logo

Nutridrink - kompletní tekutá výživa

Zdravotní diety Zajímavosti
nutridrink recenze

Nutridrink je speciální tekutá výživa, která je zabalena v malých lahvičkách. Tato výživa je určena při nedostatku živin, při rekonvalescenci, při některých onemocněních nebo pro seniory. Víte, kdy můžete tuto unikátní výživu užívat a kde ji levně koupit?

⏩ Nejlepší ceny pro vás
Benu.czZobrazit ceny
DrMax.czZobrazit ceny

☑️ Co je Nutridrink?

Nutridrink je speciální vysokoenergetická kompletní výživa, která obsahuje všechny důležité látky v optimálním poměru. Jedná se o zvláštní výživu, která se užívá na doporučení lékaře nebo jiné kvalifikované osoby. Podívejte se na další informace.

Tato tekutá výživa byla vyvinuta pro pacienty, kteří mají zvýšenou potřebu energie, nemají dostatečný příjem živin, trpí podvýživou, mají zvýšenou potřebu bílkovin, pro pacienty s cukrovkou, nádorovým onemocněním atd.

⏩ Nejlepší ceny pro vás
Benu.czZobrazit ceny
DrMax.czZobrazit ceny

Existuje několik variant výrobků Nutridrink, balení má objem 125 ml, 200 ml nebo 300 ml (Max), k tomu i různé příchutě. Slouží jako částečná nebo úplná náhrada stravy - vždy záleží na typu a na dávkování.

Zakoupíte jednotlivě nebo v balení po více kusech. Často se jedná o balení 4 lahviček nebo dokonce 6 lahviček, kdy pak cena a sleva vychází velice výhodně.

☑️ Nutridrink a jeho varianty

⭐️ Nutridrink

nutridrink recenze

Nutridrink 4 x 200 ml s čokoládovou příchutí koupíte v tomto e-shopu

Vysokoenergetická nutričně kompletní tekutá výživa. Určeno pro řízenou dietní výživu při podvýživě, která souvisí s onemocněním.
Příchutě: vanilka, čokoláda, banán, jahoda
Univerzální tekutá výživa⭐️ Nutridrink Compact

nutridrink compact recenze

Nutridrink Compact 4 x 125 ml bez příchuti koupíte v tomto e-shopu

Vysoko energetická nutričně kompletní tekutá výživa. Určeno pro řízenou dietní výživu při podvýživě související s nemocí.
Příchutě: neutral (bez příchutě), vanilka, banán, jahoda, káva, meruňka, lesní ovoce
Výživa nové generace⭐️ Nutridrink Protein

nutridrink protein recenze

Nutridrink Protein v balení 4 x 200 ml s čokoládovou příchutí koupíte v tomto obchodě

Vysokoenergetická tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin. Určeno pro řízenou dietní výživu při podvýživě souvisejí s nemocí.
Příchutě: vanilka, čokoláda, lesní ovoce
Zvýšený obsah bílkovin (proteinů)⭐️ Nutridrink Compact Protein

nutridrink compact protein jahoda recenze

Nutridrink Compact Protein v balení 4 x 125 ml s jahodovou příchutí koupíte v tomto e-shopu

Vysokoenergetická tekutá výživa s vysokým obsahem bílkovin. Určeno pro řízenou dietní výživu při podvýživě souvisejí s onemocněním.
Příchutě: vanilka, banán, jahoda, káva, lesní ovoce, broskev/mango, zázvor, červené ovoce, neutral
Zvýšený obsah bílkovin⭐️ Nutridrink Multi Fibre

nutridrink multi fibre

Nutri drink s vlákninou s jahodovou příchutí

Vysokoenergetická nutričně kompletní tekutá výživa s vlákninou. Určeno pro řízenou dietní výživu při podvýživě souvisejí s nemocí.
Příchutě: vanilka, čokoláda, jahoda
Zvýšený obsah vlákniny⭐️ Nutridrink Juice style

nutridrink juicy style levně

Nutridrink Juice style v balení 4 x 200 ml s jablečnou příchutí koupíte v tomto e-shopu

Vysokoenergetická tekutá výživa. Určeno k dietnímu postupu při podvýživě souvisejí s nemocí.
Příchutě: jahoda, pomeranč, černý rybíz, pomeranč, jablko
Neobsahuje tuky☑️ Jak na užívání Nutridrinku?

Před samotným užíváním nápoj pořádně protřepejte.
Popíjejte po doušcích mezi jídly.
Nutridrink je možné ochladit i ohřát.

Většinou se doporučuje vypít postupně 2 - 3 lahvičky během dne mezi jídly. Pokud byste jej používali jako jediný zdroj výživy, množství je výrazně vyšší.

Při dávkování dejte na rady odborníka, nebo si přečtěte návod. Na každém výrobku může být mírně odlišný.

Je možné s ním připravit rovněž různá jídla jako polévky, omáčky, omelety, pokrmy s masem a zeleninou, krémy, kaše, palačinky, moučníky, nápoje, koktejly, pečivo a mnoho dalšího. Recepty najdete na webu výrobce Nutricia.

☑️ Pro koho je Nutridrink vhodný?

Nutridrink je potravina určená pro zvláštní lékařské účely, užívá se pod lékařským dohledem, pod dohledem speciality v oblasti výživy nebo lékárníka. Jedná se o enterální užívání.

Nápoj je vhodný pro ty, kteří nemají dostatečný příjem živin, trpí nechutenstvím, mají zvýšenou potřebu živin, pro seniory, diabetiky, pro děti, při různých onemocněních. Hodí se i před některými operacemi a při rekonvalescenci.

nutridrink balení 5 + 1 zdarma

Nutridrink (výhodné balení 5 + 1 zdarma - výhodná cena) získáte v tomto e-shopu

V některých případech nemá tělo dostatek živin, tento stav se nazývá podvýživa (malnutrice). Většinou se jedná o dlouhodobý stav, kdy ve výživě pacienta chybí důležité složky potravy. Pokud souvisí s onemocněním, může oslabit imunitní systém, zvýšit riziko infekce, zhoršit hojení, prodloužit rekonvalescenci atd.

Výživa k popíjení (sipping) je speciální výživa v lahvičkách, kterou je možné ihned použít. Tyto nutriční drinky obsahují vyváženou tekutou stravu, která je určena pro osoby se zvýšenou spotřebou energie a živin, jejichž podvýživa souvisí s onemocněním.

Složení každého produktu Nutri drink je jiné. Najdete v nich pestrou paletu vitamínů a stopových prvků, živiny v optimálním poměru, v některých se nachází vyšší obsah bílkovin, vlákniny nebo jsou bez tuků. V některých najdete i alergeny jako sója nebo mléčné bílkoviny. Lepek se tam většinou nevyskytuje.

nutridrink max nutricia

Nutridrink Max balení 4 x 300 ml levně získáte v tomto e-shopu

Pokud máte s ním zkušenosti, napište svoje názory a recenze do diskuze.

☑️ Kde můžete Nutridrink koupit?

Nutridrink koupíte bez předpisu nebo v některých případech na lékařský předpis v lékárnách. Nyní ho levně koupíte v této internetové lékárně a této lékárně, kde mají příjemné ceny, slevy, akce a bohatou nabídku skladem.Nový komentář do diskuze: