logo

DailyMix - low carb potraviny

Zajímavosti Náhražky Potravina Recenze
DailyMix - low carb potraviny

Stravování s nižším obsahem sacharidů (low carb) slouží nejen k přirozenému hubnutí a udržení si stávající váhy, ale také jako prevence některých onemocnění. Jak s tímto způsobem stravy začít a kde seženete potraviny s nižším obsahem sacharidů?

Denní příjem sacharidů běžně několikanásobně překračujeme, což se negativně projeví na zdraví, vznikem nadváhy nebo obezity i dalšími problémy. Česká značka DailyMix přináší potraviny, které neobsahují spoustu sacharidů a jsou vhodné právě pro low carb stravování.

Nízkosacharidové potraviny DailyMix jsme důkladně vyzkoušeli a jak to s nimi nakonec dopadlo, zjistíte v této recenzi. Podívejte se na naše zkušenosti a zhodnocení.

✅ Co je DailyMix?

DailyMix je česká značka potravin, která přináší na náš trh potraviny a jídla s nízkým obsahem sacharidů. Jedná se o běžná jídla, která obsahují mnohem méně sacharidů a jsou obohacena o vitamíny, minerální látky a vlákninu. Podívejte se na další informace na tuto stránku.

Low carb stravováním snížíte obsah sacharidů v potravě, kterých v klasické stravě běžně sníme až trojnásobné množství, což se projevuje postupným přibíráním i onemocněním jako cukrovka, mrtvice nebo infarkt.

Někdy může být celkem složité správně sestavit jídelníček, aby zahrnoval všechny podstatné složky. V tom vám právě může DailyMix pomoct, protože nabízí pokrmy k snídani, svačině, oběd i večeři.

Při low carb stravování se doporučuje sníst 80 - 100 gramů sacharidů během dne. Zatímco u ketonové diety byste neměli sníst pro zachování ketózy více než 50 gramů.

Sacharidy běžně najdeme nejen v těstovinách, rýži a nebo müsli, ale rovněž se jedná o cukr, kterým se doslazuje téměř cokoliv. Low carb jídla DailyMix jich obsahují co nejméně, abyste zredukovali jejich příjem.

ochutnávací balíček dailymix

V ochutnávacím balíčku najdete plno chutných potravin. Získejte ho v tomto e-shopu

Proč koupit zrovna DailyMix?

 • Jedná se o českého výrobce
 • V nabídce najdete řadu potravin
 • Nabízí i hotová hlavní jídla
 • V pokrmech jsou navíc vitamíny a minerály
 • Mají optimální složení
 • Levně ho koupíte v tomto e-shopu

✅ Jak připravíte jídlo Daily Mix?

Vždy sledujte druhou stranu výrobku, kde naleznete přesný postup k přípravě. Někdy u toho není moc k vymýšlení, protože granolu zalijete mlékem nebo pyré jednoduše vytlačíte z balení, někdy je to ale jiné.

V nabídce najdete třeba omelety a palačinky, u kterých směs pořádně promíchejte s vodou a osmažte na pánvi. Dále hlavní jídla zalijte vroucí vodou a vložte do mikrovlnky nebo nechejte odstát chvilku pod pokličkou. Opravdu se jedná o jídla, která připravíte do pár minut. V nabídce je i pizza nebo kaše.

houbová omeleta dailymix

Proteinová omeleta je chutná a dokonale zasytí. Získejte ji v tomto e-shopu

Jaká jídla můžete zvolit?

Záleží jen na vás, jestli budete chtít současnou stravu zcela nahradit nízkosacharidovými jídly a budete dodržovat low carb režim, nebo jen částečně, kdy budete chtít snížit příjem sacharidů.

Pokud budete chtít se stravovat zcela low carb pokrmy, nemusíte jíst pouze jídla, která nabízí DailyMix, smíte i jiná se sníženým obsahem sacharidů. Dbejte ale na pravidelnost a dostatek stravy.

hlavní jídla dailymix

Ochutnejte zajímavá hlavní jídla DailyMix. Získáte je v tomto e-shopu

Jestliže chcete pro začátek nahradit svou dosavadní stravu pokrmy se sníženým obsahem sacharidů, buďte vždy zásadoví. Nahraďte třeba obědy a večeře, nebo snídaně. Dodržujte tento plán, časem asi budete chtít nahradit více porcí, tělo si samo o to řekne.

jídlo chilli sin carne dailymix

Chilli Sin Carne vypadá zcela obyčejně. Překvapí vás pikantní chutí a nasycením. Získáte ho v tomto e-shopu

Pro začátek můžete vyzkoušet ochutnávací balíček, ve kterém najdete snad od každého typu jídla kousek. Uvidíte, že se jedná o velice chutná jídla, která připravíte za chvilku a zasytí na dlouhou dobu. Levně ho získáte zde.

✅ Vyberte si výhodné balíčky

Tak jako u klasického vaření, je vhodné přemýšlet o sestavování jídelníčku i u low carb jídel Daily Mix. V tomto případě ale nemusíte moc o něm přemýšlet, stačí si jen vybrat jídla z e-shopu.

Velmi dobrou variantou jsou výhodné balíčky, kdy můžete zvolit balíček hlavních jídel, snídaní, pokrmů na cesty. Koupíte je mnohem levněji než při samostatné koupi a vydrží vám na velice hodně porcí. Pořádně se na ně podíváme.

☑️ DailyMix - ochutnávkový balíček

V balíčku se nachází obdivuhodných 35 porcí, které představují průřez sortimentem této low carb stravy. Pokrmy se hodí pro přípravu pokrmů do 5 minut doma, v práci nebo na cestách. Podívejte se na více informací.

ochutnávkový balíček dailymix

V ochutnávkovém balíčku najdete množství pokrmů. Získáte je v tomto e-shopu

V balíčku se nacházejí pokrmy s vyšším obsahem bílkovin a nižším obsahem sacharidů. Na přípravu jsou velmi jednoduché, příprava nezabere více než 5 minut.

V balíčku se nachází proteinová granola s čokoládou a malinami, mandlový krém se skořicí, omeleta s houbovou příchutí, těstoviny Carbonara, rizoto se sýrovo-houbovou příchutí, těstoviny Chilli Sin Carne, těstoviny Bolognese. polévka s houbami, smoothie s ananasovo-kokosovou příchutí, jogurtové pyré.

Obsah balíčku je opravdu velice bohatý, každý proto může ochutnat ty nejlepší pokrmy DailyMixu.☑️ DailyMix - snídaňový balíček

Chcete začínat den s low carb snídaní? Vyberte si tento balíček, který obsahuje pokrmy vhodné právě ke snídani. Jde o 28 porcí pěti různých pokrmů. Podívejte se na více informací.

snídaňový balíček dailymix

Každý den jiná snídaně z balíčku. Získáte je v tomto e-shopu

V balíčku najdete jak granolou, která nepotřebuje žádnou speciální přípravu, tak i směsi pro rychlou přípravu proteinové snídaně.

Ke sladké snídani se hodí již zmiňovaná granola, jablečná kaše nebo karamelová palačinka. Pokud preferujete slanou snídani, sáhněte po houbové omeletě.

Příprava těchto pokrmů je obzvláště rychlá. Jablečnou kaši stačí zalít vroucí vodou, promíchat a vyčkat. U palačinek a omelety směs rozmíchejte s vodou v šejkru a rychle osmažte na rozpálené pánvi s kapkou oleje.☑️ DailyMix - balíček hlavních jídel

V tomto balíčku najdete 5 druhů pokrmů, které vycházejí na 23 porcí. Výhodou jsou jak jednotlivě balené porce, tak i velké balení na polévku. Podívejte se na celou nabídku.

hlavní jídla balíček dailymix

Hlavní jídla vás nebudou nudit. Získáte je v tomto e-shopu

Tato hlavní jídla připravíte za pár minut. Odpadnou dlouhé časy strávené v kuchyni přípravou jídel. Za pět minut je máte hotová a můžete se do nich pustit.

V balíčku DailyMix najdete jednotlivé porce na proteinové sýrovo-houbové rizoto, těstoviny Chilli Sin Carne, Bolognese a Carbonara a velké balení na několik porcí polévky.

Tato low carb jídla jednoduše připravíte v mikrovlnce nebo zalitím vroucí vodou. Do 5 minut máte jídlo hotové, stačí k němu případně přidat zeleninu nebo sýr a můžete se do něj pustit.

Výhodou je, že si jídlo snadno připravíte v práci nebo doma. Za pár chvilek budete mít na stole zdravé low carb jídlo, které zasytí na dlouhou dobu.☑️ DailyMix - balíček proteinového pyré

V tomto balíčku najdete proteinové pyré. To na první pohled vypadá trošku nezvykle, ale hned jde poznat, že se jedná o jídlo na cesty. Můžete ho schovat do kabelky, batohu nebo auta, ať máte po ruce chutné proteinové jídlo. Podívejte se na více informací.

pyré daily mix

Pyré na svačinu nebo na cesty. Získáte je v tomto e-shopu

Balíček obsahuje 6 jednotlivě balených pyré, které se od sebe liší příchutí. Najdete tam jogurtové banánové pyré, jogurtové višňové pyré a kakaové pomerančové pyré. Zdarma k balíčku získáte i šejkr.

Pyré vypadá jako velice hutný jogurt se sladkou příchutí. Před konzumací ho jednoduše promačkejte a následně ho můžete sníst rovnou z obalu jako Piknik z tuby nebo ho vymačkejte do misky a lžičkou snězte.

Tento pokrm je ideální ke svačině nebo jako jídlo na cestách nebo v práci. Jíte prakticky hned a zasytí díky obsahu bílkovin a vlákniny opravdu na dlouhou dobu.Jaké je složení DailyMixu?

Pokrmy na rozdíl od tradičních na jednu stranu obsahují více bílkovin a vlákniny, na druhou stranu méně sacharidů. Díky čemuž se jedná o nízkosacharidové pokrmy, které jsou vhodné při low carb stravování.

Dále se jedná o tyto potraviny jsou fortifikované, což znamená, že jsou obohacené o vitamíny a minerální látky. Najdete tam navíc například vitamín C, E, A, vitamíny skupiny B, jód, chrom a další cenné látky. Každý pokrm obsahuje tyto látky jiné.

Každý výrobek má odlišné složení, proto pokud ho běžně sledujete (např. kvůli alergii), tak se vždy na něj podívejte. Stejně tak, pokud vás zajímají výživové hodnoty a kalorie.

Každý pokrm je odlišný, ale většinou u nich platí následující:

 • Mají vysoký obsah proteinů
 • Mají vyšší obsah vlákniny
 • Snížený obsah sacharidů
 • Neobsahují éčka
 • Není v nich přidaný glutamát
 • Jsou bez palmového oleje
 • Jsou vhodné pro vegetariány

Pro koho je a není Daily Mix vhodný?

Potraviny DailyMix mohou jíst téměř všichni. Pokud vás netrápí potravinové alergie, nejste těhotná nebo nekojíte, nejste vážně nemocní, tak je smíte. Dokonce je mohou i osoby, které jsou mladší 18 let (nesmí se ale jednat o celkovou náhradu stravy).

✅ Jaké má DailyMix výhody a nevýhody?

Tak jako u mnohých jiných potravin, tak i u těchto najdeme pozitiva a negativa. Ale ve výsledku klady převažují nad zápory:

 • Pokrmy připravíte do 5 minut
 • Ušetříte čas nákupem a vymýšlením jídel
 • Většina jídel je vhodných pro vegetariány
 • Většina jídel je vhodných pro celiaky
 • Jídla neobsahují přidaný glutamát
 • Mají vysoký obsah bílkovin
 • Nachází se v nich vyšší obsah vlákniny
 • Pokrmy chutnají dobře
 • Levně je koupíte v oficiálním e-shopu
 • Nemusí chutnat každému

✅ Časté otázky a odpovědi

⏩ Pomůžou pokrmy Daily Mix k hubnutí?

Nízkosacharidové stravování vede k přirozenému hubnutí. Pokud budete jíst stravu s nízkým obsahem sacharidů, zhubnete. Musí se však jednat o vyvážené a dlouhodobé stravování, kdy omezíte příjem sacharidů zhruba na 80 - 100 gramů za den.

⏩ Kolik jídel za den můžu sníst?

DailyMix není přímo dieta, jedná se o nízkosacharidovou stravu, která pomáhá stravovat se jinak. Zdravě. Vhodné je dodržovat zásady zdravého životního stylu, kdy není vhodné ani hladovět a ani se přejídat. Jezte pravidelně, 5x denně. A to i v případě stravy se sníženým obsahem sacharidů.

Ráno začněte snídaní, pokračujte dopolední svačinou, obědem, odpolední svačinou a večeří. Při pravidelné stravě nebudete mít hlad, prospěje to vašemu metabolismu a brzy na sobě uvidíte pozitiva pravidelného stravování.

⏩ Mohou se s tímto stravováním objevit nějaké obtíže?

Výjimečně se může objevit keto chřipka, která je typická pro přechod z klasické stravy na ketonovou. Ketochřipka je specifická projevy jako bolesti hlavy, únava nebo zažívací obtíže. Brzy však sama vymizí. U low carb stravy se objevuje velice výjimečně.

⏩ Co se nesmí při low carb stravě jíst?

Při low carb stravě dbejte na příjem potravin s nízkým obsahem sacharidů. Ze svého jídelníčku byste měli vyloučit potraviny, které jsou bohaté na obsah sacharidů. Jedná se o brambory, těstoviny, rýži, pečivo (včetně celozrnného), obiloviny, sladkosti, pochutiny, sladké nápoje, med, cukr...

Za den byste měli sníst pouze zhruba 80 - 100 gramů sacharidů. To se vám snadno podaří se speciálními potravinami se sníženým obsahem sacharidů.

⏩ Je toto stravování bezpečné?

V některých kulturách jedí převážně low carb stravu po dlouhá léta. Bezpečnost potvrzují i mnohé výzkumy, které dokonce tvrdí, že právě takovýto jídelníček je obecně pro člověka zdravější.

pyré daily mix

Pyré stačí schovat do tašky a máte super svačinu na cesty nebo do práce

⏩ Kdo nemůže jíst jídla DailyMix?

Tato jídla by neměly jíst těhotné a kojící ženy, rovněž nejsou vhodná pro osoby do 18 let, pokud by se jednalo o náhradu celodenní stravy.

Dále je nesmějí jíst alergici na určité potraviny. V některých jídlech se nachází sója, vejce, celer, mléko (laktóza), skořápkové plody, hořčičné semínko a lepek. Vždy se podívejte na složení výrobku, ať víte, zda se tam neobjevuje složka, na kterou máte alergii.

Jestliže trpíte nějakou vážnou nemocí, zeptejte se lékaře, zda je tato strava pro vás vhodná.

⏩ Jak dlouho je musím jíst?

DailyMix není přímo dieta, jedná o způsob zdravého stravování. Můžete tuto stravu dodržovat nejen krátce (měsíce), ale i dlouze (roky). Pravděpodobně se budete s tímto typem stravování cítit lépe a nebude chtít přijít o tato pozitiva.

Vyzkoušejte kompletní jídlo nové generace SimplyMix od stejného výrobce.

⏩ A můžu s DailyMixem mlsat?

V některých případech je povoleno i mlsání. Můžete jíst čokoládu s obsahem kakaa alespoň 70 % nebo speciální mlsky se sníženým obsahem sacharidů. Získáte je v tomto e-shopu. Najdete tam zdravé krémy, pyré, sirupy, džemy atd.

✅ Recenze a zkušenosti s DailyMix

Nízkosacharidové potraviny DailyMix vypadají velice zajímavě a pokud se zajímáte o stravu s nižším obsahem sacharidů, jsou dobrou volbou. Jejich nabídka je obzvláště široká. Vyberete si jak pokrmy k snídani, tak k obědu nebo večeři.

Pokrmy v ochutnávacím balíčku mě naprosto nadchly, proto s touto stravou budu pokračovat dále. Výborná chuť, rychlá příprava a zajímavá jídla. Oblíbila jsem si granolu, palačinky, hlavní jídla, pyré na cesty, krém nebo koktejl.

Možná k nim budete ze začátku přistupovat s menší nedůvěrou, ale ta pravděpodobně brzo zmizí. Stačí si jen představit ušetřený čas a pestrá jídla na každý den.

granola dailymix

Chutná granola pro nízkosacharidovou snídani. Získáte ji v tomto e-shopu

Jednou z velkých výhod je rychlá příprava pokrmů. Pokud připravujete hlavní jídla DailyMix, máte je za pár minut připravené. Odpadne dlouhé vaření a stání v kuchyni. Je to téměř hned hotové.

I když si budete říkat, že porce jsou malé, tak jen tak vypadají. Zasytí na dlouhou dobu a jsou velmi chutné. Rozhodně se nejedná o nějakou umělou chuť, jídla chutnají dobře.

Vybrat si můžete z mnoha různých pokrmů. Každý den můžete mít jiné jídlo a navíc ho můžete doplnit zeleninou, sýrem, šunkou, tofu nebo jinými potravinami, které obsahují málo sacharidů.

✅ Shrnutí DailyMixu

V dnešní době se dostává do popředí stravování s nízkým obsahem sacharidů (low carb strava), u které může být docela složité vybrat správné suroviny a potraviny.

V tom vám DailyMix pomůže. V nabídce naleznete plno potravin a pokrmů, které obsahují snížený obsah sacharidů a jsou vhodné pro low carb stravu. Navíc neustále představují novinky, proto se nikdy nebude jednat o nudné stravování.

Výhodou je, že je koupíte za velmi dobré ceny v e-shopu najdete pravidelné akce, tu a tam se objeví nějaká sleva nebo kupon. Výhodná jsou i větší balení, jejichž cena vychází rovněž příznivě. Nemusíte nikam chodit, stačí si to v klidu domova naklikat v shopu. Pokud jste ho již vyzkoušeli, napište svoje recenze a názory do diskuze.

✅ Kde ho můžete levně koupit?

DailyMix koupíte za nejlepší ceny na oficiálních stránkách www.dailymix.cz. Přirozeně zde najdete úplnou nabídku potravin s nízkým obsahem sacharidů. Nabízejí zde pravidelně akce a slevy.Diskuze k článku


To je přesně to co jsem hledala, něco rychlého k snědku at nemusím vařit.
Lenka M., 10. 5. 2020 17:56
Nejprve jsem se toho bála, ale je to moc dobrý
Iris, 23. 10. 2020 13:55
Nový komentář do diskuze: