logo

BIO DETOX Mix 2+1 zdarma: Recenze

Doplňky stravy Detox
bio detox mix recenze

Nezdravá strava, chemie v jídle, kouření, alkohol, stres nebo nedostatek pohybu se řadí mezi hlavní příčiny zaneřáděného organismu. Jednou za čas potřebuje očistit. Unikátní BIO DETOX MIX je přírodní směs superpotravin pro detoxikaci organismu. Podívejte se na více informací.

☑️ Co je BIO DETOX MIX?

BIO DETOX MIX je jedinečná směs superpotravin v prášku, která je ideální pro detoxikaci organismu a hubnutí. Chrání buňky před oxidačním poškozením, obsahuje řadu živin a posiluje imunitní systém. Podívejte se na podrobnosti.

Tento produkt je doplněk stravy od Nature's Finest. BIO DETOX MIX je vyroben v Evropě. Najdete zde suroviny prémiové kvality pocházející z ekologického zemědělství.

Bio detoxikační nápoj obsahuje zelené superpotraviny jako mladá pšenice, mladý ječmen, chlorella, spirulina a lucuma. Vše je namleté na jemný prášek. Z prášku připravíte jednoduše nápoj, který si dáte nejlépe ráno před snídaní.

bio detox mix recenze

Pořiďte si balíček Bio Detox Mix za výhodnou cenu v tomto e-shopu

Tento balíček obsahuje tři balení za cenu dvou. Jedná se tedy o 2+1 zdarma. Potěší vás nejen příjemná chuť, ale i přívětivá cena za přírodní produkt.

Abychom zjistili, proč je pro naše tělo důležitá detoxikace, musíme si uvědomit, jak náš organismus funguje. I když je celkem složitý, dá se to vysvětlit podle stránky vcelku jednoduše.

Tělo se skládá z buněk, které pro svou funkci vyžadují živiny. Ty postupně zpracovávají a nepotřebné zbytky vyloučí pryč. K tomu je potřeba krev a lymfatická tekutina.

Krev dodává živiny do každé buňky, zatímco lymfatická tekutina je takovou čističkou, která škodlivé látky filtruje a ty se pak z těla odvádí pryč (např. močí).

Škodlivé látky se do těla dostávají především zpracovanými potraviny, životním prostředím, alkoholem, kouřením, nedostatkem pohybu, stresem atd. Je celkem těžké až nemožné se těmto vlivům v dnešní době vyhnout.

Některé látky podporují detoxikaci. Jedná se především o zelené potraviny s chlorofylem působící na organismus zásaditě. To je případ směsi Bio Detox Mix, v níž se nacházejí zelené potraviny.

Co směs obsahuje?

Ve směsi najdete rovnou 4 zelené potraviny a jednu potravinu jako přírodní sladidlo:
⭐️ Mladá pšenice
⭐️ Mladý ječmen
⭐️ Chlorella
⭐️ Spirulina
⭐️ Lucuma

☑️ Jak užívat tento produkt?

Užívání směsi je opravdu velmi snadné. Každý den si jednou nebo dvakrát připravte nápoj. Ideální je připravit nápoj ráno před snídaní, aby se projevily ty nejlepší účinky.

Smíchejte 5 g směsi se 200 - 250 ml vody nebo pomerančového džusu. Nebo použijte 1 čajovou lžičku 1 - 2 denně. Důkladně nápoj rozmíchejte. Můžete použít šejkr, ať se pořádně směs rozmíchá.

Silnější zelenou chuť zjemněte pomerančovým džusem nebo čerstvě vymačkaným citrónem.

Doporučená denní dávka je 5 gramů směsi. Tuto dávku na den byste neměli překračovat. Produkt nenní vhodný pro těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nejedná se o náhradu za vyváženou a pestrou stravu.

Jaké je složení?

BIO DETOX
Mladá pšenice (Triticum aestivum), spirulina (Arthrospira sp.), chlorella (Chlorella vulgaris), mladý ječmen (Hordeum vulgare), lukuma (Pouteria lucuma)

bio detox mix recenze

Detoxikační nápoj s chlorofylem získáte levně v tomto e-shopu

☑️ Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Tento přírodní produkt je sice nový, ale uživatelé si jej velice chválí. Podívejte se na recenze.

Tento doplněk stravy má pomoct detoxikovat tělo, posílit imunitní sytém či chránit buňky před poškozením atd. Dále ho oceníte i pro další pozitivní dopady:

 • Směs pro detoxikaci
 • Chrání buňky před oxidačním působením
 • Posiluje imunitní soustavu
 • Obsahuje vlákninu
 • Dodá tělu železo a vitamín C

Jedná se o přírodní, raw a veganskou směs, která je navíc z ekologické produkce. Ve směsi se nenachází přidaný cukr nebo chemické látky.

☑️ Jaké má výhody a nevýhody?

Důkladně jsme se podívali na pozitiva a negativa u tohoto produktu. Mrkněte se na ně i vy:

 • Má snadné užívání
 • Podporuje detoxikaci těla
 • Je vyroben v Evropě
 • Pozitivně působí na imunitní systém
 • Jeho složení je zcela přírodní
 • Nabízí 14denní vrácení peněz
 • Jedná se o prémiovou kvalitu
 • Levně ho koupíte v tomto e-shopu
 • Nemusí vám chutnat

☑️ Kolik BIO DETOX MIX stojí?

V e-shopu aktuálně nabízejí speciální akci. Za cenu 2 kusů získáte 3 kusy. 1 balení získáte zcela zdarma. Tato akce a sleva se jen tak nebude opakovat. Cena poté vychází velice přívětivě a ušetříte opravdu hodně. Ověřte si aktuální cenu na této stránce.

☑️ Kde můžete BIO DETOX MIX koupit?

BIO DETOX MIX výhodně koupíte v tomto e-shopu. Nyní nabízejí balení 2+1 zdarma a je zatím skladem.Foto: naturesfinest.cz

Nový komentář do diskuze: