logo

Neera Detox - přírodní detoxikační kúra

Detox Zajímavosti
neera detox kúra

Každým dnem do sebe dostáváme mnoho různých látek, některé ale pro náš organismus nejsou moc příznivé a nemusejí v něm působit dobře. Občas je vhodné naše tělo očistit od škodlivých látek. Jednou z možností je detoxikační kúra Neera Detox, s níž můžete podstoupit detoxikaci a zbavit tělo škodlivých látek již za pár dní.

Víte, o co se jedná? Kde kúru Neera Detox koupíte? Podívejte se na naši recenzi. Zjistěte, jak přesně funguje.

✅ Co je Neera Detox?

Neera [čteme nýra] je přírodní detoxikační kúra, která pomáhá pročistit tělo od škodlivých látek za několik dnů. Kúru vymyslel Američan Stanley Burroughs už před padesáti lety, záhy se stala vyhledávanou po celém světě. Detox Neera je založen na tom, že nahradíte obvyklou stravu přírodním nápojem. Podívejte se na více informací.

Již v antickém Řecku Hippokratés využíval účinky půstu k léčení různých nemocí. Během půstu si odpočine zažívací a vylučovací ústrojí, tělo se může snadněji pročistit. Vyloučí se nepotřebné látky (např. škodlivé látky, poškozené buňky, tukové buňky), které tělo zbytečně zatěžují.

Právě kúra Neera napomáhá při detoxikačním procesu. Dodá mu nutnou výživu, nezatěžuje trávicí soustavu, urychluje detoxikaci, napomáhá při regeneraci organismu a rozpouští nadbytečný tuk. Během kúry zhubnete několik kilogramů.

neera zkušenosti

Zdroj: Heureka

Neera detox se skládá ze sirupu, v němž najdeme 4 druhy palem z Asie a javorového sirupu, dále detoxikaci pomáhá kayenský pepř, citronová šťáva a voda.

✅ Proč je nutné tělo pročistit?

I když má naše tělo různé metody, jak se ochránit a jak bojovat s případnými neduhy, hodí se mu občas pomoci. Určitě nepočítá s tím, že konzumujeme plno nasycených tuků, cukrů, uzenin, rovněž alkohol, konzervanty, stabilizátory, emulgátory, umělá sladidla a další různé přídatné látky. Dále má na organismus neblahý vliv stres, kouření nebo prostředí, v němž se pohybujeme.

To, že tělo potřebuje pročistit, se projevuje různými náznaky. Mezi ty nejčastější patří:

  • Únava
  • Bolesti hlavy
  • Nervozita
  • Zažívací problémy
  • Snížená imunita
  • Časté virózy
  • Problémy se spánkem
  • Kožní potíže

✅ Jak se připravuje detoxikační nápoj?

Ingredience:
150 ml Neera sirupu
1,7 litru čisté vody
1/2 kávové lžičky kayenského pepře
3 - 4 citróny (150 ml šťávy)

detox neera sirup

Postup:
1. Do nádoby nalijte jako první Neera sirup, který se musí dávat ze všech ingrediencí nejdříve.
2. Poté přilijte vodu (čistou, neperlivou) a kayenský pepř.
3. Následně vymačkejte citróny a odměřte 150 ml šťávy. Tu přidejte k nápoji. Příprava je opravdu velmi snadná.

Návod, jak ho pít a kolik

Kromě nápoje Neera je nutné vypít ještě dva litry tekutin denně, aby se dobře vyloučily škodlivé látky z těla a nezůstaly v něm. Pozor, během dodržování kúry Neera se nic nejí.

Nápoj Neera pijte vlažný nebo teplý, nikdy ho nepijte horký, protože by se v něm zničily jeho účinné látky.
Pijte ho během celého dne v menších dávkách, za hodinu by to mělo jednou či dvakrát.

V mezičase pijte čistou vodu, bylinkový čaj nebo čaj Sobača, což je pohankový čaj z Japonska. Vhodné je občas pít rovněž mátový čaj, který má čistící účinky a neutralizuje pachy.

Vyprazdňování je potřeba pomoci

Asi po dvou dnech kúry Neera se přestanete vyprazdňovat, přitom je vyprazdňování potřebné. Měli byste si pomoci projímadly - vhodný je čaj z listu senny nebo jiná projímadla. Ráno si dejte sklenici teplé vody s mořskou solí nebo indickou vlákninu psyllium.

✅ Jak se projevuje v těle očista?

Při očistě organismu se objevují různé projevy jako bolesti hlavy, únava, slabost, malátnost, kožní projevy, zápach z úst nebo povlak na jazyku. To vše je znak toho, že se organismus očišťuje a vylučuje škodlivé látky pryč z těla. To všechno zmizí zhruba po třech nebo čtyřech dnech, tyto příznaky ustanou a vy se pak budete cítit mnohem lépe.

detoxikační nápoj neera

Jak se chovat po detoxu?

Během detoxu byl organismus a trávicí soustava v útlumu, proto byste se měli vrátit ke klasickému jídlu postupně.
První den po skončení kúry pijte jen ovocné šťávy.
Druhý den ke snídani vypijte sklenici ovocné šťávy, k obědu snězte zeleninovou polévku.
Třetí den přidejte i syrovou zeleninu.
V žádném případě nejezte hned maso, ryby, pečivo, vejce, sladkosti, sladké limonády a tak dále. Celý půst by pak byl k ničemu.

Čtvrtý den po týdenním nebo desetidenním půstu smíte jíst cokoliv. Při kratším půstu by měl být alespoň jeden den takový lehčí, ať jídlem a pitím nezatěžujete organismus.

✅ Hubnutí s Neera nápojem?

Neera Detox je několikadenní půst, což se projeví i snížením hmotnosti. Uvádí se, že během kůry (7 - 10 dní) značná část lidí zhubne 5 až 10 kg, někteří jen 3 až 5 kg. Nemělo by se ale jednat o vodu, ale o nadbytečné tuky a odpadní látky. Váha by se po ukončení kúry neměla vrátit. Navíc si po kúře více užijete chuť jídla, které vám bude lépe chutnat a lépe zasytí.

Pokud se chystáte pro změnu dosavadních stravovacích návyků, tak právě tato dieta může být skvělým impulsem, jak s ní začít. Ze začátku se při držení kúry většinou objevuje hlad a chuť na sladké, ale po překonání prvních kritických dní, se ztratí.

Během diety není vhodné intenzivně cvičit. Lehké cvičení není na škodu, ale rozhodně necvičte něco náročného. Po dokončení detoxikační kúry budete mít dost nové energie na sportování.

✅ Jak dlouho držet detoxikační program Neera?

Vybrat si správně program může být někdy celkem oříšek. Pokud zkoušíte Neera Detox poprvé, vyzkoušejte program na týden nebo na tři dny, pokud už jste ho zkoušeli, můžete zkusit ten na 10 nebo 15 dní. Vždy berte v potaz svůj zdravotní stav, situaci a své odhodlání pustit se do očisty.

Program na 3 dny

Tato očista je vhodná spíše na vyzkoušení, protože pročistí zažívací ústrojí, ale neodplaví hlubší usazeniny.

Program na 7 dní

Na pročištění tělo se doporučuje vybrat si detoxikaci na týden, který je vhodný, pokud s Neera Detoxem začínáte. Pročištění je markantnější než u třídenní verze a odplaví se i menší usazeniny.

Program na 10 dní

Ideální je program na 10 dní, během kterých intenzivně čistíte tělo. Odstraní se usazeniny, pročistíte tělo a budete lehčí o mnoho kilogramů. Je vhodný pro ty, kteří už zkoušeli kratší detox a mají s ním zkušenosti.

Program na 15 dní

Pro ještě větší pročištění je možné sáhnout po detoxikaci na 15 dní, během této doby se odstraní usazeniny, zhubnete a dosáhnete skvělého výsledku. Opět je vhodný pro ty, co už Neera Detox zkoušeli.

Další možností je dát si jeden v týdnu detoxikační a držet pravidelně půst jednou týdně. Ulevíte tělu (resp. trávicí soustavě), ale neodstraníte usazeniny.

Pro koho je kúra Neera vhodná a pro koho ne?

Kúra Neera Detox je vhodná téměř pro každého, ale není vhodná, pokud trpíte anorexií nebo máte poruchu metabolismu. Pokud máte nějaké vážné onemocnění, raději se poraďte s lékařem, zda je pro vás tato dieta vhodná.

✅ Zkušenosti a recenze

Zkušenosti s kúrou Neera Detox jsou velice pozitivní. Přesvědčte níže, kde píší uživatelé své recenze a názory do diskuze. Podívejte se na další zkušenosti.

kúra neera

Zdroj: Heureka

✅ Kde můžete Neera Detox koupit?

Tento detoxikační program neseženete v jakémkoliv obchodě, prodávají jej pouze na několika místech. Za skvělou cenu Neeru koupíte v tomto e-shopu, kde ho nyní mají skladem.Diskuze k článku


Je vhodný i pro lidi s cukrovkou?
Vladimír, 5. 2. 2020 16:40
Je vhodný i pro lidi s migrénou ?
Zuzana, 13. 5. 2021 15:39
Nový komentář do diskuze: