logo

Vypracujte si postavu jako andílci Victoria's Secret

Články Slavné diety Postava
Victoria's Secret

Zhubněte s unikátními produkty:


Být modelkou úspěšné značky spodního prádla a dalších produktů Victoria’s Secret je pro modelku beze sporu obrovská čest. Za splněním tohoto snu je ale obrovská dřina. Před snad nejočekávanější přehlídkou světa, kterou Victoria’s Secret každoročně pořádá v podzimním období, si andílci, jak se modelkám této značky přezdívá, odpouští jídlo, cvičí každou volnou chvilku a dělají vše proto, aby byly v den D absolutně dokonalé.

Božské tělo si však nádherná děvčata pěstují po celý rok. Super postavy jsou odkazem spousty hodin pocení v posilovně a přísných jídelníčků. Samozřejmě, i andílci VS si čas od času dopřejí trochu něčeho „zakázaného“, pak se ale opět vrátí ke svému režimu. Naučte se, jak své tělo vytrénovat. Pomůžou vám v tom dvě nejlépe placené modelky světa!

Adriana Lima

Brazilská diva je součástí týmu andílků Victoria’s Secret již od roku 2000. V září 2012 porodila svou druhou dceru Siennu a o dva měsíce později se objevila na mole s naprosto dokonalými křivkami. Adriana Lima je známá pro své extrémní diety, které drží několik týdnů před začátkem velké listopadové show.

Dieta Adriany Limy

Maso, mléčné výrobky a zelenina – to jsou stěžejní součásti diety krásné supermodelky. Zpočátku si Adriana diety plánovala sama, později se však poradila s nutričním terapeutem a dodnes se drží plánu, který ji sestavil přesně na míru. Typická snídaně Adriany se skládá z ovesných vloček s rozinkami, vaječných bílků a šálku kávy s mlékem. K obědu si Lima dopřává kousek masa se zeleninou a večeří často jen malý salát. Pokud si přes den dá svačinku, sáhne po čerstvé zelenině, např. strouhané mrkvi. Devět dní před přehlídkou Adriana úplně vysazuje klasické jídlo a přechází na tekutou výživu a 12 hodin před nástupem na molo si odepře i vodu. Tyto extrémní praktiky však ihned po přehlídce zamění zpět za svůj klasický režim.

Cvičení

Adriana Lima si při cvičení vystačí pouze se svým tělem. Sama říká, že nepoužívá žádné stroje, činky ani jiné cvičební pomůcky kromě švihadla na skákání. Topmodelka si své dokonalé tělo udržuje převážně pomocí boxu, který miluje, shadowboxu a skákání přes švihadlo. Přiznává, že také trošku posiluje břicho a dělá dřepy. Závaží však ani k jednomu z toho nepotřebuje.

Alessandra Ambrosio

Další Brazilka, která již na svět přivedla dvě děti, a přesto se může pyšnit nádhernou postavou, je Alessandra Ambrosio. I ona se po půl roce od porodu procházela po mole a k tomu v té nejexkluzivnější podprsence tohoto roku – Floral Fantasy Bra za 2,5 milionů dolarů. Tři základní pravidla, která supermodelka striktně dodržuje: nevynechává jídla, dopřává si malé svačinky mezi hlavními jídly a neustále cvičí. Hvězda mol či ne, těmito třemi jednoduchými body by se měl řídit úplně každý, kdo touží po dokonalém a zdravém těle.

Dieta Alessandry Ambrosio

Alessandra Ambrosio začíná svůj den nejraději vejci, ať už míchanými, sázenými nebo benediktýnskými. K tomu zakusuje toast nebo čerstvé ovoce jako přílohu. I její oběd je zdravý a jednoduchý, odvíjí se však od toho, co má ten den v plánu. Pokud nemá dostatek času, objedná si jídlo ve svém oblíbeném japonském bistru – často se jedná o misu polévku a pálivé tuňákové rolky. A večeře? Na tu už pak zakousne jen něco opravdu malého. Před přehlídkou přechází na regulovanou stravu, ne však tak extremní jako její kolegyně a přítelkyně Adriana Lima.

Cvičení

Během celého roku se Alessandra věnuje józe, která je její nejoblíbenější cestou, jak zůstat fit. A měsíc před velkou přehlídkou spolu se svým trenérem intenzivně pracují – během tréninku posiluje břišní svaly, dělá dřepy, výpady a podobně. Na čem ji ale záleží nejvíc je zadeček. „Brazilky mají stále strach o své zadečky. Je to jedna z věcí, kterou si chci být na mole stoprocentně jistá,“ přiznává se Ambrossio.

Foto: s_bukley/Shutterstock.com
Nový komentář do diskuze: