logo

Chia Shake na hubnutí: Recenze

Doplňky stravy Zajímavosti Keto Recenze
Chia Shake na hubnutí recenze

V dnešní době máte několik možností, jak můžete konečně zhubnout. Můžete každý den dřít ve fitku a držet přísnou dietu, nebo třeba vyzkoušet nový produkt, který pomáhá spalovat tuky. Jedná se o Chia Shake. Víte, co to vůbec je, jak pomáhá a kde ho koupíte? Podívejte se, jak přesně funguje.

Každý den přemýšlet, co dietního byste měli koupit a co byste směli sníst, je často vysilující a znechucující celé hubnutí. Určitě jste tolikrát pomysleli na to, že kdyby to za vás někdo udělal, hublo by se vám mnohem lépe. A to přesně Chia Shake je. Někdo za vás udělal tu nepříjemnou práci, už vám všechno nachystal ve svých produktech. Levně ho koupíte v tomto e-shopu.

☑️ Co to ten Chia Shake je?

Chia Shake je nový produkt, který představuje revoluční způsob, jak můžete snadno zhubnout. Nemusíte cvičit, držet hladovku a ani nepřijdete o svaly při hubnutí. Jednoduše budete dodržovat návod podle dietního plánu a připravíte si několikrát za den chutná jídla z balíčku. Tak přesně vypadá tato dieta, která je k dostání zde v shopu.

Produkty Chia Shake obsahují dostatek cenných látek pro tělo a dokáží nahradit klasické jídlo. Najdete v něm bílkoviny, sacharidy, tuky, vitamíny, minerální látky, antioxidanty, nenasycené mastné kyseliny atd. A to vše ve velmi dobrém poměru.

Díky tomu, že pokrmy obsahují více bílkovin a méně sacharidů, jedná se o ideální jídla při hubnutí. Zasytí na delší dobu a k tomu se v těle spalují tuky. Toto všechno nastává kvůli ketóze, což je stav, při kterém se energie bere z tukových zásob a v těle je více keto látek.

Chia Shake stejně jako podobné diety využívá toho, že tělo rychle spaluje tuky právě kvůli tomu, že se organismus dostal do ketózy. Vy mu nedodáváte sacharidy a on na oplátku spaluje tuky. Důležité však je mít dobře sestavenou stravu, která obsahuje dostatek bílkovin a cenných látek.

recenze shake chia

Asi je každému jasné, že v produktech Chia Shake najdete také chia semínka. Ta jsou považována za superpotravinu. Obsahují řadu cenných látek pro tělo, vzácné omega-3 nenasycené kyseliny, dokáží zasytit na dlouhou dobu a mají významný efekt při hubnutí.

V balíčcích na hubnutí najdete několik různých pokrmů jako například koktejly, polévky, kaše, pudinky, omelety nebo dezerty. Vy si vždy odměříte množství a jednoduše pokrm připravíte a sníte. Nemusíte vůbec nad jídlem přemýšlet, budete to mít jednoduše za pár minut přichystané.

☑️ Jak to funguje?

Při běžném hubnutí se doporučuje jíst několikrát denně vyvážená slim jídla, pravidelně cvičit a za týden uvidíte na váze zhruba o půl kila méně (když se bude dařit). Dieta k tomu musí být dlouhodobá. Ale tohle již může být minulostí. Chia Shake je jiný.

Každý den si připravíte pětkrát denně instantní jídlo Chia Shake, nemusíte cvičit a nebudete trpět hlady. Výsledek na svém těle a nižším čísle na váze uvidíte velice rychle. Ze začátku, než se projeví efekt této diety, můžete trošku pociťovat hlad. Důležité je pít dostatek tekutin, které musejí být neslazené.

chia shake keto

Během stravování s Chia Shake nesmíte jíst žádné potraviny, jako je pečivo, těstoviny, rýže, brambory, sladkosti, sladké nápoje nebo káva s cukrem. Opravdu i ta jedna malinká sušenka může zničit celý účinek Chia Shake a to z důvodu, že tělo se nedostane do ketózy nebo může zničit působení ketózy. Celá ketonová dieta potom nemusí správně fungovat.

☑️ Dietní balíčky právě pro vás

Pokud chcete zhubnout, nejjednodušší je vybrat si keto dietní balíček, který vám pomůže při hubnutí. Každý balíček Chia Shake je sestavený podle toho, kolik kilogramů chcete zhruba zhubnout. Můžete si vybrat nejen podle doby užívání, ale také podle počtu kil, která chcete shodit.

Pokrmy jsou složené tak, abyste si vždy pochutnali a k tomu si můžete k některým pokrmům vybrat příchuť. Samozřejmostí je výhodná cena. Balíček vyjde mnohem levněji než při výběru jednotlivých pokrmů a pár dalších drobností.

Dietní balíček na 4 týdny (5 - 10 kg)

V tomto balíčku na 4 týdny najdete 140 jídel, která jsou speciálně vyvinuta pro hubnutí bez cvičení a hladu. V balíčku najdete unikátní koktejly, pudinky, polévky, palačinky, omelety, kaše a k tomu shaker, dietní plán a drobný dárek.

Tato jídla obsahují větší podíl bílkovin, menší podíl tuků a sacharidů. Nechybí v nich vláknina, vitamíny a minerální látky. Díky pravidelnému stravování těmito speciálními jídly hubnete a výsledky na sobě uvidíte již po 7 dnech.

dietní balíček shake

Co tam najdete?

 • 2x Dietní koktejl Chia Shake (80 porcí)
 • 2x Chia pudink (20 porcí)
 • 2x Dietní polévka (12 porcí)
 • 2x Proteinové palačinky (20 porcí)
 • Dietní omeleta (10 porcí)
 • Dietní kaše (10 porcí)
 • Smart Shaker
 • Dietní plán
 • Dárek

Dietní balíček na 2 týdny (3 - 6 kg)

Tento dietní balíček je sestaven na 2 týdny. V uvedeném balíčku najdete přes 70 jídel. Opět je důležité jíst pětkrát denně libovolná jídla z tohoto balíčku, přičemž nebudete hladovět a nemusíte ani cvičit.

Výsledky na sobě poznáte již po 7 dnech díky speciálnímu složení těchto pokrmů. Tyto pokrmy jsou sestaveny tak, že obsahují málo tuků a sacharidů, a tudíž více proteinů. Za tuto dobu na sobě zpozorujete viditelný úbytek kg.

dietní balíček shake

Co tam najdete?

 • Dietní koktejl Chia Shake (40 porcí)
 • Chia pudink (10 porcí)
 • Dietní polévka (6 porcí)
 • Dietní omeleta (10 porcí)
 • Proteinové palačinky (10 porcí)
 • Smart Shaker
 • Dietní plán
 • Dárek

Dietní balíček na 1 týden (1 - 3 kg)

Tento balíček na 7 dní je spíše jen na naladění. Najděte v něm 35 porcí, které byste měli jíst pravidelných intervalech a to v pěti porcích za den. Není nutné cvičit nebo hladovět. Stačí si jen připravit nízkosacharidové jídlo podle návodu.

dietní balíček shake

Co tam najdete?

 • Dietní koktejl Chia Shake
 • Dietní polévka
 • Proteinové palačinky
 • 5x Dietní tyčinka Slimbar
 • Smart Shaker
 • Dietní plán
 • Dárek

☑️ Jak jíst? Jak může vypadat váš jídelníček?

Velice důležité je jíst pravidelně a to pětkrát denně. Nemusíte se tedy bát, že byste nemohli jíst nebo že byste si dali jen jedno jídlo za den. Jíte pět jídel za den, stačí si jen vybrat z daného balíčku jednu porci podle toho, na co budete mít chuť. Nezapomeňte na dostatečný pitný režim (2 - 3 l neslazených tekutin).

Pokud chcete zhubnout rychle a hodně kilogramů, dejte si pětkrát denně pouze jídla z balíčku. Jestliže chcete zhubnout jen pár kil, nahraďte jedno jídlo bílkovinným jídlem. Při udržovací fázi je vhodné nahradit jedno nebo dvě jídla denně jídly z Chia Shake a zbytek by měla být jídla s větším obsahem proteinů.

Příklad jídelníčku

Jídelníček není pevně dán, důležité je dát si porci vybraného pokrmu. Ke snídani můžete sníst buď kaši či palačinku, nebo klidně polévku.

 • Snídaně: Čokoládová chia kaše s oříšky
 • Dopolední svačina: Koktejl s chia semínky a příchutí
 • Oběd: Omeleta s rybím filé a zeleninou
 • Odpolední svačina: Pudink s příchutí a chia semínky
 • Večeře: Polévka

Pro správný efekt této diety je nutné zcela vyřadit ze svého jídelníčku následující zakázané potraviny jako pečivo, těstoviny, brambory, rýže, obiloviny, ovoce, sladkosti, zmrzliny, alkohol, čaj a kávu s cukrem, sladké a ochucené nápoje. Tyto potraviny obsahují sacharidy, které naruší ketózu a s ní i účinek této diety.

Ze začátku je vhodné jíst pouze instantní pokrmy Chia Shake a nic dalšího. Zhruba dvou a třech dnech nastává ketóza, kdy se konečně začínají spalovat tuky. Do stravy můžete zařadit zelenou zeleninu (brokolice, salát, zelí, špenát, okurka, olivy) a z ovoce jen avokádo. Každý den si smíte vzít maximálně 30 g ořechů bez polevy, 1 až 2 čtverečky čokolády s 90% obsahem kakaa nebo jeden bílý jogurt bez cukru.

V udržovací fázi smíte jíst maso, ryby, zeleninu, luštěniny, vejce, sýry, ořechy, semena, hořkou čokoládu a porci ovoce každý den. Sladit můžete stévií, xylitolem nebo erythritolem.

Od stejného výrobce můžete získat i dietu Mix Slim, ve které nenajdete žádná chia semínka, a čaj Teatox.

☑️ Jak se Chia Shake připravuje?

Příprava pokrmu Chia Shake je velice jednoduchá. Vždy si nejprve přečtěte návod a podle něj postupujte. Většinou to je tak, že si vyberete sáček s instantním pokrmem, ze kterého odeberete jednu odměrku prášku. Prášek smíchejte s 250 ml vody, mléka nebo rostlinného mléka v shakeru nebo mixéru. S vodou je nápoj nebo pokrm méně sladký, zatímco s mlékem je sladší.

Výhodou je, že nemusíte na přípravu používat pouze kravské mléko, ale můžete sáhnout i po kozím nebo rostlinném. U rostlinného se také nebojte experimentovat, mandlový, ovesný, sójový nebo rýžový nápoj vytvoří vždy unikátní nápoj nebo jídlo.

☑️ Výhody a nevýhody Chia Shake

 • Pokrmy a nápoje připravíte za okamžik
 • Chia Shake je vyroben v České republice
 • Zasytí na dlouhou dobu
 • Můžete ho použít místo běžného jídla
 • Výrobky neobsahují lepek a GMO
 • Nemá po něm nastávat jojo efekt
 • Nabízejí i produkty přímo pro vegany
 • Levně ho koupíte v e-shopu
 • Některé pokrmy nejsou vegetariánské
 • Pokrmy nemusejí chutnat všem
 • Ze začátku diety můžete mít hlad

Kdo smí a nesmí užívat Chia Shake?

Těhotné a kojící ženy mohou užívat Chia Shake, děti až od dvou let.

Pokud máte alergii na vejce, sóju nebo kasein, či intoleranci laktózy, pořádně si přečtěte složení výrobků, protože některé z nich uvedené alergeny obsahují.

Některé produkty nejsou vhodné pro vegetariány a vegany, opět je ale nutné sledovat, zda tam jsou látky živočišného původu. Některé jsou nově i veganské variantě.

☑️ Recenze a zkušenosti s Chia Shake

Zkušenosti s Chia Shake jsou převážně pozitivní, můžete se podívat na recenze a názory níže. Také diskuze jsou plné chvály a radostí z rychlého účinku při hubnutí. Podívejte se na recenze.

recenze chia shake

Zdroj: Heureka

Pokud máte s ním zkušenost, napište svůj názor do diskuze. Bude se hodit ostatním.

Cena za produkty je nízká. Nutné je brát v potaz, že se mnohdy jedná o jídla na několik týdnů. Většinou už nemusíte kupovat moc dalších věcí navíc. Jedině zeleninu, oříšky, semínka atd. Taktéž občas v e-shopu mívají akce a slevy. Pěkná sleva vždy potěší.

Nově mají i speciální balíčky pro muže a vegany. Vegan dietní koktejl (vegan shake) patří k vyhledávaným produktům, má zajímavé příchutě a chutná skvěle. Mezi novinky patří směs na proteinový chléb, pizzu, muffiny a tyčinky. Podívejte se na všechny novinky.

☑️ Kde koupit Chia Shake?

Balíčky nebo jednotlivé produkty můžete levně koupit v e-shopu zde. Prodávají je tam za velmi dobrou cenu a na mnohé produkty nabízejí pravidelně akce.Diskuze k článku


Jsem diabetik, užívám antidiabetika. Je pro mě tato dieta vhodná?
Vanda, 2. 4. 2020 21:08
Má skvělé účinky a chuť je naprosto skvělá
Ivana, 27. 5. 2020 20:13
Nový komentář do diskuze: