logo

Catch me, Patch me - náplast na hubnutí

Doplňky stravy
Catch me, Patch me - náplast na hubnutí

Zhubněte s unikátními produkty:


Asi jste si všimli, že se na internetu objevil nový přípravek na hubnutí, který se jmenuje Catch me, Patch me. Pomáhá hubnout již dvě hodiny po jeho použití! Kdo by nechtěl vyzkoušet přípravek, který je takto účinný? Otázkou je, zda je obecně možné, aby nějaký přípravek tak rychle fungoval a navíc spaloval tolik kilogramů? Není v tom nějaká bouda?

Podívejte se, o co se vůbec jedná, na rozpory, které se u těchto náplastí objevují, recenze a diskuzi, ať víte, jestli si máte náplasti na hubnutí koupit nebo ne.

O přípravku Catch me, Patch me informujte profesor Daniel Kosta (na stránkách níže), který lékařskými výzkumy dokázal, že po pouhých dvou hodinách rozbije tuk a navíc k tomu odstraňuje vrstvy cholesterolu v tepnách. Má tudíž vliv jak na hubnutí, tak rovněž odstraňuje vysoký cholesterol, nadbytek cukru v krvi nebo poruchy metabolismu. No, nezní to úžasně?

catch me patch me

Prof. Daniel Costa z Ohia College vyvinul transdermální náplasti na hubnutí. A podle toho, co se píše v reklamním článku, se má jednat o vědecký průlom v boji s obezitou, který je potvrzen empirickými testy, klinickými testy a chemickými výzkumy.

Tyto náplasti mělo vyzkoušet na 9 000 lidí z USA a Japonska a díky anketě se potvrdilo, že:
- působí třikrát rychleji než cvičení a nízkokalorická dieta,
- snižují hladinu cholesterolu v krvi a mají dobrý vliv na průtok krve v cévách.

Náplasti Catch me Patch me mají pomoct zhubnout 2 kg tuku a snížit cholesterol v krvi již po dvou hodinách po použití.

Opravdu byl objeven zázrak, který pomáhá zhubnout, aniž byste museli hnout prstem?

Proč mají tyto náplasti tak pomáhat?

Náplasti mají speciální povlak, který dávkuje aktivní látky na hubnutí přímo do krve a to rovnou po celý den. Pronikají také do částí, které mají vliv na spalování tukové tkáně těmito způsoby:
- donutí organismus, aby spaloval glukózu v játrech a spaloval tuk,
- zpomaluje vstřebávání cukru do krve,
- očišťuje cévy, protože do krve zavádí antioxidanty, které zachycují toxiny a cholesterol.

Dále vědci vytvořili test na 122 osobách, kdy se každá osoba stravovala stravou bohatou na tuky a cholesterol. Poté zjišťovali, zda mohou náplasti Catch me Patch me během 4týdenní kúry fungovat. Zjistilo se, že:
- průměrně každý účastník za měsíc zhubl 14,57 kg,
- hladina špatného cholesterolu v krvi se snížila o 60 jednotek,
- pozitivně působily na průchodnost cév,
- BMI se snížilo o 6,55 bodů.

Výhodou je, že náplast Catch me Patch me obsahuje pouze přírodní látky.

Tento přípravek doporučuje např. Marian Vysocký (dietolog, Olomouc) nebo Max Bosworth (doktor věd o zdraví a publicista Worlds Health News).

Na konci článku jsou komentáře, které se vydávají za komentáře z Facebooku, avšak nejedná se o komentáře prostřednictvím Facebooku.

Jak se náplasti používají?

Hned po probuzení byste si měli nalepit náplast na kůži, díky které začne organismus fungovat úplně jinak. Není vůbec nutné chodit do posilovny nebo měnit stravování, protože funguje i takto. Dokáže spalovat kalorie po celý den.

Náplast se skládá ze čtyř vrstev a každá vrstva má jiné účinky:
1. vrstva - tělo nutí díky kyselině hydroxycitrónové spalovat tuk a glukózu.
2. vrstva - díky speciálním inhibitorům zpomaluje vstřebávání cukru a omezuje pocit hladu.
3. vrstva - obsahuje antioxidanty, které očisťují krev od toxinů a cholesterolu.
4. vrstva - podporuje vylučování hormonů, které navigují metabolismus a trojnásobně zrychluje metabolismus tuků.

Nakonec prof. Kosta tvrdí, že tyto náplasti opravdu fungují bez ohledu na to, že různí odborníci tvrdí, že hubnutí má být pomalé a bez nějakých přípravků. Také pokud během 30 dnů nezhubnete 14 kg a nesrazíte cholesterol o 60 bodů, vrátí vám peníze. Stačí odeslat i prázdné balení. Pokud by náplasti na vás nepůsobily, tak dle něj máte navštívit lékaře, aby vám vyšetřil štítnou žlázu, jinak to prostě bude fungovat.

Kolik náplasti stojí?

Balení Catch me, Patch me stojí 990 Kč a obsahuje 15 náplastí. Na měsíční dávku jsou potřebná dvě balení.

Nic není tak růžové, jak se může na první pohled zdát!

Může to fungovat? Rozpory, které by vás měly varovat!

Příliš rychlé hubnutí

Zhubnout 14 kg tuku za měsíc je velice nezdravé, protože byste každý den museli zhubnout 500 g. To je, jako kdybyste dali pryč ze svého těla dvě krabičky sádla každý den. Co by to musel být za přípravek, aby toto dokázal?

Ohio College neexistuje

V reklamním článku se píše, že prof. Costa je z Ohio College, ale Ohio College neexistuje.

Záhadný profesor Daniel Costa

Nejenže prof. Daniel Costa nepochází z Ohio College, ale také jediný profesor tohoto jména (resp. Daniel P. Costa) je z University of California - Santa Cruz, kde působí na oddělení ekologie a evoluční biologie. Navíc na fotce vypadá úplně jinak než v reklamním článku.

Cholesterol sníží o 60 jednotek?!?

 Normální hodnoty  Zvýšené hodnoty  Vysoké hodnoty
HDL cholesterol> 1,2 mmol/l  
LDL cholesterol< 3,4 mmol/l3,4 - 4,1 mmol/l> 4,1 mmol/l
Celk. cholesterol  3,9 - 5,2 mmol/l5,2 - 6,2 mmol/l> 6,2 mmol/l

Otázkou tedy je, odkud se má odečítat těch uvedených až 60 jednotek...

Dietolog Marian Vysocký neexistuje

Náplasti v reklamním článku doporučuje dietolog Marian Vysocký z Olomouce, ale žádný takový dietolog v celém Česku není.

Max Bosworth - doktor věd o zdraví

Max Bosworth je světoznámý model a ne nějaký doktor věd o zdraví a publicista neznámého plátku Worlds Health News.

Jako komentáře z Facebooku

Komentáře, kterou jsou na konci článku, připomínají komentáře prostřednictvím Facebooku, ale nejsou. Klidně si můžete zkusit vyhledat jednotlivá jména na Facebooku, nenajdete je tam, a pokud ano, tak ne se stejnou fotkou. Komentáře jsou vetšinou pozitivní a pozorní si mohou všimnout, že už některé tváře již někde viděli. A slečna Žaneta by se už konečně mohla vdát a netvrdit u každého přípravku, že musí do svatby zhubnout.

Pozor, jednotlivé údaje, jména či hodnoty se mohou měnit.

Koupit nebo nekoupit?

Nechť si každý udělá vlastní obrázek o tom, zda preparát Catch me, Patch me funguje a nebo ne. Tento produkt jsme v redakci netestovali, protože za ty peníze si můžeme pořídit mnohem lepší věci - např. oblečení na jaro, boty na běhání nebo stovky náplastí na rány z lékárny.

Navíc zhubnout trvale můžete jen rozumnou stravou a pohybem a ne zázračnými produkty slibující nesplnitelné.

Máte s tímto výrobkem zkušenost? Pomohl vám? Napište své postřehy a zkušenosti do diskuze!


Diskuze k článku


Jsou to zloději.
Kokotek, 8. 4. 2017 10:21
To je fajn, že ti co naletěli, napsali svou zkušenost a varovali tak další důvěřivce. Zkrátka žádné zázraky se nedějí, chce to makačka a odříkání. Jinak to nejde:-)
Maty, 9. 4. 2017 19:25
Možná dobrá náplast na puchyr,lidičky neblaznete,lepší je procházka a trochu z redukovat jídelníček,ale co už vždy se někdo nachyta,protise tak usmivaji
Dana, 15. 4. 2017 8:36
Jako blbec, myslící si, že zhubne, jsem zakoupila tyto náplasti na 30 dní, zhubla jsem pouze 3 kila, a to jsem jedla málo a dietně, chodila na procházky, kdybych si přečetla tyto recenze, nikdy bych si náplasti nekoupila, jsou to podvodníci, vrácení peněz jen z Polska, myslím, že bych ty 3 kila zhubla i bez náplastí, proto varuji všechny nic si nekupujte. Kdybych si za ty peníze koupila něco jiného, bylo by to lepší. Tahají z lidí jen peníze, hajzlové!
Dana, 18. 4. 2017 18:06
Všechno co je napsáno je pravda taky jsem jeden který se nechal unést vidinou rychlého a hlavně jednoduchého zhubnutí a zaplatil daň z blbosti.Je to podvod jako hrom nekupujte. František 19,4,2017
františek, 19. 4. 2017 11:14
Jejda...vždyť oni píší,že většina komentářů je pozitivních.Takže jsem nejen tlustá ale ještě i blbá :-D Naštěstí jen natolik,abych se na chvíli nechala tou reklamou unést,díky Vám všem za upřímnost,ušetřili jste mi dva litry :-D
Jarmila, 19. 4. 2017 14:19
Mimochodem,můj názor je,že klamavá reklama by se měla trestně stíhat.Když se chtělo zatočit se šmejdy provozujícími předváděcí akce na brak,měli by si zrovna tak naše instituce posvítit na šmejdy parazitujícími na internetu.Kdepak mají ty EET pokladničky?Tohle pan Babiš neví?Pošleme mu mail? :-D
Jarmila, 19. 4. 2017 15:04
booože jsem blbec.Také jsem se nechala zlákat a odedneška lepím.Škoda,že jsem si toto vše nepřečetla před objednávkou.Takže to zhrnu-budu měsíc olepená o koruny ochuzená a na konci snad poučená.
evik, 20. 4. 2017 5:48
ahoj, baflo to na mě mezi články, ale už delší dobu si na takovéto nabídky nacházím předem recenze., on člověk v prvotním nadšení se někdy neovládne ...a opět se vyplatilo, potvrdilo se mi to , co mě napadlo po přečtení reklamy. pravda je, že by to mělo být trestné, klamavá reklama a kšeft s trápením a mindráky lidí - ono to totiž bohužel není často jen o lenosti nebo přejídání, někdo trochu zabere a 5kg dole ,ale neplatí to u všech. Krásný den
Hanka, 20. 4. 2017 9:35
Děkuji za ušetřené peníze koupím manželce něco krásného
karel, 20. 4. 2017 13:04
Také jsem se nechala unést a manželovi objednala kvůli snížení cholesterolu. Děkuji za vystřízlivění. Zítra mi to mají doručit a hned na 5 měsíců. Tak to nechám poslat zpět a uvidíme.
Majda, 20. 4. 2017 15:33
Opravdu to nefunguje. Má někdo kontakt, kam to mám vráti? Místo hubnutí jsem přibrala. Zase jsem se nechala nachytat.
Tanka, 21. 4. 2017 9:15
dnes som sa stretla s kamaratkou a bola som velmi prekvapena-za dva mesiace schudla po tychto naplatiach 10kg. Keby som nevedela aka bola predtym, tak by som ani neverila... ale naplaste mala objednane z nejakej nemeckej firmy aj s podrobynm navodom kam ich lepit,ake pocity bude mat pri kazdej naplasti a ako upravit stravu. Pohyb mala len ako kazdy bezny iny den a zhodila 10kg.
Edita, 24. 4. 2017 13:50
Je to nehorázné svinstvo, že může někdo lákat lidi a mnohdy hodně nemocné, na náplastičky!!!!! Proti šmejdům se postavila půlka národa a těmto nestydatým hajzlům to bude do nekonečna procházet? Je dobře, že existuje svoboda slova, ale lži a výmysly, které vedou k okrádání lidí za bílého dne je odsouzení hodné a neměly by tady dostat vůbec prostor. Je to cílená manipulace s lidmi s cílem je nestydatě okrást! A ZLODÉJ PATŔI DO LOCHU!!!
Viktor, 26. 4. 2017 9:35
Omezit obžerstí a víc pohyb.A vzít si chleba s tvarohem a jít makat do lesa
Mirek, 27. 4. 2017 12:02
Taky jsem ráda , že jsem našla tyto diskuse. Je to se Šmejdy pořád dokola a nic se neděje. Každopádně jsem ušetřila a investuji do něčeho, co fakt nepotřebuje reklamu a mě to udělá radost a nééé dělat radost Šmejdům.
Rebelka, 28. 4. 2017 22:06
Lidičky nekupovat,podvod jako vrata,na jaře detoxikace kopřiva,po náplastí vznikne ekzem,za ty peníze si uzijte krásný jarní výlet s rodinou ,divím se,že ještě títo šmejdi jsou mezi nami
Izabela, 1. 5. 2017 9:13
přátelé obrovský podvod. jako lékař mohu všechny varovat před nákupem tohoto šmejdu z polska. laboratorní testy prokázaly pouze přítomnost lepidla. jsou mnohem učinější metody. například konzumace zeleného čaje.
david, 3. 5. 2017 20:22
se picnu...taky jsem naletěla...dnes třetí náplast a nelepí...spadla po 15min. to zase byl kup :(
pája, 6. 5. 2017 22:54
Zdravim lidicky. Nekupovat. Mam to sice druhy den, ale naplast nelepi a jim porad stejne. Ne- li vic. Ja jako zdravotni sestra si mlatim do hlavy, jak jsem to mohla koupit. Jeste nez mi prislo zazracne zbozi, tak mi volal nejaky typek a chtel mi vysvetlovat , jak se lepi naplast. No poslala jsem ho nekam. Takze lidicky- NEBRAT !!!!!!
Kaculka, 7. 5. 2017 18:05
Náplasti jsou nanic pořád se odlepují . Navíc není nikde telefon. Nekupujte.....
Julie, 9. 5. 2017 7:11
TAKÉ JSEM NALETĚLA ,LEPÍM DRUHÝ TÝDEN A KILA NEUBÍVAJÍ JAK SLIBOVALI A JEŠTĚ TO LEPÍ I PO SUNDÁNÍ A NEJDE TO ANI UMÝT! TAKÉ TO ZKUSÍM VRÁTIT A TELEFON JE TAM UVEDENÝ TAK BUDU I VOLAT! ŘÍKÁM SI JAK JSEM STARÁ 62 LET TAK JSEM HLOUPÁ.
MARIE, 9. 5. 2017 16:18
Než něco koupím přečtu si recenze .Díky za ně.
Topsana, 10. 5. 2017 12:52
Dekuji za komentare. Chtela jsem sundat alespon 10 kilo ale misto naplasti koupim radeji zeleninu a ovoce Jeste jednou diky
Hance, 10. 5. 2017 17:33
Dnes jsem objednala naplasti ale po přečtení recenzí je vracím zpět.Nekupovat.
Zdenka, 10. 5. 2017 20:29
Smůla, že jsem na tyto stránky nenarazila dříve.Já četla jen ty úspěšné.Po objednání mi přišlo místo 14 náplastí,30ks, za cenu 14-790kč v akci. Dnes mám náplast poslední, kila dolů žádné.Škoda. Mám pocit lehkého oplasknutí, ale to nebude náplastmi,ale sportem.Kdybych si koupila něco hezkého na sebe, udělala bych lépe.Nelenoším,ale po té 50sátce shodit něco dolů je těžké. Nezoufejme a hlavně zdraví!!
Janina, 11. 5. 2017 21:07
Nezdá se mi, že tam uvedené látky jsou a obecné uvolnéni do podkoží a kapilarního systému čehokoliv je obtížné. Není to klíšté, které překoná barieru a múže pít savči krev tím , že uvolní svými slinami vlastni enzymy, které omezí obranný mechanismy kúže a zamezí koagulaci krve. jediné doporučeni dieta a pohyb, sport v každém véku nefunguje to, je to drahé a celý marketing je vylhaný, osoby a ústavy toho uvedeneho znéni opravdu neexistuji, ale říká se, že víra uzdravuje
dagmar, 13. 5. 2017 9:10
Také jsem byla tak pitomá a objednala si náplasti na 30 dnů. Po objednávce mi zavolala jakási p.Kotová,že když si objednám ještě jednou na 30 dnů,budu to mít levné,ale to jsem odmítla,že vyzkouším.Paní mě ujistila,že zhubnu za měsíc 6-8 kg /tudíž žádné zázračné 2 kg denně/.Zaplatila jsem 1280,.Kč,poctivě lepila a jak výše píšete byla zalepená všude a ani kg a ani cm dole.Použité náplasti jsem vložila do obálky s průvodním dopisem,kde jsem požadovala slíbené navrácení peněz a dodnes ani koruna. Nemáte někdo prosím na tuto společnost telefonní kontakt?Děkuji
Majda, 15. 5. 2017 15:36
Cituji maníka ze Slovenska: Jediná náplasť, ktorá zaručene funguje na chudnutie, je KOBERCOVKA. Návod na použitie: pri pocite hladu v neskorých hodinách si prelepte ústa :D :D :D
BM, 17. 5. 2017 9:47
Jak sem stará tak sem blbá náplasti mi přišly včera a po přečtení těhle diskuzí je ani lepit nebudu ještě abych přibrala třeba no to mi za to nestojí pošlu je hned zítra zpátky ,ale pochybuji že mi vrátí peníze škoda ,že sem tyhle diskiuze nečetla spíš nic bych neobjednávala ale pozoruji ,že nejsem sama co zase naletěla .
Lenka, 17. 5. 2017 11:45
Bohužel jsem na recenze narazila pozdě,když jsem objednávala asi jsem nepřemýšlela.,uvidíme třeba to rozchodím.
marie, 18. 5. 2017 8:40
Ahojte místo abych zhubla, tak jsem přibrala. Lidi nekupujte to je to podvod!!
anik, 18. 5. 2017 13:51
Podvod na podvod NEKUPUJTE TO A NEPODPORUJTE ZMETKY KTEŘÍ SE CHTĚJÍ OBOHATIT!
Monika, 19. 5. 2017 7:57
jezis, zensky, co jste si proboha vy slepice hloupe myslely??? ze si nalepite samolepku a zhubnete??? aspon vite, proc vas chlapi povazuji jen za slepice!!! :D
Velky Chlap, 19. 5. 2017 10:30
Náplasti vůbec nefungují, ani kilo dolů, takže další podraz na zákazníky. Škoda vyhozených peněz.
Pavlína, 20. 5. 2017 8:54
Taky jsem naletěla, nemáte kontakt, kde by se to mohlo reklamovat?
Nika, 20. 5. 2017 20:40
Náplasti nefungují, ale alespoň mně to nakoplo ke dietě. Jsem holt blbec.
Milan, 24. 5. 2017 9:35
jsem další naivka,která uvěřila,prosím jak reklamovat-stačí poslat do Polska a uvést číslo účtu na vrácení peněz,nebo se na to mám ...,smířit se s drahou zkušeností?Prosím poraďte
dostamar, 24. 5. 2017 15:51
Blbka. Může my někdo poradit jak se domoci vrácení peněz taky jsem nalitla a ne jen jednou dávkou nenarazila jsem na tyhle stránky dřív jinak jsem za měsíc nechodila nic. Dekuji
Blbka, 24. 5. 2017 16:51
NECHÁPU, ŽE NEJSTE SPOKOJENI ?? Náplast je výborná. Její účinky jsou naprosto úžasné. Použili jste ji skutečně správně ?? Náplast musíte vyjmout z obalu a nůžkami, nebo špičkou nože udělejte v prostředku náplasti dirku o průměru caa 33 mm. Takto upravenou náplast si musíte každé ráno a to okamžitě po probuzení nalepit na ústa, aby jste nemohly žrát a výsledky se dostaví do jednoho měsíce. Ta malá dirka v náplasti vám poslouží k zasunutí brčka,aby jste mohli pít a nepošli žízní. Opravdu to funkuje. Zdraví Pepa z Pardubic
Pepa, 27. 5. 2017 9:15
Koupila jsem si naplastě,ale je to jen ždimaní lidí z peněz.Náplastě nedrží ani pul hodiny natoz dvanact hodin.Doporucuji nekupovat.Ja se pěkně napálila.
Radka, 28. 5. 2017 14:47
Jsem také stará blbka,v důchodu pracuji,abych měla peníze na léto s vnoučaty a takhle naletím!!!!!!!!! Mám je od pátku,ale když jsem je viděla,měla jsem vážné pochybnosti o jakémkoliv účinku.Nelepila jsem a čekala,nevím,na co.Přemýšlím jen o tom,jestli má cenu zkoušet dostat peníze zpět nebo je obrečet.....Poradte,,KDO VI JAK NA TO.
Mirka, 29. 5. 2017 20:00
Nejenže náplasti nefungují, ale oni vám ani nepošlou zpět peníze, jak slibují.
Táňa, 31. 5. 2017 9:04
Víte, kolik lidí takto naletělo ? Asi spousta a já jsem jedna z nich. Když jsem uviděla polského odesílatele a jak náplasti vypadají, došlo mi, že to bude podvod. Při představě, že jsou tu lidé, kteří se podvodně obohacují na trápení nás s nadváhou, se mi dělá zle. K napsání komentáře mě přiměl dnes došlý mail (již třetí) od Pavla Vargy odborníka pro tuto kúru, který zároveň uvádí, že je dietolog s vlastní ordinací v Praze. Opět neexistující člověk. V prvním mailu přišlo varování nepřestávat v kůře, že procházím první etapou (odstraňování toxinů a příprava na hubnutí). Další etapou má být intenzivní hubnutí a třetí stabilizace a vyhnutí se jojo efektu. Druhý mail upozorňuje, že jsem si neobjednala náplasti na pokračování v kúře. Dnešní mail s titulkem Upřímně řečeno nerozumím, mě informuje že je třeba nevyhnutelně pokračovat v kúře. O třech fázích a dalším objednávání, aby kúra fungovala není v nabídce ani zmínka. Dnešní mail pouze přiživil můj vztek a ptám se, můžeme s tím něco dělat nebo jen budeme psát jak jsme naletěli ? V komentáři dne 3.5. píše David (uvádí, že je lékař), že laboratorní testy prokázaly pouze přítomnost lepidla. Kdo ví jak na ně, ať poradí.
Jitka, 1. 6. 2017 16:25
NEKUPOVAT NEBRAT JETO PODVOD MÁM DRUHĚ BALENÍ A ANI DEKO JSEM NEZHUBNUL JSOU TO ŠMĚJDI A NA KAŽDÝHO DOJDE
vojtik, 4. 6. 2017 7:32
také jsem se nechala párkrát nachytat na různé zázračné přípravky na hubnutí.přes zimu jsem přibrala 6kg a sama na sebe jsem se naštvala, před 2 lety jsme za 4 měsíce zhubla 14 kg, žádnými zázračnými přípravky, ale snížila jsem přílohy k snídani místo 2 rohlíků jen jeden atd. ted mám dole skoro 7 kg, tím stejným způsoben, jen místo jednoho rohlíku k snídani nebo k večeři jím půlku. Musím říci, že 1 týden byl krutý, ale pomáhaly mě křížaly z jablek, které jsem v létě nasušila. maso jím normální porce, ale dá se říci, že přílohy brambor, těstovin atd,připomínají porce dětské, ale kila jdou opravdu dolů, průměrně hubnu 1/2 až 3/4 kg týdně jde to pomalu, ale jistě,držím palce kdo to zkusí jako já. Jde to
Ivana, 4. 6. 2017 16:44
Akorad jsem si to chtěla objednat, ale jak čtu tak určitě ne. Děkuji
Monika, 7. 6. 2017 22:33
Nemám zkušenosti přímo s tímto preparátem, ale s jinými podobnými, z obdobně pochybných webových stránek. Všimněte si, že na webu nenajde žádný kontakt na toho, kdo Vám produkt vlastně prodává. To je naprosto běžná praxe těch, kteří Vám chtějí dodat něco, co nefunguje. Navíc ke zboží na dobírku nechodí většinou žádné doklady, z nichž by bylo možné dodavatele identifikovat. Vy pak nemáte šanci cokoliv reklamovat, nebo dokonce chtít vrátit peníze. Na takové weby POZOOOR!!!
Danuška, 8. 6. 2017 12:25
I já jsem naletěl, po asi měsíčním používání nic, ani kilo dolů. Buď mám hroší kůži, nebo je to jen velký podvod. Teď čekám, jestli vrátí peníze.
Napálený tlouštík Ronaldino, 9. 6. 2017 9:55
Byl to jediný přípravek, který mi opravdu pomohl s hubnutí a zhubla jsem po 3měsíční kúře o téměř polovinu své váhy .... jo jo efekt se projevil po 3 letech od ukončení nalepování náplastí...a to návratem 3kg....
Jana, 30. 6. 2020 6:50
Nový komentář do diskuze: