logo

Vyberte si krásnou krabičku na jídlo

Krabičky Zajímavosti
jídlo v krabičce

Kupovat jídlo v kantýně, bistru nebo chodit na obědy v práci či ve škole není vždy nejlepším řešením. Když chcete zhubnout, máte na některé z běžných surovin alergii nebo vám to jen nechutná, je lepší donést si vlastní jídlo z domu v krabičkách.

Nosit si krabičky s jídlem do práce nebo školy není nic neobvyklého, rozhodně se jedná o lepší variantu než hladovět nebo nutit se do jídla, které vypadá nevábně už na první pohled. A určitě každého přejde chuť při pohledu na UHO a další dobrůtky. Nebo nemáte vůbec žádnou možnost obědů a rohlík se šunkou z domu se brzy přejí.

Proč jíst pokrmy z krabiček?

 • Připravíte si chutné jídlo podle sebe
 • Budete mít jídlo vždy po ruce
 • Nemusíte se nutit do nejedlých pokrmů
 • Ideální, pokud hubnete
 • Ušetříte, nebudete muset chodit někam na jídlo
 • Nemusíte vařit jídlo každý den

Právě v tomto případě oceníte krabičky s chutným obědem z domu. A to nejen v práci nebo ve škole, ale i při cestování na výlety nebo kvůli práci. A když máte chytrou krabičku, do níž si pěkně nachystáte jídlo, hned se vám to bude lépe jíst. Nemusíte mít v krabičkách jen oběd, ale skvěle tam padne svačina, oříšky nebo jídlo na piknik.

Našli jsme velice zajímavé krabičky, do nichž se rovnou zamilujete. Každá krabička je jiná a najde si jistě svého majitele, který jistě toto nádobí ocení. Navíc se jedná o ekologické výrobky, které jsou šetrné k přírodě a neobsahují ftaláty ani bisfenol-A.

Proč si koupit eko krabičky?

 • Můžete si vybrat z mnoha typů a velikostí
 • Neobsahují ftaláty a bisfenol-A
 • Mají krásný design
 • Některé mají přepážky, jsou dělené nebo vkládací misku
 • Mohou se mýt v myčce nádobí
 • Hodí se do mikrovlnky
 • Budete šetřit naši přírodu
 • Koupíte je levně v e-shopu

Velká krabička dělená - Made Sustained

dělená krabička

Velký svačinový box holandské značky Made Sustained z nerezové oceli rozdělený na tři díly, do kterého schováte dostatek jídla na každý den. Můžete si vybrat ze dvou velikostí. Tento box získáte v tomto e-shopu


Lunchbox Appetit - Black+Blum

dělený box s příborem

Tato krabička v sobě schovává malou misku a nádobku, dále k ní získáte ještě vidličku. Tento box, který je dokonale těsnící, vyrábí anglická značka Black+Blum. Můžete si vybrat z několika krásných barev. Krabičku získáte v tomto e-shopu


Sada kulatých krabiček - Made Sustained

nerezové krabičky

Do klasických kulatých nerezových krabiček se silikonovým víčkem ukryjete plno jídla. V sadě najdete tři krabičky různých velikostí, do nichž ukryjete jakýkoliv pokrm. Skvěle těsní a schováte do nich i omáčku nebo polévku. Získejte tyto v různých barvách zde.


Sada dvou boxů - Preserve

sada krabiček

Tato sada krabiček je vyrobena z recyklovaných plastů v USA, aniž by uvolňovaly škodlivé látky. Díky své velikosti do nich schováte i velké jídlo, ale víčko není úplně těsnící. Vyberte si tyto krásné krabičky v různých barvách v tomto e-shopu.


Velká nerezová krabička - Made Sustained

nerezová krabička na jídlo

Velká krabička z nerezu je ideální na naplnění chutným pokrm nebo jinými dobrotami. Tuto stoprocentně těsnící krabičku vyrábí značka Made Sustained. Je velice lehká a nenachází se v ní žádné škodlivé látky. Získáte ji v tomto e-shopu.


Krabička z bambusu - Ekobo

krabička dělená na jídlo

Tato krabička značky Ekobo je vyrobena z recyklovaného bambusu a najdete v ní dvě přihrádky pro rozdělení pokrmu. Hodí se do myčky, ale nehodí se do mikrovlnky. Tuto praktickou krabičku pořídíte v několika barvách za super cenu v tomto e-shopu.


Jídlo v krabičce nemusíte chystat jen do práce nebo školy, ale klidně rovněž na doma. Když připravíte více jídla, schováte ho jednoduše do krabičky a poté do ledničky, a další den nemusíte vařit. Jen ho ohřejete a sníte. Prostě krabičky využijete tak, jak jste zvyklá.

Nový komentář do diskuze: