logo

Lipoxal BodyForm drink: Recenze

Doplňky stravy Tuk
Lipoxal BodyForm drink 30x8g recenze

Lipoxal BodyForm drink je novinka, díky níž připravíte nápoj s přírodními extrakty pro kontrolu tělesné hmotnosti a odstranění přebytečné vody z organismu. Podívejte se na recenze.

Tablety a prášky sice nejsou pasé, ale nyní přináší Lipoxal unikátní doplněk stravy ve formě lahodného drinku. Obsahuje řadu aktivních látek s ověřenými účinky a bez kalorií.

☑️ Co je Lipoxal BodyForm drink?

Lipoxal BodyForm je prášek, který slouží k přípravě nápoje s aktivními látkami podporující hubnutí. Jeden drink je jako 6 tablet dříve. Podívejte se na více podrobností.

V doplňku stravy se nacházejí vědecky ověřené aktivní látky jako opuncie, zelený čaj, celer, pampeliška lékařská a vinná réva.

Tento doplněk je určen na:

 • Snazší spalování tuků
 • Redukci hladu a chuti k jídlu
 • Odstranění přebytečné vody
 • Formování postavy
 • Získejte ho levně v tomto e-shopu
lipoxal bofyform drink recenze

Nyní Lipoxal Body Form drink výhodně získáte v tomto e-shopu

V krabičce najdete jednotlivě balené sáčky, které slouží k přípravě drinku. Doplněk stravy obsahuje 30 sáčků, každý o hmotnosti 8 gramů.

Z prášku poté připravíte lahodný drink, v němž se nacházejí aktivní látky podporující hubnutí jako 6 kapslí dříve. Obsahují hrachový protein s BCAA, L-Karnitin, L-citrulin a zelený čaj, pomerančovník hořký, konjakový glukomannan, len setý, opuncie, smetánka nebo réva vinná.

Pomerančovník hořký a zelený čaj slouží k podpoře metabolismu lipidů a ke kontrole tělesné hmotnosti. Smetánka lékařská má vliv na detoxikaci a odstranění přebytečné vody z organismu.

Jaké aktivní látky tento přípravek obsahuje?

⭐️ Zelený čaj a pomerančovník hořký

Tyto látky s obsahem synefrinu mají vliv na na podporu metabolismu tuků, přispívají ke kontrole hmotnosti a zelený čaj má vliv i na vylučování vody z organismu.

⭐️ Len setý

Len má vliv na podporu normální funkce střevního traktu i na kontrolu tělesné hmotnosti.

⭐️ Opuncie

Opuncie slouží k efektivnějšímu hubnutí a snížení hmotnosti.

⭐️ Vinná réva

Má vliv na kontrolu tělesné hmotnosti, na redukci celulitidy a zlepšení siluety.

⭐️ Smetánka lékařská

Slouží k podpoře trávení, k lepší detoxikaci i k odstranění přebytečné vody z těla.

⭐️ Celer

Celer přispívá k dobrému trávení.

Jak užívat nápoj Lipoxal BodyForm?

Nápoj připravíte velice snadno. Obsah sáčku smíchejte se studenou vodou (min. 300 ml) a nechejte dvě minuty odstát. Následně drink opět promíchejte a postupně ho vypijte.

Užívejte jeden nápoj denně. Nejlépe ho připravte před hlavním jídlem. Je vhodné dodržovat nízkoenergetický příjem. Nepřekračujte denní dávku.

Tento přípravek je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže. Není vhodný pro děti do patnácti let. Taktéž je nevhodný pro těhotné a kojící ženy. Doporučené dávkování se nesmí překračovat.

Nejedná se o náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. V přípravku se nacházejí sladidla.

☑️ Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Jedná se o nový produkt, tak na něj moc zkušeností zatím není. Obecně si lidi značku Lipoxal chválí. Podívejte se na recenze.

Pokud už jste nápoj Body Form vyzkoušeli, napište své recenze, zkušenosti a názory do diskuze, ať si je mohou přečíst rovněž ostatní.

☑️ Jaké má výhody a nevýhody?

Pořádně jsme se podívali na pozitivní a negativní stránky uvedeného doplňku. A vypsali jsme následující:

 • Má velmi snadné užívání
 • Připravíte ho za dvě minuty
 • Levně ho koupíte v tomto e-shopu
 • Obsahuje řadu aktivních látek
 • Je vyroben v České republice
 • Stačí užít jeden nápoj za den
 • Balení vydrží na celý měsíc
 • Je vhodný pro vegany, diabetiky i celiaky
 • Neobsahuje kalorie
 • Nemusí fungovat na každého

☑️ Kolik Lipoxal BodyForm drink stojí?

V e-shopu aktuálně prodávají tento přípravek za velmi dobrou cenu. Jedná se o balení na celý měsíc. Ověřte si aktuální cenu na této stránce.

Výrobcem je společnost Simply You Pharmaceuticals a.s. a EAN je 8594027710551. Přesný název přípravku zní: Lipoxal BodyForm drink 30x8g
Vyrábí i oblíbený Lipoxal UltraFit.

☑️ Kde můžete Lipoxal BodyForm koupit?

Lipoxal BodyForm koupíte levně ve vybraných e-shopech. Našli jsme nejlepší ceny, dostupnost skladem a akce v následujících e-shopech:

Foto: lekarna.cz

Nový komentář do diskuze: