logo

Namíchejte si vlastní müsli na Mixit

Zajímavosti Snídaně Potravina
mixit

Zhubněte s unikátními produkty:


Máte rádi müsli, ale na druhou stranu máte pocit, že v obchodech se již nedá vybrat chutné müsli? Buď tam najdete zapékané, nebo sypané, které není vůbec dobré? Možná vás zaujme müsli, které si namixujete přesně podle sebe a podle své chuti. Přesně takové je müsli, kaše a další produkty od Mixitu.

Müsli patří k nejoblíbenějším snídaním již po mnoho let. Pro hubnoucí a pro ty, kteří dbají na zdravý životní styl, je ideální. Nevhodné je ale zapečené, protože obsahuje mnoho ztužených tuků a cukrů. K tomu navíc v müsli se objevují často složky, které každý zrovna nemá rád (rozinky, oříšky atd.), což je někdy problém. Není nad to si ho vybrat podle svého gusta.

Čím je Mixit tak výjimečný?

- Hlavní výhodou müsli od firmy Mixit je ta, že si přesně namícháte složky, které máte rádi. Máte-li rádi oříšky, kávu nebo kokos, tak si je do müsli přidáte. Nemusíte dělat nějaké ústupky, ale vyberete si jen to, co máte rádi.

- Nejprve si vyberete základ pro müsli (vločky, cornflakes, bezlepkovou směs), pak k ní můžete přidat nějaké oříšky, sušené ovoce, čokoládové a další mlsky. Kreativitě a mlsnému jazýčku se meze nekladou.

- Celou dobu, kdy si budete tvořit müsli nebo kaši, se rovnou budou počítat kalorie a obsah bílkovin, sacharidů a tuků dané směsi. Budete vědět, kolik si můžete ještě dovolit drobných pamlsků.

- V müsli najdete kvalitní suroviny, které převážně pocházejí z České republiky. Exotické ovoce a oříšky se šetrně zpracovávají rovnou v zahraničí.

- U tohoto müsli najdete vždy hodně surovin, ne jako tomu je u müsli z obchodů, kde potřebujete lupu, abyste našli slibované oříšky.

- Každé müsli je zabalené v sáčku a v obalu - krásně potisknutý tubus, pro který najdete využití. Můžete do něj schovat hodně zajímavých věcí nebo jen tyto tubusy sbírat.

- Na Mixitu si můžete vybrat buď již namíchaná müsli (např. Čoko-ládování, Mix malého Einsteina, Srdcovka, Dr. Mačatý, Pepek Bezlepek, Nahoď baťoh, Do plavek!, Cvičme v rytme! a mnoho dalšího), nebo si jednoduše namixovat vlastní müsli.

- Cena je sice vyšší, ale jakmile jednou ochutnáte, již nebudete chtít žádné jiné müsli.

Speciální müsli při hubnutí

Taktéž firma myslela na hubnoucí a připravila několik směsí, které se hodí přímo při hubnutí:
Do plavek! - tuto směs vytvořila výživová poradkyně Jana Vašáková, má nízký glykemický index, obsahuje směs lupínků, semínek a sušeného ovoce.
Cvičme v rytme! - směs vytvořili profesionální fitness trenéři a je sestavena podle optimálního poměru živin - bílkovin, tuků a sacharidů v poměru 1:1:3 pro zónovou dietu.
Nahoď baťoh - tento mix sestavil výživový poradce Petr Havlíček a to tak, aby dodala pořádnou dávku energie a vy zapomněli na únavu. Směs se skládá z lupínků, semínek, oříšků a sušeného ovoce.

Mixit má i nevýhody

Aby to nebylo jen chválení, má i své nevýhody.

  • Mixit je návykový - už nebude chtít jiné müsli, jakmile jej ochutnáte.
  • Bez silné vůle nikdy neskončíte u jedné porce a můžete přejíst jako ...
  • Strávíte hodně času vybíráním směsi, aby byla opravdu ideální.
  • Müsli je dražší než v obchodě, ale na druhou stranu za kvalitu se musí zaplatit.

Kaše, müsli tyčinky a čokoláda v další roli

Pokud vás nezaujalo müsli a máte raději kaši, tak ani ona není problém. Můžete si opět vybrat z připravených směsí a nebo ji namixovat.
Pokud potřebujete něco na cesty, tak se vám bude hodit tyčinka do kapsy - Mixitka a na mlsání výborné čokolády.

Jaká je cena?

Záleží na tom, zda si vyberete připravené nebo si namixujete vlastní müsli. Můžete se dostat nejen na cenu, jaká bývá v obchodech, od 70 Kč za balení, ale i o něco vyšší. Většinou to je lehce nad 100 Kč. Vždy záleží na tom, co si přesně do své směsi přihodíte. Připravené směsi stojí od 129 Kč do 209 Kč. Výhodou je, že si na něm náramně pochutnáte. Při srovnání s mysli z obchodu opravdu rozdíl nejen chuťový, ale i zrakový poznáte.

Kde to koupíte?

Mixit můžete koupit na internetu, v obchodech se zdravou výživou nebo farmářskými výrobky nebo přímo na jejich webu.

Už jste měli od nich müsli? Chutná vám víc nebo se spokojíte s tím, co najdete v obchodech? Napište své názory a recenze do diskuze.


Nový komentář do diskuze: