logo

Jak Imunax pomáhá zlepšit imunitu?

Zajímavosti Imunita
imunax doplněk stravy

Nejen v zimních měsících jsou všude kolem nás nejrůznější bacily, viry a infekce, se kterými si musí naše imunita poradit. Někdy to svede, někdy ne. V druhém případě se jeho imunitní odpověď může projevit jako chřipka, nachlazení, rýma, zánět dýchacích cest, viróza a další problémy.

Oslabený imunitní systém nepracuje tak, jak by měl. Imunita je oslabená a vy byste ji měli posílit. Vsaďte na zdravou stravu plnou cenných látek, dostatek pohybu, čerstvý vzduch a do toho může vyzkoušet přípravky, které pomáhají zlepšit imunitu.

Jedním z přípravků, které mají za cíl zlepšení imunity, je Imunax. Obsahuje přírodní látky jako echinacea, hlíva ústřičná, reishi, ženšen nebo rakytník, čímž má tento komplex látek významný vliv na naši imunitu.

Co je Imunax?

Imunax je unikátní doplněk stravy, který obsahuje aktivní látky pro podporu imunitního systému. Obsahuje 11 přírodních látek, které mají maximální efekt pro podporu naší imunity. Více se o něm dozvíte zde.

Nacházejí se v něm látky jako echinacea, hlíva ústřičná, reishi, ženšen, šišák bajkalský, rakytník, laktobacily, vitamín C, vitamín B6, kyselina listová a zinek. Tento komplex podporuje funkce imunitního systému a k tomu má plno dalších účinků na zdraví.

Proč koupit Imunax? Jaké má výhody?

 • Jedná se o unikátní komplex přírodních látek
 • Tato směs obsahuje 11 přírodních látek
 • Tento komplex zajišťuje maximální efekt
 • Stačí si vzít jednu pilulku denně
 • Imunax vyrábí česká firma Advance Nutraceutics
 • Cena je velice nízká
 • Koupíte ho levně přímo u výrobce v e-shopu

Jaké má Imunax účinky?

Doplněk stravy Imunax obsahuje směs látek, které pomáhají zlepšit imunitu a k tomu ještě mají plno dalších unikátních účinků na zdraví. Ve zkratce se dají jejich účinky shrnout takto:

 • Podporují normální funkci našeho imunitního systému
 • Podporují přirozenou obranyschopnost organismu
 • Mají vliv na zdraví horních dýchacích cest
 • Snižují míru únavy a vyčerpání
 • Podporují vitalitu organismu
 • Podporují dodání energie tělu
 • Obsahuje antioxidanty přispívající k ochraně buněk před oxidačním stresem

Co Imunax obsahuje?

V přípravku Imunax se nachází 11 unikátních látek, které mají významný vliv na posílení imunity. V každé kapsli najdete následující látky:

Látka:obsah v 1 kapsli:
Echinacea extrakt40 mg
Hlíva ústřičná100 mg
Vitamín C80 mg
Reishi50 mg
Rakytník extrakt100 mg
Šišák bajkalský extrakt20 mg
Ženšen10 mg
Zinek5 mg
Lactobacillus acidophilus5 x 108 CFU
Vitamín B61 mg
Kyselina listová50 µg

Přesné složení je následující:
hlíva ústřičná extrakt, rakytník řešetlákový extrakt, vitamin C (kyselina L-askorbová), želatina, reishi (Ganoderma lucidum) extrakt, Echinacea (třapatka nachová) extrakt 4:1, inulin, šišák bajkalský extrakt, ženšen (Panax ginseng) extrakt, zinek (oxid zinečnatý), Lactobacillus acidophilus, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), kyselina listová

Imunax neobsahuje lepek, proto je vhodný i pro celiaky.

Co v něm najdete?

Imunax je doplněk stravy, jenž obsahuje 11 přírodních látek, které mají vliv na imunitní systém a jeho posílení. Najdete v něm tyto látky:

Echinacea

Třapatka nachová neboli echinacea je bylinka pocházející ze Severní Ameriky, ovšem pěstuje se už i u nás. Posiluje imunitu a zvyšuje odolnost organismu, působí na dýchací systém, slouží jako prevence chřipky, nachlazení, viróz a zánětů.

Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná (latinsky Pleurotus ostreatus) je houba, která je plná cenných látek, čehož hojně využívají v čínské medicíně. Posiluje imunitu, má antioxidační účinky, snižuje krevní tlak, působí proti plísním, bakteriím a virům.

Reishi

Reishi (latinsky Ganoderma lucidum) je zázračná houba, která se po tísiciletí využívá v tradiční medicíně. Významně podporuje imunitu, má protizánětlivé účinky, odstraňuje škodlivé látky z těla, podporuje funkci jater a srdce.

Rakytník

Rakytník řešetlákový (latinsky Hippophae rhamnoides) je keř s oranžovými plody, který obsahuje plno významných látek. Pomáhá zvýšit imunitu, pomáhá na zvýšení odolnosti proti stresu, dodává energii a má vliv na bakterie a viry.

Šišák bajkalský

Šišák bajkalský (latinsky Scutellaria baicalensis) je rostlinka, která se vyskytuje v Rusku a na Dálném východě a která pomáhá na klidný spánek, na detoxikaci těla, tlumí záněty, má vliv na imunitu a různé viry a bakterie.

Ženšen

Ženšen (latinsky Panax ginseng) je používán po tisíciletí ve východní medicíně. Pomáhá zmírnit úzkosti i stres, dodává energii, zlepšuje funkce imunitního systému a pozitivně působí na kardiovaskulární a nervovou soustavu.

Lactobacillus acidophilus

Laktobacily se vyskytují ve střevech a mají za úkol udržovat rovnováhu střevní mikroflóry. Jsou důležité pro imunitní systém, který příznivě ovlivňují.

Vitamín C

Vitamín C neboli kyselina askorbová je vitamín, který organismus potřebuje pro svůj chod. Má plno funkcí, z nichž jsou podstatné následující: ničí volné kyslíkové radikály, posiluje imunitu, urychluje léčbu, pomáhá při hojení a i před infekcemi.

Zinek

Zinek je minerální látka, která pro tělo nezbytná. Podílí se na různých procesech v těle. Chrání buňky v těle, podílí se na správném fungování imunitní soustavy a metabolismu, dále má nemalý vliv na na stav kůže, nehtů a vlasů.

Vitamin B6

Vitamín B6 (pyridoxin) je důležitý vitamín, který má vliv na imunitní systém, činnost nervové soustavy, na snížení únavy, na tvorbu červených krvinek, na hormonální aktivity a také na metabolismus.

Kyselina listová

Kyselina listová neboli folacin, folát či vitamín B9 je důležitý vitamín, který se podílí na růstu a vývoji plodu. Je významný při syntéze aminokyselin, má vliv na imunitní systém a snižuje únavu.

Jak se pilulky užívají?

Užívání u přípravku Imunax je následující: měli byste užívat jednu až tři tablety denně vždy po jídle. Nezapomeňte tabletu pořádně zapít. Pilulky se mohou užívat dlouhodobě, ale neměli byste překračovat doporučené dávkování.

Tyto kapsle nejsou vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Pokud máte problémy s některou složkou, která se v tomto přípravku nachází, raději je neužívejte. Pokud si nejste jistí, zda můžete brát Imunax, poraďte se svým lékařem.

Přípravek uchovávejte v temnu a suchu při pokojové teplotě.

Jedno balení obsahuje 60 pilulek, což vydrží na dva měsíce, pokud budete brát jednu pilulku denně. V případě, že budete brát dvě pilulky denně, tak vám vystačí na měsíc a v případě denní dávky tří pilulek, vydrží přípravek na dvacet dní.

Zkušenosti a recenze zákazníků

Zákazníci jsou s Imunaxem vesměs spokojení, jelikož se snadno bere a jednoduše funguje. Chválí si, že nejsou tak často nemocní, zlepšila se jim imunita a pomáhá jim na problémy. Podívejte se na recenze.

imunax recenze

Zdroj: Heureka

Pokud máte i vy s ním zkušenosti, napište svoje názory a hodnocení do diskuze.

Imunax vyrábí česká společnost

Tento přípravek vyrábí česká společnost ADVANCE nutraceutics, s.r.o. v závodě v České Třebové nebo v závodě v Kopřivnici. Firma klade důraz na vývoj přípravků ve špičkových laboratořích, využívá nejnovější vědecké poznatky i tradiční účinky surovin.

V produktech se nacházejí vysoce koncentrované extrakty, které zaručují účinnost produktu. A to přesně je i Imunax. Obsahuje 11 látek, které jsou určeny na podporu naší imunity a obranyschopnosti organismu.

Kde můžete Imunax koupit?

Imunax můžete levně koupit v e-shopu na adrese www.imunax.cz, kde ho prodávají za velice výhodnou cenu. Nyní je tam sleva 30%, což je skvělá akce. Navíc, když koupíte více kusů, je doprava zdarma. Více informací najdete zde.Nový komentář do diskuze: