logo

FitMe Slim & Sun na hubnutí a opalování

Doplňky stravy Zajímavosti
FitMe Slim & Sun

Už jste slyšeli o přípravku na hubnutí FitMe Slim&Sun od české společnosti Natural Medicaments? Jedná se o zajímavý doplněk stravy, který má významný vliv nejen na hubnutí, ale i na opalování.

Tento doplněk stravy napomáhá na hubnutí, tvarování postavy a také má významný vliv na pokožku a opalování. Za to vše může jeho jedinečné složení, v němž najdete CLA, vitamín A a E. Ve spojení vytvoří speciální přípravek, který dokáže pomoct na hodně problémů.

Kdy FitMe Slim pomáhá?

Přípravek FitMe Slim & Sun pomáhá v mnoha případech:

  • Pomáhá zrychlovat metabolismus.
  • Tlumí pocit hladu.
  • Pomáhá zmenšovat tukovou hmotu.
  • Napomáhá při snižování množství cholesterolu a tuků v krvi.
  • Preventivně působí proti celulitidě.
  • Působí proti stárnutí pokožky.
  • Pomáhá proti tvorbě vrásek.
  • Napomáhá rychlejšímu opálení.
  • Chrání pokožku před spálením.
  • Chrání pokožku před UV zářením.

Co všechno obsahuje?

Hlavní složkou doplňku stravy FitMe Slim & Sun je CLA (konjugovaná kyselina linolová), což je nenasycená mastná kyselina, která se nachází v malém množství i v mase, mléce a některých rostlinných olejích. K tomu se v něm také nacházejí vitamíny A (beta-karoten) a E. Jako přídatné látky byla použita želatina, glycerol a karamel.

CLA je známá látka, která pomáhá odbourávat tuky, blokuje ukládání tuků, též podporuje růst svalů, tvaruje postavu atd. Účinek se dá zesílit pravidelným pohybem a taktéž pomáhá proti opětovnému nárůstu váhy. Právě CLA se často vyskytuje i v dalších doplňcích stravy a stává se předmětem mnohých vědeckých studií.

Kolik FitMe stojí?

Jedno balení FitMe Slim&Sun stojí pár stokorun a koupíte ho zde v e-shopu.

Jedno balení obsahuje 100 tablet a vystačí na jeden měsíc.

Jak se užívá?

Každý den by se měly brát celkem tři tablety, ale vždy po jedné před jídlem. Pro nejlepší výsledky se doporučuje užívat přípravek dva až tři měsíce .

Tento přípravek není vhodný pro děti.

Zkušenosti s FitMe Slim&Sun

Zkušenosti s přípravkem jsou vesměs pozitivní, stačí jen namátkou vybrat několik, o které se uživatelé podělili na internetu. Samozřejmě, že nemusí tento přípravek fungovat na každého, to se ale nedá říct u žádného.

Dobrý den, jsem velice spokojena s přípravkem FitMe, pomohl mi upravit metabolismus, dokonce jsem si upravila i váhu. - Prozdravi.cz

Zpevňuje tělo a dodává krásné opálení i při minimálním slunění. - Lekarna.cz

Já ho dříve asi před 2 - 3 roky brala. Nevím, jestli to bylo tím nebo něčím jiným, ale zhubla jsem po něm, neměla jsem celulitidu a opálená jsem byla opravdu krásně. - Omlazeni.cz

Už jste tento přípravek zkoušeli? Jaké jste měli výsledky? Napište své zkušenosti a recenze do diskuze, ať mohou i ostatní objevit jeho kouzlo.Diskuze k článku


Opravdu to funguje?
Orýska, 13. 2. 2016 13:40
Na mě to fungovalo, dobře jsem opálila a ještě za měsíc zhubla, asi dvě kila. Takže dobrý.
Nin8, 25. 2. 2016 18:16
Mohu jen doporučit,opálení jak od moře.Jen je potřeba přípravek brát delší dobu.Já začala na konci března a do konce července.U moře jsem nebyla,jen párkrát v ČR na sluníčku.Výsledek je výborný.Za rok budu brát tento přípravek znova.
Dáda, 9. 8. 2020 19:47
Nový komentář do diskuze: