Dukanova dieta pomůže k vysněné váze

29. listopad 2010 | Top diety | Diety na hubnutí | Dukan | komentáře: 36570
salatDukanova dieta je zajímavou dietou, kterou vytvořil francouzský lékař Pierre Dukan. Tato dieta je založena převážně na konzumaci bílkovin a omezování sacharidů. U Dukanovy diety záleží na tom, kolik kilogramů chcete zhubnout a od toho se odvádí, jak dlouho máte dietu držet. Držela ji i Kate, proto se jí také říká dieta Kate Middleton.

Dukanova dieta má čtyři fáze: útočná, proplouvací, upevňující a stabilizační. V prvních dvou fázích se mohou jíst povolené potraviny dle libosti.Fáze Dukanovy diety

Útočná fáze

V této fázi se konzumují jen bílkoviny a trvá 1 - 10 dní. Během několika dnů můžete zhubnout až 3 kg. Velmi důležité je pít dostatek neslazené vody alespoň 2 litry. Vhodná je každodenní rychlá chůze, která trvá alespoň 20 minut. Každý den si dejte 1,5 lžíce ovesných otrub. Ovesné otruby koupíte ve zdravé výživě, DM drogerii, v Kauflandě,...
První fáze se drží dva dny, pokud chcete zhubnout celkem 5 kg, tři dny, pokud chcete zhubnout 5 - 10 kg, pět dní 20 kg, sedm dní více než 20 kg.

Povolené potraviny jsou: hovězí, telecí, králičí, kuřecí, krůtí (není povolené vepřové, jehněčí, tučné kousky a kůže),
libová šunka, játra, ryby bez oleje, korýši,
max. 2 vejce denně, nízkotučné jogurty max. 2 denně, bílé jogurty, nízkotučný sýr a mléko,
koření, bylinky, cibule, česnek, citron, hořčice, kečup bez cukru, umělé sladidlo.
Není povolené tučné maso, kůže na kuřeti, tučný salám, více než 4 žloutky týdně, máslo

Proplouvací fáze

V této fázi se střídají dny, kdy jíte jen bílkoviny z první fáze a dny, kdy k nim jíte i zeleninu. Tuto fázi dodržujete, dokud se nepřiblížíte k vaší vysněné váze. Opět nezapomeňte na pravidelný pitný režim a každodenní chůzi, která trvá alespoň 30 minut. Každý den snězte 2 lžíce ovesných otrub.
Povolená zelenina je: brokolice, hlávkové zelí, celer, cuketa, okurky, houby, papriky, rajčata, cibule, papriky, dýně, ředkvičky, špenát, občas mrkev.
Nepovolené potraviny: brambory, těstoviny, kukuřice, luštěniny, rýže, pečivo.

Upevňující fáze

Bílkoviny i zeleninu můžete jíst kdykoliv. Dále můžete jíst menší porci ovoce, 2 krajíčky celozrnného chleba, jedno jídlo týdně z těstovin, brambor nebo luštěnin bez oleje,
dále se může denně sníst 40 g sýra (ne tučného); jehněčí, vepřové, šunka max. dvakrát týdně,
jednou týdně se doporučuje jen bílkovinný den,
nezapomeňte na dvě lžíce ovesných otrub každý den.
Tato fáze trvá dle toho, kolik jste zhubli v předchozích fázích. Každý zhubnutý 1 kg vynásobte deseti dny. Podívejte se na jídelníček na 3. fázi.

Stabilizační fáze

Tato fáze trvá velice dlouho - dodržuje se celoživotně.
Každý čtvrtek se jí pouze bílkoviny.
Každý den se jí tři lžičky ovesných otrub.
Každý den choďte alespoň 20 minut a choďte pěšky po schodech.
Dostatečně pijte.
Jídelníček dodržujte podobný, jako je ve třetí fázi.

Pokud chcete zhubnout, můžete zkusit třeba Dukanovu dieta. Prý není u ní jo-jo efekt (pokud ale přestanete dodržovat čtvrtou fázi, tak nejspíš bude) a Francouzi ji mají rádi.

Podívejte se na jídelníček, na recepty a na recepty na Dukanovy placky.

Kupte si knihu Dukanova dieta zde a knihy s recepty zde a zde.


 

Komentáře k článku (celkem 36570):


starší komentáře

No a co po včerejšku? to jsi měla skoro hladovku, viď ?...já s Tebou naprosto souhlasím, že v té 2F jsem hrozně dlouho, shazuji, přibírám - samo, také svou vlastní chybou...dnes mám další -0,3, ale co dál?znovu začnu a znovu poruším...jen se ptám sama sebe, jestli jsem schopna vůbec dlouhodobě držet jakýkoli režim, protože ať je dieta kterákoli, vždy je to o kázni, určitém omezení a disciplíně...navíc, jakmile nasadím dietu, jsem netrpělivá a chci vše hned...když to tak vezmeš, kdybychom hubli jen kilo za měsíc, tak za rok je to krásných 12 kil, což by mi absolutně vyhovovalo...ale ten rok .... no, mudrování a filozofování, to mi jde - jako vždy :-)

Krásný sluníčkový den všem :-)

Romča 6. listopad 2015 09:10

Tery ahoj, zrovna jsem chtěla psát, jak jsi asi včera dopadla a zase jsi mne pobavila :-)))))).......a máš pravdu, ale Ty neskončíš s Dukanem, Ty jsi se jen dostala už skoro do nějaké 4F, tzn. zdravého stravování, což by si měl člověk udržet po zbytek života, občas zamlsáš, ale zase to spálíš, protože se hýbeš,já na tvém místě bych možná se snažila udržet ten 1 BD den v týdnu a jsi za vodou napořád...to jsem chytrolín co??? Kuře poučuje slepici !!! :-)))))))))(tady ve smyslu, že ty jsi v hubnutí ta dospělá a já jen kuře, co neví, kudy kam)

Romča 6. listopad 2015 09:14

12 kilo za rok bych brala, ale nelíbí se mi kvůli tomu setrvávat ve 2F. Já musím něco najít, kde budou pravidla (bez nich to neumím), ale zároveň to budu mít jako nový životní styl a aby strava pestrá. To by s DD šlo také, ale dostat se do 3F, kde už můžeš zařadit téměř všechno, je pro mne nedostupné. Jak už jsem Ti, Romi, psala vedle, ta dieta, kterou mám nyní v hledáčku, nemá fáze, asi to s ní půjde pomaleji, možná to kilo za měsíc :-), ale rozhodně je zdravější a umím si představit, že bych v ní vydržela až až až. A mám ji vyskoušenou. Nebolí :-).

Fífa 6. listopad 2015 09:30

Fífo a myslíš, že kdyby jste přešly do 3F, že by vám to nešlo? Vždyť já v ní ještě zhubla 5kg :)

Tery 6. listopad 2015 09:38

Jo, Tery, také jsem se posmála u Tvého příspěvku.
Romčo, kuře :-), máš pravdu, ale já myslím, že u Terky už Dukan splnil očekávání, je na vytoužené váze, naučil ji disciplíně a hlavně, Terka už našla ten nový životní styl. A to sama od sebe. Sportování po nás Dukan nevyžadoval, ale Terka si ho sama našla a našla v něm zalíbení a chce v něm pokračovat i nadále, tak myslím, když se jí ten Tomáš tak líbí a je jí s ním fajn :-), ať se nyní řídí jeho radami. Ten jídelníček vypadá dobře a je sestaven s ohledem na výdej energie pro kondiční dny a dny regenerace a to jsou úplně jiná pravidla než potřebujeme my dvě :-).
Myslím, že dnes furt myslím....tak už howgh

Fífa 6. listopad 2015 09:46

Já myslím, že nešlo. Ty jsi zhubla ve 3F 5 kg, v mých očích dřeš jako kůň, myslím to běhání a cvičení, to já už nedám ani náhodou. A já potřebuji dát dolů nejméně
10 kil, to není reálné. Fakt už mi chybí to ovoce. Včera jsem koukala smutně na ošatku jablek, na misku ořechů a na všechno to, co za ty dva roky mi je odpíráno a tělo už zoufala volá po změně. Já vždy a za všech okolností všechny nabádám, aby poslouchali své tělo, že si samo říká o to, co mu schází. Tak nemůžu jít sama proti svým radám, ni? :-)

Fífa 6. listopad 2015 09:56

Fífuško, jen mysli dál...snad neodcházíš? :-)

Romča 6. listopad 2015 09:59

Fífo, ale když si dáš dopo jedno jabko a malou hrst ořechů..tak je to podle mě ok..já to také tak dělám..nesmíš toho samo sníst kopec..ale v takovéto malé míře..to je i tělu prospěšné..

Tery 6. listopad 2015 10:03

Jasně Fífo, poslouchat své tělo je rozumné a určitě to tak udělej.....já bud naslouchat Tobě a třeba se to mému tělu také zalíbí :-)....u mě je to totiž tak, že přímo na ovoce jsem nikdy nějak závislá nebyla....takže já vlastně nemohu říct, že mi něco chybí, spíš vkládám rozum, že už je těch bílkovin dloihodobě moc, takže bych asi chtěla doplnit ta zdravé sacharidy, jako rýži, luštěniny, pohanku atd. ....bílé mouky se bojím , o té vím, že po ní kynu jako koláč ....(například já ujížděla na těstovinách, špaget vždy kopcem a to byl tedy nářez)

Romča 6. listopad 2015 10:05

Tery souhlasím, ale to už právě není Dukan a to je to, o čem Fífa a já v jejím závěsu, mluvíme - přejít na pestřejší stravování se vším, ale málo a zdravě...

Romča 6. listopad 2015 10:06

Tery, ale to už jsou rozvolněná pravidla Dukana, to je to samé, jako bych si řekla, že OO nemusím, toto taky ne, ale tamto ano a výsledek je ten, že se v tom budu plácat další dva roky, protože to neukočíruji. To jsem si takto Dukana upravila v létě, přesvědčená, že to mám pod kontrolou a výsledek je ten, že mám o dalších pět kilo víc :-(. Já zkusím zase něco jiného, když se mi to líbit nebude, vrátím se zpět k DD, snad mě odtud nevykoušete, ni?;-)

Fífa 6. listopad 2015 10:15

Romčo, zmínka o tom, jak kyneš po mouce jako koláč mi připoměla scénku z filmu Jak utopit Dr. Mráčka, jak jim tam paní Myslíková nakynula po pozření kvasnic :-).

Fífa 6. listopad 2015 10:20

No Fífo, kdyžtak bude prudit někde jinde :-))))))))))))))))))))))

Romča 6. listopad 2015 10:20

Ano, přesně tak já to mám po těstovinách...kdysi, nevím proč, to ještě nebylo tolik informačních zdrojů, jsem myslela, že patří k dietním potravinám, ale v mém případě opak je pravdou...

Romča 6. listopad 2015 10:22

Tak na těstoviny bacha..ty jen po málu :) a jsou hladový :) no tak uvidíme..já už si stejně delší dobu myslím, že tu nemám co dělat..ale kontakt bych ztratit tedy nechtěla..:) co bych v té práci dělala??? :)
Pro dnešek končím..uvidím co ukáže víkend..:) zítra ty závody, tak na mě myslete :)...

Tery 6. listopad 2015 10:31

Tery, držím palečky a kontakty máme, neboj nic :-))

Romča 6. listopad 2015 10:32

:-) jednu dobu jsem si myslela, že musím držet Dukana kvůli vám, abych o vás nepřišla, dnes už jsem si jistá, že se navzájem neztratíme.

Tery, budu držet pěsti, až mé klouby zbělají....a páááá

Fífa 6. listopad 2015 11:43

Čauky holky Dukanky,
Fofrem pár postřehů, protože jsem vás přečetla při obědě a za chvíli pádím na odpolední.
Na oběd jsem měla kuř. prso- oprskané s grilov. kořením a zelené fazolky. Mému drahému jsem dělala pečenou krkovici na kterou jsem prdla kys. zelí a k tomu koupila knedlík, ale dělala jsem 2 plechy buchet s povidlím a kousek s tvarohem, pro ty moje mlsné jazýčky. Sama už tomu odolávám ikdyž někdy taky neodolám.
Ráno jsem měla 73,6kg , ale mám obyvy z toho zítřka. říkám si ještě do konce měsíce vydržet to co je a pokud to zůstane tak bych od začátku prosince najela na 3 upevňovací fázi , ale zase budou vánoce.
Jsem s vámi od srpna a mám obavy, abych nedopadla jak Fífa s Romčou, že se chuděrky v tom motáte, já jsem totiž to samé při každé dietě na mě působí pouze jednou - ať to byla dělenka, mléčná, vajíčková a všechny co byly dostupné materiálně i finančně, protože co jsou lákadla na internetu- k tomu důvěru nemám.
Víc pohybu už asi nedám nachodím 10000kroků s krokoměrem a 20 min točím rotanu, proto obdivuju vás které ještě stiháte běh, cvičení s Tomášem , spining, a jiné aktivity.
Já nikdy na ovoci vyloženě závislá nebyla, ale letos jsem ho opravdu moc nepojedla, jablka mám nasušená a v mrazáku( na štrůdl), stejně jako rybíz a švestičky na táč, ale budu se muset omezovat hodně protože, je pravda, že asi ta bílá mouka je metla lidstva a těstoviny taky mám strašně ráda a už jsem je neměla 3a půl měsíce , tak asi budu muset pomalu přidávat, abych to zvládla a stejně se pořád vážit.
Nejvíc mě pomáhá vás číst dobré i to horší -protože člověk ví čeho se vyvarovat.
Holčiny moc vás zdravím a ať nám to jde dál a ty Romanko pěkně oslav vnučenku a pošly fota s ofinou.

Mati 6. listopad 2015 12:02

Tery zítra ať ti to utíká, ale z komentářů neutíkej, je zajímavé tě číst a hlavně povzbuzující.:):):)
Pa už letím tvořit hodnoty.

Mati 6. listopad 2015 12:06

Mati, ať Ti směna utíká a nikdo neprudí. Vánoc ve 3F bych se ani já nebála, kdybych byla tak ukázněná jako Ty:-). Pokud vydržíš vedle plechů s buchtama, tak se není třeba vánoc bát :-).

Fífa 6. listopad 2015 12:24

Mati jsi poctivý bojovník a budeš po zásluze odměněna :-).....moc Ti to přeju

Romča 6. listopad 2015 13:04

Tady to nějak skomírá, kde jsou polínka? Já byla pracovně zaneprázdněná a oheň nám vyhasíná :-)

Jo jo, Mati jsem také chválila.

Fífa 6. listopad 2015 14:21

Tak ještě fouknu a loučím se. Krásný víkend všem a páááá

Fífa 6. listopad 2015 15:26

Ahoj všichni,tak pořád dumám co dál a myslím si,že taky díky ročnímu období se nedaří hubnout.Taky mám pocit,že jsem pořád plná a potom vzpomínám co jsem to vůbec jedla a vlastně nic.První jídlo vesměs až oběd-krom kávy a čaje.Potom je mi těžko,ale v práci nemám vůbec čas na dopolední jídlo a taky jsem si už zvykla.Tak to už je špatně a pak si můžu stěžovat,že? Tery seš hodná,že mi pošleš něco na povzbuzení.Pokud se mi povede napsat adresa-Helca.2 na seznamu.Romi jsem ráda,že se ti daří hubnout-stačí pozvolna,ale jde to dolů.Fífo až na něco přijdeš tak se poděl a díky za podporu.Všem přeju pěkný víkend,sportovcům brzký cíl a těm co budou slavit,tak moc nehřešte a pěkně si to oslavte.Pa

Hela 6. listopad 2015 19:39

Ahoj, tak se musím pochlubit :) mám 9.místo na 8km 44min. :) jsem nadšená..:)
Váha 65kg..že by ráno pod 65kg :)
Krásný víkend :)

Tery 7. listopad 2015 16:48

Ahoj Tery no tak to velká gratulace,no Ty jsi rozená sportovkyně:-)

Pavča 8. listopad 2015 14:52

Čauky holky Dukanky,
tak si dnes připadám jako u zpovědi na váze jsem od pátku nebyla , ale včera jsem prasila a dneska trpím. Včera jsme byli na tom mejdanu a alkoholu jsem se vyhnula , ale 4x dort klobásky, řízek, uzené zmrzlin. pohár se šlehačkou no prostě totální prasení a antidukan a dnes trpím - bolí mě žaludek, pálí žáha no hrůza.
Uvidím co mně váha ráno řekne, ale mám z ní strach, protože ani pohyb nebyl, tak a teď vidíte, že jsem vaši důvěru zklamala, jako většina z nás. Píšu většina, protože třeba taková Tery nám dokazuje, že opravdu se změnila a pohyb se stal její součástí- máš velikou gratulaci.
Zdravím vás všecičky a dám zase vědět, ale musím se zašprajcovat a vrátit mezi vás vzorné.

Mati 8. listopad 2015 19:42

Ahojky....tery velka gratulace:-)))to proste nikdy nezklames:-))meli bysme se vsici stydet:-(....ja taky jim na h....mati,nebooj nejsi sama:-))....neprejidam se,ale blby veci,blby kombinace,vubec nedelim no des!!ale vaha zatim drzi jakztakz:-))...no je to na zamysleni fakt....jenze se nejak nemuzu do toho dostat,zas se dostatecne zaprit a zacit nejaky system......ach jooo....mejtecse,musim jesdte vencit pejska..paaaa

jitka 8. listopad 2015 19:53

Omlouvam se za preklepy...neprectu si to a hned odeslu.:-(((

jitka 8. listopad 2015 19:55

Mati, Jitko..nic si nevyčítat a jet dál :)
Já také nejsem vždy perfektní..Mati a když sprasím, tak mi je také blbě..třeba si to aspoň pro příště třeba rozmyslíš :)
Jinak váha nic..zase 65,3kg..už mi to fakt s..e...:(
Pavčo díky moc..a co váha..už je opravená??
Sisi ty už doma nebo ještě v lázních? Užívej..
Jinak dnes bylo niádherně..dala jsem 9km..super..ale po včerejším výkonu, trochu těžky krok :)
Zítra nebudu..jedeme s mámou na ty rentgeny :(

Tery 8. listopad 2015 22:13

Zdravím všechny po ránu, myslela jsem, kolik se vás tu přes víkend neobjeví, ale zase stará garda - takže Tery, velká gratulace ke sporotvnímu výkonu a co se váhy týká - dej na mě - starší a zkušenější - tedy pouze věkem - nevaž se, Tvoje tělo se evidentně vzpírá pustit další zásoby tuku, jednak jsi už hodně shodila, jednak máš BMI v pořádku a jednak je před zimou, takže sportuj, jez, jak jíš a uvidíš po čase...dej tělu pauzu :-)....
Mati, Jituš, my prostě nepatříme mezi ty skalní a ukázněné, neumíme si odříct a tak bojujeme celé životy a nebere to konce....zázraky se nedějí ...tak hlavně zdraví...Helo, já přes víkend také hezky hřešila, takže to, co dám pracně přes týden dolů, mám přes víkend nahoru, už to tu nechci ani stále psát....
Pavčo, moc Ti fandím, ať se Ti stále daří a nejen v hubnutí...Sisi už tu nezašla a ostatní asi také jen čtou, takže kdo čtete, krásný den!!!
Jo a Tery s mamkou ať je to jen a jen dobré!..papa

Romča 9. listopad 2015 08:35

Dobré ráno po víkendu,
Tery, úžasné, jen tak dál :-). Mamce držím palce.
Mati a Jituš, jsme si podobné jako vejce vejci, ale vy už jste kus cesty přede mnou.
Já o víkendu vařila a pracovala a nejedla. To je taky blbost. Ale nebyl čas a nebyla ani chuť. Váha stále stabilní.
Helo, dumám jak dál, jestě nejsem rozhodnutá, výsledek zdělím emailem.
Pavčo, jak s Tebou?

Fífa 9. listopad 2015 09:45

Ahoj Tery jo vaha uz je opravena ale porad me to na ni ukazuje 92 ne a ne se hnout z mista:{

Pavca 9. listopad 2015 10:44

Ahojky...ja uz se rozhodla.opoustim bilkoviny.nejak mi to nedela dobre.zkusim zas macingovou a pokusim se ji vydrzet celou.cpala jsem do sebe vse mozne a je mi fakt blbe...takze detox..ale budu za vamu chodif jestli muzu:-))) paaa musim pracovat.

jitka 9. listopad 2015 12:09

Helo, sdělím, až něco vymyslím....

Fífa 9. listopad 2015 16:45

Ahoj kočeny.Na písanie veľmi nebol čas,tak sa ospravedlňujem:(.Streduvečer prišiel manžel,tak sme sa venovali sebe...V sobotu večer sme došli domov,kým som to vybalili,odložila,popralA...V nedeľu som stála pri sporáku,bola som na cintoríne zapláliť sviećky na mamku a starých rodičov,navštívila otca a svokrovcov,zbalila chalanov...a bol večer.Dnes dopoludnia v práci,na OÚ,prala som opäť...no,v jedinom kole...
Váha-1,5kg...
Zajtra idem na nechty,potom kaderníčky,poobede do práce...Všetky vás pozdravujem a hlavne ma neopúšťajte tu,v diskusii...zajtra sa ozvem,ale asi opäť až večer...

Sisi 9. listopad 2015 20:45

Zdravím všechny a Sisi vítám z lázní.
Sisi, gratuluji k úbytku a smekám klobouk. Obdivuji, že jsi dokázala odolat všem lákadlům a nástrahám které jistojistě kolem Tebe po celou dobu byly.
Jestli čteš zpětně, tak už víš, že se zde nic nového nepřihodilo, bohužel nikdo nový nepřibyl a oheň nám sotva hoří :-). Já uvažuji o změně diety, takže jako nedukanka se zde vyskytovat budu méně a méně, ale budu nakukovat, to mi nedá, za tu dobu co sem chodím se ze mne stal závislák :-). Kdo mne bude chtít oslovit, máme na sebe kontakty, ráda Vás uvidím :-).
Všem přeji trpělivost a disciplínu, bez toho to nejde a jestli jsem něco pro Dukanky vykonala, tak poznání, že tou cestou, kterou jsem šla já se k cíli sice přiblížíte, ale cíle nedosáhnete :-). A to je, myslím, také dobrá rada, ni?
Tak páááá

Fífa 10. listopad 2015 10:44

Připojuji se k Fífě a její gratulaci pro Sisi :-)....
Jinak to naše umělé udržování této diskuse opravdu ztratilo význam, když jsme tu zůstaly my dvě hříšnice a Tery, která je naopak zase úplně jinde...diskuse už neprobíhá jako před rokem, spousta lidí jen čte a nepíše,taksi bude muset najít jiný magazín ke kávě ;-)))
Kontakty máme, neztratíme se, já budu občas také nakukovat a s případnými úspěchy se přijdu určitě pochlubit :-))) (se asi načekáte)
Tery budu čekat na info z Natur hausu - sem nebo do mailu....
Tak poctivým Dukankám hubnutí zdar, když vytrváte, budete mít úspěch !!! :-)

Romča 10. listopad 2015 11:25

Cococo tady? Te´d jsem nakoukla a nám se to tu úplně zbořilo :( :)
člověk tady jeden není a tokovéto změny :(...ale asi máte pravdu...bohužel....
Chci najet na fitness jídelníček a uvidím co dál..zkusím to..
Strašně mě to ale mrzí..ale je fakt, že sem třeba zase začne psát jiná parta..mrzí mě to..starašně mi to v hubnutí pomohlo..já bych vlastně ve 3F měla zůstat do konce týdne a pak tadáááá :) doufám,že si postavu udržím :)
Každopádně máme emaily, tak budem mailovat :)

Sisi..jsi výborná..dát v lázních 1,5kg dolu..a kolik že teď vážíš? Hlavně, že jsi si odpočinula..:)
Jsme na emailu,tak se určitě neztratíme..a dej se zase do Tomáše..:) stojí to za to :)
Pa holky moje :) jdu do města :)

Jo a mamka bude mít výsledky až za 10dní..mamograf dobrý :) ve st. a ct. další vyšetření..papa všem..

Tery 10. listopad 2015 11:40

Tery, tak šťastný krok do 4F...o Tebe se nebojím...přeju Tobě i Tvé rodince hlavně zdraví a to ostatní se poddá....určitě dej vědět, jak pokračuješ a všechny nové poznatky, které nám mohou pomoci dojít do cíle, jako jsi došla Ty :-)...nikdo se neztrácí, jen už tu nebudeme psát blbiny :-))))))))))))tak pááááá

Romča 10. listopad 2015 12:48

Čauky holky Dukanky,
tak jsem v šoku z dvojčat (Romča a Fífa) kdo tady bude šaškovat -v dobrém????????
Já vlezla na váhu až dnes ráno a rovných 75kg tak si říkám jestli mně to prasení stálo za to- no nevím pochutnala jsem si na všem, ale mrzí mně , že jsem snědla víc , protože nikdo nechtěl, abych si kousla a někdo to dojedl .Můj muž buchty má strašně rád, ale dorty nebo zákusky nemusí, takže se budu snažit ještě chvíli Dukanit a pak pomalu něco přidávat , abych to dostala ještě trošku dolu.
Snad se tady některá objevíte,
Sisi tobě gratulace, že jsi v těch lázních zhubla, protože tam je pohoda a není hoňka jako doma.
Mějte se krásně a zase někdy páček shledáček.

Mati 10. listopad 2015 17:54

Ahojky..no holky?!...jen jsem si na vas zvykla a vy mizite?...skoda..ja taky nechodim pravidelne a dukana si necham jen v nekterych ohledech,napr.dukani chleb mi vylozene chutna...ale budu sem chodit i tak...komu jinymu si clovek muze postezovat?..nebo naopak pochlubit s nejakym uspechem?...verim,ze prijdete jeste popovidat.....paa a vsem preju kila dolu a usmev na rtech...:-))))

jitka 10. listopad 2015 19:23

Čauky Jitu, já to taky tak myslím -vzít si to co nám bude vyhovovat u mně to účel splnilo 10kg čistých mám dole - to víš kdyby bylo víc byla bych ještě radši, ale i tak to je úspěch a za to vděčím i holkám, tomu jejich štengrování a i povzbuzování, takže tu občas kouknem co se bude dít. Měj se fajn- tento týden máme já i ty ranní - viď? To je nejlepší směna tak pa.

Mati 10. listopad 2015 19:47

Ahojky mati...jojo ranni...ja teda zhubla s dukanem jen tri kila ale uz neco predtim rak mam dole celkem 11-12kilo...no chtela bych jeste tak 4 ale uz to moc nejde...musim se zas trosku umravnit a snad casem jeste neco dolu dam......mejte se vsici a at to jde vsem dobre:-))))

jitka 11. listopad 2015 09:03

Ahoj holky, zdravím...Jituško, nemizíme, jen omezíme, jako vy všechny a budeme přispívat , pokud půjde o užitečné rady či zkušenosti...takže se drž a piš, jak pokračuješ.....Mati, moc Ti to přeju, hlavně si to udrž, ať nědopadneš, jako já....pěkný den všem...

Romča 11. listopad 2015 10:06

.....a jako já.....

se vším souhlasím a pod se podepisuji.
Krásný zbytek dne přeji

Fífa 11. listopad 2015 10:50

Zdravím děvčata a doufám,že si budeme odpovídat na otázky a rady.Já taky bych psala častěji,ale není nic nového,hubnutí nejde,to spíš naopak musím se hodně hlídat abych nenabírala.Včera jsem byla 16 hodin v práci,měli jsme pro klienty taneční večírek,přišla jsem domů jak spráskaný pes.Spala jsem 4 hodiny.Na večírku jsem si dala dva chlebíčky a dvě deci vína a jinak vodu.Konečně máme vyřízené stavební povolení a v prosinci předáváme pozemek staviteli.Skoro půl roku kolem povolení a bourání starého domu,tak snad už to poletí a konečně se budu moci těšit do nového a doufám,že posledního domova.Všechny se držte a jak budete mít chuť na psaní,tak pište.Pa.

Hela 11. listopad 2015 15:12

Čauky holky Dukanky,
hlásím dnes ráno 74, tak se to zase trošičku hejbe hlavně ať to nejde nahoru.
Zjišťuji, že zde nikdo nebyl- tak se holky pochlapte a pište, ona se časem i ta Romča s Fífou a Tery ozvou.Já vzorná nebyla nikdy, ale alespoň občas hlásím současný stav.
Tak se mějte všechny krásně a ať nám to hubne pa.

Mati 12. listopad 2015 17:45

Ahoj Mati,tak to je super ne 74 taky bych je chtela:-)
To já dneska hřešila,jelikož jsem už byla vyštavena celý tyden chodim za kolegyne na snidane od dvou od rana a dřiv jak v deset večer neusnu,ale nastesti od pondělka 1kg dole,tak se to snad dneskem nepos...dala jsem si zemlbabu:-)no nic od zítřka už zase budu hodná Dukanka:-)

Pavča 12. listopad 2015 18:33

Čauky Pavčo
díky za poklonu a povzbuzení. ale já začala na 85,5 takže 10-12 kilíček dole,( od 1.8.) ale na kolika jsi začala ty? Takže ty jsi lepší, ale já ti to přeju :):):).
Doufám, že se na nás koukne ještě někdo, protože bez dvojčat a Terky není co číst a komentovat.
Tak se holky pochlapte a pište.

Mati 13. listopad 2015 16:29

Ahoj všem, dnes začínám:) tak už se těším na první úbytky, doufám,m že poletí pryč hlavně centimetry z břicha. JInak, koukala jsem na facebook a je tam jedna skupina,kde mají obrovské množství receptů,tak kdo nezná, ať určitě koukne pro inspiraci. ale jako debata je to určitě lepší zde:)kdyby byl někdo, kdo se přidá,nebo je alespoň na začátku,tak ať se ozve.budu ráda za spolupachatele/spolupachatelku.

ugu 14. listopad 2015 09:00

A ještě,jak si píšete o ovoci, tak zkuste ten dukanův program 2.myslím,že je ideální jako pokračování po zhubnutí. je to tzv.nutriční schodiště a je to vcelku bez výrazného omezení.

ugu 14. listopad 2015 09:02

Ahoj ugu...neznam nutricni schodiste,muzes popsat kde ho najdu?drzela jsem dukana,na zacatku to funguje ale pozdeji to chce vuli..prejedi se recepty a me to dlouhodobe nedelalo dobre a streva,nemohla jsem na wc....kazdy ma ale traveni jiny tak ti preju hodne shozenych kil...(ja shodila jen tri kila)....drzim delenku,snazim se bilkoviny zvlastbplus ovoce a zeleninu..u dukana ovoce nesmis a to mi dost vadilo....pis ja ti to jde ...........mati zdravim:-)))mam zas 68.5kg tak pomalu to leze ale nejak nemam vuli pritvrdit:-(((vzdyt vis:))).....drz se alespon ty:-)))paaa vsem preju uspech.

jitka 14. listopad 2015 10:43

Vitej Ugu,drží pěsti,já držím dukana od května a zatim 36 kg a 42 cm dole,ale je pravda že poslední mesic je to hodne težké jelikož už to nejde tak rychle dolu a to moc nemotivuje,ale zase musim říct že zatím první dieta u které jsem vydržela takhle dlouho:-)takže za mě super:-)
Hodně receptů maj taky na dukanova dieta brno,tam hodně čerpám...

Pavča 14. listopad 2015 13:09

Jitka: uložila jsem ti tam, co máš dělat. taky o tom moc nevím, u nás se o tom moc nemluví.ale podle mě je to dobrý ve 2F až zhubneš co potřebuješ,tak přejít na toto.

Pavča:ty brďo, tak to je nádhernej úbytek!!!!taky doufám, že to půjde rychle dolů,aby mě to motivovalo.mám výchozí váhu 80kg a hlavně břicho po dvou těhu.

ugu 14. listopad 2015 19:40

Holky, nějak mi to nefunguje.už mi to nevložilo dva příspěvky,tak snad tady nebudou nakonec třikrát:)možná proto, že jsem napsala odkazy na ty nutriční schodky.tak zítra to vypíšu ručně,je to jednoduchý,jedeš od pondělí do pátku a každý den přidáváš určitou potravinu a v neděli hostina.

Pavča:velká gratulace,chtěla bych dát dolů tak 15,výchozí váha 80.už se těším na zítřejší první zvážení:)

kolik jste zhubly v F???

ugu 14. listopad 2015 21:17

Mělo tam být zhubly v 1F?

ugu 14. listopad 2015 21:18

Ahoj Ugu v 1F neco kolem 4 kg za 7 dni ale moc si to uz nepamatuju:-)
80 kg bych chtela mit jako cilovou vahu ale to me zbejva jeste 12 kg:-(


Pavča 15. listopad 2015 14:14

Ahojky...pavco pred tebou smekam..strasne moc kil za kratkou dobu,jak jsi to dokazala?.....me chybi tri ikla do my vysneny vahy a ne ane nejak pokrocit dal,,,se fakt picnu.........ugu uz asi vim co myslis,je to v dukankach brno vid?......holky uz jsem tu pred casem psala neco o uplnku,je fakt,ze to funguje,..ted je obdobi po uplnku mesic ubyva,ja nic nedrzim a mam kilo dole za nekolik dni....takze ted zkusim 1Faspon dva dny a pak 2F uvidim jak dlouho vydrzim,mam na to mesic:-))))....holky drzte se dal,,,,paaa

jitka 15. listopad 2015 18:06

Čauky holky Dukanky,
vítám mezi námi Ugu, tak se to tady snad zase trošku rozjede. Ještě Ugu prosím napiš věk a výšku, protože vám mladším to jde líp než nám kolem 50 - 60 a léty a dietami zhuntovanými.
Já začínala na 85,5 a za 3a půl měsíce mám čistých 10 dole ještě bych 5 brala, ale míň jak 70 kg né, protože bych byla jak indiánská babička ( nebo scvrklá švestka) to říká můj vnuk.
Teda měla jsem už i 73,6 , ale zase se najím a nejdu na WC a je to kolem 75 tak jak kdy.
Je pravda, že Terka psala, že ještě 5kg zhubla, ale to je borka, která běhá :):):)
Já tak leda kolem sporáku, protože teď opět odjela mláďata, která taky byla na víkend tak jsem opět vyvařovala.
Já teda ani nevím kolik jsem v 1F zhubla, protože se to tak nějak s tou 2F prolínalo a kolikrát jsem se k té první vracela, že ani jsem pořádně 1+1 nebo 2+2, 3+3 nedržela na pevný režim jsem bordelář.
Asi bych ty schůdky taky zkusila , pokud bych je našla.
Tak se mějte krásně a pište.

Mati 15. listopad 2015 18:29

Ahoj Mati:-))..zadej si do vyhledavace..dukanova dieta brno....a vyskoci ti novy portal,je tam vse,zalozila ho pani,ktera uz si nevedela rady a pak narazila na dukana a zhubla....jsou tam faze,recepty a i schudkova metoda(na leve strane je seznam),,,,podivej se na to ,je to dobry...a maji i eshop...ja se zas od zitra umravnim,dnes jsem pekla oriskovy kolac tak jsem jen ochutnala:-)!)....paaa mej se.

jitka 15. listopad 2015 19:21

Jitka, Mati: jo ty schůdky to je ono v té dukanova dieta brno.

Jinak,je mi 25, měřím 168 a vážím 80. nikdy jsem nebyla hubeňour,ale po prvním těhu jsem vážila 80kg.zhubla jsem (až za dva roky,kdy už bylo víc času) pravidelným pohybem a vyváženou stravou (počítání tuků,sacharidů a bílkovin) na 73 a pak jsem otěhotněla.no a teď jsem 8m po porod a děs běs,mám obří břicho,navíc mám rozestup,tak se to opticky ještě zvětší,tkže potřebuju zhubnout hlavně ten pupek.Původně jsem chtěla 1F jen 3 dny,ale dám asi 5,ať to stojí za to.zítra třetí den,už se těším,až se po těch 5 dnech zvážím a přeměřím

ugu 15. listopad 2015 20:12

No jo,ugu,jsi mladinka:-))a tehot.daji zabrat...ja mela deti za sebou 11mesicu a zustalo mi 10kilo a to jsem nezhubla a letama jen pribirala vic a vic....ted uz jsem babka:-))54...mam maleho vnoucka...:-))....zacinala jsem taky na 80.5kg a po roce a pul mam 68,2kg....jde to pomalu,i kvuli prechodu,ale jde..to je hlavni.....drzim ti palce,to das!!!:-))..pa a pis uspechy!!

jitka 15. listopad 2015 22:34

Jasný,že budu psát, podporuje mě to:) Jitko-) to je krásný úbytek a hlavně oceňuji trpělivost,já bych to nejradši zhubla všechno do týdne.Já jdu snídat a dnes musím do školy,tak to bude celý odpoledne v lavici,vůbec nevím,co si sebou mám nabalit.musím něco vymyslet.tak se držte!

ugu 16. listopad 2015 07:36

holky,ještě jsem s vás, co jste zhubly, chtěla zeptat na vajíčka. pokáždé píšou něco jinýho. tak kolik vajec jste jedly z dne. protože když si udělám ten chleba z jednoho vajíčka a pak třeba palačinky ze 4 vajec,tak bych dohromady spráskala za den 5 vajec!!jenže prostě ty vajíčka jsou všude.díky za info

ugu 16. listopad 2015 09:11

Ugu ja myslim,ze to neva ty vejce,chleba nesnis celej najednou a ty palacinky predpokladam taky ne..ikdyz...ty mozna jo vid?:-))...ja mam vyhodu,ze snim jen maly porce,proste se do me moc nevejde,mam po operace jen 2tretiny zaludku....a nebo so dej umerne proste min,to uz potom odhadnes kolik snis.....ja mela dnes dva bramboraky,no cune!!!nemuzu si pomoct kdyz to smazim tak to tak krasne voni.....no nic do vecera se uz umirnim....porad ze dne na den si rikam,ze zacnu ale nejak ta vule!!!!.....snazim se jist alespon malo abych nenabirala.....

jitka 16. listopad 2015 14:23

Jo,na obrázku to vypadalo,že z těch 4 vajec budou jen tři palačinky,tak ty bych klidne snědla;)zitra si je udelam s dcerkou,tak mi aspon pomůže,abych to nezdlabla cely.a ty si teda ted Jitko jakoby ve 2F?

ugu 16. listopad 2015 14:52

Ja bohuzel nejsem nikde...rozezrala jsem se a ne a ne se vratit zpet...je fakt,ze zatim vahu drzim,ale o nejakym rezimu nemuze byt rec....potrebuju tri kila,to je nejhorsi co muze byt,tesne pred cilem povolis a jsi v haji....podle holek tu v diskusi je jich na tom dost podobne nekolik...jedna rada neuraz se....neprestavej kdyz uz se do toho das...na zacatku opravdu zhubnes ale kdyz prerusis a zacnes jist normalne tak se uz strasne tezko vraci...vim to...ja dala dolu za pet dni 1F tri kila a pak to stalo snad mesic...tak jsem to vzdala....a ted nevim co...asi delenku jnormalni,me chybelo u dukana ovoce.....ale drzim ti palce,ono to pujde:-))))))

jitka 16. listopad 2015 16:12

Jitka: -) nebo nechceš zkusit ty schůdky?měly by fungovat, tak bys byla takovej pokusnej králík:) jestli skutečně fungují!mám v plánu vydržet,ale taky vím,že jednou najedu zpět na racionální výživu,kterou jsem taky zhubla,takže jak píšeš,jde jen o to se nerozežrat.:)hlavně,že ti váha nestoupe.

ugu 16. listopad 2015 21:30

Dobré ráno,tak dnes začínám 4.den a zvážila a změřila jsem se.tak na váze ubylo kilo,ale na cm nic:(.tak doufám, že se to za ty dva dny ještě pohne,ať mě to motivuje dál.právě si nedkážu představit,že by se mi váha zastavila:(

ugu 17. listopad 2015 06:28

Ahoj...ugu jeste vydrz,tri dny jsou malo na to aby telo zareagovalo,pohne se to uvidis...ja zatim nejsem definitivne rozhodnuta,dnes si dam procistujici den,ovoce zelenina stavy caj voda....mam na sobe vyzkouseno,ze nejvic mi vadi mouka..a taky cukr...kdyz tohle vyloucim hejbe se to dolu....musim zacit nebo to do vanoc nestihnu:-))).....drzim ti palce uvidis jak na vanoce budes krasna!!:-)))...paaa a vydrzat!!!!:-))

jitka 17. listopad 2015 10:58

Jitka:tak to je opravdu motivační věta: jak budeš na Vánoce krásná!!díky, už aby to bylo. ale musím říct,že kupodivu nemám hlad,ani závratný chutě, jen je pro mě na bednu pořád vymýšet,co si dám,abych se neochudila a neměla právě hlad nebo chuť.a taky se opravdu už těším na zeleninu. prosim tě,ty dny se střídají pořád ve stejným poměru pořád třeba 2B : 2BZ, nebo prostě jednou třeba 3B:3BZ, pak 5B:5BZ pak zase 4B:4BZ?? Díky. Jo a k té mouce.říká se,že bezlepková strava hodně pomůže při hubnutí břicha.ale zase,když člověk není vyloženě alergickej,tak mi to přijde zbytečný se o to ochuzovat.pro mě je vždycky nejhorší (jak jsem si počítala rozložení jídla) dodržet počet tuků na den,to se skoro nedá,ty tuky jsou prostě ve všem.tak se drž!!zítra se ozvu.

ugu 17. listopad 2015 22:05

Zdravím mezi námi novou dukanku,ugu.Já dala dolu 10kg.Tobě to pujde pěkně jsi mladá.A zároveň zdravím Romču s přáním k dnešnímu svátku a zároveň Ti přeji přízeň pana Dukana.

Jarka 18. listopad 2015 07:30

Ahoj ugu..nejlépe se má střídat 1/1 mě se to osvědčilo..popřípadě když se to sekne tak zvýšit 2/2,3/3..dole 20kg
Jinak Romče také přeji vše nej :) a zdravím Jarku..
Jinak holky já mám najednou z ničehonic kilo nahoře.Utěšuji se že to jsou svaly :)..Takže 65 jsem nepokořila-..dnes 66kg
Tak se mějte..mám odcvičeno a baštím míchaná vajíčka :)

Tery 18. listopad 2015 08:23

Děvčata ahojky, děkuji za přání :-)
Všem hubnoucím a aktivním Dukankám přeji hodně vůle a úspěchů :-)

Romča 18. listopad 2015 10:46

Ahojky vsem...romco k svatku vse nejnej..i nejvic shozenych kg:-)))...po nocni jsem jak po vyprasku,malo jsem spala...ja dnes 68.2kg takze nic noveho...ale dcera se pokousi take shazovat tak snad nam to obema pomuz se nahodit...jinak maly vnoucek ma prvni zoubek takze radost:-)))...ugu tery ma pravdu,je asi dobry1/1...na tery dej,ta je z nas hubnoucich nejlepsi a sportovkyne k tomu...to me staci prace a mam dost,na sport uz energii nejak nemam,...paa vsem:-)))......kdepak mame mati???

jitka 18. listopad 2015 12:03

Čauky holky Dukanky,
hlásím příchod po noční. Tedy už se po baráku poflakuju 2 hodiny, protože nemůžu spát a stejně sem se po hodině budila. Ta noční je horor- Jitka zná a odráží se to i na váze v 11 hodin při vstávání 75kg - takže žádná sláva.
Romčo všecičko nej k svátku i k narozkám užij si to:):):).
Nebo jsi to už oslavila a co vnučenka , občas napiš něco víc chybíš tu i Fífa a Tery taky něco přidej. Vaše příspěvky byly fajn.

Mati 18. listopad 2015 13:15

Děvčata,od pondělí zkouším ty schody,protože po narozkách a oslavách,(60) jsem trochu přibrala.Podám hlášeni jak to zafungovalo.

Jarka 18. listopad 2015 18:09

Ahoj všem,tak dneska začínám 2F.hned jsem začala BZ,mňam:)během 1F (5 dní) jsem zhubla cca 2kg a 1 cm v pase!!tak kdyby to šlo takhle dál,tak za měsíc je to krása.doufám,že to tak bude pokračovat.holky,ještě jsem se chtěla zeptat.jak jsou ty povolené potraviny,ty se můžou jíst oba dva dny,nebo jen když je BZ?díky.

Jarka: určitě napiš,jsem na ty schody zvědavá.připadá mi to jako docela rozumný pokračování,až zhubnu,co potřebuju.

ugu 19. listopad 2015 15:17

Tery, Jarka: ještě mi holky prozraďte, za jak dlouho jste tolik zhubly??jste dobrý!!

ugu 19. listopad 2015 15:19

Od dubna do října.Jarka

Jarka 19. listopad 2015 15:57

Holky,pomoc!!! Za prvni den 2F BZ jsem pribrala 0.4kg;(. Je to normalni?

ugu 20. listopad 2015 06:55

Ahoj Ugu...jde ti to hezky..jen tak dál..Já bych řekla, že to normální i je ten nárůst..tteď budeš stabilizovat ty 2kg zhubnuté..a také záleží kolik té zeleniny sníš..k masu by to měly být 2/3 zeleniny na jednu porci..
Já zhubla od února do června, to jsem přešla do 3F tam jsem pak zhubla ještě 5kg..teď už mi to ale stojí..chci se dostat na 60-62kg..a to už mi nejde..
Hlavně to neporušuj, mě se pak už blbě naskakovalo do toho..Já poprvé zhřešila na velikonoce..do té doby jsem to fakt dodržovala..a jak jsem si povolila jednou tak jsem si pak povolila zas..Ale já také hodně cvičím..5-6x v týdnu..ale to tak poslední 4 měsíce..předtím 2x-3x týdně..
Neboj ono to půjde..kolik, že chceš zhubnout?

Tery 20. listopad 2015 07:25

Tery: No tak 15kg. z 80 na 65. Myslela jsem si,že mi to půjde rychleji ale,jedna slečna psala,že z 80 zhubla v 1F za pět dní 5kg,což je fakt hooodně.neporušuju,jsem odhodlaná,to vydržet.

ugu 20. listopad 2015 09:22

Jéé tak to máme podobnou výchozí váhu :) Já 168cm 85kg.

Tery 20. listopad 2015 10:32

Tery: Já mám taky 168 cm.Tak to jsi zhubla docela rychle a tolik. zatím se držím,ale dneska mě honí nějaká mlsná.tak jsem si udělala ty marcipánivý kuličky upravený podle dukana.mňam.ale kupodivu musím říct,že na to jake jsem sladkožrout nemám od začátku nějaký závratný chutě.

ugu 21. listopad 2015 19:47

Milé Dukanky, jen číst vaše příspěvky mne přesvědčily, že když se vzájemně podporují vlastně neznámé kočky, stojí to za to...vaše příspěvky ve mně probudily
naději..díky. Bojuji s váhou, věk, přechod, ale hlavně výmluvy,,,a výmluvy.
Chtěla bych zkusit Dukanku, načteno mám, jen jak začít? Teď, před Vánocemi?

Lena 22. listopad 2015 00:03

Holky,prosim o radu.od zacatku dukana mam problem se zacpou.vetsinou me chytaly krece,ale vysledek žádný.dolonce jsem si dnes na noc iz vzala gutalax a ted od rana sedim na zachode bolesti zkroucena,ale bez vysledku.jsem na diete 8.den.dily za rady

ugu 22. listopad 2015 07:46

Ahoj ugu.taky me to trapilo na dukanu proto ho nechci drzet dlouhodobe..nevim zkus kefir a hlavne ty otruby ja na ne casto zapominala...a nebo kdyz prirodne tak suseny svestky gim ze se nesmi ale nejak si se zacpou poradit musis...znam to proto jsem ted na mlecne dietce,tam je i ovoce a zel.....drzim palce a dej vedet jak na tom jsi...paaa

jitka 22. listopad 2015 11:16

Čauky holky Dukanky,
malá rada pro Ugu - zkus ráno na lačno lžičku sody ve sklence vody , já se to dozvěděla před týdnem, že je to dobré na překyselení a pročištění - mám to dělat tak 14 dní aby se mně srovnalo překyselení žaludku bez prášků. Je pravda , že jsem to zkusila po noční v poledne když jsem vstala, ale pročistila jsem se teda fest ( nikam jsem se z baráku neodvážila hnout), tak to taky zkus, ale opatrně, nutí tě to taky víc pít a masérka říkala, že by to na Dukana nemělo vadit. že to zakázané není.
Ten problém jsem taky měla - Jitka to ví, že jsme si s ostatníma holkama o tom psaly.
Vítám mezi námi Lenu, ale nevím co ti poradit , před vánoci snad aby jsi se teď snažila omezovat a nepřibírat. Na pořádného Dukana najet až po svátcích, protože pokud se porušuje a začíná znovu už to není tak účinné.
Vím to podle sebe , protože teď mám problém sama se sebou, protože se motám pořád kolem 75 , ale bylo už míň.
Nejvzornější je Terka ta zhubla- cvičí a drží té holky věřte.
Mějte se krásně a ať nám to jde dolů.

Mati 22. listopad 2015 13:08

Ahoj mati..vidis to s tou sodou by me nenapadlo ja ji kdysi brala na paleni zahy,ale ted uz spostu let ne...ja si z dukana nechavam akorat chleba z otrub ten mi moc chutna,a otruby si obcas dam do jogurtu,jinak drzim mlecnou kvuli ovoci a zelenine...a dala jsem si do vanoc vydrzet,uvidim co a kolik dolu se mi podari:-)))...vsem drzim palce...mati tobe zvlast:-))))mame odpol pristi tyden vid?..ja jeste odpol ranni a nocni a 10.12.koncim a pak az po jovym roce..uz se nemuzu dockat tepla a more....paaa a vydrzat!!!

jitka 22. listopad 2015 13:36

Ahoj Lena,ak by som mohla poradiť(dukaním už 3roky,bezmála),nechaj si to až po Silvestri.Ja sa teda každý rok 2.1. vrátim do 1.fázy a isto tomu nebude inak ani teraz:)

Sisi 22. listopad 2015 18:51

Ahoj holčiny :) vítám nově příchozí Lenu :)
No co ti poradit..je měsíc do vánoc, samozřejmě by jsi začít mohla, určitě by jsi tak 3kila možná i víc zhubla..ale nevím nevím přes ty vánoce..Ani sobě moc nevěřím..Taky bych to radši nechala a´ž po svátcích..teď drž zdravou stravu a pak uvidíš..Nebo začni, ale přes vánoce aby jsi pak neměla jojoefekt..ono to opravdu ta dieta funguje hlavně napoprvé :)
Ugu, kup si vlákninu v lékárně..Já si jí teď koupila a jsem maximálně spokojená..Taky jsem na to trpívala..Já mám ale vlákninu z Naturhausu.
Jinak holky já o víkendu konečně 64,9 :) ale dnes jsem po závodech, což mám vždy nárůst, tak mám zas 65,5..:) Ale jak už to tam jednou bylo, tak vím,že mi to zas poleze dolu :)
Jinak zdravím, Sisi,Mati, Jitku..držte se holky :)

Tery 23. listopad 2015 07:54

Ahojky holky...Tery jako vzdy vzorna:-)))holka jak ty to delas s tim pohybem?zavidim samo v dobrym;-))ze se donutis....jsi fakt skvela!!!....ja jedu mlecnou a mam po dvou dnech min.0.7kg coz i tak je uspech po mym vecnym dietovani...takze 67.6kg..spokojenost!:-))dam si zatim 13ti denni a pak se uvidi...mejte se vsici,myslim na romcu a fifu:-)))....paacek.

jitka 23. listopad 2015 08:04

Jitko mě to prostě baví, nutit se vůbec nemusím :) spíš naopak..hledám každou volnou chvilku, abych mohla vyběhnout nebo jít do posilky..ne vždy se mi to daří :)
Tak držím pěsti při hubnutí..hlavně se moc nezhuntuj :).váhu už máš super :)

Tery 23. listopad 2015 08:25

To je fakt dobry kdyz te to bavi...to ja bych se musela nutit...nehuntuju se to mi ani neprijde tak...jeste bych chtela na tech 65ale kdyz to nedam svet se nezbori:-)))...hlavne si pak udrzet to ceho jsem docilila to bude ukol cislo jedna!!:-))...paa..a behu zdar!!:-)))

jitka 23. listopad 2015 08:33

Tak ty schody asi by měly fungovat.Ráno po týdnu -0,80 dole,mohlo to asi být i více,uplně na 100% jsem to nedala.Tak to ještě některá zkuste,ať se to potvrdíJá se ale vracím na kombinaci 3 se 4.Jituš,rozmysli si těch 13 dní mléčné diety.Byla tady Alex a ta si pěkně tím (bílkovinama) rozhodila zdraví.Jinak se drž.

Jarka 23. listopad 2015 20:16

Ahoj holky Dukanky,
přišla jsem se podívat, jak se činíte. Já od soboty dělím stravu, zatím jsem nadšená. Váhu jsem odnesla do kouta, prý je to tak lepší.Zatím se nemůžu dosytit potravinama, které jsem za dva roky musela oželet a nyní jsou mi povoleny. Protože se nevážím, nemůžu říct, jestli se už dostavily nějaké výsledky, ale jsem trpělivá.
Mati, tu sodu raději ne!!! Je to driák ji takto užívat, pozor na to! Zkus psylium, já si ho přidávala ráno třeba do OO kaše a problém jsem neměla.
Jituš, souhlasím s Jarkou, to se mi také nezdá rozumné tak dlouho držet mléčnou.
Vidím, že bojujete statečně, přeji hodně trpělivosti a radosti z úspěchů a k tomu Vám pomáhej Velký Dukan :-). O tom, jak se činím já Vás budu informovat.
Pááá

Fífa 24. listopad 2015 13:07

Oprava - dryák

Fífa 24. listopad 2015 13:09

Čau ženský, teď jsem byla jakási rozlítana, tak píšu až dnes.Nakonec to dobře dopadlo v neděli,ale koupím si v lékárně buď tu vlákninu nebo psyllium radši.jinak, mléčnou dietu jsem taky držela 13 dní,zhubla jsem cca 6kg,bylo to i vidět,ale tím, že je to krátkodobá záležitost,tak jak člověk začně normálně jíst, tak jsem to měla do roka zpátky. Já se jinak držím, v pátek jdeme na ples,tak se musím doma pořádně nacpat flákotou masa,ať tam nemám hlad,ale víno si určitě dám.naštěstí nejsem žádenj pijan,tak mě to tak lákat nebude.tak se držte!

ugu 24. listopad 2015 18:16
starší komentáře

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.