logo

Alli na hubnutí: Lék, který funguje

Doplňky stravy
alli

Alli je volně prodejný lék (bez předpisu), který slouží ke snížení hmotnosti. Tento lék je registrován v Evropské unii, ovšem i když je účinný, tak je nutné udržovat určitá pravidla ve stravování. Alli pomáhá zhubnout o 50% více něž dieta. To znamená, sami zhubnete 4 kg a Alli vám pomůže zhubnout další 2 kg.

Díky Alli přijmete menší množství tuku, protože brání jeho vstřebávání. Tuk, který přijmete navíc, se vyloučí stolicí.
Ve skutečnosti je to tak, že byste měli přijímat určité množství tuku ve stravě, a když to přeženete (smažák, hranolky, bůček,...), budete mít velké nutkání jít na záchod. Tam se vyloučí 1/4 přijatých tuků. Vy příště budete vědět, že to s tučným jídlem nemáte přehánět.

Alli - lék na hubnutí je vhodný pouze pro osoby starší 18 let, které mají BMI vyšší než 28. Doporučená dávka je třikrát denně 1 pilulka před jídlem, během nebo těsně po jídle se sklenicí vody. Doporučená dávka se nesmí překračovat. Dále by se pilulky neměly užívat déle než 6 měsíců. Zároveň, pokud vám Alli nepomůže zhubnout během tří měsíců, přestaňte přípravek užívat.

Vyzkoušejte doplněk stravy Orlistat, který se prodává bez předpisu.

Ke konzumaci Alli je nutné mít nízkokalorickou dietu, která by měla obsahovat maximálně 30 % tuků. Pokud víte, že budete mít hlavní jídlo bez tuku, můžete tabletu vynechat. Dále připojte cvičení.

Alli můžete zakoupit v lékárně bez receptu. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. V případě, že trpíte nějakým onemocněním, poraďte se s vaším ošetřujícím lékařem. Spolu s pilulkami dostanete i informační leták a malou kuchařku. Dále je možné koupit i balení Alli akce, které obsahuje 2 balení za cenu jednoho.

Pokud máte zkušenosti s Alli, podělte se o ně v naší diskuzi.

Alli můžete zakoupit v lékárně bez receptu. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. V případě, že trpíte nějakým onemocněním, poraďte se s vaším ošetřujícím lékařem. Spolu s pilulkami dostanete i informační leták a malou kuchařku. Dále je možné koupit i balení Alli akce, které obsahuje 2 balení za cenu jednoho. Novinkou na trhu jsou tablety na žvýkání.

Pokud máte zkušenosti s Alli, podělte se o ně v naší diskuzi.

Foto: alli.cz

Diskuze k článku


Tak sem si ho koupila asi pred mesicem a musim potvrdit, ze to funguje. Zhubla jsem uz par kilo. A opravdu neni dobry napad si vzit neco tucneho treba smazeny hermelin, protoze sem se z toho malem po***la. Takze vim, ze prave kvuli tomu, nejim ty tucne jidla...
Myslim si, ze to pekne lidi nauci, aby nejedli ve fastfoodu, bramburky, hranolky... kez by to ale vydrzelo, i bez brani tech tabletek.. no uvidim
Helena, 13. 6. 2011 22:19
Já jsem Alli také vyzkoušela, ale bohužel na mne fungovalo tak jak jsem nechtěla, zvracela jsem a měla šílený průjem a to jsem si dávala veliký pozor abych nejedla něco tučného:(( tak nevím, raději se poraďte s lékařem..
Maruška, 13. 7. 2011 10:20
Ahojky,také jedu s Alli,ale bez velkého úspěchu.S tím průjmem to byla síla,ale kilečka neodešla naopak.
Romča, 24. 7. 2011 4:11
Podle mě zabírá ,a le jen s lídí s vetší obezitou neb já chtěla jen pár kilo a nic, ale zase když občas zhřeším tak se sice druhej den po..... ale nebřiberu :-)))
miska, 25. 7. 2011 6:20
Ahoj já beru alli měsíc a mám 5kg dole. jsem spokojená, mohu občas zhřešit a nepřibírám. jen nevím, jak to dopadne po vysazení.
Dagmar, 23. 8. 2011 10:16
Ahoj,já alli užívám teprve týden a už mám dole 2kg.Dodržuji určený počet kcal na den k mé váze a zatím to funguje.Dobrá pomůcka,kterou používám je kalorická tabulka kam si zapisuji co sním a jaké jsem měla aktivity za celý den.
Jana, 6. 9. 2011 16:24
Nový komentář do diskuze: