logo

Dieta MyKETO - velká recenze a zkušenosti

Doplňky stravy Zajímavosti Keto
dieta myketo

Zhubnout nežádoucí kilogramy by chtěl snad každý, ale ne vždy se to podaří. Složitě vymýšlet jídelníčky, pravidelně cvičit, hodně se omezovat a dietně vařit nemusí být vždy tou nejlepší variantou. Co kdyby to někdo vymyslel za nás a pak se tím jen řídit? To všechno nabízí nový redukční plán MyKETO. Podívejte se, jak přesně funguje.

Víte, o co se vlastně jedná? Už jste o něm slyšeli? Jedná se o českou proteinovou dietu, která je určena pro rychlé a snadné hubnutí a která se prodává na www.myketo.cz. A my se na ni pořádně podíváme.

Co je dietní program MyKETO?

Nový program MyKETO je proteinová strava, která pomáhá rychle hubnout. Tento program je založen na tom, že jíte proteinové pokrmy a omezujete příjem sacharidů. Díky tomu rychle hubnete, nehladovíte a nemusíte ani trávit odpoledne ve fitku.

MyKETO je česká dieta, ve které najdete pro tělo nezbytné látky, navíc jídla jsou chutná a vyvážená. V pokrmech se nenachází palmový olej, glutamát sodný, konzervanty ani umělá barviva. Vyrábí ji firma Goldim spol. s r.o., která ji prodává v online e-shopu.

Jak to vlastně funguje?

Celý tento dietní program funguje na principu ketózy, kdy tělo nedostává sacharidy a místo nich spaluje v těle tuky. Toto spalování tuků je rychlé, nemusíte ani cvičit a přesto hubnete. Zároveň nepřicházíte o svalovou hmotu a nemáte tolik chuť na sladké.

myketo balíček

Co je ketóza?

Ketóza je speciální stav těla, při kterém tělo spaluje jako energii jen vlastní tuk. Do tohoto stavu se tělo dostane, jakmile jíte za den méně než 50 gramů sacharidů. Po pár dnech se vyčerpají v organismu zásoby sacharidů a následně začne spalovat jako energii ketolátky.

Tento stav je pro organismus naprosto přirozený a používá se jako náhradní zdroj energie. vy ho však můžete využít k rychlému a efektivnímu hubnutí. Hubnete, aniž byste museli cvičit nebo měli hlad. Potřebujete jíst jen jídla, která mají nízký obsah sacharidů a vysoký obsah bílkovin. To přesně splňuje ketogenní dieta MyKETO, která využívá při hubnutí ketózu.

Při ketóze hubnete rychle, nemáte hlad a chuť na sladké, nejste unaveni, nepřijdete o svalovou hmotu a je bez jojo efektu. S ketózou se může ze začátku objevit ketochřipka (bolest hlavy, únava, průjem), zápach z úst nebo větší žízeň.

Na druhou stranu začnete velmi rychle hubnout. Ketóza přijde po pár dnech a po prvním týdnu uvidíte na sobě první výsledky, pokud dietní plán neporušíte. To vám může dodat dost motivace k hubnutí a dodržování celého plánu. Konečně si budete moct splnit sen a zhubnout na požadovanou hmotnost.

Proč si vybrat MyKETO?

 • Jde o rychlé hubnutí bez jo-jo efektu
 • Přirozeně se změní metabolismus
 • Nebudete tolik hladovět
 • Je zde velký výběr jídel
 • Zmenší se vám chuť na sladké
 • Je bez glutamátu, syntetických barviv a palmového oleje
 • Je to ryze česká proteinová dieta
 • Získáte zdarma shaker a informační brožuru s recepty
 • Je vyrobena v České republice
 • Tento program levně koupíte v e-shopu

Kdy začít s MyKETO?

Asi to taky znáte, že s novou dietu začínáte vždy v pondělí, ale často to ani moc nevychází. Začněte s MyKETO raději od jiného dne, třeba od středy, nezačínejte však o víkendu. Víkend svádí k mlsání a mohlo by vás to zbytečně rozptylovat a zničit veškerý účinek této stravy.

Také se vyhněte dnu, kdy máte naplánováno něco důležitého (schůzka, jednání, rande atd.), opět byste mohli být více ve stresu a různě mlsat. Mějte na začátek klid, kdy den nebude náročný a kdy nebudete čekat nějaké komplikace.

Dobře si naplánujte, kdy začnete. K tomu si vyberte dietní plán přesně podle toho, kolik chcete shodit.

Vyberte si svůj dietní plán

Vyberte si dietní plán MyKETO podle toho, kolik potřebujete zhubnout. Potřebujete zhubnout jen pár kilogramů nebo nad 10 kilo? Tak to není žádný problém, stačí si vybrat pečlivě sestavený plán v e-shopu.

velký balíček s produkty myketo

V balíčku se nachází řada produktů. Koupíte ho zde.

Dietní plán SOFT na 4 týdny

Tento dietní plán je určený na krátkodobé hubnutí, které trvá měsíc. Je vhodný, pokud máte mírnou nadváhu a chcete zhubnout 3 - 7 kg. Tento program je rozdělený do 4 fází, přičemž každá trvá týden.

1. týden jíte pětkrát denně pouze jídla MyKETO.
2. týden jíte pětkrát denně, z toho 4 pokrmy My KETO a pak proteinový oběd.
3. fáze se skládá z jídla 3x denně MyKETO a dvě vhodná proteinová jídla
4. fáze zahrnuje dva proteinové koktejly denně a tři jídla v pravidelných intervalech.

V balíčku SOFT najdete 98 porcí proteinových jídel. Jsou zde kaše, pudinky, polévky, omelety, dezerty, koktejly a hlavní jídla.

Tento balíček získáte zde v e-shopu.

Dietní plán MEDIUM na 9 týdnů

Tento dietní plán je určený, pokud chcete zhubnout už trošku více kilogramů. Trvá 9 týdnů a hodí se, pokud potřebujete zhubnout 8 - 15 kg. Je rozdělený do 4 fází a každá se drží jinak dlouho.

1. fáze (1. a 2. týden) - 5x denně jíte proteinové jídlo MyKETO
2. fáze (3. a 4. týden) - 4x denně jíte proteinové jídlo a 1x denně proteinový oběd
3. fáze (5. a 6. týden) - 3x denně jíte proteinové jídlo MyKETO a 2x denně proteinový oběd
4. fáze (7. až 9. týden) - 2x denně si dáte koktejl a 3x denně jídlo

V balíčku MEDIUM najdete 210 porcí proteinových jídel. Jsou v něm kaše, pudinky, omelety, polévky, dezerty, koktejly a hlavní jídla.

Tento balíček získáte zde v e-shopu.

Dietní plán MAXI na 12 týdnů

Dietní plán MAXI je určený právě pro vás, pokud chcete zhubnout více než 16 kilogramů. Jedná se o intenzivní program, který je vhodný pro ženy i muže. Drží se tři měsíce, během kterých se postupně dodržují 4 fáze.

1. fáze (1. a 2. týden) - 5x denně jíte proteinové jídlo MyKETO
2. fáze (3. a 5. týden) - 4x denně jíte proteinové jídlo MyKETO a 1x denně proteinový oběd
3. fáze (6. až 8. týden) - 3x denně jíte proteinové jídlo My KETO a 2x denně proteinový oběd
4. fáze (9. až 12. týden) - 2x denně si dáte koktejl MyKETO a 3x denně jídlo

V balíčku MAXI najdete 273 porcí proteinových jídel. Jsou v něm kaše, pudinky, koktejly, omelety, polévky, dezerty a hlavní jídla.

Tento balíček získáte zde v e-shopu.

Jak připravíte instantní pokrmy?

Příprava pokrmů je velice snadná a zvládnete ji do pár minut. Jídla připravíte jednoduše doma i v práci. Nejprve si přečtěte návod na obale, protože každý produkt se může přípravou trošku lišit. Většinou je ale následující:

Obsah sáčku (nebo odměřte jednu porci) vysypejte do shakeru, misky, talíře nebo sklenice, zalijte vroucí vodou a pořádně promíchejte. Vyčkejte několik minut, jídlo se uvaří a pak jej můžete sníst.

polévka

V balíčcích najdete mix pokrmů s různou příchutí, například kaše (jahodová, banánová, perníčková), pudingy, polévky (hovězí, hrášková, žampionová, zeleninová), omelety (sýrová, zeleninová, žampionová), koktejly (s příchutí čokoláda, jahoda, kapučíno, banán) atd. Prodávají i vánoční produkty nebo růžový kolagen na vrásky.

Jak jíst během dne?

S programem MyKETO docílíte nejlepších výsledků, když budete pravidelně jíst a pít. Tělu dodáte důležité látky během celého dne a díky správné skladbě jídelníčku se nastartuje nový metabolismus spalování tuků.

Jezte v pravidelných intervalech co 3 - 4 hodiny, což vychází na pětkrát denně. Pokud byste ale měli hlad dříve, snězte jídlo co 2,5 hodiny.

Ráno zhruba hodinu po probuzení byste se měli nasnídat, po 3 - 4 hodinách přichází na řadu dopolední svačina, pak po 3 - 4 hodinách oběd, opět po 3 - 4 hodinách odpolední svačina a konečně večer to bude večeře. Večeři byste měli sníst tak 2 - 3 hodiny před tím, než půjdete spát.

balení omeleta

Jedna porce pikantní hovězí polévky.

Nezapomínejte pít

Pitný režim je velice důležitý. Každý den byste měli vypít 2 - 3 litry tekutin. Do tohoto limitu se nepočítá káva a alkohol. Pijte pouze neslazené tekutiny, neboť sladké nápoje zcela zničily účinek MyKETO.

Co jíst u ketonové diety? Co je povoleno?

Ketonová dieta je založena na příjmu potravin s nižším obsahem sacharidů, pokud byste jedli více sacharidů, naruší se ketóza a vy již hubnout nebudete. Je celkem složité sestavit si jídelníček, proto MyKETO přichází se speciálními balíčky, ve kterých najdete jídla, která můžete jíst jako jediný zdroj stravy.

Budete mít dostatek živin, ale pouze je smíte jíst 3 týdny (při dalším užívání je vhodné poradit se s lékařem). Pokud ale budete jíst po této době i běžnou stravu (např. 2. fáze), radit se s ním nemusíte.

balení omeleta

V balení je několik porcí zeleninové omelety.

Co se smí jíst v 1. fázi?

1. fáze je založena na pravidelném příjmu jídel MyKETO. Jíte tato jídla co 3 - 4 hodiny, což vychází na 5 jídel za den. K tomu je nutné vypít 2 - 3 litry tekutin.

Pokud 1. fázi máte držet podle plánu déle než týden, můžete do svého jídelníčku od 2. týdne přidat i čerstvou zeleninu. Jíst můžete salát (ledový, hlávkový), rukolu, polníček, okurku, cuketu, chřest, cibulku, zelí, papriku, ředkev, ředkvičky, kapustu, zelené fazolky nebo bylinky.

Ideální je jíst zeleninu čerstvou, pokud ji budete chtít upravit, není to problém. Můžete ji vařit, vařit v páře nebo dusit. Výjimečně ji můžete opéct nebo grilovat.

Co se smí jíst ve 2. fázi?

Ve 2. fázi přidáváte ke 4 proteinovým jídlům MyKETO jedno vlastní. Nejlepší je připravit si oběd, který bude složený z bílkovin (maso, ryba, mořské plody, šunka, tofu, tempeh, seitan) a zeleniny.

Oběd ale připravte zdravým způsobem. Bílkovinu můžete připravit jakýmkoliv způsobem mimo smažení, můžete použít kapku oleje, pokrm dochuťte nejlépe čerstvými bylinkami. K tomu přidejte zeleninu.

Zeleninu můžete zvolit stejnou jako v předchozí fázi. Dále můžete sníst kousek avokáda, hrst oliv a plátky citronu můžete ochutit nápoj. Při přípravě můžete použít i zdravé oleje.

Co se smí jíst ve 3. fázi?

Ke 3 proteinovým jídlům si připravte dvě jídla - oběd a večeři. Opět je nutné dbát na pravidla, ať zamezíte jojo efektu. Smíte si dát bílkoviny, zeleninu a některé druhy ovoce.

Obědy a večeře je vhodné připravovat jakýmkoliv způsobem kromě smažení. Jídlo dochuťte bylinkami nebo kořením. Můžete jíst stejnou zeleninu jako v minulé fázi, navíc můžete jíst i rajčata, mrkev, červenou řepu a dýni.

Smíte jíst i ovoce, kromě avokáda je povolené drobné ovoce jako borůvky, jahody, maliny nebo ostružiny.

Co se smí jíst ve 4. fázi?

4. fáze neboli udržovací fáze se drží 1 až 4 týdny a slouží k tomu, abyste si novou váhu udrželi a neobjevil se jo-jo efekt. Přes den si připravte tři pokrmy a ty doplňte proteinovými pokrmy nebo koktejly. Měli byste jíst pravidelně co 3 až 4 hodiny, dostatečně pít a spát.

Při skládání jídelníčku by zelenina (nejlépe čerstvá) měla tvořit polovinu talíře, k tomu si přidejte bílkoviny a další povolené potraviny.

K potravinám, které máte povoleny již od minulých fází, přidejte papriku, vajíčka, mléčné výrobky (sýry, jogurty, cottage, kefír, tvarůžky), ořechy a semínka.

Jaké potraviny jsou zakázané?

Některé potraviny jsou při dodržování plánu MyKeto zcela zakázané, proto byste je neměli jíst. Nesmějí se jíst, protože obsahují sacharidy, které by účinek této diety zničily.

 • Sladidla - cukr, melasa, sirupy
 • Pečivo, chléb, výrobky z mouky
 • Přílohy - těstoviny, rýže, pohanka, knedlík, brambory
 • Obiloviny - oves, špalda, žito, pšenice
 • Sladkosti - čokolády, sušenky, zákusky, zmrzliny
 • Pochutiny - chipsy, tyčinky, křupky
 • Další zpracované potraviny - konzervy, omáčky, uzeniny
 • Sladká zelenina - kukuřice, mrkev, hrášek, brambory
 • Sladké ovoce - banány, meloun, hrozny, sušené nápoje
 • Sladké nápoje - limonády, džusy, smoothie, sirupy, ochucené minerálky, káva s cukrem
 • Alkohol

K balíčku získáte šejkr zdarma

V MyKETO nabízí unikátní hubnoucí balíčky za perfektní ceny. V balíčcích najdete rozmanité pokrmy, které jednoduše připravíte. Dále získáte shaker zdarma a doprava je u nich rovněž zdarma.

shaker

Shaker získáte zdarma k nákupu balíčku v tomto e-shopu.

Jaké je složení produktů MyKETO?

Produkty MyKETO byly vymyšleny tak, aby obsahovaly všechny látky, které potřebuje náš organismus nejen při hubnutí. Najdete v nich kvalitní bílkoviny, sacharidy, tuky, vitamíny, minerální látky a vlákninu.

V pokrmech nenajdete palmový olej, glutamát, umělá barviva a konzervanty.

Časté otázky a odpovědi

Co dělat, ať nenastane jo-jo efekt?

👍 Tento dietní plán je nutné zakončit poslední fází, která je udržovací a zabrání jo-jo efektu. Ovšem ani po jejím ukončení byste opět neměli jíst nezdravé potraviny a přejídat se.

Jak často musím jíst?

👍 Jíst byste měli pětkrát denně co tři až čtyři hodiny. Před spánkem by mělo být poslední dvě až tři hodiny.

Kolik kilogramů zhubnu?

👍 Nikdy se nedá přesně říct, kolik zhubnete. Každý je jedinečný, proto někdo zhubne více kilogramů a někdo méně. Při správném dodržování programu MyKETO určitě něco zhubnete.

Můžu pít alkohol?

👍 Alkohol obsahuje cukr, tudíž by mohl narušit ketózu a hubnutí. Raději se mu vyhýbejte, případně si jednou za čas dejte vinný střik ve velmi malém množství.

Na jakém principu funguje tento program?

👍 Funguje na principu ketózy, při které se spalují tuky ve vašem těle. Spalování tuků je rychlé a účinné. Zároveň nemáte tolik chuť na sladké a nepřicházíte o svalovou hmotu.

Jsou v pokrmech alergeny?

👍 Ano, v některých pokrmech MyKETO jsou alergeny. V některých se vyskytuje sója, laktóza nebo lepek. Vždy je u výrobků uvedeno, které alergeny v nich najdete. Dá se ale většinou vybrat takové, kde se alergeny nenacházejí.

Jak připravit proteinové pokrmy?

👍 Návod na přípravu je zcela jednoduchý. Většinou vysypete sáček do misky, talíře nebo nejlépe shakeru a zalijete ho vroucí vodou. Po důkladném promíchání několik minut počkáte, aby pokrm nabobtnal. Následně ho můžete sníst.

Přesný návod vždy najdete na obale výrobku.

Kdo by ji neměl držet?

Ketogenní dieta není vhodná pro úplně všechny, neměly by s ní začínat děti, těhotné a kojící ženy. Taktéž by ji neměli držet pacienti se selháním jater a ledvin, diabetem prvního typu, onkologickým onemocněním, onemocněním srdcem atd. Pokud trpíte chronickým onemocněním, konzultujte tuto stravu se svým lékařem.

Výhody a nevýhody programu

Tak jako ostatní programy, tak i tento má klady a zápory. Podívejte se, které to (podle nás) jsou:

 • Nemusíte přemýšlet nad jídlem
 • Hubnete bez námahy a rychle
 • Nemusíte vařit
 • Porce jsou větší než u jiných programů
 • Můžete si vybrat z různých pokrmů
 • Jedná se o český výrobek
 • V pokrmech není zbytečná chemie
 • Balíčky snadno koupíte v e-shopu
 • Pokrmy nemusí všem vyhovovat
 • Cena programu je vyšší

Recenze a zkušenosti

Zkušenosti a recenze zákazníků jsou většinou pozitivní. Chválí chuť a jednoduchý postup při přípravě pokrmů. Stačí se přesvědčit níže a přečíst si hodnocení a výsledky uživatelů. Rovněž napište do diskuze svou zkušenost, hodnocení a výsledky, od toho tady fórum je.

zkušenosti a recenze MyKeto

Celkové shrnutí dietního programu

Ketonová dieta je v poslední době velmi oblíbená, protože díky správně skladbě stravy tělo spaluje vlastní tuky bez hladu a bez námahy. Právě dieta MyKETO, která byla vyrobena v České republice, nabízí plno řešení, jak můžete snadno zhubnout. Můžete si vybrat zajímavé balíčky, produkty a příchutě přesně podle sebe. Tento styl stravy nemusí všem vyhovovat, ale jde o relativně snadný způsob hubnutí.

Na první pohled vypadá, že program je drahý, když si to rozpočítáte na jednotlivé porce a srovnáte s běžným jídlem, vychází cena celkem levně. Shop nabízí velké slevy a akce, slevový kupón a další pozornosti jako příručka nebo šejkr.

Kde to můžete koupit?

Balíčky i jednotlivé pokrmy MyKETO nejlevněji koupíte na oficiální stránce v e-shopu. Balíčky vycházejí výhodněji, je na ně už sleva. V e-shopu nabízejí všechny produkty za výhodné ceny, často tam mívají akce a doprava je zdarma nad 2000 Kč.Diskuze k článku


Teď jsem dokončila druhý týden a jsem moc spokojená. Uvidím, jak to bude vypadat ten další.
Lenka, 1. 3. 2020 18:17
Nový komentář do diskuze: