logo

Zhubněte podle feng-šuej

Rady Tipy
hubnutí

Zhubněte s unikátními produkty:


První stránku o hubnutí podle feng-šuej naleznete zde. Naleznete tam informace pro elementy dřevo, oheň a země. A na této stránce naleznete informace pro elementy kov a voda.

Kov

Pokud jste element kov, tak si sami děláte daleko tvrdší trénink a ten také zvládnete. Navíc jste cílevědomí, máte mnoho energie a hlavně pevnou vůli.
Nevhodné potraviny: mléčné výrobky a cukr, mohou způsobit akné, kožní problémy a také problémy s tlustým střevem.
Vhodné potraviny: celozrnná rýže, křen, cibule, česnek, zázvor, pórek, ředkvičky, melouny, okurky, kompoty, svařené víno, tvrdý alkohol, zvěřina, králičí a krůtí maso, plísňový sýr.
Sport: vhodnější jsou individuální sporty, je vhodné cvičení v posilovně s tréninkovým plánem, máte rádi vysokou zátěž, ale nutná je i regenerace. Moc vhodné nejsou kolektivní sporty. Nezapomínejte ani na saunu.
Klíčový bioklimatický faktor je sucho.

Voda

Jako voda jste úzkostliví, uzavření, často vyčerpaní a naslouchaví. Pokud citově strádáte, snadno přibíráte. Na druhou stranu jste ale vytrvalí a trpěliví, což je při hubnutí velmi důležité.
Nevhodné potraviny: sladké a slané potraviny, alkohol, sýry, salámy, minerální vody.
Vhodné potraviny: ryby, mořské plody, uzené ryby, luštěniny, sója, vepřové maso, šunka, parmezán, zeleninové a ovocné saláty, kompoty, teplé čaje a ovocné šťávy.
Sport: kolektivní sporty, tanec, golf, procházky, vytrvalostní sporty.
Klíčový bioklimatický faktor je chlad.

Jaký jste element zjistíte na stránce o elementech.
Nový komentář do diskuze: