logo

Co je Kurkumin Advance?

Doplňky stravy
Kurkumin Advance recenze

Kurkuma se stala v poslední době velice vyhledávanou látkou a je považována za superpotravinu. Má příznivé účinky na zdraví a zrovna v doplňku stravy Kurkumin Advance najdete vysoce koncentrovaný extrakt s nejvyšším obsahem kurkuminu.

Co je Kurkumin Advance?

Kurkumin Advance je doplněk stravy, který obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z kurkumy s obsahem 95% kurkuminoidů. Díky čemuž se jedná o doplněk stravy, který obsahuje nejvíce kurkuminu v jedné kapsli v České republice. Podívejte se zde na další informace.

Kurkumin je látka, která se nachází v oddencích rostliny kurkumy a která má mnoho příznivých účinků na organismus. Pro lepší vstřebatelnost látek se v přípravku nachází ještě piperin, což je alkaloid, který najdeme v černém pepři.

kurkumin advance recenze

Kurkumin Advance obsahuje 60 kapslí. Levně ho získáte v tomto e-shopu

Jaké má účinky?

Kurkuma má řadu účinků a jedná se například o tyto:

 • Podporuje normální funkci trávicí soustavy
 • Přispívá k udržení dobrého stavu kloubů
 • Má antioxidační vlastnosti, pomáhá chránit buňky před negativním působením volných radikálů
 • Podporuje normální funkci imunitní soustavy
 • Podporuje normální funkci nervové soustavy
 • Podporuje duševní rovnováhu
 • Podporuje normální funkci kardiovaskulárního soustavy
 • Podporuje udržení normálního stavu pokožky

Piperin podporuje správnou funkci cév.

Doplněk stravy Kurkumin Advance vyrábí česká společnost ADVANCE nutraceutics, která vyrábí své produkty ve dvou závodech a to ve Zlíně a v Kopřivnici. Specializuje se na kvalitní produkty, které obsahují účinné látky, vysoce koncentrované extrakty a certifikované suroviny.

Základem jejich produktů jsou přírodní látky, jelikož věří pozitivním vlivům přírody na zdraví. K tomu využívá vědeckých poznatků a nezapomíná na přísnou vstupní a výstupní kontrolu. A to vše za bezkonkurenční ceny, které může jako výrobce přímo nabídnout.

Co všechno obsahuje?

V tomto doplňku stravy najdeme jako aktivní látky kurkumin a piperin.

Kurkumin

Z oddenků kurkumy (Curcuma longa) se extrahuje kurkumin. Jedná se tedy o přírodní látku, která má jasně žluté až oranžové zabarvení. Má mnoho příznivých účinků na organismus (např. antioxidační, protizánětlivé atd.).

Piperin

Piperin je látka, která se nachází v černém pepři. Pomáhá zvýšit schopnost vstřebatelnost určitých látek z trávicí soustavy. To se přesně týká i kurkuminu.

Jaké má složení?

Aktivní látkav 1 kapsli
Kurkuma extrakt400 mg
Piperin5 mg

Přesné složení je následující:
Kurkuma extrakt (Curcuma longa, kurkuminoidy 95%), želatina, inulin, černý pepř extrakt (Piper nigrum, piperin 96%), protispékavá látka: stearan hořečnatý.

V přípravku nenajdete lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.

Jaké je dávkování?

Za den byste měli užít 1 - 2 kapsli. Toto množství nepřekračujte. Kapsle vždy pořádně zapijte.

V jednom balení najdete 60 kapslí, proto toto balení vydrží na měsíc při užívání dvou kapslí denně, nebo na dva měsíce při užívání jedné kapsle za den.

Kdo ho nesmí?

Doplněk stravy Kurkumin Advance není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud máte alergii nebo přecitlivělost na některou ze složek přípravku, neužívejte ho.

Nejedná se o náhradu pestré stravy, Dodržujte zdravý životní styl a vyváženou stravu. Doporučené dávkování nepřekračujte.

Skladování přípravku by mělo být v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Rovněž ho ukládejte mimo dosah dětí.

Jaké mají výhody a nevýhody?

Tak jako u jiných produktů, tak i u produktu Kurkumin Advance najdeme pozitiva a negativa. Zaměřili jsme se na několik z nich:

 • Obsahuje vysoce koncentrovaný extrakt z kurkumy
 • Je vyráběn českou firmou
 • Tobolky jsou prémiové kvality
 • Kapsle jsou bezlepkové a bez laktózy
 • Levně ho koupíte v tomto e-shopu

Jaké jsou recenze a zkušenosti?

Uživatelé mají s Kurkuminem Advance převážně pozitivní zkušenosti. Chválí jeho účinky, snadné užívání, velikosti tobolek i cenu. Podívejte se na další recenze.

kurkumin advance zkušenosti

Foto: kurkumin-advance.cz

Pokud máte s ním zkušenost, napište ji do diskuze.

Kolik stojí? Jaká je cena?

Cena za tento doplněk stravy není vysoká. V jednom balení najdete 30 kapslí, které vydrží na měsíc až na dva měsíce. Někdy se objevují akce nebo sleva, která každého potěší.

Kde ho můžete koupit?

Kurkumin Advance levně koupíte v tomto e-shopu, kde je skladem. Zrovna zde mají výraznou slevu a také nabízejí dopravu zdarma při koupi několika kusů.Nový komentář do diskuze: