logo

Night FatBurn Extreme: Recenze

Doplňky stravy Zajímavosti Tuk
Night FatBurn Extreme 1 + 1 zdarma

Kdo by nechtěl hubnout, zatímco bude spát? Existuje vůbec nějaký noční spalovač tuků, který by se postaral o snížení hmotnosti? Unikátní Night FatBurn Extreme slibuje hubnutí při spánku. Podívejte se na recenze.

☑️ Co je Night FatBurn Extreme?

Night FatBurn Extreme je jedinečný přípravek s přírodními aktivními složkami a patentovanou látkou Morosil™, který pomáhá s hubnutím v noci při spánku. Na základě klinických studií dokáže snížit obvod pasu, snížit tělesnou hmotnost a pomáhá lépe usnout. Podívejte se na podrobnosti.

Tento noční spalovač tuků má vliv na:

 • Spalování tuku a hubnutí ve spánku
 • Snížení obvodu pasu
 • Zlepšení tvaru těla
 • Vylepšení kvality spánku
 • Na lehčí usínání

Výrobce uvádí, že na základě klinických studií došlo ke snížení obvodu pasu až o 7 cm, obvodu boků až o 6 cm, ke snížení BMI o 4 % a váhy až o 3,3 %. A to po pouhých 90 dnech užívání. Za to může látka Morosil, již v tomto přípravku najdeme. Samozřejmě se u každého mohou výsledky lišit, ale dle uvedených dat se jedná o skvělá čísla.

Patentovaná látka Morosil™ je extrakt z červených pomerančů Moro. Tato odrůda je specifická tmavě červeným odstínem a obsahuje nejvyšší obsah antokyanů. Ty působí proti ukládání tuku a obezitě. Jak již bylo řečeno, bylo klinicky prokázáno, že snižuje váhu, zlepšuje BMI a snižuje obvod pasu i boků.

night fatburn extreme recenze

Pořiďte si v akci Night FatBurn Extreme za výhodnou cenu v tomto e-shopu

Kromě vlivu na noční hubnutí podporuje relaxaci, má pomoci snadněji usnout i udržovat kvalitnější spánek. To vše dokáže díky vybranému složení přírodních látek.

Doplněk stravy Night Fat Burn Extreme vyrábí oblíbená značka Nature's Finest, která se specializuje na kvalitní výrobky (např. Detox FatBurn, Waistline PRO nebo OK!Stress). Stejně jako ostatní produkty jej vyrábí ve Slovinsku. Přirozeně je prémiové kvality, jíž se chlubí.

Jaké látky tento přípravek obsahuje?

⭐️ Morosil

Morosil™ je významná složka celého přípravku. Tato patentovaná látka je extrakt, který se získává ze speciálních červených pomerančů odrůdy Moro. V nich se nachází nejvyšší obsah antokyanů, což je látka prokázaně bojující proti ukládání tuků a obezitě. Klinicky bylo u ní prokázáno snižování váhy, zlepšení BMI a snížení obvodu pasu. Zobrazit další informace.

⭐️ Kozlík lékařský

V přípravku najdete výtažek z kozlíku lékařského, což je bylina s pozitivními účinky na spánek a odpočívání. Bylo prokázáno, že podporuje usínání, kvalitní spánek a duševní pohodu.

⭐️ L-karnitin

L-karnitin je aminokyselina, jež se objevuje v mnohých fitness přípravcích. Je důležitá pro metabolismus tuků a přeměnu energií.

Dále se ve složení nachází maltodextrin, erythritol, přírodní citronové aroma, celulóza, steviol-glykosid.

Jak se Night Fatburn Extreme užívá?

Užívání přípravku je velice snadné. Nepolykáte žádné tablety, jednoduše připravíte podle návodu nápoj a ten vypijete před spaním.

Smíchejte 5 gramů směsi ve sklenici s vodou (zhruba dvě deci). Pořádně rozmíchejte a drink vypijte půl hodiny před spaním.

Poprvé vás asi překvapí barva, která je temně rudá. Nápoj ale chutná příjemně po citrusech.

Doporučenou denní dávku nepřekračujte. Na den je určeno 5 g směsi smíchané s vodou.
Tento doplněk stravy není náhrada vyvážené a pestré stravy. Není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.
Uchovávejte ho na suchém a chladném místě mimo dosah dětí.

☑️ Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Jedná se o celkem nový produkt a již nyní si ho uživatelé chválí. Pozorují na sobě patrné výsledky na břiše i zlepšení spánku. Podívejte se na recenze.

Pokud máte s ním zkušenosti, napište své recenze do diskuze, ať pomůžete ostatním.

☑️ Jaké má výhody a nevýhody?

Důkladně jsme se podívali na kladné a záporné stránky tohoto přípravku. Několik z nich jsme vybrali:

 • Má snadné užívání
 • Jeho krásná noční barva vás dostane
 • Je vyráběn v Evropě
 • Má přírodní složení
 • Je vhodný pro vegany
 • Je ověřen klinickými studiemi
 • Výrobce nabízí 14denní vrácení peněz
 • Prémiová kvalita je samozřejmostí
 • Levně ho koupíte v tomto e-shopu
 • Užíváte ho těsně před spaním

☑️ Kolik Night Fat Burn Extreme stojí?

V e-shopu aktuálně nabízejí tento spalovač za velmi výhodnou cenu. Nyní tam zakoupíte dva přípravky za cenu jednoho, tedy sleva je 50 %. Cena pak vychází velmi přívětivě, vy tak ušetříte moře peněz. Ověřte si aktuální cenu na této stránce.

Výrobce rovněž nabízí 14denní vrácení peněz od data nákupu, pokud s ním nebudete spokojeni. Toto je velmi pěkné gesto a jde vidět, že si za ním výrobce stojí.

☑️ Kde můžete Night FatBurn Extreme koupit?

Night Fatburn Extreme výhodně zakoupíte v tomto e-shopu. Nyní získáte v rámci akce 1 + 1 jedno balení přípravku zcela zdarma. Zatím ho mají skladem.Foto: naturesfinest.cz

Diskuze k článku


Mohou i lidé s onemocněním srdce? Ředění krve.
Lenka, 13. 3. 2023 21:13
Právě ho zkouším a zatím jsem dost spokojená,
Dana, 20. 3. 2023 11:22
Nový komentář do diskuze: