logo

Teatox - denní a večerní čaj na hubnutí

Doplňky stravy Zajímavosti Recenze
teatox denní a večerní čaj na hubnutí

Jedním ze zajímavých pomocníků na hubnutí je bezpochyby čaj na hubnutí. Jeho užívání je velmi snadné, ale jak vybrat ten správný? Co by všechno měl splňovat, aby fungoval? Objevili jsme jeden velice zajímavý.

Zrovna nedávno jsme objevili novinku Teatox - čaj na hubnutí. A aby to nebylo tak jednoduché, existuje ve variantě denní a večerní čaj. Každý z nich má jiné vlastnosti i složení. Jak vlastně funguje a pomáhá? Podívejte se na další informace.

☑️ Co je čaj Teatox?

Teatox je unikátní čaj na hubnutí od českého výrobce ChiaShake, který představuje čaj na denní a večerní pití. Díky speciálnímu vyváženému složení využijete jeho účinky ráno nebo večer. Tyto dva netradiční čaje byly vyrobeny v České republice a další informace o nich najdete na této stránce.

Pozorně jsme se na denní i večerní čaj podívali, protože každý obsahuje jinou směs bylinek a jinak se užívá. V každém případě platí, že tento čaj je zcela bez kalorií a má pozitivní efekt při snižování hmotnosti.

teatox denní čaj recenze

Denní čaj jednoduše zalijte horkou vodou. Koupíte ho v tomto e-shopu

Nejlépe funguje, když budete pít jak denní čaj, tak i večerní čaj. Vyzkoušejte proto oba čaje, ať z nich můžete vytěžit to nejlepší.

☑️ Teatox: Denní čaj na hubnutí

Ráno po probuzení si mnoho z nás automaticky připravuje kávu s cukrem, aby dodala energii a sílu do nového dne. Pokud ale hubnete, asi víte, že taková káva je zbytečně sladká a hubnutí brání. Možná si dáte kávu bez cukru, ale chybí tam to nakopnutí. Pravděpodobně jste již na ni zvyklí a potřebovali byste raději něco jiného.

teatox denní čaj chia shake

Připravený denní čaj na hubnutí. Koupíte ho v tomto e-shopu

V tom případě vás napadne čaj, ale zase i ten by měl být trošku sladký, ať zpříjemní den. To by přesně mohl splnit Teatox denní čaj. Dodá energii a je příjemně sladký. K tomu má rovněž efekt na hubnutí.

teatox denní čaj sáček

Poctivá dávka látek je schovaná v jednom sáčku. Koupíte ho v tomto e-shopu

Teatox denní čaj na hubnutí se skládá z vyvážené směsi bylin, kterou si zamilujete. Ačkoliv je sladký, je bez cukru a kalorií. O sladkou chuť se postará stévie. Speciální složení čaje dodá nejen chuťovým buňkám jiný rozměr.

Co všechno obsahuje?

Složení čaje je následující: zelený čaj sencha, kořen pampelišky, skořice, máta peprná, citronová tráva, pomerančová kůra, lékořice, zázvor, fenykl, stévie list, šípek.

teatox denní složení

Složení denního čaje.

Jak čaj připravíte?

Příprava denního čaje Teatox je velmi snadná. Zalijte v hrníčku nebo sklenici sáček čaje vodou o teplotě 80 °C a louhujte 2 minuty. Návod najdete na obale výrobku. U sypaného čaje je recept podobný.

V žádném případě nezalévejte tento čaj či jakýkoliv zelený čaj vroucí vodou, která by zničila nejen jeho chuť, ale i účinky.

teatox denní čaj recenze

Zalitý čaj horkou vodou během louhování. Koupíte ho v tomto e-shopu

Jak ho užívat?

Teatox denní čaj na hubnutí užijte během dne (nejlépe dopoledne) 1 - 2x. Čaj si vždy připravte čerstvý, jen tak si vychutnáte jeho chuť a nepřijdete o jeho účinky.

☑️ Teatox: Večerní čaj na hubnutí

V dnešní době je usínání spojené spíše se stresem, převalováním se v posteli a počítáním oveček. Možná si ani nepamatujete, kdy jste v klidu a hned usnuli. Problémy se spánkem jsou obtěžující, neboť během noci tělo nezregeneruje a vy se ráno cítíte, jako byste vůbec nespali. Podívejte se na více informací.

V tom vám mohou pomoct bylinky. Večerní teatox čaj je určen právě pro zpříjemnění času před usnutím, zklidnění myšlenek a regeneraci organismu. Obsahuje oblíbenou meduňku, která zklidňuje a podporuje spánek.

teatox večerní čaj chiashake recenze

Připravený večerní čaj. Koupíte ho v tomto e-shopu

Kromě meduňky se v čaji nachází heřmánek, ibišek, kopřiva, šípek, pomerančová kůra a lékořice. Tato směs látek v čaji vytváří ideální mix určený pro lepší spánek. A je zcela bez kalorií.

teatox večerní čaj chiashake recenze

Poctivá dávka nejen bylinek v jednom pytlíku. Koupíte ho v tomto e-shopu

Co všechno obsahuje?

Složení čaje je následující: ibišek, meduňka, heřmánek, kopřiva, šípek, pomerančová kůra, lékořice a stévie list.

večerní čaj složení

Složení večerního čaje.

Jak čaj připravíte?

Příprava večerního čaje Teatox je opět snadná. Do hrníčku vložte sáček a ten zalijte vroucí vodou. Po dvouminutovém louhování je čaj připraven k pití. Sypaný čaj má obdobný návod.

Čaj můžete vypít horký, teplý nebo studený. Záleží na tom, jak ho rádi pijete. Dávejte ale pozor, ať se nespálíte.

teatox večerní čaj chia shake recenze

Zalitý čaj vroucí vodou během louhování. Koupíte ho v tomto e-shopu

Jak ho užívat?

Večerní čaj na hubnutí Teatox užívejte večer. Připravte si jeden čaj a ten následně vypijte. Pijte ho vždy čerstvý, ať si užijete jeho chuť a účinky.

Kdo ho vyrábí?

Čaj na hubnutí Teatox vyrábí známý výrobce ChiaShake, který se kromě jiného specializuje na výrobu doplňků stravy, fitness přípravků a produktů na hubnutí. Podívejte se na jeho kompletní nabídku.

Mezi jeho oblíbené produkty patří dietní balíčky ChiaShake na hubnutí, ve kterých se nacházejí kaše, polévky, omelety či tyčinky s nízkým obsahem kalorií a chia semínky.

A jako bonus tyto produkty nejsou vyrobeny někde v Číně, ale snad vše je vyrobeno v České republice. To se týká i hubnoucího čaje Teatox.

teatox čaj chiashake recenze

Čaje v sáčku i bez obalu, ať víte, co se v nich nachází.

Nezapomeňte na pitný režim

Ačkoliv si dáte během dva nebo tři šálky tohoto speciálního čaje, nezapomeňte na dostatečný pitný režim. Za den byste měli vypít zhruba 2 - 3 litry tekutin. V létě více než v jiném ročním období.

Mělo by se jednat hlavně o vodu (z kohoutku nebo minerální), čaje a neslazené tekutiny. Káva se podle některých do tohoto množství nepočítá a podle některých ano. Rozhodně se do něj nezapočítává tvrdý alkohol.

Zdravá strava by měla hrát prim

Možná si říkáte, že když pijete čaje na hubnutí, zavřete se do cukrárny a tam si budete vychutnávat jeden zákusek za druhým. Tak to ale nefunguje. Nezapomínejte na zdravé a vyvážené stravování.

Určitě znáte, co při hubnutí škodí. Jsou to rozhodně sladkosti, pochutiny, bílé pečivo, smažené pokrmy, fastfood, sladké nápoje a mnoho jiného. K tomu nepravidelná strava, hladovky a diety.

Doplňte pro lepší efekt do jídelníčku spíše zdravější potraviny jako zeleninu, ovoce, celozrnná jídla, maso, ryby, luštěniny, obiloviny, mléčné výrobky, oleje, ořechy a semínka. K tomu přidejte dostatečný pitný režim.

Dále sportujte - věnujte se pohybu několikrát týdně. Můžete běhat, chodit na delší procházky, jezdit na kole, tančit, jezdit na trenažéru, věnovat se józe nebo chodit do fitka. Každý pohyb se počítá, proto na to pamatujte.

☑️ Hubnoucí čaj nejlépe ráno i večer

Nejlepších účinků dosáhnete, pokud budete pít tento speciální čaj Chia Shake ráno, dopoledne nebo přes den jako denní variantu a večer před spaním jako večerní variantu.

Ranní Teatox vydrží na 30 dní, pokud si dáte jeden šálek denně, nebo vydrží na 15 dní, pokud zvolíte dávku dvou šálků za den.

Večerní Teatox vystačí na celý měsíc, neboť se má užívat jen jeden koflík za den. A to večer před spaním.

teatox čaj na hubnutí chiashake recenze

Oba čaje v pytlíku a připravený večerní čaj. Koupíte je v tomto e-shopu

☑️ Recenze na čaj Teatox

Jak jsem psala na začátku, čaje vyzkouším a zhodnotím jejich účinky i chuť. V čajovém sáčku se nachází poctivá dávka bylinek a dalších látek. Čaj snadno připravíte podle návodu a pak si můžete užít jejich chuť. Chuť u obou druhů byla velice příjemná. Byly lehce sladké a krásně se zabarvily.

Čaje jsem pravidelně pila a všimla jsem si drobných postřehů. Ranní čaj je o něco sladší než večerní. Po vypití ranního drinku jsem neměla chutě na sladké. Přestala jsem různě uzobávat nebo kontrolovat ledničku. Prostě toto vymizelo. Předpokládám, že za to může právě čaj.

K večeru jsem si dala večerní drink. Po něm se opravdu krásně spalo, za což může opět vybraná směs bylinek. V noci jsem se nebudila hlady, ani jsem nechtěla jít něco jen tak zakousnout. Na druhou stranu běžně se v noci neprobouzím s kručícím břichem nebo hladem. Někdy mám večer chutě na jídlo, po čaji jsem na něj neměla moc pomyšlení.

Tyto čaje podle mého názoru vypadají velice dobře. Moje zkušenost je s nimi dobrá, skvěle chutnají a mají zajímavé účinky.

Pokud máte s nimi zkušenosti, napište je do diskuze a podívejte na další zkušenosti a recenze.

☑️ Výhody a nevýhody Teatox čaje

Tak jako jiné produkty, tak i čaj má pozitiva a negativa. Každý je může vnímat odlišněji, pár jich tady zmíním.

  • Jedná se o přírodní produkt
  • Obsahuje vyváženou směs látek
  • Čaje jsou vyrobeny v České republice
  • Má jednoduchou přípravu
  • Překvapí vás lahodná chuť
  • Levně je koupíte v tomto e-shopu
  • Dbát na správné užívání denní a večerní varianty
  • Ne všude je možné připravit čaj

Kolik stojí? Jaká je cena?

Čaje na hubnutí stojí velice málo. Jedna porce vyjde na pár korun, což každého potěší. Navíc občas e-shop nabízí kupón, akce nebo slevy. V každém případě se nejedná o nikterak vysokou částku za tyto přírodní drinky.

Nápoj můžete koupit nejen pro sebe, ale i pro někoho jako dárek. Určitě ho potěší zajímavá chuť krásné balení a hlavně skvělý nápad.

☑️ Kde můžete Teatox koupit?

Čaj Teatox levně koupíte v oficiálním e-shopu www.chiashake.cz. Aktuálně je mají skladem a nabízí velice rychlou dopravu. Lékárna nebo klasické obchody ho zatím neprodávají.Nový komentář do diskuze: