logo

VENIRA Stop celulitidě: Recenze a zkušenosti

Celulitida Doplňky stravy Postava
VENIRA Stop celulitidě recenze

Unikátní doplněk VENIRA Stop celulitidě je novinka, která obsahuje řadu aktivních látek působící jako prevence celulitidy a rovněž eliminuje její projevy. Jak vlastně funguje a co dokáže? Podívejte se na více informací.

☑️ Co je VENIRA Stop celulitidě?

VENIRA Stop celulitidě je jedinečný doplněk stravy s prvotřídním obsahem látek jako Green mate, kyselina linolová, kyselina hyaluronová nebo Acetyl-L-Carnitine. Díky tomu slouží jako prevence proti vzniku pomerančové kůže, zmírňuje její projevy a má vliv na lymfu. Podívejte se na zkušenosti.

Tento přípravek proti celulitidě má vliv na:

 • Slouží jako prevence pomerančové kůže
 • Zmenšuje projevy celulitidy
 • Přispívá k proudění lymfatického systému
 • Pomáhá odstranit přebytečnou vodu
 • Podporuje pružnost pokožky
 • Koupit levně v tomto e-shopu

Na rozdíl od jiných přípravků probíhá v tomto případě péče jinak a to zevnitř. Pravidelně užíváte pilulky, v nichž se nachází komplex aktivních látek, které slouží jako prevence a eliminace stávajících ďolíčků. Podívejte se na podrobnosti.

V pilulkách se nachází řada látek - jinan dvoulaločný (ginkgo biloba) sloužící k podpoře toku krve v lymfě, cesmína pomáhá odstranit přebytečnou vodu z těla a rovněž je důležitá dohromady s vinnou révou při kontrole hmotnosti.

venira stop celulitidě recenze

Získejte v akci VENIRA Stop celulitidě za výhodnou cenu v tomto e-shopu

Tento přírodní doplněk stravy byl speciálně vyvinut pro ženy, aby jim pomohl s celulitidou. S ní má problém až 90 % žen.

Kapsle Venira napomáhají při vzniku celulitidy a eliminují její projevy. V dóze se nachází 60 kapslí, které vydrží na jeden měsíc.

Celulitida neboli pomerančová kůže je estetický problém, který se projevuje ďolíčky a hrbolky na pokožce. Nejčastěji se celulitida vyskytuje na stehnech, zadku (hýždích), břiše a rukou. Tento problém se vyskytuje u žen i mužů bez ohledu na věk. Správnou péči se jí můžeme zcela nebo částečně zbavit.

Pomáhají na ni lymfatické masáže, krémy, gely, doplňky stravy, zdravá strava, pohyb, léky a snížení váhy. U každého může pomoct něco jiného a někomu na celulitidu pomůže až lékař.

Celulitida vzniká v podkožní tkáni, kde tukové buňky vyvíjejí tlak na pojivovou tkáň. Dále zde tolik necirkuluje lymfa a zadržuje se zde voda. Následně se objevují ďolíčky a vyvýšeniny. Rovněž na její vznik mají vliv genetické dispozice, životní styl, stravování, pohyb nebo léky.

Jaké látky tento přípravek obsahuje?

⭐️ Cesmína paraguayská

Cesmína paraguayská (Ilex paraguariensis) pomáhá k vylučování přebytečné vody, má vliv na osvěžení těla, pomáhá potlačit únavu a přispívá ke kontrole metabolismu tuků a tělesné hmotnosti.

⭐️ Kyselina linolová

Pomáhá snížit ukládání tuků tím, že má vliv na uvolňování tuků z tukových membrán a na metabolismus.

⭐️ Réva vinná

Réva vinná (Vitis vinifera) je důležitá pro kontrolu tělesné hmotnosti a pozitivně ovlivňuje celulitidu.

⭐️ Jinan dvoulaločný

Jinan dvoulaločný (Ginkgo Biloba) pozitivně působí na prokrvení, což je důležité pro tok lymfy i krve.

⭐️ Hyaluronát sodný

Tato látka je známá jako kyselina hyaluronová, která je vyhledávána pro hydrataci pleti, zpevnění pokožky a redukci vzniku vrásek. Jedná se o elixír mládí, který je pro tělo zcela vlastní.

⭐️ Beta karoten

Tento karotenoid je podstatný pro udržení zdravé pokožky a rovněž ji chrání před škodlivými vlivy.

⭐️ Vitamín C

Vitamín C je významný vitamín v mnoha ohledech. Má vliv na imunitní systém, chrání pokožku před volnými radikály, hraje roli při vstřebávání kolagenu v organismu a rovněž při jeho výrobě.

Dále se ve složení nachází Acetyl-L-Carnitine a zinek.

☑️ Co ke kapslím dále používat?

Výrobce doporučuje ke kapslím používat olej na celulitidu se skořicovou silicí, kávovým extraktem a dalšími látkami. Aby byla masáž co nejintenzivnější, je vhodné do masáže zapojit vakuovou baňku.

venira stop celulitida recenze

Získejte levně VENIRA olej a baňku za výhodnou cenu v tomto e-shopu

Olej na celulitidu zakoupíte zde a vakuovou baňku zde. Uvedené výrobky vyrábí značka Venira a najdete je v tomto e-shopu.

☑️ Jak se VENIRA Stop celulitidě užívá?

Užívání tohoto doplňku stravy je velice jednoduché. Nemusíte (ale můžete) se mazat na problematických partiích krémem nebo gelem, stačí užít každý den dvě kapsle.

Denně užijte ráno jednu kapsli před snídaní a večer jednu kapsli před večeří. Pořádně ji zapijte sklenicí vody.

Nutné je dlouhodobé a pravidelné užívání, abyste dosáhla těch nejlepších výsledků.

Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti. Není vhodný, pokud máte problémy se srážlivostí krve a není vhodný ani pro vegetariány a vegany. Nejedná se o náhradu pestré stravy a nutné je uchovávání mimo dosah dětí.

☑️ Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Jedná se o nový produkt a jsou s ním pozitivní zkušenosti. K tomu obecně uživatelé tuto značku a její produkty velmi chválí. Podívejte se na recenze.

venira stop celulitida zkušenosti

Tobolky obsahující množství aktivních látek získáte v tomto e-shopu

Pokud s ním už máte zkušenosti, napište do diskuze své recenze, pomůžete tím ostatním.

☑️ Jaké má výhody a nevýhody?

Podrobně jsme se podívali na pozitivní a negativní stránky tohoto přípravku. Na několik z nich jsme se zaměřili:

 • Snadno se užívá
 • Obsahuje komplex aktivních látek
 • Je vyroben v České republice
 • Má přírodní složení
 • Neobsahuje lepek a laktózu
 • K nákupu získáte dárek
 • Jedná se o prémiovou kvalitu
 • Levně ho koupíte v tomto e-shopu
 • Není vhodný pro vegany

☑️ Kolik VENIRA Stop celulitidě stojí?

V e-shopu nyní prodávají tento doplněk za velice příjemnou cenu. Navíc ke každé objednávce nyní získáte dárek. Cena pak vychází velmi výhodně. Ověřte si aktuální cenu na této stránce.

Jedná se o českého výrobce, který své produkty vyrábí v ČR. To pohladí snad každého na srdíčku, protože podpoříte naši zemi.

☑️ Kde můžete VENIRA Stop celulitida koupit?

Doplněk stravy Stop celulitidě od Veniry výhodně koupíte v tomto e-shopu. Potěší vás rychlá doprava, příznivé ceny a rychlá dostupnost. Nyní je výrobek skladem.Foto: venira.cz

Diskuze k článku


Připadá mi dost zajímavý. Užívám první týden a řekla bych, že něco na sobě pozoruji.
Dita, 11. 9. 2023 22:37
Nový komentář do diskuze: