logo

Krabičková dieta oblíbená i účinná

Krabičky Top diety Diety Diety na hubnutí
krabicky

Zhubněte s unikátními produkty:


Krabičková dieta je stále víc oblíbenější mezi hubnoucími. Má spoustu výhod, ale také nevýhod. Díky krabičkové dietě můžete hubnout a přitom se nemusíte starat, co byste měli jíst.
Základem krabičkové diety je, že vám vámi vybraná firma bude dovážet připravené jídlo až domů. V krabičkách se skrývá vyvážené jídlo s celkovým denním příjmem kolem 5 000 kJ pro ženy a kolem 7 000 kJ pro muže, které je rozvrženo do pěti porcí.

Nemusíte se o nic starat, budete pravidelně jíst jídlo z krabiček a budete hubnout. S krabičkami můžete zhubnout kolem 5 kg měsíčně (záleží na konkrétní firmě a jejím stravovacím plánu). Samozřejmě si za tento krabičkový systém zaplatíte - někdy více, někdy méně. Jeden den stojí 250 - 500 Kč. Diety jsou sestavovány buď na pracovní, nebo na celý týden. V případě speciálních požadavků (alergie, vegetariánství...) se vám firmy s krabičkovou dietou za poplatek nebo zdarma přizpůsobí.

Ochutnejte hotové pokrmy - Hotovky. Z širokého sortimentu si určitě vyberete.

Výhody krabičkové diety

 • nemusíte přemýšlet nad jídlem a počítat denní příjem
 • nemusíte nakupovat
 • nemusíte vařit
 • jídelníček je sestavován odborníky
 • vynaložené peníze vás nutí dietu dodržovat (snad)

Nevýhody krabičkové diety

 • jídlo vám nemusí chutnat
 • nebudete mít chuť na dané jídlo
 • můžete mít chutě na jídlo, které vaříte pro ostatní
 • na návštěvě můžete mít tendenci jíst něco jiného
 • je nutná silná vůle
 • možné zpomalení metabolismu díky nízkému příjmu
 • ne každá firma je kvalitní

Záleží jen na vás, zda-li je krabičková dieta ta pravá pro vás.

Krabičková dieta Praha, Brno, Ostrava

Podívejte se na Domácí krabičkovou dietu a recepty.


Diskuze k článku


Já mám velmi dobrou zkušenost s krabičkovou dietou. Je to dobrý způsob jak zhubnout bez hladovění a starostí. Hubla jsem s firmou SP*M mohu jen doporučit:)
Lenka, 25. 2. 2011 9:47
Dobrý den,
začínám s krabičkovou dietou, naštvala jsem se na sebe, budu ji držet 1 měsíc, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, jím 5xdenně dle krabiček. Dopoledne jím víc než jsem jedla, tak se trochu přemáhám a odpoledne jsem byla zvyklá jíst více, takže mám trochu hlad.
Denisa, 27. 4. 2011 4:20
já mám s krabičkovou dietou od REKLAMA dobré zkušenosti, líbí se mi, že se nemusím o nic starat, jídlo je dobré a s dovážkou až do domu:)
macik007, 16. 6. 2011 10:19
take bych rada zkusila krabickovou dietu ,ale nevim na jakou firmu se mam obratit.bydlim ve meste kde asi nic takoveho neni muzete me poradit na koho a kam se mam obratit.dekuji
lenka, 5. 9. 2011 12:51
krabickova dieta by mi stahla celou vyplatu
Denisa, 13. 9. 2011 9:27
Aj ja som na krabičkovej diéte :) za prvý mesiac mám 7,5kg mínus :),ale mám veľkú nadváhu:( super jedlá, veľké porcie, hladná nie som vôbec :) vďaka Norbi - update :)
janka, 27. 10. 2011 19:38
Věřím, že krabičková dieta vede ke snížení váhy, ale za ty peníze se stravuje celá rodina. Málo lidí si může tento luxus dopřát. Zhubnout se dá i mnohem levněji.není těžké si připravovat dietní jídlo. Mnohem těžší je vytrvat a nevrátit se ke špatným stravovacím návykům..
Majka, 13. 11. 2011 14:40
Již měsíc jím krabičkovou dietu. Shubla jsem 6 kg. Celedenní strava 5000 kj, stojí na den 190 Kč.
Hanka, 23. 11. 2011 21:46
No právě denně 190,to je více jak výdaje za měsíc na jídlo pro mou 4členou rodinu. :-( Raději to zkusím s pravidelnou stravou, pitným režimem a pohybem.
Petra, 2. 1. 2012 6:01
No, já nevím, mně se to tak drahé nezdá. Znám kolem sebe spoustu lidí, kteří tuhle částku lehce prokouří a propijí v alkoholu. Ale chápu, že ne každý si to může dovolit:-(.
Míša, 2. 1. 2012 16:59
Hanko a Janko, mohu vás poprosit o název firmy, se kterou spolupracujete? Mockrát děkuji a přeji hodně úspěchu.. :-)
Jitka, 2. 1. 2012 22:48
Dobrý den,

já jsem si dietu objednala u firmy dietaprovsechny a po týdnu jsem velice spokojená. Jak uvedla Denisa, také mám problém dopoledne do sebe jídlo dostat a večer mám trochu hlad (no spíš chutě). Ale začíná to být lepší. Jídlo je velice dobré. Jím skoro všechno. Nejedla jsem jogurty, ale tato firma si dělá většinou vlastní a jsou moc dobré. Asi to bude první dieta, kterou poprvé zvládnu. :-) Hubnutí zdar
Sára, 11. 1. 2012 18:28
Ahoj,krabičkovou dietu může jen doporučit v životě sem nikdy žádnou dietu nedržela,ale tohle podstupuji každým rokem tak na měsíc kdy zhubnu 6kg a jsem max spokojená.Žádný problém tohle dodržet není i chutě na sladké nejsou a to já sem panečku nějaký žravec sladkostí a jídla...
Hana, 18. 3. 2012 11:42
Ahoj všichni,
píšu si do deníčku různé recepty z webu, a budu si jídlo dávat pěkně do krabiček. Doufám, že to k něčemu bude. Nevěřím různým firmám, že by mi jejich jídlo chutnalo, tak proto si to budu raději vařit sama.
Evka, 28. 5. 2012 14:33
Janey, 23 let, Brno
Zdravím, též musím přispět, vzhledem k tomu, že nedávno jsem si volila jakou krab. dietu objednám a diskuze mi hodně pomohli v orientaci.
Zkušební týden *** jsem zvolila především pro závoz 1x týdně. Ovšem z jídla jsem velice zklamaná! Některé chody bych označila přímo za odporné - a to si nemyslím, že bych byla nějaký extra gurmán. Dále mě překvapilo tučné vepřové maso (na dva obědy z pěti) či např. tučné křupkoidní maso ve fazolové polévce. Kuřecí zase nebylo ani za mák ochucené nějakou bylinkou, takže chuť si umíte představit a zbylá jídla často chutnala jak “z pytlíku“ no prostě, velká nespokojenost. Tuhletu firmu rozhodně nedoporučuji..
Budu zkoušet dál a samozdřejmě podám i info hubnoucímu procesu zdar
Janey, 3. 6. 2012 18:54
dobrý den Potřebovala bych zhubnout v partiích břicha,tak 10 kg
radka, 16. 7. 2012 15:57
na krabičkové dietě jsem zhruba 10 dnů
Vařím si podle knížky, kde jsou i předpřipravené jídelníčky na celý den a jednoduché a VÝBORNÉ recepty - dá se to skvěle poskládat podle vlastní chuti :-) Vařím si sama, protože jsem dost vybíravá a spoustu věcí nejím např. vařenou zeleninu, pažitku, cibuli apod., ale doplňuji to čerstvou zeleninou a musím říct, že se cítím fajn :-) - ne tak nafouklá.. Vařím asi obden, protože nechci otročit v kuchyni, ale dá se to zvládnout. I kdybych nezhubla bůhví kolik, tak vidím velký přínos v tom, že se naučím jíst pravidelně - jím 5x denně - ráno a dopoledne větší příjmy kalorií, teplý oběd, menší sváča a často teplá večeře. Začínám jíst před osmou, jím po 2,5hod a končím s jídlem v půl šesté večer, když má potom ještě hlad, tak si dám třeba v osm něco málo kalorického, vodnatého - meloun, okurka apod. Jídlo si vážím na základě doporučených hodnot z knížky, jde o malé porce, ale když zvládnete první týden, tak pak už je to hračka a hlad vůbec nepocítíte, naopak se budete .trochu nutit. do jídla :-) Je nás v práci několik, takže se navzájem podporujeme a je to fajn :-)
Tak s chutí do toho :-) Přeju hodně štěstí a neberte to jako dietu, ale jako zdravý způsob stravování :-)
Veronika, 27. 7. 2012 18:37
Nový komentář do diskuze: