logo

Coleus forskohlii pro podporu hubnutí

Doplňky stravy Zajímavosti
Coleus forskohlii pro podporu hubnutí recenze

Nový doplněk stravy Coleus forskohlii od Epigemic obsahuje extrakt z rostliny Coleus forskohlii. Ve východní medicíně se jedná o bylinu, která má účinky na metabolismus tuků a redukci hmotnosti. Podívejte se na více informací.

☑️ Co je Coleus forskohlii?

Coleus forskohlii od Epigemic obsahuje stejnojmennou bylinu užívanou v tradiční východní medicíně (ajurvéda), která má pozitivní účinky na metabolismus tuků a redukci hmotnosti. V češtině se jí říká kopřivěnka. Podívejte se na podrobnosti.

Jedná se o velice odolnou rostlinu, která se vyskytuje v Himalájích. Po tisíce let se užívá v ajurvédě a při hindských ceremoniálech. V kořenech se nachází látka forkolin s posilujícím vlivem na organismus. Kopřivěnka podporuje metabolismus lipidů (tuků), díky čemuž se označuje jako pomocník při hubnutí.

Na co se kopřivěnka využívá?

 • Podporuje metabolismus tuků
 • Pomáhá při kontrole tělesné hmotnosti
 • Má vliv na lupénku
 • Má vliv na krevní tlak
 • Působí na zelený zákal

Coleus forskohlii je doplněk stravy od Epigemic, který obsahuje extrakt z této rostliny. V extraktu se nachází látka forskolin, jež je řazena mezi diterpeny. Ovlivňuje buněčnou signalizaci a organismus má posilující vliv. Kopřivěnka v současné době patří pravděpodobně k jedinému zdroji této látky.

Kopřivěnka roste v Himalájích v nepříznivých podmínkách v nižších nadmořských výškách. Dorůstá do výšky až dvou metrů a je ozdobena fialovými lístky a modrými květy. Ceněný je na ní nejvíce kořen.

Coleus forskohlii recenze

Pořiďte si v akci Coleus forskohlii za výhodnou cenu v tomto e-shopu

Jak se Coleus forskohlii užívá?

Jedná se o kapsle, které se velice snadno užívají. Každý den užijte 1 - 2 kapsle nalačno nebo před pohybovou aktivitou. Zapijte je vodou. Toto doporučené dávkování nepřekračujte.

Tento doplněk stravy není vhodný pro těhotné a kojící ženy a děti.
Nedoporučuje se pro osoby, které mají v blízké době (dva týdny) chirurgický zákrok kvůli zrychlení krevního oběhu, a pro ty, které mají problémy s krvácením.

Pokud užíváte léky na snížení srážlivosti krve nebo na podporu krevního oběhu, konzultuje užívání doplňku s lékařem.

Nežádoucí účinky se u orálního užití takřka nevyskytují, ale mohou se vyskytnout u nitrožilní aplikace, inhalování nebo jiného způsobu užívání.

Uvedený doplněk stravy není náhradou vyvážené a pestré stravy. Uchovávejte ho na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě mimo dosah dětí.

Co obsahuje kapsle?

V jednom balení se nachází 60 kapslí, přičemž jedna kapsle obsahuje extrakt Coleus forskohlii (200 mg) - obsah forskolinu je min. 10 %, plnidlo inulin (200 mg) a rostlinnou kapsli HPMC. Zemí původu látky Coleus forskohlii je Indie, kde tradičně tato rostlina roste.

Balení vystačí na dva měsíce, pokud budete užívat jednu kapsli denně. Pokud budete užívat dvě pilulky denně, vydrží na jeden měsíc.

☑️ Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Jelikož se jedná o nový produkt, zatím s ním není moc zkušeností. Jen trošku. Podívejte se na recenze.

Coleus forskohlii zkušenosti recenze

Pořiďte si Coleus za výhodnou cenu v tomto e-shopu

Pokud už ním máte zkušenosti, napište svoje recenze do diskuze, ať si je mohou přečíst rovněž ostatní.

☑️ Jaké má výhody a nevýhody?

Podívali jsme se na kladné a záporné stránky tohoto přípravku. A vypsali jsme několik z nich:

 • Má velice snadné užívání
 • Má přírodní složení
 • Je vhodný pro vegany
 • Využívá se principů Ajurvédy
 • Doplněk stravy je prémiové kvality
 • Levně ho koupíte v tomto e-shopu
 • Není vhodný pro těhotné a kojící ženy

☑️ Kolik Coleus forskohlii stojí?

V e-shopu aktuálně prodávají tento doplněk stravy za velmi přívětivou cenu. V balení najdete rovnou 60 kapslí a jeho cena je velice výhodná. Ověřte si jeho aktuální cenu na této stránce.

Výrobce říká, že neslouží pouze pro podporu hubnutí, ale má i další účinky. Stejně jako je má kopřivěnka.

☑️ Kde můžete Coleus forskohlii koupit?

Coleus forskohlii výhodně koupíte v tomto e-shopu. Nyní je k mání za velmi příjemnou cenu. Aktuálně ho mají skladem.Foto: uplife.cz

Nový komentář do diskuze: