logo

Ketofit - proteinová dieta - recenze

Doplňky stravy Zajímavosti Keto
ketofit

Ketofit je ketodieta, která byla vyvinuta speciálně pro ženy, aby mohly snadno, rychle a také bez stresu zhubnout. Tato novinka byla vytvořena českými odborníky, kteří navrhují produkty pro vrcholové sportovce. Vyrábí se u nás v Česku, dokáže snížit váhu a tu i udržet. Prodává se na www.ketofit.cz.

Vzhledem k tomu, že proteinová dieta Ketofit byla vyvinuta pro ženy, respektuje jejich funkce a obsahuje vitamíny a minerální látky, které právě ženy potřebují. Ketofit pomáhá rychle a efektivně hubnout a dokonce udržet váhu i bez jojo efektu.

Co to Ketofit je?

Ketofit je proteinová (ketonová) dieta, jež je založena na pravidelném příjmu jídel. Tato jídla jsou převážně instantní a jejich příprava je velmi rychlá. Vy se tak nemusíte starat o jídlo, nemusíte přemýšlet, co si uvaříte, jak jíst dietně nebo co je nejlepší pro štíhlou linii. Zjistěte více informací o tom, jak funguje.

Jednoduše si připravíte podle návodu daný pokrm, který vzápětí sníte. Ušetříte čas s vařením, stres s vymýšlením jídla nebo nákupem. To vše můžete vypustit z mysli a připravíte si jen vybrané jídlo rychle a snadno.

Ketofitová dieta Ketofit je produkt, který má jedinečné složení. Obsahuje všechny důležité látky, které jsou potřebné pro zdraví ženy. Pomáhá hubnout, udržovat imunitu, pomáhá na stav vlasů, pokožky i nehtů. Není proto nutné užívat další tablety a vitamíny, protože zde nejsou potřebné.

na hubnutí

Jak se dieta Ketofit konzumuje?

Podle plánu se stravujete 6 - 7x denně. Vybrat si můžete polévky, omelety, kaše, koktejly nebo tyčinky Ketofit. Jedná se o plnohodnotnou stravu, ve které najdete dostatek výživných látek a větší množství bílkovin. Zajímavostí je, že tato jídla neobsahují žádnou zbytečnou chemii, ale pouze přírodní látky.

Proč je Ketofit určena pro ženy?

Muži díky obsahu testosteronu mají vše jednodušší. Lépe se u nich spalují tuky, lépe tak hubnou, také má tento hormon vliv na tvorbu svalů i na regeneraci. Žena je o toto ochuzena, proto musí hledat jiné možnosti, ať může také snadno hubnout. Právě tak by měla fungovat proteinová dieta Ketofit.

Kromě toho, že Ketofit má vysoký účinek na ženské tělo, obsahuje i vitamíny a minerální látky, které potřebuje nejen při snižování hmotnosti.

Strava žen se většinou skládá z přemíry sacharidů, které mohou za přibírání i rozvoj kvasinek. Přitom by to mělo být jinak. Sacharidy by ženy měly omezit a zvýšit příjem bílkovin, které jim často chybějí. Díky omezení sacharidů nastane proces, jenž se nazývá ketóza, při němž se spalují tuky a je omezen hlad.

Výhody diety Ketofit

 • Jíte často a přesto hubnete.
 • Nemusíte vařit ani vymýšlet dietní jídla.
 • Koupíte ji jednoduše v e-shopu na www.ketofit.cz.
 • Ve stravě máte dostatek vitamínů a minerálních látek.
 • Proteinová strava je vyvážená.
 • Výrobky obsahují snížený obsah sacharidů.
 • Touto dietou netrpí vlasy, pleť ani nehty.
 • Ketofit dieta funguje i bez sportu.

A její nevýhody

 • Během diety můžete mít chuť na něco jiného.
 • Dieta není nejlevnější.

Pro koho je bílkovinná strava Ketofit vhodná?

 • Pro ženy, které chtějí zhubnout.
 • Pro ženy, které nabraly díky těhotenství.
 • Pro ženy, které nerady vaří.
 • Pro ženy, které nesportují.
 • Pro ženy, které mají 18 - 66 let

Tato ketonová dieta Ketofit je jiná než obdobné diety tím, že obsahuje malé množství sacharidů a velké množství vitamínů a dalších živin, které jsou pro lidské tělo velmi důležité. Některé diety obsahují hodně sacharidů, proto je s nimi hubnutí mnohem těžší. Z tohoto důvodu tato kefitová dieta obsahuje balíčky s kvalitními jídly, které mají zásadní vliv na hubnutí.

Co na tento produkt říkají ostatní?

Tak já mám za sebou dva týdny s dietou KetoFit a mám dole 5 kilo, to je skvělý, takový rychlý výsledek jsem ani nečekala, paráda! :))
- Karin (BudKocka)

Za mě bylo vše v pořádku a opravdu to funguje.
- Petra (Facebook)

Už nějaký čas bojuji s 5 kg, které jsem chtěla dát pryč, vyzkoušela jsem toho spousty a tak jsem ze zvědavosti zkusila Keto fit, užívám ho týden a mám dole 2,3 kg. Rychlá příprava a chutná mi to :)
- Monika (Heureka)

Zajímavé recenze a příběhy najdete rovněž zde na stránce.

Máte s touto dietu zkušenosti? Podělte se o recenze a názory v diskuzi.

Diskuze k článku


To vypadá zajímavě?Má s tím nekdo zkušenosti?
Pavla, 16. 5. 2016 20:00
taky přemýšlím,že si to koupím,ale docela se bojím,taky by mě zajímal názor kdo už si to koupil,co poradíte?
Liba, 17. 5. 2016 5:57
Zkouším to zrovna 6. den. Zatím jsem zhubla kilo. Jídlo se celkem dá jíst, ale některé mi upřímně moc nechutná. Na druhou stranu, pokud to bude fungovat i dál, tak to přežiju a sním.
martini, 17. 5. 2016 17:05
Jedu druhý den a celkem mně to chutná.Jsem zvědavá,kolik zhubnu. Koupila jsem jinou ještě levněji v tomto eshopu.
Zuzka, 24. 5. 2016 20:26
Za dva týdny mám 4 kilo zhubnutých. Za mě super!!!
Jíťa, 5. 6. 2016 0:44
U mně za dva týdny -2!! Supeer!
Bambula, 6. 6. 2016 11:33
Tak jsem do toho šla. Nejprve jsem si koupila balíček na 14 dní a teď si dokoupila na dalších 14 dní. První týden 2 kg dole, pak se to zastavilo a na konci dalšího týdne opět 2 kg dole. Musím říci, že jsem závislá na sladkém a ty koktejly sladké jsou, takže vůbec netrpím. Zato to slané. Můj poznatek je, že koktejly mi moc chutnají - chutě mám černý rybíz, mandarinku, vanilku, banán, višeň (ta je kyselejší), polévka mi chutná česneková, zato rajskou nedávám. Čabajková omeleta je exkluzivní a i kaše mi chutnají. Jinak vše se rozmýchává do mléka. Z konkurenční Ketodiet jsem ochutnala polévku s gulášovým kořením - ta je dobrá, jejich omelety jsou také dobré, ale nejede mi koktejl a vanilková kaše. U nich se vše rozmýchává do vody.
zuzu, 18. 7. 2016 10:53
Hezky večer,držím to již 14 dní a mám 6kg dole.Překvapená jsem proto že nemusím cvičit,jak u ostatních diet.)))
JANINA, 3. 2. 2017 22:02
Já jsem trochu zklamaná...,koupila jsem si na 14 dní,dodržuji vše tak jak se má a úbytek jen 1,5 kg....a jsem docela unavená...no koupila jsem si další koktejl a budu ještě pokračovat jelikož těch 5 kg chci zhubnout.
Jiřka, 2. 3. 2017 12:15
Před touto dietou jsem začala o 2 dny dřív, za ty dva dny jsem shodila 2,5 kg. (šlo pravděpodobně jen o vodu a vyčistila jsem se) Po nástupu této diety jsem nabrala zpět půl kila a tak to jde se mnou beze změny. Dnes 8. den, s touto dietou +1/2 kg. Tak uvidíme, jestli se to hne. Za ty peníze žádný zázrak. Tak hlavně jestli neonemocním, tak jak se mi to s různými dietami stává... Abych jen nehaněla. nemám hlad, jídla se dají jíst, jen mi vadí ta jednotvárnost. Příchutě to moc nezmění..Až začne stabilizační fáze tak doufám, že to nebudu mít všechno zpět..
Jana, 57 let, 24. 5. 2017 9:04
Já přemýšlím,že do toho půjdu,študovala jsem to celý víkend,pijete u toho hodně?Já mám právě problém u toho hodně pít.To bych pak z wc vůbec nevyšla.Do práce chodím,tak si to neumím představit.Potřebuji dát dolů 5 kg.
Stáňa, 29. 5. 2017 7:48
Nový komentář do diskuze: