Funguje Weight Loss Forte nebo ne?

23. březen 2013 | Přípravky na hubnutí | komentáře: 17
pilulky

Pravděpodobně jste si všimli reklam na přípravek na hubnutí, který se jmenuje Weight Loss Forte. Jedná se o novinku, která vám údajně pomůže shodit za 4 týdny 14 kilogramů. Tento zázrak v hnědobílé krabičce se prodává na internetu za necelou tisícovku.

Na webu Weight Loss se tvrdí, že při vyvážené dietě, kterou doplníte tímto doplňkem, zhubnete mnohem rychleji, než je tomu u jiných přípravků. Pomáhá spalovat tukovou tkáň, očisťuje organismus, podporuje metabolismus a také chrání před případným jo-jo efektem.

Weight Loss obsahuje výtažek z ovoce Purpura Bacca a Garcinia Cambogia, chrom, výtažek ze zeleného čaje, guaranu...

Kde Weight Loss koupíte?

Tyto tablety na hubnutí se neprodávají v lékárnách, ale pouze na internetu. Stačí si je koupit přes různé reklamní bannery. Cena 60 tablet je 990 Kč. Prodejce navíc slibuje, že pokud nezhubnete, vrátí vám peníze.

Jak se doopravdy hubne?

Jak všichni víte, tak zdravým způsobem můžete zhubnout za 1 týden 0,5 - 1 kg. Nezdravým způsobem (monotónní dietou) můžete zhubnout za týden rovnou několik kilogramů. Ale doopravdy si myslíte, že za celý měsíc zhubnete 14 kg a že se z vašeho těla vypaří 14 kg tuku díky pilulkám Weight Loss Forte...?

Pochlubte se, jaké máte zkušenosti

Pokud jste si Weight Loss koupili, pomohl vám nebo ne? Napište nám do diskuze vaše recenze a názory na něj.

 

Diskuze k článku (celkem 17):
Přesně, nekupovat, nekupovat a nekupovat! Není přece možně s nějakýma práškama zhubnout 14 kg za měsíc. Určitě je to podobné jako ty ostatní, co slibují to stejný.

Lída 24. březen 2013 20:40

Koupila jsem si to, vybrala dvojbalení, nepřejídala se, cvičila a ani ň. Nefunguje to, nefunguje nic, jen dieta a pohyb :-)

Jana 25. březen 2013 11:41

Nefunguje to.

Denisa 25. březen 2013 11:58

nekupujte to lidi, vždyť to je s prominutím sr***ka. to si kupte jenom jestli máte chuť vyhazovat peníze do větru...

lolo 25. březen 2013 17:32

!!!! zadna z techto pilulek slibujici velky ubytek nemuze fungovat!!! ... Copak jsou mezi nama lidi,co si mysli,ze se dal budou ladovat jako doted,maji 90 a vice kilagramu a diky zazracne pilulce nemusi nic menit a kila pujdou dolu...?

Musite zmenit sve mysleni,navyky a zlikvidovat ze sve lednice a spizirny ty potraviny,ktere nas delaji takhle tlustouckymi....jsou to hlavne konzervy a polotovary, prilis mnoho tuku a cukru....hlavne tech skrytych....zacnete jist to,co si sami pripravite a vynechejte smazeni...a naopak pridejte pohyb....staci denne na hodinovou sviznou prochazku....kdyz pridata trackove hole,je vse OK!!! ...a lidi...nezapomente ze kafe do zdraveho zivotniho nepatri...a kdyz,tak jen 1x denne a naopak pridejte vodu a neslazene caje,nejlepe zelene a bylinkove ...a nesladit!!!

Staci toto dodrzet a hned vam bude lip....

Na techto webovkach tykajicich se hubnuti,je jeste porad hodne fnukajicich lidi,kteri prosi o pomoc a vedle PC jim stoji cola,fanta a jine sladke sracky a nebo lidi,co nemaji problem v hospode aspon 3x v tydnu otocit 5 a vice piv a doma si nacpou pupky hamburgery,buckama,knedlikama a dalsima zabijakama a pak se divi......zamyslet se nad sebou....uz jen kvuli tomu,ze vam bude lip a vase deti prevezmou od vas ty lepsi stravovaci navyky a nebudou sami pozdeji trpet....

Reny 2 7. duben 2013 14:15

NEFUNGUJE. JE TO PODVOD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NEKUPUJTE TO.

Marcela 6. květen 2013 08:11

Co na to říká zákon o klamavé reklamě ?????? Kde je ochrana spotřebitele ????

Miro 22. květen 2013 14:24

Opravdu to nefunguje , ale nebojte na každý prase se vaří voda i ty podvodnický...

drateník 24. květen 2013 00:22

Měl jsem čtyři balení je to k h+++u.Je to banda podvodníků ale daří se jim.

Pavel 23. říjen 2013 10:20

Nekupovat je to vytahování peněz z lidí,kteří chtějí zhubnout.Vyhodíte peníze a ti co to prodávají tak se chechtají.Bez jakékoliv práce mají peníze a vy na ty peníze musíte dřít.Já jsem to jako blbec koupila dceři a nefunguje to nezhubla nic.To se jim to prodává,když je mnoho lidí silných.Nekupujte WEIGHT LOOS a jiné podobné přípravky to ty peníze zrovna vyhodte z okna ven.Nejlépe je si rozdělit stravu do 5dávek malých a omezit sladké.Nejíst dlouho večer,ale nejdéle do 19.hod.A uvidíte ,že Vám to pomuže víc než léky. Na těch se pakují jen ty co se jim nechce makat Antonie.

Antonie 7. prosinec 2013 10:43

Lidičky,tak sem se taky nechala nachytat a koupila rovnou dvě balení tohoto sajrajtu a čekám a ono nic.A to se nepřejídám,piju jen obyčejnou vodu z kohoutku.To sem zvědavá,jestli mě vrátí peníze,jak slibují.

Janík 1. leden 2014 09:55

Já po dvou baleních zhubla 7 kg, ale jojo efekt je veliký. Přestala jsem je brát a kila jsou zpátky...

pover 17. únor 2014 09:02

Taky jsem naletela.

jana 9. květen 2014 11:11

Objednala jsem před rokem,žádný účinek se nedostavil a když jsem chtěla reklamovat,bylo mi sděleno.že zbytek balení mám zaslat na jejich sklad do Polska.Sháněla jsem informace od lidí,kteří to udělali,žádné peníze nazpět nedostali a ještě přišli o peníze na poštovném.Jsou to podvodníci,telefonicky jsen neuspěla také,jejich arogantní odpovědi jsem si nahrála a chtěla je nahlásit na obchodní inspekci,ale adresa ,kterou najdete na dodané zásilce neexistuje, VARUJI všechny důvěřivé lidi před těmito firmami.
Marie

Majda 24. květen 2014 19:52

môj priateľ schudol 12 kg po užití jedného balenia a nedostavil sa žiadny jojo efekt...

anika 15. leden 2015 17:51

Já přípravek užívala před dvěma lety a zhubla jsem po něm 17 kg - vážně.
Přípravek potlačuje chut k jídlu a chutě na sladké. Jedla jsem pravidelně, oběd co jsem vařila všem, žádné dietní jídla. Jojo efekt se nedostavil.Jen jsem omezila sladké a pokud mi to čas dovolil, tak jsem si doma na 20 min. zacvičila Takže nechápu zdejší reakce, jedině, že by bylo více druhů tohoto přípravku...ale já jsem spokojená.Za sebe mohu doporučit.

efka 25. únor 2015 19:20

Já osobně nemám zkušenosti s tímto přípravkem, ale můj švagr si tento přípravek objednal a během tří měsíců měl 27 kg dole. Necvičil, jen chodil do práce - stavební dělník.

Ala 23. březen 2015 23:56

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.