logo

Slim Pasta: Přílohy z konjaku bez kalorií

Přílohy Oběd
přílohy z konjaku Slim Pasta bez sacharidů

Unikátní konjakové těstoviny Slim Pasta jsou nízkosacharidové neboli proteinové těstoviny, které se řadí mezi perfektní přílohy při dietním či keto stravování. Víte, o co se jedná a kde je levně koupíte?

Konjakové přílohy jsou v poslední době žádané, jedná se o nízkokalorické přílohy, které jsou vhodné při hubnutí. Mnohdy při hubnutí vynecháváme přílohy, protože obsahují hodně sacharidů. Můžeme si jen nechat zdát o běžných špagetách nebo lasagních, ale bez výčitek si můžete dát nízkokalorickou variantu od Slim Pasty.

Těstoviny z konjaku jsou téměř bez kalorií a sacharidů. Značka Slim Pasta se specializuje se na nízkokalorické konjakové přílohy. Stačí si jen vybrat a připravit si chutné dietní jídlo.

✅ Co to je Slim Pasta?

Konjakové přílohy Slim Pasta jsou nízkokalorické těstoviny a rýže, které využijete nejen při hubnutí a zdravém životním stylu, ale i při klasickém stravování. Dostatečně zasytí a mají neutrální chuť, proto se hodí ke každému jídlu. Podívejte se na další informace.

Výrobce Slim Pasta nabízí různé druhy těstovin, jako jsou špagety, penne, lasagne či nudle, a také rýži. Navíc je prodávají ve verzi v nálevu a bez nálevu. Těstoviny v nálevu jsou zcela bez sacharidů a bez nálevu jich obsahují nepatrné množství.

přílohy slim pasta bez kalorií

Oblíbené druhy nízkokalorických příloh. Pořiďte si je v tomto e-shopu

Kdy se nízkokalorická Slim Pasta hodí?

 • Při hubnutí a redukční dietě
 • Při keto stravování
 • Při low carb stravě
 • Při sportování
 • Při běžném stravování

Přílohy Slim Pasta jsou bez sacharidů, cukru, tuku, přidané soli a lepku. Díky tomu je jejich energická hodnota velice nízká. K tomu obsahují hodně vlákniny, dlouho vydrží a mají neutrální chuť.

Hodí se ke každému jídlu, díky nim vytvoříte dietní jídlo, které bude obsahovat mnohem méně kalorií než obvykle. Klasické těstoviny a rýže obsahují významné množství sacharidů a kalorií, tyto až o 94 % méně kalorií.

nízkokalorická rýže slim pasta

Rýže téměř bez kalorií. Pořiďte si ji v tomto e-shopu

Jsou vhodné pro vegetariány a vegany, při bezlepkové dietě, pro diabetiky i při intoleranci laktózy. Někteří jim říkají shirataki konjak nudle.

Existují dvě varianty příloh a to s nálevem a bez nálevu. Jedna je zcela bez sacharidů, druhá jich obsahuje menší množství.

⏩ Přílohy s nálevem

Přílohy v nálevu jsou bezsacharidové a díky nálevu si udržují svůj tvar. Mají charakteristické aroma, které k nim patří a není na závadu. Propláchnutím a úpravou zmizí. Neobsahují žádné sacharidy a na 100 gramů mají jen 9 kalorií.

Příprava těchto těstovin je velmi rychlá, stačí je dvakrát nebo třikrát propláchnout pod tekoucí vodou, následně prohřát se zeleninou a masem a podávat.

⏩ Přílohy bez nálevu

Tento typ těstovin či rýže neobsahuje žádný nálev, aroma a jejich příprava je ještě snadnější. Na druhou stranu obsahuje více sacharidů než předchozí typ. Na 100 gramů v něm najdete 7 gramů sacharidů a 31 kalorií.

Vytáhnete je z balení a můžete je rovnou použít. Ohřát na pánvi nebo v mikrovlnce, přihodit k polévce nebo salátu. Pokud máte raději měkčí těstoviny, vařte je 5 - 20 minut.

Jsou vhodné pro vegany a vegetariány, diabetiky, celiaky i při intoleranci laktózy.

Co je konjak?

Konjak neboli zmijovec obecný (Amorphophallus konjac) je docela velká rostlina, která pochází z Japonska. Z její dužniny se vyrábějí pomocí složitého procesu právě těstoviny a další přílohy. Hlíza konjaku se sklidí, očistí a naporcuje na menší kousky, které se pak usuší. Po usušení se rozemele na mouku, která se opět pročistí.

Mouka je poté smíchána s vodou, z čehož vznikne hmota, ze které se vyrábějí různé tvary - nudle, penne, špagety nebo rýže. U značky Slim Pasta se k mouce při výrobě v některých případech přidává i ovesná vláknina. Vlákninu glukomannan konjak obsahuje přirozeně.

přílohy slim pasta penne bez kalorií a sacharidů

Bezsacharidové penne. Pořiďte si je v tomto e-shopu

Glukomannan je rozpustná vláknina, která pomáhá detoxikovat trávicí soustavu, přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu a používá se i při dietách. Podle EU má schválené tvrzení, že přispívá ke snížení hmotnosti při nízkoenergetické dietě při konzumaci 1 gramu třikrát denně.

Účinky glukomannanu jsou velice silné. Vstřebává vodu, nabobtná a to až na pětinásobek své hmotnosti. Vy se proto cítíte nasyceni a bez hladu. Důležité je dbát na pitný režim, aby se látka správně dostala do žaludku.

✅ Jak připravit konjakové přílohy?

Přílohy s konjakem připravíte snadno, postup se ale liší podle toho, zda jsou v nálevu nebo nálevu.

Přílohy v nálevu

1. Nejprve otevřete sáček a z něj vylijte tekutinu.
2. Poté přílohu nasypejte do sítka a opláchněte pod tekoucí vodou dvakrát nebo třikrát.
3. Následně ohřejte těstoviny v mikrovlnce jednu minutu na 800 W nebo na pánvi.

Přílohy bez nálevu

1. Nejprve otevřete sáček.
2. Přílohu vložte na pánev, do polévky nebo ohřejte v mikrovlnce jednu minutu při 800 W nebo také ohřívat nemusíte.
3. Pokud ji chcete mít mnohem měkčí, vařte ji ve vodě pár minut.

Kdo výrobky z konjaku nesmí?

Pro některé osoby nejsou těstoviny z konjaku vhodné. Pokud máte problémy se zažíváním, trápí vás chronické onemocnění střev nebo Crohnova choroba, nejsou pro vás produkty Slim Pasta vhodné. Obsahují vlákninu glukomannan, která by mohla u uvedených nemocí vyvolat potíže. O vhodnosti konzumace se poraďte se svým lékařem.

Jak se má Slim Pasta skladovat?

Výrobky Slim Pasta skladujte v suchu, mimo dosah slunečního záření. Po otevření obsah uchovávejte uzavřené nádobě v čisté vodě v ledničce. Jídlo zkonzumujte do dvou dnů. Nevkládejte přílohy nebo jídla do mrazničky.

přílohy slim pasta těstoviny bez kalorií

Těstoviny téměř bez kalorií. Pořiďte si je v tomto e-shopu

Jaké je složení?

Podívali jsme se na složení penne v nálevu a ve verzi bez nálevu. Verze v nálevu je BIO a produkty označené hvězdičkou pocházejí z ekologického zemědělství. Ostatní druhy mají totožné složky, pouze hotovky je mají zcela jiné.

V nálevu: Pitná voda, bio sušená hlíza z konjaku* (3,4 %), bio ovesná vláknina bezlepková*
Bez nálevu: Pitná voda, škrob, konjaková moučka 3%, sodík, zpevňující prvek: karubin, vitamin C, vitamin E, beta karoten

Jaká je kalorická hodnota?

Tyto přílohy se prezentují jako nízkokalorické, což tak opravdu je. Jeden druh je téměř bez kalorií a druhý jich obsahuje opravdu minimum. Hlavně vypadají jako klasická pšeničná příloha a zasytí na dlouho dobu.

Nutriční hodnoty pro typ penne v nálevu a bez nálevu je následující. Jasně jde vidět, že se jedná o nízkokalorický produkt, po kterém určitě nepřiberete.

Údaje na 100 gV nálevuBez nálevu
Energetická hodnota:36 kJ (9 kcal)132 kJ (31 kcal)
Bílkoviny:0,2 g0 g
Sacharidy:0 g6,95 g
z toho cukry0 g0,5 g
Tuky:0 g0 g
z toho nasycené kys.0 g0 g
Vláknina:4 g1,7 g
Sůl:0 g0 g

Srovnání s klasickými přílohami

Asi nejdůležitější informací k těmto přílohám je fakt, jak si vedou s klasickými přílohami. Ty obsahují opravdu velké množství sacharidů. Když si vzpomenete, že je běžně jíte a v dost velkém množství, tak pak je jasný i vyšší nárůst hmotnosti u milovníků těstovin a rýže.

Vybrali jsme nutriční údaje pro několik druhů těstovin a rýže. Musím ale upozornit, že se jedná o údaje v suchém stavu, proto se při vaření trošku změní. Málokdo si dá k obědu či večeři rovnou 100 gramů (před úpravou), většinou je to tak 50 - 70 g v suchém stavu. U Slim Pasty se jedná již o hotovou přílohu.

Těstoviny

Produkt:Energie:Bílkoviny:Sacharidy:Tuky:Vláknina:
Spaghetti Barilla1 621 kJ (359 kcal)12,8 g70,9 g2 g3 g
Kolínka Panzani1 531 kJ (361 kcal)12 g72 g2 g3,6 g
Vřetena Rosické1 516 kJ (358 kcal)11 g74 g1,2 g3,4 g
Nudle Slim Pasta bez nálevu132 kJ (31 kcal)0 g6,95 g0 g1,7 g
Penne Slim Pasta v nálevu36 kJ (9 kcal)0,2 g0 g0 g4 g

Rýže

Produkt:Energie:Bílkoviny:Sacharidy:Tuky:Vláknina:
Rýže Basmati Scotti1 522 kJ (359 kcal)8,8 g77 g1,3 g1,3 g
Rýže Risotto Scotti1 488 kJ (351 kcal)6,7 g78 g1,4 g1 g
Rýže Natural Lagris1 470 kJ (351 kcal)7,7 g70 g2,6 g7,2 g
Rýže Slim Pasta bez nálevu132 kJ (31 kcal)0 g6,95 g0 g1,7 g
Rýže Slim Pasta v nálevu36 kJ (9 kcal)0,2 g0 g0 g4 g

✅ Nízkokalorická hotová jídla Slim Pasta

Dnešní doba je značně uspěchaná, mnohdy nestačíme ani uvařit kvalitní jídlo a raději sáhneme po nezdravém fastfoodu. Přitom na to můžete jít jinak. Slim Pasta nabízí nízkokalorické hotovky, které připravíte za 90 vteřin.

A rozhodně vás nebude nudit mdlá chuť nebo stále stejné jídlo. V nabídce je mnoho pokrmů různých světových chutí, ze kterých si vybere naprosto každý. A hlavně, jídla jsou nízkokalorická.

 • Jídla jsou vhodná při dietě
 • Pokrmy jsou nízkokalorické
 • Mají nízký obsah tuku
 • Nízký obsah sacharidů
 • Jídla jsou bezlepková
 • Vhodná pro vegetariány a vegany
 • Bez umělých barviv a konzervantů
 • Koupíte je levně v tomto e-shopu

Stačí si vybrat pokrm, ve kterém najdete jako hlavní složku konjakové těstoviny a zajímavou omáčku. Omáčky jsou inspirované světovými kuchyněmi, díky nimž vás jídlo nikdy nebude nudit.

Pokud nemáte čas vařit nebo vás nebaví pořád vymýšlet, co zase uvařit. Jedná se o výbornou variantu. Navíc nízký obsah tuků, sacharidů a soli vás zajisté potěší.

slim pasta kung pao hotové jídlo

Hledáte chutnou hotovku? Pořiďte si ji v tomto e-shopu

Klasické fastfoodové pokrmy jsou plné sacharidů, tuků a soli. Mnohdy se jedná o kalorickou nálož, kterou sníte raz dva a po chvilce zjistíte, že máte opět hlad. Přesně tak, jídlo z fastfoodu zasytí jen na malou chvilku a vy jdete hledat další jídlo. Nejlépe opět fastfoodové.

Slim Pasta na to jde jinak. Pokrmy Slim Pasty nejsou tučné, kalorické a přesolené. Jedná se o nízkokalorické pokrmy, které obsahují minimum tuků a sacharidů. Jsou bez konzervantů, umělých barviv a aromat. K tomu se v nich nachází vláknina glukomannan.

Čeká na vás vytříbená chuť, kvalitní ingredience a originální složení. Můžete se těšit na pokrmy z italské, středomořské, thajské a indické kuchyně.

 • Arašídová Satay omáčka
 • Česneková a Hoisin omáčka
 • Kung Pao omáčka
 • Sweet & Sour omáčka
 • Thajská omáčka Pad Thai
 • Indická omáčka Tarka Dal
 • Mediterranea omáčka
 • Italská omáčka Arrabbiata

Jak připravit jídla?

Příprava hotových jídel je jednoduchá. Buď si připravíte pouze obsah sáčku nebo k němu přidáte další ingredience jako maso nebo zeleninu. Vždy se u jídla uvádí zajímavý tip na servírování.

V obou případech připravíte pokrmy velice rychle a navíc si pochutnáte na dietním a nízkokalorickým pokrmem.

1. Nejprve otevřete sáček, ve kterém jsou konjakové nudle a ty propláchněte tekoucí vodou (2-3 krát).
2. Následně otevřete balíček s omáčkou a omáčku přimíchejte k nudlím a to vše ohřejte. Buď je na chvilku ohřejte na pánvi nebo v hrnci, nebo je nachystejte na talíř a ohřejte v mikrovlnné troubě (800W, 1,5 minuty).
3. Dále k ohřátému pokrmu důkladně přimíchejte sáček s kořením a pusťte se do jídla.

těstoviny slimpasta s omáčkou

Těstoviny SlimPasta s omáčkou. Pořiďte si je v tomto e-shopu

Pokud budete připravovat jídlo podle tipu na servírování, postupujte podle něj.
1. Připravte si zeleninu nebo nakrájené maso, které ohřejete nebo osmažíte na kapce oleje.
2. Poté přidejte propláchnuté nudle, omáčku a koření. Minutku, dvě zahřejte a můžete podávat.

✅ Tipy na recepty

S nízkokalorickými přílohami se v kuchyni zaručeně nikdy nebudete nudit. Připravíte s nimi pokrmy jako s klasickými. Chcete uvařit omáčku s těstovinami a masem, rýžový nákyp, polévku, rýžovou kaši, špagety nebo cokoliv, co vás napadne? Tak to není problém.

Podíváme se na několik receptů na chutné pokrmy, které doma připravíte tak, jak jste zvyklí, jen budou v dietní úpravě.

⏩ Hovězí vývar

Ingredience:
1 balení nudlí Slim Pasta v nálevu
500 g hovězí masa s kostí
3 mrkve
2 petržele
kousek celeru
1 cibule
1 stroužek česneku
nové koření
bobkový list
celý pepř
mletý pepř, sůl

Postup:
1. Nejprve oloupejte mrkev, petržel a celer, omyjte a vložte do hrnce. Stejně tak oloupejte česnek a cibuli.
2. Na to přihoďte opláchnuté maso, lžičku soli a koření podle zvyklosti.
3. Všechno zalijte vodou a vařte při mírné teplotě zhruba 3 hodiny.
4. Následně z hrnce vylovte bobkový list, nové koření a maso. Kosti z masa odstraňte, nakrájejte maso a poté ho vraťte do polévky.
5. Nudle vyjměte z obalu, propláchněte je důkladně vodou a vložte do vývaru.
6. Polévku podle chuti dochuťte a vařte tři minuty.
7. Nyní můžete polévku podávat.

⏩ Rýžová kaše s malinami

Ingredience:
1 rýže Slim Pasta v nálevu
150 ml mléka
stévie na oslazení
špetka škrobu
maliny

Postup:
1. Nejprve dejte vařit mléko na mírném ohni.
2. Vložte do vroucího mléka propláchnutou rýži.
3. Přidejte špetku škrobu a chvíli vařte, než kaše zhoustne.
4. Nakonec přidejte trošku stévie a trošku borůvek, promíchejte a vypněte.
5. Kaši ozdobte borůvkami.

✅ Jaké mají výhody a nevýhody?

Asi každého napadne, že tyto nízkokalorické těstoviny budou mít pozitiva a negativa, což je pravda. Proto jsme se na ně pořádně podívali a několik z nich vybrali.

 • Obsahují minimální počet kalorií
 • Jsou bez sacharidů nebo s nízkým obsahem sacharidů
 • Rychlá příprava je jejich předností
 • Jejich vynikající chuť si zamilujete
 • Hodí se ke každému jídlu
 • Jsou vhodné pro vegany a vegetariány
 • Mohou je diabetici
 • Jsou bez lepku
 • Výrobce nabízí různé druhy těstovin
 • Některé jsou v BIO kvalitě
 • Levně je koupíte v tomto e-shopu
 • Nemusí každému vyhovovat
 • Nejsou vhodné při některých nemocech

✅ Časté otázky a odpovědi

⭐️ Co je Slim Pasta?

Jedná se nízkokalorické přílohy, které mají stejné využití jako klasické přílohy. Je to vlastně zdravá a nízkosacharidová alternativa, která je vhodná nejen při hubnutí, ale i při běžném stravování. Další informace o nich najdete na této stránce.

⭐️ Jsou tyto přílohy s lepkem?

Ne, jedná se o bezlepkové těstoviny a rýži. Jsou vhodné pro celiaky, jelikož v nich nenajdete lepek. Nenachází se v nich ani laktóza či kasein.

⭐️ Mohou je vegani a vegetariáni?

Slim Pasta neobsahuje složky živočišného původu. Jídla jsou vhodná pro vegetariány i vegany. Můžete si s nimi připravit cokoliv, na co máte chuť, smíte je bez jakýkoliv obav.

přílohy lasagne slim pasta

Je libo dietní lasagne? Pořiďte si je v tomto e-shopu

⭐️ Co přílohy z konjaku a dieta?

Při dietě přílohy z konjaku jsou ideální. Jedná se o nízkosacharidové a nízkokalorické produkty, které jsou vhodné právě při hubnutí nebo potřebě mít jídla bez kalorií a bez sacharidů. Dejte si je, i když zrovna hubnete nebo se alespoň o to snažíte, nepřiberete po nich a váš jídelníček bude pestřejší.

Je doporučována i při dietě (např. KetoMix) nebo low carb stravování DailyMix.

⭐️ Je jejich příprava náročná?

Těstoviny a rýži SlimPasta připravíte opravdu za chviličku. Variantu s nálevem je potřeba párkrát propláchnout tekoucí vodou a minutku ohřát a variantu bez nálevu jen ohřejete nebo přidáte k pokrmu. Opravdu tuto přípravu zvládne každý za pár minut.

⭐️ Kdo nesmí konjakové přílohy?

Výrobky z konjaku nejsou vhodné úplně pro všechny. Měli by se jim vyhnout osoby, které mají problémy se zažíváním, trpí chronickým onemocněním střev či Crohnovou chorobou. Obsahují vlákninu glukomannan, která by mohla být pro tyto osoby problematická.

⭐️ Jakou mají chuť?

Chuť konjakových výrobků je neutrální. V pokrmu téměř nepoznáte, že nejíte běžnou přílohu. Díky tomu můžete připravit jakýkoliv pokrm, chuťově jej neovlivní.

⭐️ Kde je můžu koupit?

Těstoviny a rýži koupíte v e-shopu, kde mají nejlepší ceny a nejširší nabídku. Občas ale na ně můžete natrefit i v běžných obchodech, ale tam může být cena mnohem vyšší a na výběr budete mít ze dvou či tří produktů.

✅ Recenze a zkušenosti

Zákazníci si přílohy Slim Pasta chválí. Líbí se jim jejich snadná příprava, možností použití i chuť. Připouští, že cena je sice vyšší, ale aspoň po nich nepřiberou. Podívejte se na recenze.

slim pasta zkušenosti recenze

Foto: heureka

Pokud jste je ochutnali, napište svou zkušenost, názory a recenze do diskuze. Můžete připsat cokoliv, co vás k nim napadne nebo co jste s nim ukuchtili.

Jaká je cena Slim Pasty?

Nebudeme si nic nalhávat, ale cena příloh Slim Pasta je vyšší než u klasických těstovin a rýže, které mnohdy pořídíte v akci doslova za pár korun. Na druhou stranu obsahují hlavně sacharidy, proto nejsou vůbec vhodné při keto stravování nebo stravování se sníženým obsahem sacharidů.

Cena je trošku vyšší, ale získáte přílohu kompletně bez sacharidů nebo s jejich malým množstvím. Jednoduše připravíte jídlo bez kalorií, které si můžete dát i pří hubnutí.

Výhodou je, že tyto nízkokalorické těstoviny nebo rýže negativně ovlivní připravený pokrm. Nemusíte se bát, že by vaše špagety nebo těstoviny s omáčkou byly nechutné. Chutnají neutrálně a hodí se ke každému jídlu, jak k slanému, tak i sladkému.

dietní nudle

Slim nudle. Koupíte je v tomto e-shopu

Občas vás potěší akce, příjemná sleva nebo slevový kupon, který zajisté každého potěší. Dále prodávají výhodné balíčky, kdy cena opět vychází velmi příjemně. Nabízejí nespočet různých balíčků, které najdete právě na této stránce a vyberte si podle svých preferencí.

✅ Shrnutí produktů Slim Pasta

Jíst jídla, která téměř neobsahují žádné kalorie, je něco absolutně úžasného nejen pro ty, kteří hubnout, ale i pro ty, kteří si chtějí udržet svou váhu. To přesně nízkokalorické přílohy Slim Pasta splňují. Jsou téměř bez kalorií a sacharidů.

Jako výhodu vidím neutrální chuť, je od klasických téměř nerozeznatelná, proto se hodí ke každému pokrmu. A ten pocit, když si dáte špagety nebo lasagne s nižším obsahem sacharidů a kalorií, každého potěší.

Jako horší věc vidím cenu a dostupnost. Cena je trošku vyšší, ale za kvalitní produkt se musí trošku připlatit. A v e-shopu najdete zajímavé nabídky, které právě cenu mohou vykompenzovat. Stačí si vybrat zajímavý balíček, který koupíte za nízké cenu.

✅ Kde můžete Slim Pastu levně koupit?

Těstoviny Slim Pasta koupíte nejlevněji v oficiálním e-shopu www.slimpasta.cz, kde najdete kompletní nabídku za nízké ceny. Nabízejí zde pravidelné akce a slevy. Dále zde nakoupíte výhodné balíčky, jejichž cena vždy vychází mnohem lépe. Navíc většinu produktů nyní mají skladem.Foto: slimpasta.cz

Nový komentář do diskuze: