logo

Blendea SUPERBOOST - recenze a zkušenosti

Imunita Zajímavosti Recenze
Blendea SUPERBOOST - recenze

Přichází studené počasí, se kterým jsou spojené časté virózy, chřipky nebo nachlazení. Oslabený organismus stává náchylnější a nemusí si umět dobře poradit s různými problémy. Viry, bakterie a bacily jsou na každém rohu a jako jedna z možností je, obrnit se proti nim. Posílit imunitní systém.

Na imunitní systém působí negativně některé vlivy jako strava, stres, kouření, obezita, životní prostředí, chemikálie, nedostatek pohybu atd. Mnoho z toho můžeme ovlivnit, ale některé aspekty jen velice těžce nebo vůbec.

Naopak imunitě můžeme pomoct vhodnou a pestrou stravou plnou vitamínů, minerálních látek, enzymů a dalších cenných látek. Můžeme sáhnout i po doplňcích stravy, které jsou určeny právě na posílení imunity. Na jeden z nich se teď podíváme. Jedná se o Blendea SUPERBOOST, který jsme vyzkoušeli.

Co je Blendea SUPERBOOST?

Přípravek Blendea SUPERBOOST je unikátní směs 8 superpotravin. Našemu tělu dodá potřebné látky, které oceníme, pokud máme oslabenou imunitu, před příchodem chřipkového období nebo pokud chceme organismus posílit. Podívejte se na více informací.

Tento doplněk stravy zahrnuje 8 složek, mezi které patří zázvor, maracuja, baobab, lucuma, ženšen, kurkuma, moringa a pippali pepř. Tento koktejl látek dodá tělu plno cenných látek a přesně splní svou funkci. Navíc je v BIO kvalitě.

blendea superboost recenze

Krásná dóza v sobě ukrývá plno cenných látek

Jak funguje?

Nemusíte brát každý den plno doplňků stravy, myslet na to, které potraviny sníst, co ještě dál dělat po tělo. Stačí vypít jeden nápoj SUPERBOOST, který zahrnuje látky prospěšné pro tělo. Mnohé z nich ani v běžných obchodech nekoupíte, přitom je tělo tolik ocení.

V denní porci žlutého nápoje najdete látky, z nichž některé mají tyto účinky na zdraví:

 • Pomáhají posilovat obranyschopnost těla
 • Udržují normální činnost cévní soustavy a krevní tlak
 • Chrání organismus před volnými radikály
 • Mají vliv na činnost nervové soustavy
 • Příznivě ovlivňují duševní rovnováhu
 • Mají vliv na normální trávení
 • Pozitivně ovlivňují funkce dýchacích cest

Blendea SUPERBOOST obsahuje řadu látek, které oceníme v období, kdy je náš imunitní systém ohrožen vnějšími vlivy. To se může stát v době, když již tolik nesvítí slunce, v období chřipek a nachlazení nebo ve stresových situacích. Stres negativně ovlivňuje obranyschopnost našeho organismu.

Přípravek levně koupíte v tomto e-shopu.

K tomu když se připočítá nedostatek živin, chybějící ovoce a zelenina, nedostatek sportování a otužování. A už se stává náš organismus náchylnější, což se může negativně projevit virózou, chřipkou nebo něčím horším.

O své zdraví musíme pečovat, ale toto si většina uvědomí, až když je pozdě. Když se vyskytne nějaký problém. Poté se ho snažíme vyžehlit, přitom včasná prevence by mohla pomoct. Starat se o naše zdraví musíme dřív a rovněž je důležité podporovat svoji imunitu.

A právě unikátní produkt Blendea SUPERBOOST v tom může pomoci. Obsahuje látky, které pomáhají k lepší obranyschopnosti našeho těla. Stačí si připravit jeden nápoj a využít všechna pozitiva, která nabízí.

blendea superboost prášek

SUPER BOOST obsahuje velice jemný prášek

V nápoji najdete 8 pečlivě vybraných superpotravin, které mají v některých ohledech významný vliv. I jeden nápoj za den dokáže pozitivně ovlivnit obranyschopnost těla (ne ale hned, ale až za delší dobu).

A pokud chcete vědět, proč se hodí posílit obranyschopnost organismu, odpověď je zcela snadná. Silný organismus snadněji bojuje proti virům, nachlazení, bacilům, chřipkám, infekcím a různým onemocněním.

Jak připravit nápoj

Nápoj Blendea SUPERBOOST připravíte velice jednoduše: Smíchejte jednu kávovou lžičku směsi (5 g) s vodou, džusem, šťávou nebo rostlinným mlékem, pořádně promíchejte a následně vypijte.

Nejlepší je připravit drink v šejkru nebo mixéru, protože jen tak promícháte důkladně všechny složky směsi. Při klasickém rozmíchávání to není vždy ideální, nemusí se totiž směs pořádně rozmíchat a rozpustit. Když tak pomůže rozmíchat směs v pár lžicích vody a poté přilít zbytek tekutiny.

super boost drink postup

Jednoduchý postup je na obale výrobku

Směs můžete připravit rovněž jako teplý nebo horký nápoj, který vás příjemně zahřeje podobně jako zázvorový čaj v zimě. Ale nikdy ho nezalévejte vroucí vodou, jelikož ta by zničila jeho účinky. Teplota by neměla přesáhnout 80 stupňů, aby se v něm zachovaly všechny cenné látky.

Směs můžete přidat i do smoothie, jogurtu, kaše nebo také do polévky (ale opět dávejte pozor na teplotu). Se směsí můžete různě experimentovat a najít to, co vám bude chutnat.

Pokud máte rádi chuť zázvoru a kurkumy, zaručeně si přijdete na své. Pokud ale tyto výrazné potraviny moc nemusíte, snažte si je oblíbit. Hlavně není dobré pít nápoj s odporem, jelikož i dobrá nálada má na imunitu vliv.

Mnozí raději každý den zobnou nějakou pilulku na zlepšení imunity, ale jako dobrá varianta se nabízí rovněž Blendea SUPERBOOST, i když je na přípravu trošku složitější. Ale to je stejné, jako když si někdo raději připraví instantní kávu místo kávy z čerstvě namletých kávových zrn. Za to může zpravidla lenost nebo preference daného výrobku.

Přípravek levně získáte v tomto e-shopu.

Jak často nápoj pít?

Drink byste měli vypít jednou až dvakrát za den. Tato dávka slouží jako prevence. Pokud SUPERBOOST nebudete chtít pít jako prevenci, ale protože budete chtít nakopnout organismus, dávku raději zvyšte.

Pokud budete mít chřipku, nachlazení, nebo v období zvýšené zátěže (stresové situace, cítíte se oslabení, ohrožuje vás chřipková epidemie, máte pocit, že na vás něco jde atd.), dejte si nápojů více (až 4 za den). Posílí vás v boji proti virům a bacilům.

Na obale uvádějí, že maximální denní dávka jsou dvě porce a že by se tato dávka neměla překračovat.

superboost nápoj

Hotový nápoj září jako slunce

Co tento doplněk stravy obsahuje?

V přípravku Blendea SUPERBOOST najdete pečlivě vybrané složky ve speciálním poměru, aby měly ten nejlepší vliv na naše tělo. Jedná se o tyto složky:

 • Zázvor - 30 %
 • Maracuja - 20 %
 • Lucuma - 13 %
 • Moringa - 13 %
 • Baobab - 10 %
 • Kurkuma - 10 %
 • Pippali pepř - 2 %
 • Ženšen - 2 %

Výrobce sestavil přípravek, v němž se nacházejí zajímavé suroviny, které mají různé účinky na zdraví. My se na ně teď podíváme, ať víte, jak fungují a o co se přesně jedná. Každý z nás nezná všechny exotické suroviny, proto by bylo dobré se na ně pořádně podívat.

✅ Zázvor

Zázvor pravý neboli zázvor lékařský (Zingiber officinale) je rostlina, jejichž oddenky jsou silné, světlé žluté a používají se jako koření. Zázvor je vyhledáván jak čerstvý, tak sušený. Zázvor má pikantní chuť, charakteristickou vůni a své využití nachází ve sladkých i slaných pokrmech, převážně v asijských pokrmech. Ale nesmíme zapomenout na naše perníčky, které obsahují právě sušený zázvor, nakládaný zázvor a nebo čaj z čerstvého nebo sušeného zázvoru.

Obsahuje řadu biologicky aktivních látek (např. esenciální oleje, flavonoidy, saponiny, seskviterpeny, gingeroly). Má pozitivní účinky na trávení, antioxidační a protizánětlivé účinky, analgetické účinky, posiluje přirozenou obranyschopnost, má vliv na hladinu krevního cukru a mnoho dalších účinků. Podle babských rad se využívá rovněž při nachlazení a virózách.

A v přípravku Blendea SUPERBOOST tvoří téměř třetinu právě zázvor, který pochází z Indie. Jeho účinky jsou pro tělo opravdu významné.

✅ Maracuja

Mučenka jedlá neboli marakuja (Passiflora edulis) je rostlina, která se pěstuje v teplých oblastech. Její plody jsou oválné bobule s lesklou slupkou, pod kterou se nachází dužnina s peckami. Využívá se nejen k vyrobě džusů, nápojů, dezertů a ovocných salátů, ale také kvůli jejím účinkům.

Obsahuje velké množství vlákniny, vyšší množství vitamínů a minerálních látek. Příznivě ovlivňuje spánek. Pochází z Brazílie.

✅ Lucuma

Vysoký strom Pouteria lucuma najdeme v jihoamerických Andách a na něm roste ovoce kulovitého tvaru. Toto ovoce se nazývá lucuma a je velmi sladké. Může se jíst čerstvé nebo se suší, umele a následně používá k oslazení jako přírodní sladidlo.

V tomto případě se používá právě sušená lucuma z Peru. Díky ní je Blendea SUPERBOOST je sladká a chutná tak trochu po javorovém sirupu a batátech.

✅ Moringa

Moringa olejodárná (Moringa oleifera) je strom, který původně rostl v podhůří Himalájí. Nyní roste v Indii, Africe i jinde. V přípravku se používá moringa z Indie. Nasbírané čerstvé listy se šetrně usuší a poté jsou nadrceny na prášek.

V listech se nachází vitamíny, minerály a bílkoviny. Moringa má vliv na udržení normální hladiny cukru v krvi, v tradičním léčitelství se používá na mnoho neduhů a bývá označována jako superpotravina.

✅ Baobab

Baobab (Adansonia) je vysoký a mohutný strom, který roste na Madagaskaru. Některé druhu i v Africe a v Austrálii. Jeho plody jsou velké a připomínají bobule, ve kterých se ukrývají výživná semena.

Semena jsou bohatá na vitamín C, draslík, fosfor, vlákninu a další látky. Po usušení se rozemelou na prášek, který voní po citrusech a stejně tak i chutná. Země původu v tomto produktu je Malawi.

✅ Kurkuma

Kurkumovník (Curcuma) neboli kurkuma je bylina s výraznými listy a drobnými plody. Ty nás ale vůbec nezajímají, zajímá nás jen oddenek, který je dužnatý, po oloupání žlutý až oranžový a plný důležitých látek (hlavně kurkumin).

Oddenky kurkumy se nejprve usuší a poté namelou na jemný prášek. Používá se jako koření k dochucení pokrmů. Své místo nalézá v tradiční medicíně. Pozitivně působí na trávení, klouby, kosti, posiluje imunitní systém, má vliv na dýchání i nervovou soustavu. Je z Indie.

✅ Pippali pepř

Pepř dlouhý nebo také pippali pepř či pipli je zajímavé koření, které pochází z Indie. Plody vypadají jako pohublé šišky. V ajurvédě se využívá jeho léčivých schopností. Obsahuje piperine, díky němuž je ostrý.

Má vliv na trávení, zlepšuje dýchání, posiluje obranyschopnost organismu, působí protistresově a působí také na činnost cévní soustavy.

✅ Ženšen

Ženšen sibiřský (ginseng) je oblíbená léčivá bylinka, která roste v Číně, na Sibiři nebo v Koreji. Obsahuje velké množství cenných látek a působí významně na organismus, proto bývá často předmětem bádání.

Mezi jeho účinky se řadí výrazný vliv na imunitní systém, nervovou soustavu, oběhový systém, normalizuje hladinu cukru v krvi atd. Příznivě ovlivňuje fyzické a duševní zdraví a regeneruje organismus.

superboost drink

Sypkou směs naberte plastovou odměrkou

Jaké má nutriční hodnoty?

Výživové hodnoty přípravku jsou následující. Jedná se čistě o přírodní produkt, proto vycházejí velice dobře.

Výživové údaje:Na 100 g:Na 1 dávku (5 g):
Energetická hodnota:1 089 kJ (256 kcal)54 kJ (12 kcal)
Bílkoviny:6,4 g0,32 g
Sacharidy:48,7 g2,43 g
z toho cukry:25,4 g1,27 g
Tuky:3,3 g0,16 g
Vláknina:18,1 g0,9 g

Vyzkoušejte další produkty této značky:

Časté otázky a odpovědi

Mohou SUPERBOOST těhotné a kojící ženy?

Těhotné a kojící ženy by tento výrobek neměly vůbec brát. V tomto období by měly konzumovat doplňky stravy pouze po konzultaci s lékařem.

Jak chutná?

Téměř třetina produktu je tvořena sušeným zázvorem, proto po něm i chutná. Chuť je lehce pikantní, stejně jako zázvor. Není to moc, ale je tam cítit. Pokud zázvor ale nemáte rádi, tak vám drink SUPERBOOST asi nebude moc chutnat.

Co všechno obsahuje?

V produktu se nachází směs těchto látek: zázvor, maracuja, lucuma, moringa, baobab, kurkuma, dlouhý pepř a ženšen. Všechny tyto látky jsou rozemlety na jmemný prášek.

Je vhodný pro celiaky?

Ano. SUPERBOOST neobsahuje lepek, proto ho smí i celiaci. Nacházejí se v něm jen uvedené rostliny.

A nestačí pouze zázvorový čaj?

Tato směs obsahuje kromě zázvoru také 7 jiných látek, proto se nedá srovnávat se zázvorovým čajem, ve kterém se nachází pouze zázvor (případně citron). Každý z nich má totiž jinou funkci. Zázvorový čaj se většinou používá až při nachlazení, zatímco SUPERBOOST je vhodný i před ním. Ale záleží na každém, co zvolí.

Dá se i nějak jinak použít?

Kromě toho, že můžete připravit nápoj s jakoukoli tekutinou, hodí se i do snídaňových kaší, do omáčky, smoothie nebo jako koření. Nezapomeňte, že prášek nesmí přijít do styku s teplotou nad 80 °C, jinak by se jeho účinek zničil.

Kde ho můžete koupit?

Koupíte ho v oficiálním e-shopu na adrese www.blendea.cz, kde ho prodávají za výhodnou cenu. K tomu tam pořídíte i další zajímavé produkty.

Jaké má výhody a nevýhody?

Stejně jako každý produkt, tak i SUPERBOOST má pozitiva a negativa. Žádný produkt se nemůže zalíbit všem uživatelům.

 • Obsahuje pouze přírodní složky
 • Pomáhá na zlepšení odolnosti organismu
 • Přípravek je vhodný pro vegany
 • Neobsahuje éčka ani chemické látky
 • Je bez lepku, mohou i celiaci
 • Má nenáročnou přípravu
 • Skvěle chutná
 • Hodí se i na vaření (resp. dochucení pokrmů)
 • Získáte krásnou plastovou odměrku
 • Levně ho koupíte v e-shopu
 • Někomu nemusí chutnat
 • Možná alergie na některou látku

Jaké jsou s ním zkušenosti?

Uživatelé mají s tímto produktem velmi pozitivní zkušenosti, proto jsem se ho rozhodla také vyzkoušet. Podívejte se na zkušenosti.

Pokud máte s ní zkušenosti, ať už pozitivní, nebo negativní, napište své recenze do diskuze.

superboost nápoj

Nápoj před pitím promíchejte. Po delší době klesá směs ke dnu

Jak dopadlo moje testování?

V první řadě musím pochválit skvělou chuť Blendey SUPERBOOST. Miluji chuť zázvoru, kurkumy a východní kuchyně, proto jsem se každý den těšila buď na nápoj, nebo na nějaký pokrm, do kterého jsem ho přisypala.

Prášek jsem přidala do vločkové kaše (skvělá záležitost propojit sladké vločky s trošku pikantní směsí) a nebo i do omáčky s kokosovým mlékem a k tomu maso. Byla jen trošku teplá, nevařila jsem ji, aby se nezničily cenné látky, které jsou v SUPERBOOSTu.

Ale určitě si nikdo nebude kupovat tento produkt, aby si na něm pochutnal, když má jiný účel. A to hlavně posilnit imunitu. To jsem rovněž chtěla.

Často mě trápí rýmy a po ránu ucpaný nos. Vzdala jsem zkoušení různých kapek, protože to bylo ve výsledku jen vyhazování peněz a raději jsem smrkala a smrkala. Po zhruba týdnu pravidelné konzumace SUPERBOOSTu jsem měla menší potřebu smrkat, nos už nebyl ucpaný a já se cítila mnohem lépe. Nic jiného jsem nezměnila. Jen jsem začala pít a občas jíst Blendeu SUPERBOOST. Takže asi její účinek. Uvidím, co svede dál, obzvláště v této době plné virů.

Co obsahuje balení?

V balení najdete žlutý prášek, který zahrnuje jemně namleté suroviny jako zázvor, maracuju, baobab, lucumu, ženšen, pippali pepř, kurkumu a moringu. Nic víc v něm nenajdete. Není v něm žádná chemie, éčka ani konzervanty.

Suroviny byly šetrně pěstovány. Při pěstování se nepoužívají pesticidy ani genetické modifikace. Po sklizni byly šetrně usušeny, aby si zachovaly co nejvíce cenných látek a pak jsou rozemlety na jemný prášek.

A jako bonus je každá šarže testována, zda se tam nacházejí těžké kovy, mikroorganismy a PAHs (polycyklické aromatické uhlovodíky). To vidím jako výhodu, že výrobce testuje, zda se jedná o výrobek bez škodlivin.

Jedno balení Blendea SUPERBOOST obsahuje 100 gramů směsi, která vystačí na 20 dávek.

superboost nápoj

Nádoba je pořádně uzavřena

Kdo Blendeu SUPERBOOST smí?

Na obale výrobku je uvedeno, že výrobek nesmí děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Takže všichni ostatní ho mohou. Samozřejmě až na ty, kteří mají alergii na některou ze složek.

Dále se nejedná o náhradu pestré stravy, proto byste měli dbát na pestrou a vyváženou stravu. K tomu připojit i zdravý životní styl.

Kolik to stojí?

Jedno balení SUPERBOOSTu pořídíte za 439 Kč, ale pokud v e-shopu koupíte více balení získáte množstevní slevu. Balení vás vyjde mnohem levněji a ušetříte značnou částku. Byla by chyba nevyužít této akce.

Počet balení:Cena za balení:Ušetříte:
1439 Kč-Získat více informací
2419 Kč40 KčZískat více informací
3399 Kč120 KčZískat více informací
4379 Kč240 KčZískat více informací

A to není ještě vše. Našla jsem ještě platný slevový kupón, u něhož získáte slevu 10 % na celý nákup. Je to sleva10. Platí právě v oficiálním e-shopu.

Pokud si tuto směs oblíbíte, u jednoho balení nezůstanete. A protože letošní zima bude podle předpovědi tuhá, asi by bylo na to myslet včas.

Kde můžete tento produkt koupit?

Blendea SUPERBOOST koupíte za výhodnou cenu v oficiálním e-shopu na adrese www.blendea.cz. Nyní ho tam mají skladem a za akční cenu. Jedna z jejich výhod je velmi rychlá doprava, skvělé ceny a možnost zadat slevový kód.Diskuze k článku


V dnešní době se taková věc na imunitu hodí. Piju už týden, chutná mi to a snad i pomáhá.
Sylva, 23. 10. 2020 13:55
Nový komentář do diskuze: