logo

Cvičení Zumba - zatančete si a zhubněte

Cvičení Video
Cvičení Zumba

Zhubněte s unikátními produkty:


Cvičení Zumba vzniklo poměrně nedávno - v roce 1999, kdy instruktor aerobiku Alberto Peréz zapomněl vzít na hodinu svou hudbu a začal tak improvizovat na latinskoamerickou hudbu. Z čehož vyplývá, že Zumba je kombinace latinskoamerického tance s prvky aerobního cvičení.

U cvičení Zumba nemusíte být vůbec obratní při tancích, protože celá hodina spočívá jen v improvizaci. Zpočátku se za pomocí instruktorky zahřejete a pak se střídá pomalá hudba s rychlou. Nemusíte dělat přesné pohyby jako instruktorka, můžete se jí jen inspirovat. Vše je velmi jednoduché.

Cvičení Zumba je obrovská zábava, při které se formuje se celá postava. Po hodině Zumby, která trvá 60 minut, se budete cítit skvěle. Vzhledem k tomu, že při hodině zumby se dostává tepová frekvence k vysokým hodnotám, není hubnutí až tak moc účinné.

Zumba cvičení se dostalo se do Česka téměř až deset let poté, co jí založil její autor. Momentálně patří k nejoblíbenějšímu cvičení. Zumba se cvičí ve velkých i malých městech, hodiny jsou často dlouho vyprodané. Cena za jednu hodinu se pohybuje okolo 50 - 160 Kč, záleží na městu.

Zumbu ovšem nemusíte cvičit jen v sále s instruktorkou a dalšími cvičícími, ale i doma. Můžete si koupit DVD nebo se dívat na Zumbu online na netu.

Cvičení Zumba je vlastně hodinová párty plná tance, pohyby a zábavy. Pokud máte rádi pohyb, je Zumba stvořená právě pro vás.

Podívejte se i na další Zumba video.


Nový komentář do diskuze: