logo

Tablety na hubnutí - XLtoS

Doplňky stravy
XLtoS

Informace o novém přípravku najdete zde na stránce.

Firma Altermed vynalezla několik druhů účinných tablet na hubnutí XLtoS. Tyto tablety jsou velmi oblíbené a účinné. Je několik druhů: na snížení chuti k jídlu, blokování kalorií ze sacharidů a tuků, a na podporu komplexního hubnutí. Protože se blíží Vánoce, určitě se budou hodit ty na snížení chuti k jídlu.

Redukování chuti k jídlu

XLtoS Medical Redukování chuti k jídlu je produkt, který tlumí chuť k jídlu. Obsahuje velké množství vlákniny, která v žaludku nabobtná až 50x a vytváří tak pocit nasycení. Dále kontroluje chuť k jídlu a záchvaty "žravosti". Už nebudete mít pocit, že byste snědli vše, co uvidíte. Jedná se o přírodní produkt, který by vám mohl pomoct hlavně nepřibrat o Vánocích.
Tablety se mají jíst vždy před hlavním (větším) jídlem.
Balení obsahuje 60 tablet, které vydrží na 10 - 20 dní a stojí teď 319 Kč.

Snížení kalorií z tučných jídel

XLtoS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny je založeno na tom, že při konzumování tučných jídel se velká část tuků vyloučí z těla, a tudíž se v těle neuloží v podobě tukových zásob. Kromě toho pomáhá snižovat chuť k jídlu. Tento přípravek je vhodný, pokud máte rádi tučná jídla.
Je vhodné si pořádně přečíst příbalové informace kvůli dávkování.
Balení obsahuje 60 tablet, které jsou na 14 - 40 dní a stojí teď 555 Kč.

Znáte nový přípravek Detox Fatburn?

Blokování kalorií ze sacharidových jídel

XLtoS Medical Blokování kalorií ze sacharidů pomáhá snižovat trávení a vstřebávání sacharidů z potravy, a tím může snížit vaši hmotnost. Ve skutečnosti tak přijmete pouze 1/3 sacharidů a ostatní se vyloučí. K tomu navíc snižuje chuť k jídlu. Můžete si tak dopřát sladká jídla s&bsp;dobrým pocitem.
Je vhodné si pořádně přečíst příbalové informace kvůli dávkování.
Balení obsahuje 60 tablet, které jsou na 7 - 30 dní a stojí teď 370 Kč.

Snadné hubnutí

XLtoS Slim&Shape je potravinový doplněk, který pomáhá hubnout a tvarovat tělo v problematických partiích. Obsahuje zelený čaj, kakaovník, inulin, artyčok, fenykl, ananas - což vše vytváří velmi efektivní podporu organismu při hubnutí. Slim&Shape upravuje metabolismus cukrů a tuků, trávení a stimuluje lymfatický systém. Můžete zhubnout několik kilogramů za měsíc.
Pokud se rozhodnete tento produkt užívat, měli byste dodržovat určitá pravidla, abyste brzy viděli výsledky. Jezte dostatek zeleniny, pijte tekutin, začněte se více hýbat, pravidelně jezte a příjem kalorií by neměl být vyšší než 1500 kcal u žen a 2000 kcal u mužů.
Balení obsahuje 30 tablet, které vydrží na 15 - 30 dní a stojí cca 200 Kč.

Diskuze k článku


Kdysi jsem měla slim/shape od XLtoS, zhubla jsem tři kila za jeden měsíc, teď po vánocích ho zkusím znova. Snad zas pomůže.
Magda, 16. 12. 2010 18:38
Tento přípravek mi maximálně vyhovuje a podle své zkušenosti mohu říci, že opravdu pomáhá zhubnout.Užívala jsem kombinaci .zelené a modré krabičky. a po 2 měsících jsem zapla rifle, které mi byly už přes rok malé a celkově se cítím opravdu skvěle...a bez jojo efektu. Můžu opravdu pouze jen doporučit!!!
linda, 3. 5. 2012 8:51
Dobrý den, s přípravkem XLS Medical Vázání kalorií z tuků s vitamíny jsem spokojena. Zakoupila jsem ho na základě pozitivních recenzí a cítím se lépe. Určitě si objednám další. Hezký den.
Dita, 30. 5. 2012 11:01
Nový komentář do diskuze: