logo

XLS Medical Direct na hubnutí

Doplňky stravy Zajímavosti
XLS Medical Direct

Zhubnout nežádoucí kilogramy by si přál snad každý, ale někdy to nejde tak snadno, jak by chtěl. Jako taková berlička, která v tom může pomoct, mohou být tablety, koktejly a nebo prášek. Právě ten nabízí unikátní novinka XLS Medical Direct. Víte, co to je a jak funguje?

Výrobek se již neprodává.

Co je XL-S Medical Direct?

XLS Medical Direct je unikátní produkt, s nímž je možné zhubnout až 3x více kilogramů než u pouhé diety. Najdete v něm malé sáčky, jež obsahují Litramine®, což je patentovaný komplex vlákniny, který na sebe naváže tuky přijaté z potravy a ty odvede z těla ven přirozeným způsobem (stolicí).

Tento jedinečný doplněk stravy, který chutná po lesním ovoci, vyrábí firma OMEGA PHARMA. Výhodou je, že neobsahuje lepek, laktózu, umělá barviva a konzervační látky.

Co všechno XLS Medical Direct svede?

 • Můžete zhubnout až 3x více kg než pouhou dietou
 • Váže na sebe 27 % přijatých tuků
 • Snižuje chuť k jídlu
 • Dříve zasytí
 • Zlepší funkce trávicí soustavy
 • Snižuje cholesterol v krvi

Dokáže na sebe navázat až 27 % tuků z potravy, jež přijmete, a ty vyloučí. Dále přispívá ke snížení chuti na jídlo, snížení cholesterolu a zlepšení trávení. To vše je klinicky prokázáno.

To, že XLS Medical Direct funguje, bylo prokázáno v několika studiích. Zjistilo se, že snižuje vstřebávání tuků o 27 %, snižuje špatný cholesterol, metabolický syndrom, zvyšuje nasycení a pomůže až 3x více při hubnutí než jen samotnou dietou.

Jak se užívá?

Tento přípravek se užívá velice snadno. Vzhledem k tomu, že se nejedná o tablety, užívá se napřímo. To znamená, že otevřete sáček a jeho obsah vysypete přímo do úst a sníte. Až ho sníte, můžete se napít.

V žádném případě ho nepřidávejte k jídlu nebo se ho nesnažte smíchat s vodou. Užívá se přímo, proto ho můžete sníst kdekoliv a kdykoliv.

Znáte Blendea SUPERPROTEIN? Pokud ne, vyzkoušejte ho.

Jaké je dávkování?

Na každý den jsou určeny tři sáčky XLS Medical Direct, které byste měli užít hned po jídle ráno, v poledne a večer. Pokud byste zrovna nejedli, tak to nevadí, snězte jen jeho obsah. Denní dávka by se neměla překračovat. Každý den vypijte alespoň dva litry neslazených tekutin.

Tento doplněk stravy obsahuje v jednom balení 90 sáčků, což vystačí na 30 dní. Následně můžete pokračovat dalším balením, dokud nebudete spokojeni se svou hmotností, rovněž i po tom.

XLS Medical Direct

Jaké je složení?

XLS Medical Direct obsahuje složku Litramine®, což je patentovaný komplex vlákniny zcela rostlinného původu z opuncie mexické. Jako přídatné látky se v něm nachází xylitol, kyselina citronová, prášek z přírodní ovocné šťávy, oxid křemičitý, přírodní příchuť a stearan hořečnatý.

Přípravek neobsahuje lepek, laktózu, umělá barviva a konzervační látky.

Pro koho není vhodný?

Přípravek XL to S Medical Direct není vhodný pro všechny, proto předem zjistěte, zda je vhodný pro vás. Neměly by ho užívat následující skupiny osob:

 • Děti do 18 let
 • Těhotné a kojící ženy
 • Ženy s podváhou (BMI je menší než 18,5)
 • Lidé s onemocněním ledvin
 • Pokud vás trápí ledvinové kameny

Poraďte s lékařem, pokud jste diabetik, užíváte léky na snížení cholesterolu nebo máte jinou nemoc, o vhodnosti tohoto přípravku.

Užívejte až dvě hodiny po užití antikocepčních pilulek. U někoho se po nich může objevit průjem, čímž by mohla být narušena ochrana.

Oblíbený doplněk stravy Kvercetin a Bromelain je opět skladem.

Recenze, diskuze a zkušenosti s výrobkem

Zkušenosti s tímto výrobkem jsou většinou pozitivní. Uživatelé rovněž doporučují upravit stravu a jíst pravidelně, což i na samotném výrobku píší. Podívejte se na několik vybraných zkušeností:

XLS Medical Direct recenze

Foto: Heureka

Kde tento přípravek koupíte?

XLS Medical Direct můžete koupit běžně v lékárně. V kamenných lékárnách ale stojí přes 1000 Kč. V internetových lékárnách je cena mnohem nižší a to i o polovinu.

Aktuálně se neprodává.

Nový komentář do diskuze: