logo

Reduxil Duo: Co to je a jak funguje?

Přípravky na hubnutí Zajímavosti
reduxil recenze

Novinka, která se objevila ve světě hubnutí, se nazývá Reduxil Duo. Jedná se o přírodní produkt, který je založen na tom, že ráno užíváte speciální světlé tobolky a večer speciální tmavé tablety. V čem je jeho kouzlo?

Co je Reduxil Duo?

Reduxil Duo je přírodní produkt, v němž se nacházejí extrakty ze šesti rostlin, díky této kombinaci přes den podporuje detoxikaci a v noci přispívá k redukci tuku a kontrole hmotnosti v těle. Při pravidelném užívání se dá pozorovat první výsledek již po pár dnech.

Tento skvělý přípravek koupíte v akci jen za 599 Kč v tomto e-shopu.

V potravinovém doplňku stravy společnosti ClineX najdete unikátní kombinaci ranních tobolek a večerních tablet, v nichž se nacházejí rostlinné látky a železo pro maximální účinek. Kopřiva přispívá k normální činnosti ledvin, slupky hrozny pozitivně působí na kontrolu tělesné hmotnosti a železo je důležité pro normální metabolismus.

kopřiva

Jak se Reduxil užívá?

Každé ráno a večer se užívá tobolka, která se postupně uvolňuje tak, aby působila přes celý den i noc. Tento doplněk stravy zvyšuje výkon metabolismu, což se projeví až pětinásobným výdejem energie. Ranní a večerní tobolky jsou od sebe odlišeny barvou nejen kvůli tomu, ať se nespletete, ale také kvůli jejich složení. Při užívání je vhodné dodržovat zásady zdravého životního stylu.

Užívání ráno

Ráno užijte jednu nebo maximálně dvě tobolky Reduxil M 30 až 60 minut před jídlem. Zapijte ji vždy sklenicí vody.

Užívání večer

Večer si dejte jednu nebo maximálně dvě tablety Reduxil E před jídlem 30 až 60 minut. Opět nezapomeňte prášek zapít vodou.

Jaké má složení?

Reduxil M - tobolky na den

Složení: extrakt ze zrn zelené kávy, extrakt z listů kopřivy, kofein, vláknina z bambusu, extrakt ze semen jírovce maďalu, želatina jako obal tobolky, protispékavá látka, fenyklové silice

Reduxil E - tobolky na noc

Složení: arabská guma, protispékavá látka, extrakt ze slupek hroznů, zahušťovadlo, směšná složka, oxid titaničitý, polyvinylpyrrolidon, železo

Pro koho není vhodný?

Tento doplněk stravy není vhodný pro děti a těhotné ženy.
Přípravek je bez lepku a laktózy.

Zkušenosti s Reduxilem Duo

Zkušenosti s Reduxilem jsou různé, stačí se podívat do diskuze na recenze a názory. Například jsou následující:

Já Reduxil používám také týden a mám stejnou zkušenost jako vy - podstatně menší chuť k jídlu. Po týdnu mám zatím úbytek na váze 1,2 kg, tak uvidíme.
- Sabina (doktorka.cz)

Já jsem neodolala a Reduxil jsem si koupila. Jím ho týden. 2x týdně cvičím a snažím se jíst redukčně. Zhubla jsem 1 kg,a le spíše vlastním přičiněním. No,řekla bych, že možná nemám takový pocit hladu.
- Johana (babinet.cz)

Kde ho koupíte?

Reduxil koupíte bez lékařského předpisu, neboť je volně dostupný. Jedno balení, které obsahuje jak ranní tobolky, tak večerní tablety, vydrží 30 dní. Tento doplněk stravy koupíte v klasických lékárnách za doporučenou cenu 949 Kč. Mnohem levněji se ale dá koupit na internetu, v této internetové lékárně, kde je zrovna akce, je cena jen 599 Kč.