 2015 17:21

Ahojky vsem....tak tri dny 1.F a mam 69.6kg tzn.1.7kg dole..dobry, protoze jsem uz predtim dietovala tak to neni tolik...ale chtela bych 65 tak uz to snad pomalu pujde ..dneska zacnu 2.F..takze uz si dam zeleninu a i neco si uvarim.:-)))..mejte se a at to vsem jde dobre.:-))

jitka 29. červenec 2015 07:11

Holky nevite nekdo jak uvarit marmeladu podle dukana?:-))

jitka 29. červenec 2015 07:14

Ahoj Jitko!
Marmeladu pro dukanovou dietu jsem si delala z jahod stevie a želatiny,ale jahody a jine ovoce se stejne smi až od 3faze,jinak co smíš je rebarbora tu jsem si taky delala a je to uplne stejne tekuta stevie plus želatina a rebarbora .

Pavca 29. červenec 2015 17:43

Diky,pavco:-))..ja vim,ze ji ted nemuzu,ale dostala jsem merunky tak je chci zpracovat pro sebe,jinak mam doma marmosky s cukrem pro rodinu...ty uz jsi v tom zbehla..ja si vcera koupila knizku,tu i pro vegetariany tak studuju,je docela dobra:-))...snad si zvyknu,chybi mi ovoce,jen smutne koukam na ty merunky...ale vydrzim..a koupila jsem si multak tak budu zobat tabletky...ted uz tech svych pet kilo nebudu honit rychle dolu,jak to pujde tak to pujde...paa mejte se:-)))

jitka 29. červenec 2015 21:13

Ahojky holky!!!
Dlouho jsem tady nebyla! jsem moc překvapená jak se to tady rozrůstá :)
Krása a Dukanovi ZDAR!

Byla jsem v květnu na té Kubě, holky tam je to krása, jen Dukan se mi tam nedařil držet. Jídelníček je hodně o ovoci a ke každému jídlu se podává kongri což je vřená rýže s fazolema......ale jinak rybičky a jiné mořské potvůrky jsme si tam dávali a já můžu i říc, že jsem to tam na nich přežila. Krom kuřečího masa se tam nedalo vepřové natož hovězí jíst. Nevím proč, vždy jim z toho vyšla podrážka ( hovězí se nedalo ani pokousat) :D
Hodně jsme tam chodili a přijela jsem s váhou 89,5kg.
No a co jsem se vrátila jsem nějak neměla čas si vyvařovat podle Dukana, ale holky slibuju že se od září polepším. Na to že jsem začala vcelku běžně jíst a dva měsíce se nešetřím jsem měla k dnešnímu ránu 91,2Kg. Což považuji ze svých únorových kileček (pro neznalé 98.6kg) za úspěch.
Takže zase sem budu chodit častěji a polepším se slibuju!

ahoj

Lenka3 31. červenec 2015 15:04

Ahojky...tak jsem ve 2.F..zakladni pravidla dodrzuju,dam si ale 2 BZ a 1B dny,nehrotim to az tak...mam 69.4kg takze ty 4.4kg nejak shodim treba i za delsi dobu....uz mi nechybi pecivo ani sladke,nejak dobre si zvykam...ale to ovoce!!:-(((...udelala jsem si marmosku bez cukru/pro diabetiky/..a zkusim ty dukanovy placky a potom chleba....mejte se at se vam dari...paaa...zas napisu:-)))

jitka 1. srpen 2015 12:19

Čauky holky dukanky
Vnoučata jsou s rodičema na dovolených, čeká mně týden jenom s mojim drahým (to mu tak říkám , protože je opravdu drahý - kouří a pivo má taky rád), tak se k Vám zkouším přidat.
Náhodou jsem Vás objevila toho24.7. a po Vašem povzbuzení se do toho dám.
Takže 85kg 160cm a 58 let .
Jak jsem pročítala Vaše příspěvky tak jste borci - já bych ráda shodila alespoň 10kg, protože Twigi jsem nikdy nebyla, vdávala jsem se 68kg ve 3 měs. těhot.
Uvidím jak to dlouho vydržím bez vědomého porušení, protože pro toho mého drahého vařím denně , občas i pro syna a teď o prázdninách mám tady 4 vnoučata.
Pro dnešek stačí a příště se zase ozvu - mějte se krásně a užívejte léto.

Mati 3. srpen 2015 18:47

Ahoj mati...kdyz zvladnes zacatek prvni fazi tak pak uz to jde:-)))udelej si cas a pro sebe si pripravuj co muzes jist....a na chlapa nedej,zname je vsechny:-)))...jemu var a ty si jed podle sveho..uvidis pujde to...a pis sem,to fakt pomaha ten pokec...jsme tu porad nekdo..:-)))paa a vydrz..ja uz druhou fazi a to uz muzes i zeleninu to je fakt dobry....:-)))

jitka 3. srpen 2015 19:17

Ahoj ženy :) zdravím Jitku a Mati..:) dobře že jste se do toho obuly :)
Mati já také vařím pro ostatní a pak zvlášť pro sebe a jde to..
Zdravím Lenku3. tak to sis užila na té Kubě, ségra byla úplně nadšená..

Jinak já mám dovču a válím se doma u vody..Jsem naštvaná, protože neustále odlítávám do práce..Jak naschvál se tady vyrojily neodkladné věci!!! Tak mě to štve..
Jinak holky cvičím jako blázen :) a dost se lepším..Váha 66,8 :)
Takže spokojenost..
Všechny zdravím a ozvěte se :) papa a dobrou..

Tery 3. srpen 2015 22:21
starší komentáře

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.