logo

LifeMel: Unikátní med od Zuf Globus

Doplňky stravy Zajímavosti Recenze
lifemel recenze

LifeMel je unikátní medový doplněk stravy, který slouží jako podpora regenerace organismu, který je oslaben chemoterapeutickou léčbou. Napomáhá ke zlepšení života během náročné léčby. Podívejte se zde na podrobnosti.

Včely, které vyrábějí tento med, jsou krmeny pouze 16 vybranými rostlinami s léčivými látkami, aby se maximalizoval jeho příznivý efekt. Jedná se například o červenou řepu, třapatku, ženšen, pampelišku nebo čekanku. Byl vytvořen na základě výzkumu, který trval déle než třicet let.

✅ Co je LifeMel?

LifeMel je doplněk stravy značky Zuf Globus, který se využívá jako podpora regenerace organismu oslabeného chemoterapií a rovněž napomáhá ke zlepšení kvality života nemocného. Podívejte se na další informace.

lifemel recenze zkušenost

Doplněk stravy LifeMel získáte levně v tomto obchodě.

Tento přípravek byl vytvořen na základě výzkumu trvajícího déle než 30 let. Byly v něm propojeny účinky samotného medu s rostlinami, jimiž se živily včely.

Kdy je LifeMel vhodný?

 • Při chemoterapii nebo ozařování
 • Pokud máte anémii
 • Na posílení imunitního systému

Podívejte se na klinické studie, které se zabývají právě tímto doplňkem stravy nejen při chemo, ať se dozvíte další informace, zde na stránku.

Do medu nejsou přidány žádné chemické látky nebo další složky. Jedná se pouze o med, který vytvořily včely živící se speciálními rostlinami.

LifeMel díky svým vlastnostem přispívá:

 • Ke zlepšení celkového pocitu během léčby
 • Ke zvýšení červených a bílých krvinek
 • Ke zlepšení vitality
 • K podpoře imunitního systému
 • Ke zlepšení počtu krevních destiček
 • Ke zvýšení hladiny hemoglobinu
lifemel recenze

Získejte LifeMel za výhodnou cenu v tomto obchodě.

Med se prodává v malých skleničkách, které postupně užíváte. K nesporné výhodě patří právě její velikost. Jedno balení si můžete vzít na chatu a další mít doma.

Chuť medu je velice příjemná, chutná sladce a hezky voní.

✅ Co všechno LifeMel obsahuje?

LifeMel je med, který je ale unikátní v tom, že obsahuje látky léčivých rostlin, jimiž se živily včely. Běžně si mohou včely opylovat, co chtějí, ale v tomto případě jsou jim servírovány k opylování pouze vybrané rostliny. Následným zpracováním se využívají cenné látky, jež se v rostlinách nacházejí. To přesně píší zde.

lifemel složení

Složení LifeMelu

Využívá se poznatků výzkumu, který trval déle než třicet let. LifeMel zahrnuje kromě medu rovněž látky nacházející se v opylovaných rostlinkách.

 • Čekanka obecná (Cichorium intybus)
 • Oman pravý (Inula helenium)
 • Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale)
 • Jetel červený luční (Trifolium pratense)
 • Fíkovník smokvoň (Ficus carica)
 • Rybíz černý (Ribes nigrum)
 • Ženšen sibiřský (Eleutherococcus senticosus)
 • Měsíček lékařský (Calendula officinalis)
 • Meduňka lékařská (Melissa officinalis)
 • Oves setý (Avena sativa)
 • Vilcacora – kočičí dráp (Uncaria tomentosa)
 • Třapatka nachová (Echinacea purpurea)
 • Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica))
 • Červená řepa (Beta vulgaris)
 • Morušovník bílý (Morus alba)
 • Brusnice borůvka (Accinium myrtillus)

Med neobsahuje žádná éčka, emulgátory ani chemické látky.

✅ Jak se LifeMel užívá?

Doporučené dávkování LifeMelu je užít dvě čajové lžičky denně. Ráno nalačno si dejte jednu lžičku pod jazyk a nechejte med pomalu rozpustit. Druhou dávku si dejte večer před jídlem rovněž pod jazyk a stejně pomalu jej polykejte.

Tento doplně stravy není vhodný, pokud máte diabetes, intoleranci cukru, alergii na med a včelí produkty. Není vhodný pro děti do dvou let. Pokud berete nějaké léky, konzultuje užívání přípravku se svým lékařem.

life mel balení

Získejte LifeMel za výhodnou cenu v tomto e-shopu.

Kdy se projeví účinky?

Účinky výrobku by se měly projevit za 15 až 30 dní.

Prodejce si za LifeMelem stojí a nabízí vrácení peněz, pokud nebudete s ním spokojeni. Výrobek prodává v balení 3 sklenic a v případě nespokojenosti stačí poslat zbylé dvě neporušené sklenice a vrátí vám zpět celou částku.

Toto jednání mi osobně připadá velice férové a svědčí, že považuje LifeMel za kvalitní produkt. Málokdy se setkáte s takovým přístupem. Přečtěte si k tomu více informací.

Co je Zuf Globus?

Izraelská společnost Zuf Globus se zabývá vývojem, výrobou a prodejem včelích produktů více než 30 let. Včely jsou živeny pouze vybranými rostlinami, aby finální produkt mohl speciálně cílit na daný problém.

V medu se nachází řada prospěšných látek a právě tím, že včely jsou krmeny rostlinami s různými účinky, se má znásobit jeho účinek. Zuf Globus spolupracuje s laboratořemi a odborníky, aby byly jejich produkty stále lepší.

Mezi jejich medové produkty patří: BronchoMel, ClearMel, DefenseMel, EnergyMel, GastoMel, LaryngoMel, RelaxMel, VirMel, LadyMel. Tyto produkty můžete levně koupit v tomto e-shopu.

lifemel zuf globus

Foto medového doplňku stravy LifeMel

Mnohé produkty jsou ověřeny i klinickými studiemi, jak je to v případě LifeMelu.

✅ Jak se vyrábí med?

Včely nasají sladký nektar z květů rostlin* pomocí sosáčku, následně k němu přidají vlastní enzymy a uloží do medového váčku. Jakmile včelka přiletí do úlu, předá ho mladší včele, ta ho trošku zpracuje a uloží do medové plástve.

Kromě sbírání nektaru z květů rostlin jej mohou sbírat z medovice. To jsou šťávy, které předpřipraví a vyloučí další hmyz.

V úlu je poměrně vysoká teplota, dochází k odpařování, následnému vysušení a zrání medu. Voskovým víčkem je buňka uzavřena a tím je med zakonzervován.

Poté včelař vytáčí plástve, kterým je nejprve nutné odstranit vosková víčka, při procesu je nahřívá. Následně vypouští med do stáčecí nádoby, kde zůstává několik dní, aby se oddělily nečistoty.

Med se využívá již od dob Starověkého Egypta pro jeho léčivé účinky. Dosud nebyly prozkoumány všechny vlastnosti a účinky, kterými med disponuje.

* V případě včelstva vyrábějící LifeMel je jídelní lístek složen z výše uvedených 16 rostlin.

Moje zkušenost s e-shopem je velmi pozitivní. V přehledném obchodě si snadno vyberete zboží a to vám dorazí v co nejrychlejším čase. Kromě včelích produktů tam zakoupíte kosmetiku, kolageny, repelenty, kompresní punčochy a zdravotní pomůcky. Cena za produkty i dopravu rovněž potěší.

life mel zuf globus recenze zkušenost

Medový doplněk stravy LifeMel získáte v tomto obchodě.

✅ Kde můžete LifeMel levně koupit?

Doplněk stravy LifeMel koupíte ve výhodném balení tří kusů v e-shopu www.zdravibezchemie.cz. Aktuálně ho mají skladem. Cena sice není nejnižší, ale prodejce si je tímto produktem natolik jistý, že na ně něj nabízí vrácení peněz v případě nespokojenosti.Nový komentář do diskuze: