logo

Oblíbené cvičení pilates k vytvarování postavy

Cvičení Video Břicho
Pilates cviky

Zhubněte s unikátními produkty:


Cvičení Pilates má své kořeny na počátku minulého století, kdy jej vymyslel a rozšířil Joseph Pilates. Z počátku se jednalo o zdravotní cvičení, kdy se pilates používalo při rehabilitacích. Poté se stalo velmi populárním. Momentálně pomáhá pilates všem, kteří si chtějí vytvarovat postavu, posílit svalstvo a posílit dýchací systém.

Tento cvičební program má několik set pilates cviků, kdy jejich správné vykonávání prospívá nejen tělu, ale i mysli. Tyto pilates cviky pomáhají ke správnému držení těla, ke správnému dýchaní a také jsou velmi nápomocné v celkové pohodě organismu.

Pilates cvičení si určitě i vy zamilujete, i když se vám zpočátku může zdát těžké, ale po pár hodinách pilates cvičení vám to tak nepřijde.

Pomocí pilates cviků si zpevníte jádro těla, a tím i zpevníte celé své tělo. Dále budete cvičit břicho, záda, zadeček, hýždě a nohy v komplexním programu, který je speciálně navržen tak, aby se procvičily všechny svaly. Ačkoliv se vám budou zdát pilates cviky z počátku těžké, tak jsou vhodné i pro osoby s astmatem, bolestmi zad nebo po těhotenství.

Pokud se rozhodnete cvičit pilates doma, je vhodné navštívit první hodinu pilates ve fitness centru, abyste si byli jistí, že provádíte cviky pilates správně. Pouze správně prováděné pilates cviky jsou účinné. Když budete cvičit správně, můžete cvičit doma sami podle videa nebo podle knihy.

Spoustu pilates cviků už brzy naleznete u nás na našich stránkách.
Pomocí pilates si můžete také vytvarovat tělo po těhotenství. Protože tato metoda je šetrná, můžete s ní začít již po šestinedělí, pokud budete jinak zdravotně v pořádku.
Diskuze k článku


Moc se mi líbí, že je tu video, ale uvítala bych ho v Češtině.
Petra, 6. 7. 2012 21:08
Péťo, zkus videjka na www.youtube.com :)
Evča, 30. 7. 2012 9:43
to je pilates pro krásný nohy..
kikit, 12. 2. 2013 16:04
Galina Rucká předcvičuje na Sokolovně,S Bárou.V Hodoníně.Mají I něco jiného , než pilátes,aerobik atd..
Lucíííík, 5. 5. 2013 8:45
pilates je dobryfunguje to
šarka, 30. 6. 2013 4:56
opravdu pilates pomáhá? jak vytvarovat postavu tak to ostatní?? dekuji za odpoved
nikola, 31. 3. 2014 15:35
Nový komentář do diskuze: