logo

Detox Belly Burn: Recenze a zkušenosti

Doplňky stravy Břicho Tuk
Detox Belly Burn recenze

Novinka Detox Belly Burn je zeštíhlující přípravek, jenž pomáhá k odstranění tvrdohlavého břišního tuku. Obsahuje řadu účinných látek, které k tomu mají pomoci. Podívejte se na recenze.

Zbavit se tuku na břiše je někdy dost složité. Můžete dlouhodobě cvičit a držet neustále diety, ale tuku na břiše se nezbavíte. Mnohdy se ho na tomto problematickém místě zbavíte úplně až nakonec po dlouholetém shazování.

☑️ Co je Detox Belly Burn?

Detox Belly Burn je doplněk stravy, který napomáhá na odstranění břišního tuku. Obsahuje patentovanou látku Neopuntia™, extrakt z artyčoku, ostropestřec a chlorellu. Podívejte se na více podrobností.

V přípravku se nachází patentovaná látka Neopuntia™, která má vliv na vylučování tuků až o 27 % (podle studie) a na podporu hubnutí.

Tento doplněk má vliv na:

 • Odstranění škodlivých látek
 • Zvýšení vylučování tuku
 • Neopuntia™ na sebe váže nestrávený tuk
 • Snížení nadměrné hmotnosti
 • Stimulaci metabolismu
 • Zdravou regulaci hmotnosti
 • Získejte ho levně v tomto e-shopu
detox belly burn recenze

Nyní akce 1+1 zdarma. Detox Belly Burn výhodně získáte v tomto e-shopu

Velké břicho trápí řadu žen. Někdy za to mohou geny, nevhodná strava nebo stav po porodu. I když se můžeme snažit, jak chceme, tak se ho prostě nemůžeme zbavit.

Za větší bříško většinou může nevhodná strava, která je plná sacharidů a tuků, k tomu se musí připočíst nedostatek pohybu. Tuk se pak ukládá v podkoží jako podkožní tuk nebo kolem orgánů jako viscerální tuk.

Tento přípravek je vhodný jak pro ženy, tak muže, kteří chtějí zhubnout, spálit tuk a zlepšit postavu. Naopak není vhodný pro těhotné a kojící ženy.

Díky látce Neopuntia™ a dalším složkám pomáhá k očistě těla a k většímu vylučování tuků, což se projevuje pozitivními výsledky při hubnutí.

Doplněk stravy Detox Belly Burn vyrábí oblíbená značka Nature's Finest, která se specializuje na produkty pro zdravý životní styl (např. Cellulite PRO, Night Fatburn Extreme, FatBurn, Slim Coffee, OK!Stress nebo Triple Blocker). Vyrábí jej ve Slovinsku. A u svých výrobků sází na prémiovou kvalitu.

Jaké látky tento přípravek obsahuje?

⭐️ Neopuntia™

Neopuntia™ je patentovaná látka, která zahrnuje směs vlákniny. Napomáhá ke zvýšení odbourávání tuků až o 27 % a k podpoře hubnutí. Podle klinické studie má pozitivní vliv na hladinu lipidů v krvi a zvyšuje hladinu HDL (hodného) cholesterolu.

⭐️ Ostropestřec mariánský

Ostropestřec přispívá k očistě jater a podporuje jejich zdraví. Díky těmto vlastnostem se často vyskytuje v různých produktech na očistu těla.

⭐️ Artyčok

Artyčoky podporují zdraví jater, čistí je a detoxikují. Dále mají vliv na nadváhu a trávení.

⭐️ Chlorella

Chlorella je řasa, která z těla odvádí škodlivé látky, podporuje střevní mikroflóru a působí na střeva.

Ve složení se nachází maltodextrin, neopuncie (Opuntia ficus-indica), prášek z chlorelly (Chlorella vulgaris), přírodní pomerančové aroma, celulóza, extrakt z ostropestřce mariánského (Silybum marianum L.), extrakt z artyčoku (Cynara scolymus L.), sladidlo steviol-glykosidy.

detox belly burn recenze zkušenost

Pořiďte si v akci Belly Burn v tomto obchodě

Jak užívat Detox Belly Burn?

Přípravek má velice snadné užívání. Stačí si připravit za minutku drink a ten pak vypít.

Do sklenice nasypejte jednu odměrku prášku (zhruba 5 gramů) a ten rozmíchejte ve vodě (200 ml). Nápoj pořádně rozmíchejte a pak jej vypijte.

Světle zelený prášek vytvoří zelenkavý nápoj, který má osvěžující citronovou příchuť. Barva i chuť se může mírně lišit. To je dáno vlastnostmi přírodních látek vyskytujících se v drinku.

Doporučená denní dávka je jen jeden nápoj. Tuto dávkování na den nepřekračujte. Zároveň se nejedná o náhradu pestré a vyvážené stravy. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti.

Skladujte na suchém a chladném místě, kam nemají přístup děti.

detox belly burn recenze příprava drink

Příprava nápoje. Pořiďte si ho v tomto obchodě

☑️ Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Uživatelky si tento výrobek chválí. Líbí se jim rychlé a znatelné výsledky jako hubnutí v pase, ztráta tuku kolem břicha a očista těla. Podívejte se na recenze.

Jestliže jste tento drink už vyzkoušeli, napište do diskuze svou zkušenost a recenze, ať si je mohou přečíst i ostatní.

☑️ Jaké má výhody a nevýhody?

Důkladně jsme se podívali na pozitivní a negativní stránky tohoto přípravku. A následující z nich jsme zde vypsali:

 • Má velice snadné užívání
 • Příprava trvá zhruba minutku
 • Má přírodní složení
 • Je vyroben v Evropě
 • Výrobce nabízí 14denní vrácení peněz
 • Je vhodný pro vegany
 • Prémiová kvalita je samozřejmostí
 • Levně ho koupíte v tomto e-shopu
 • Má dvojí působení

☑️ Kolik Detox Belly Burn stojí?

V e-shopu nyní prodávají tento přípravek za velice výhodnou cenu. Nyní tam zakoupíte dva přípravky za cenu jednoho přípravku (jde o 1 + 1 zdarma). Následně je tato sleva 50 %, což je dost příjemná cena. Nízká cena se v dnešní době hodí u všeho, tedy i u něj. Ověřte si aktuální cenu na této stránce.

Dále výrobce nabízí 14denní vrácení peněz, pokud s výrobkem nebudete spokojeni, např. nebude vám vyhovovat nebo prostě nesplní očekávání. Takováto záruka mě vždycky potěší a líbí se mi, že ji výrobce nabízí.

☑️ Kde můžete Detox Belly Burn koupit?

Detox Belly Burn koupíte v tomto e-shopu, kde ho prodávají za výhodnou cenu. Nyní získáte v rámci akce 1 + 1 jedno balení přípravku zcela zdarma. Aktuálně jej mají skladem.

Foto: naturesfinest.cz

Diskuze k článku


Právě ho zkouším a vypadá zajímavě. Uvidím, jak bude fungovat, teď je brzo na hodnocení.
Mirka, 22. 12. 2023 12:27
Zdravím vás, nápoj se pije ráno na lačno ? nebo večer ? děkuji za informaci
Dagmar, 8. 1. 2024 12:48
Piji ho ráno.
Klara, 12. 1. 2024 15:30
Nový komentář do diskuze: