logo

ᐉ Dr. Popov Psyllium SLIM kapsle: Recenze

Doplňky stravy Zajímavosti
pysllium slim kapsle dr. popova

Unikátní doplněk stravy Psyllium SLIM od Dr. Popov je určen pro snadné a efektivní hubnutí. Jak přesně funguje? Podívejte se na recenze.

Propojení vlákniny s aktivními přírodními složkami dokáže zázraky. A to přesně se hodí v situaci, kdy chcete hubnout. A my se podíváme, jak přesně funguje.

☑️ Co je Psyllium SLIM Dr. Popova?

Psyllium SLIM Dr. Popova je unikátní doplněk stravy, který obsahuje vlákninu a aktivní přírodní složky, s mnohými účinky při hubnutí. Navodí falešný pocit sytosti, podporuje zdravé hubnutí a omezuje pocit hladu. Podívejte se na více podrobností.

Nachází se v něm psyllium, spirulina, extrakty ze zeleného čaje, garcinie kambodžské a kopřivy ve správném poměru pro nejlepší účinek.

⏩ Nejlepší cena pro vás
Balení na 1 měsícZobrazit cenu

Tento doplněk má následující účinky:

 • Navozuje falešný pocit sytosti
 • Omezuje pocit hladu
 • Napomáhá při vyprazdňování
 • Přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti
 • Podporuje vylučování vody z organismu
 • Získejte ho levně v tomto e-shopu
psyllium dr. popov slim recenze

Kapsle Psyllium SLIM Dr. Popova 120 ks levně získáte v tomto e-shopu

☑️ Jaké látky Psyllium SLIM obsahuje?

Hlavní složkou doplňku stravy Psyllium SLIM je psyllium. Psyllium je rozpustná vláknina, která pochází z vyčištěných obalů semen jitrocele indického (Plantago ovata). Roste převážně v Indii, odkud ji Dr. Popov dováží, v nejvyšší možné kvalitě.

Jedním z účinků psyllia je zvětšení svého objemu v trávicím traktu, kde se zvětší až 40krát. Vytvoří gel, při tomto procesu pohltí tekutinu, bobtná a díky tomu odstrkuje škodlivé látky ven těla. Prostřednictvím stolice.

Stolici změkčuje a napomáhá správnému a pravidelnému vyprazdňování. Pro pevné zdraví je důležitá správná stolice, o co se psyllium snaží.

Ve složení se nacházejí tyto láky: Psyllium Plantago ovata, inulin, zelený čaj extrakt, spirulina prášek, kopřiva extrakt, garcinie extrakt, obal kapsle – jedlá želatina.

Psyllium se dokáže v žaludku zvětšit až 40krát a navodí pocit falešný sytosti.
Spirulina a zelený čaj přispívají při kontrole tělesné hmotnosti.
Garcinia kambodžská omezuje pocit hladu.
Kopřiva podporuje vylučování vody z těla.

☑️ Co je značka Dr. Popov?

Dr. Popov je přední český výrobce bylinných čajů, mastí, tinktur, doplňků stravy a kosmetiky, jehož začátky sahají až do první republiky. V té době dědeček současného RNDr. Popova, lékař ve francouzských koloniích v Africe a později i u nás, kromě klasické medicíny využíval přírodní léčbu. Následně se rovněž jeho otec věnoval bylinám a nemohlo to dopadnout jinak, že se i syn Pavel Popov se svou manželkou dali na byliny.

Nejprve vyráběli bylinné masti, otevřeli si obchůdek, rozšířili sortiment a otevřeli dvě provozovny. Nyní provozují i e-shop, kde najdete všechny produkty.
Zobrazit kompletní sortiment.

☑️ Jak se Dr. Popov Psyllium SLIM užívá?

Jedná se o pilulky, které se velice snadno užívají. Doporučená denní dávka jsou 4 kapsle, které užijte ve dvou porcích po dvou pilulkách. Tuto maximální dávku nepřekračujte.

Dvakrát za den užijte 2 tablety. Tobolky vždy zapijte sklenicí s vodou nebo můžete sáhnout po ovocné šťávě, bylinném čaji aj. Tekutiny musí být alespoň 250 ml.

Pokud berete léky nebo jiné doplňky stravy, užijte kapsle SLIM s odstupem nejméně jedné hodiny od jejich užití.

Nejedná se o náhradu pestré stravy. Kapsle nejsou vhodné pro děti do šesti let. Uchovávejte je mimo dosah dětí. Skladujte je v suchu při teplotě 5 - 25 °C.

Samotná vláknina psyllium navozuje falešný pocit sytosti, pokud ji budete konzumovat nalačno. Této vlastnosti můžete využít, když tablety polknete právě nalačno.

☑️ Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Obecně uživatelé značku Dr. Popov chválí. Vyrábí zajímavé produkty a psyllium Dr. Popova je velice oblíbené. Má zajímavé účinky, dokáže zasytit a díky tomu toho méně sníte. Podívejte se zde na další recenze.

Pokud máte zkušenost kapslemi Psyllium SLIM, napište své recenze a zkušenosti do diskuze.

☑️ Jaké má výhody a nevýhody?

Důkladně jsme se podívali na pozitivní a negativní vlastnosti tohoto doplňku. A z nich jsem několik vybrali a zde sepsali:

 • Velice snadno se užívá
 • Psyllium v žaludku nabobtná až 40x
 • Obsahuje velké množství vlákniny
 • Je vyroben v ČR
 • Obsahuje kombinaci vybraných látek
 • Má přírodní složení
 • Neobsahuje chemické látky nebo barviva
 • Levně ho koupíte v tomto e-shopu
 • Je nutný odstup 1 hod. od léků

☑️ Kolik Psyllium SLIM stojí?

V oficiálním e-shopu nyní prodávají tento doplněk stravy za akční cenu. Cena vychází velice přívětivě. Ověřte si aktuální cenu na této stránce.

K tomu tam najdete i další kapsle, například na trávení, očistu těla nebo pro zdravou střevní mikroflóru.

☑️ Kde můžete Psyllium SLIM Dr. Popova koupit?

Psyllium SLIM Dr. Popova koupíte v tomto e-shopu, kde ho nyní prodávají za nízkou cenu. Nyní ho mají skladem a nabízejí rychlou dopravu až k vám různými způsoby.

Foto: drpopov.cz

Nový komentář do diskuze: