logo

BrainMax Quercetin & Bromelain: Recenze

Doplňky stravy Zajímavosti
BrainMax Quercetin & Bromelain (Kvercetin a Bromelain)

BrainMax Quercetin & Bromelain (Kvercetin a Bromelain) je nový doplněk stravy, ve kterém najdete flavonoid kvercetin a enzym bromelain. Obsahuje 100 kapslí v prvotřídní kvalitě. Více informací najdete zde na této stránce.

Co je BrainMax Quercetin & Bromelain?

Jedná se o doplněk stravy, ve kterém najdete quercetin pocházející z červené cibule a bromelain z ananasové šťávy. Jeho předností je synergické působení a přírodní složení. Je vhodný pro vegany a neobsahuje konzervanty a aditiva. Levně ho koupíte v tomto e-shopu.

Tento doplněk stravy vyrábí oblíbená česká značka BrainMax, která přináší na trh doplňky stravy té nejlepší kvality. Bezesporu to bude i u tohoto.

BrainMax Quercetin & Bromelain (Kvercetin a Bromelain)

Získáte ho v praktické lahvičce levně v tomto e-shopu

Co přesně obsahuje?

Quercetin

Quercetin nebo také kvercetin je flavonoid, který se nachází hlavně v potravinách tmavší barvy. Najdete ho v zelenině (červená cibule, brokolice, papriky, rajčata, chřest), ovoci (jahody, jablka, borůvky, brusinky, rybíz, třešně), červeném víně, kakau a zeleném čaji.

Patří mezi silné antioxidanty a může pomoct při různých problémech. Jeho účinky jsou různé, tvrdí se, že napomáhá likvidovat volné radikály, napomáhá při zánětech, napomáhá na virové a bakteriální infekce, napomáhá při alergiích atd.

Bromelain

Bromelain nebo též bromelin je enzym, který se nachází v čerstvém ananasu. Tepelná úprava ho ničí. Má řadu prověřených i neprověřených účinků. Často se využívá při hubnutí a jako jeden z trávicích enzymů.

Další informace a účinky si přečtěte v obsáhlém článku zde.

Jak se má tento doplněk stravy užívat?

Doporučené dávkování je užít 2 kapsle BrainMax Quercetin & Bromelain dvakrát denně před jídlem, nebo pokud máte citlivější trávení tak s jídlem. Vždy zapijte sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené dávkování za den.

Tento produkt není vhodný, pokud máte alergii na ananas. Rovněž není vhodný, pokud jste těhotná, kojíte nebo chcete otěhotnět nebo je vám pod 18 let. Pokud trpíte nějakým onemocněním a berete pravidelně léky, poraďte se o vhodnosti se svým lékařem. Nejedná se o náhradu pestré stravy.

Jaké je jeho složení?

Látka:Ve 2 kapslích (1 dávka):
Quercetin800 mg
Bromelain200 mg

Kapsle je vyrobena z celulózy, proto je vhodná i pro vegany.

Jaké má výhody a nevýhody?

  • Obsahuje poctivou dávku quercetinu a bromelainu
  • Jedná se o 100% přírodní produkt
  • Neobsahuje konzervanty a aditiva
  • Je vhodný pro vegany
  • Má synergické působení
  • V balení najdete 100 rostlinných kapslí
  • Levně ho koupíte v tomto e-shopu
  • Není vhodný při alergii na ananas

Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Recenze a zkušenosti jsou s tímto produktem velmi dobré. Uživatelé jej chválí. Podívejte se zde na další recenze.

BrainMax Quercetin Bromelain (Kvercetin a Bromelain) recenze

Foto: brainmarket.cz

Kde můžete tento produkt koupit?

Tento doplněk stravy pořídíte za výhodnou cenu v tomto e-shopu. Nyní ho mají skladem a obchod slibuje velice rychlou dopravu až k vám.Nový komentář do diskuze: