logo

Blendea Supergreens: 4 zelené potraviny v 1

Přípravky na hubnutí Zajímavosti Zelené potraviny
blendea

Superpotraviny jsou díky svým účinkům velmi oblíbené, ale koho by bavilo každý den brát si jich rovnou několik? Porci mladého ječmene, mladé pšenice, spiruliny, chlorelly atd., ať fungují na tělo co nejlépe? Nejenže musíte přemýšlet, co a jak namíchat, ale také si je pravidelně kupovat a brát. To může být celkem otravné u tolika přípravků.

Nejlepší by bylo mít všechny cenné látky namíchané v jednom balení a podle potřeby si z ní brát. Toto vše vám nabízí nový unikátní produkt Blendea Supergreens - 4 superpotraviny v jednom balení. Tato směs prémiových superpotravin zajistí vašemu tělu důležité vitamíny, minerály a antioxidanty jen v jedné lžičce každý den. Koupíte ho na www.blendea.cz.

Co to vlastně je?

Blendea Supergreens je směs 4 zelených superpotravin, které dodávají tělu řadu vitamínů, minerálních látek, fytochemikálií a aminokyselin. Jedná o jedinečný výživný koktejl, který v sobě zahrnuje zelený ječmen, mladou pšenici, spirulinu a chlorellu. Na ochucení se v něm nachází ještě máta. Už nemusíte myslet na různé zelené potraviny, teď je máte v jednom přípravku.

Složení přípravku

BIO zelený ječmen (30 %), BIO mladá pšenice (30 %), BIO spirulina (20 %), BIO chlorella (15 %) a BIO máta (5%)

doplněk stravy blendea

Můžete tak jednoduše využívat toho, co nabízejí zelené potraviny vašemu zdraví. Kvalitní živiny většině lidí schází a vy si je tak můžete každý den jednoduše vzít. Nejenže vám dodají různé cenné látky, ale také vás nadopují energií a využijete i různé příznivé účinky na zdraví.

Výhodou je, že Blendea je bez lepku, laktózy, cukru, chemie a rovněž je vhodná pro vegany. Je hlášená na Ministerstvu zdravotnictví ČR jako potravinový doplněk a navíc v BIO kvalitě. Nemusíte se obávat, že by to byla jen obarvená mouka nazeleno.

Proč jíst zelené potraviny?

V době, kdy lidé nejedí dostatek živin, které se nacházejí v zelenině a ovoci, a obecně se nesprávně stravují, tělo trpí. Schválně si vzpomeňte na to, kolik zeleniny a ovoce jste snědli dnes nebo včera? Asi to hodně nebude. V obchodech toho ve výsledku moc nenajdete a mimo sezónu je zelenina a ovoce hlavně z dovozu, čímž se jejich hodnota z hlediska živin snižuje a z hlediska ceny zvyšuje.

Tělu poté úplně chybí mnohé živiny nebo jich má velmi málo, což se projevuje větší náchylností k nemocem. Zelené potraviny jsou na živiny bohaté, najdete v nich pestrou paletu vitamínů, stopových prvků, aminokyseliny, enzymy a chlorofyl.

Můžete si koupit zelené potraviny (chlorofyl, spirulina, mladý ječmen, mladý pšenice atd.) samostatně v lékárně, avšak každá z nich má jiné účinky. Dohromady (například v přípravku Blendea) dodají tělu mnohem více živin, což se projeví i pozitivními účinky na zdraví.

Co tam všechno najdete?

doplněk stravy blendea

Zelený ječmen
V přípravku se nachází zelený nebo také mladý ječmen v BIO verzi, který pochází z Nového Zélandu. Posiluje imunitní systém, detoxikuje organismus, zpomaluje stárnutí a dodává tělu energii.

Mladá pšenice
Mladá pšenice je v BIO verzi a pochází z Nového Zélandu. Obsahuje aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky, působí pozitivně na trávení, snižuje zánětlivost v těle a posiluje imunitu.

Spirulina
BIO spirulina pochází z Taiwanu a jedná se o sladkovodní sinici. Obsahuje velké množství bílkovin, aminokyselin a dalších cenných látek. Pomáhá udržet mladou pleť, působí pozitivně na některé nemoci, snižuje hladinu cukru v krvi atd.

Chlorella
Opět se jedná o BIO verzi chlorelly, která pochází z Taiwanu. Je to řasa, která pomáhá detoxikovat tělo, posiluje imunitní systém, regeneruje tkáně a reguluje krevní tlak.

Máta
Pro malé a voňavé ochucení se nachází v produktu Blendea rovněž máta.

Účinky, kterými se pyšní Blendea

Pravidelná konzumace přípravku Blendea se pozitivně projeví na zdraví a vy tak můžete těžit z mnohých účinků. Díky tomu, že v tomto produktu najdete rovnou čtyři superpotraviny, účinků je opravdu velice mnoho. Důležité je užívat přípravek pravidelně a dlouhodobě. Mějte však na paměti, že účinky a pozitivní vlastnosti Blendey se mohou projevit u každého odlišně.

Jaké mají účinky superpotraviny, jež se ve výrobky Blendea nacházejí?

 • Urychlují metabolismus.
 • Posilují imunitní systém.
 • Pozitivně působí proti přebytečnému ukládání tuků.
 • Mají pozitivní vliv na střevní mikroflóru.
 • Mají detoxikační účinky.
 • Pomáhají při regeneraci.
 • Pozitivně působí při překyselení organismu.
 • Stimulují trávicí soustavu.
 • Chrání před škodlivými volnými radikály.
 • Mají antioxidační účinky.
 • Pročišťují cévy.
 • Slouží jako prevence některých nemocí.
 • Regulují krevní tlak a cholesterol.
 • Omlazují tělo.
 • Dodávají více energie.

Možné nežádoucí účinky

Mohou se objevit i nežádoucí účinky, mezi nějž patří zažívací problémy, nespavost nebo bolest hlavy. Měly by do pár dnů vymizet. Tyto příznaky se projevují při zvykání si na zelené potraviny.

Výjimečně se může ukázat rovněž alergie, jež se může projevit podrážděním pokožky, pálením očí a v ústech. V druhém případě je vhodné vyhledat alergologa a přestat brát Blendeu.

Výhody a nevýhody

Tak jako jiné produkty, tak i Blendea má výhody a nevýhody.

 • Kvalitní BIO suroviny
 • 4 superpotraviny v jednom balení
 • Skvělá chuť
 • Účinky na zdraví
 • Užívá se ve formě koktejlu
 • Užívá se jen jednou denně
 • Shaker zdarma (od dvou balení)
 • Cena
 • Mohla by být v lepší lahvičce

Kolik stojí a kde koupit?

Doplněk stravy Blendea se prodává pouze na internetu na oficiální stránce blendea.cz a jedno balení stojí 499 Kč. Vydrží na jeden měsíc při standardním dávkování. Více balení vyjde levněji.

Využijte slevu na Blendeu! V e-shopu se dá zadat slevový kupón a získáte slevu 100 Kč z celé objednávky.
Kód na slevu je: 100usetrim
Přípravek můžete koupit zde.

Jak se má Blendea užívat?

doplněk stravy blendea

Blendea se prodává jako prášek, ze kterého se vyrobí výživný koktejl, v němž najdete živiny důležité pro tělo.
Užívá se jednou denně, nejlépe ráno nalačno. Ze začátku si raději dejte menší dávku.
1 - 2 čajové lžičky prášku pořádně rozmíchejte, dejte do šejkru nebo rozmixujte ve vodě (200 ml), džusu nebo smoothie a ihned vypijte.

Směs není vhodná pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 let.

Už jste Blendeu zkoušeli? Jaké máte zkušenosti? Napište své recenze do diskuze.

Diskuze k článku


Zrovna ho mám dva týdny a jsem s ním hodně spokojená - krásně koktejly voní a pozoruju už i nějaké ty účinky . Uvidím co za měsíc .
Myškule, 17. 11. 2016 18:02
To vypadá zajímavě
Nina, 25. 11. 2016 19:49