logo

3,5 kg za týden s velmi přísnou dietou

Diety Top diety Diety na hubnutí
dieta

Zhubněte s unikátními produkty:


Chcete shodit až 3,5 kg za týden? Podívejte se na dietu, díky které se vám to může podařit. Drží se přesně týden a každý den se musí dodržovat vše, co je předepsáno. Po týdnu normální stravy, můžete dietu opět opakovat. Nejedná se však o zdravý způsob hubnutí.

1. den - šťávový den

Vypijte 1 litr stoprocentního džusu, 1 litr zeleninové šťávy bez cukru, šálek kávy a vody a neslazených minerálek si dejte, kolik chcete.
Tento den je pročišťovací.

2. den - ovocný den

Jí se pouze ovoce. Snězte ovoce, kolik chcete. Ovšem banánů můžete sníst pouze 2 kusy. Pokud máte rádi banány, podívejte se na banánovou dietu.

3. den - rýžový den

Během dne snězte v několik porcích dohromady 250 g rýže. Množství je v syrovém stavu. Rýži můžete ochutit solí nebo bylinkami. Nepoužívejte k ochucení cukr nebo med. K tomu si dejte až 15 rýžových chlebíků (např. rýžové knuspi). Podívejte se i na rýžovou dietu.

4. den - mléčný den

Dnes na vás čeká mléčný den, během které sníte:
250 ml polotučného mléka, 3 bílé jogurty, 250 ml podmáslí a 250 cottage. V žádném případě je ale neslaďte cukrem nebo medem.
Ne nadarmo patří mléčná dieta patří k těm nejoblíbenějším.

5. den - chlebový den

Konečně si můžete dát chleba.
Na seznamu jsou 2 kornspitze, 250 g celozrnného chleba (chleba se prodává balený po 250 g nebo 500 g, musí být celozrnný) a 250 g knäckerbrotů.

6. den - zeleninový den

Snězte, kolik chcete čerstvé zeleniny. K tomu můžete připojit maximálně 300 g vařené zeleniny, kterou ochutíte solí a kořením nebo bujónem.

7. den - bílkovinný den

Dnes si můžete dát 250 g kuřecích prsíček, 250 g eidamu (30%) a 5 bílků. Ze všech těchto potravin si připravte 3 - 5 jídel, které si rozložíte do celého dne.

Po skončení této diety, je možné, že po návratu k vaší minulé stravě, se vám nějaké to kilo vrátí.
Dieta byla uveřejněna v deníku Aha!


Diskuze k článku


Jana K.: V létě chodím běhat - to se mi nějak ztratilo :-D
Katka, 18. 4. 2013 7:03
No ja sí myslím ,že jak budeš mít za sebou ty dny že se ta váha pohne : Dukanovu-to neznám na to kouknu :) A jak ti sedí dnešek? Mě moc ne .Jak se tak oteplilo raději bych si dala tu zeleninu :(
Jana K., 18. 4. 2013 12:25
No mě to ani nevadí,ale jen díky tomu,že nemám hlad,ale už se těším na zítra na zeleninku,už jsem si na ráno připravila okurkový salát mnam :-)
Katka, 18. 4. 2013 18:17
Jana K.: Tak jak spolubojivnice? :-)
Katka, 20. 4. 2013 8:33
Ahoj holky, před týdenm jsem skončila mléčnou dietu s výsledkem -5,5kg.od zítra se chystám na tuto.máte někdo nějaký výsledky,nebo psal tady už někdo něco takovýho?? a FIONO,jsi tady?Co váha,držíš se?
Martula, 21. 4. 2013 13:01
Katka .Ahoj nějak jsem nestíhala-celý víken jsme makali jak barevní :) Zýtra pisnu váhu a porovnáme výsledek za týden. No hlavní je že se citím skvěle-nejsem tak nafouknutá a stačí mi menší porce než před tím ! :) A jakty? Zopákneš si to?
Jana K., 21. 4. 2013 21:41
Ahojte děvčata, ode dneška se taky přidávám. Koukám, že se to dá bez větších problémů vydržet. Martul, katastrofa, neuhlídala jsem a mam skoro dvě kila zpátky. Měla jsem teď nějaké větší stresy v práci.
Fiona, 22. 4. 2013 5:39
Jana K.: Ahoj Jani,já jsem nezhubla nic!!!Hřešila jsem!!!
Katka, 22. 4. 2013 8:23
Jano a Katko, taky byl pro Vás první džusový den utrpení?
Fiona, 22. 4. 2013 12:13
Fiona: ani ne,já nemám vůbec hlad a když se náhodou trochu hlad dostavil,tak jsem vypila sklenici rajčatové štávy - ta je hustá,tak mě zasytila a byl klid :-) naopak večer jsem se citila skvěle,když jsem veděla,že jsem za celý den nic nesnědla :-)
Katka, 22. 4. 2013 13:21
Ahoj Katka aFiona. Tak mám dole něco málo přes 2,5kg.Sice o kilo méně,ale alspoň něco.Od středy si to asi zopáknu :) Katka-to je mi líto ,že ti to takhle dopadlo:(
Jana K., 22. 4. 2013 21:09
Jano, gratuluju. Já jsem včerejší džusový den nevydržela, ale jedu dál. Doufám, že dnešek už nebude tak hrozný. Matul, jsi tu?
Fiona, 23. 4. 2013 5:21
Jana K. v poho zkouším další pokus u Margity :-)
Katka, 23. 4. 2013 5:23
FIONA: AHoj jsem tady. Taky jsem trochu nabrala, ale to spíš bylo jen přes víkend, měli jsme pouť. Mám 74,8, takže s tím začínám. Ale jedu až ode dneška.můžeš začít znovu se mnou...Uvidím, jak,to půjde, jestli to vyjde, určitě si to za další týden zopakuju. Hlavně se nestresuj, že jsi něco nabrala, teď začínáš znovu, takže zase zhubneš.nejdůležitější je být v klidu!! nebudu se vbážit každý den, protože to je pak o nervy.zvážím se až v pátek,jdeš do toho se mnou? KATKA: To je největší hrůza, jednou jsem to držela.jestli chceš,tak lepší už je ta mléčná, to jíš aspoň 5xdenně
Martula, 23. 4. 2013 6:13
Martul, já už si dneska nakoupila tašku ovoce :D, takže pokračuju a těším se už zítra na rýži, tu jsem neměla už dlouho. Už nestresuju, dala jsem si včera hodinu na rotopedu s velkou zátěží a nějaké to pocvičení k tomu, to teď plánuju na každý den. Navíc mám teď v práci začínají terény, takže budu několikrát týdně běhat po lese :). A to by bylo, aby to nesjelo dolů. Ale musím říct, že mi ta mléčná vyhovuje trochu více, tady mám i po ovoci za chvíli zase hlad, tak se zase nalívám čajem a vodou s citronem. Plánuju, že po téhle dám týden zase pauzu, protože pak je ten víkend, kdy jedu do Třeboně a pak dám ještě jednou mléčnou. Katko, tak to tě obdivuju, Margita je zabiják :) PS: O víkendu jsme měli další rodinnou akci a všichni říkali, že jsem nějak pohublá. Hurááá
Fiona, 23. 4. 2013 7:50
FIONA: Tak to je dobrá práce, běhat po lese:)Jo o té mléčné znovu jsem taky přemýšlela, třeba jen na těch 8 dní, no uvidíme, jak dopadne tato. zatím nemám nějaký ukrutný hlad, ale spíš chutě. já už se zase těším zítra na ovoce...:)
Martula, 23. 4. 2013 10:22
No jo no, od jara do podzimu v lese nebo jinde v terénu, od podzimu do jara v laborce a u PC a to je pak vidět. Ovocný den je bezva! Zrovna jsem snědla pul vaničky jahod. je fakt, že tahle dieta je docela žrací oproti mléčné, uvidíme, jak to dopadne. Ale mám docela chuť na mlíko :D
Fiona, 23. 4. 2013 10:37
Holky zatím mě neobdivujte,mám za sebou teprve druhý den Margity :-) vyhovuue mi jíst 3x denně,stejně nemám hlad a více jídel za den asi nesním ani tak,takže se aspon nemusím nutit jíst co 3 hodky. Mléčku jsem taky držela,zhubla jsem,ale už to je rok,jojo efekt nebyl,ale chci další kila dolů :-)
Katka, 23. 4. 2013 17:40
První den a už mám hlad...:( To je fakt horší než to mlíko celý den.
Martula, 23. 4. 2013 18:16
Že jo, Martul? Já to včera večer nevydržela a doslova sežrala misku musli s mlékem. a zbyly mi z každého džusu tak tři decky. Před chvílí jsem si připravila rýži na zítra, opražila jsem ji na olivovém oleji a pak zalila vývarem a vařila a přihodila trochu kukuřice, mňam, už se těším. První den teda hrůza. Teď už to bude jenom lepší. Každopádně dneska přišly mé dny a mám skoro dvě kila dole. Začíná se mi to líbit :)
Fiona, 23. 4. 2013 18:54
Tak se držte dámy.Já si to zopáknu asi až od pondělí :) Dnes jsem na to uplně zapoměla :))))
Jana K., 23. 4. 2013 22:26
Jo, taky jsem se nudržela a večer jsem zbouchla asi 50g šunky (deformace z mlékovky). Ráno jsem se nevážila, tak uvidím co v pátek,musím to vydržet a nevážit se:) Hlavně sem zatím od rána snědla jen banán a dvě jabka a vůbec nemám hlad.už jsem přišla na to, že až tady ty hrozný hladovky skončí, začnujíst podle dělené stravy, to mi přijde rozumný a hlavně se nemusím omezovat.Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Martula, 24. 4. 2013 8:50
Ahoj, tak mám dneska mlékový den a dvě kila dole. Hlad vůbec nemám, spíše naopak, oproti mléčné je toho tady k jídlu hodně. Co se týká dělené, držela jsem jí po prvním kole mléčné asi před třemi lety a šlo dolů tak kilo za týden. Moc dlouho jsem to ale nevydržela, jsem lempl a když nemám pevný jídelníček, je to se mnou špatné :D
Fiona, 25. 4. 2013 8:06
čau holky, chtěla bych zítra s touto dietkou začít...přece jen se blíží léto!:) a navíc mám příští víkend důležitou firemní akci, tak ať taky nějak vypadám! Najde se někdo a přidá se ke mě?:)
BB, 25. 4. 2013 13:33
Ahoj holky. Původně jsem si taky říkala že vyskouším tuhle dietku ale že si ji udělam na 14 dní,takže 2 dny džus,2 dny ovoce a tak dále při dalším dnu kdy měla byt rýže jsem vubec neměla hlad ani chutě tak jsem si řekla že vyskouším jíst jen ovoce, zatím super nemám vůbec hlad,takže se kolikrat musím nutit sníst alespon jablko,ale je fakt že dost piju dnes to je 6 den,tak jsem zvědava jak dlouho to vydržím a kolik kg,půjde dolů :-):-)
Marcela, 26. 4. 2013 20:33
ahoj,dneska 5,den,vahu vim akorat vcerejsi -1,9kg,takze fajn,doufam,ze to je poskoci do konce.ale uz to flakam,na ryzovy jsem si dala vecer opecenej parek:( a ryze sem celkove snedla jen malinko a vcera na mlecny jen 1 cottage a hermelin a snickers,takze moc nejim,za to ale pekny kal.bomby.. FIONA:a podle koho si drzela tu delenou,odpovida to tady te delene ce je v seznamu diet (ne lenky korinkove)?
Martula, 27. 4. 2013 6:04
Martul: nic si z toho nedělej, já jsem tuhle dietu taky odflákla, ale i tak mi slezly dolů dvě kila. Dělenku jsem se snažila dodržovat tu méně přísnou, takže to je asi spíše ta ze zdejšího seznamu. Normálně jsem jedla jogurty s ovocem a tak. No a ode dneška to jedu znova a k tomu kolo a cvičení. To jsem si teda za uplynulý týden pěkně zamakala, už mi z toho kola tvrdnou stehna :D
Fiona, 29. 4. 2013 5:34
čau holky, tak po třech dnech mám váhu -2,5kg :) momentálně jsem dojedla na oběd cottage...Jím přesně tak jak je stanoveno a snažím se hodně pít! Hlad mám, bohužel, ale není to zase takové hrozné. Určitě u této diety žádné sportování ani nic podobnýho. Zítra mě čeká chlebový den, na ten se šíleně těším! Držte palce, ať to vydržím;)
BB, 29. 4. 2013 10:47
BB, jsi odhodlaná, tak to dáš, já si tuhle dietku dala po mléčné a hřešila jsem, tak jsem k tomu sportovala, teď zkouším týden jiný režim a pak se asi k této týdenní vrátím.
Fiona, 29. 4. 2013 14:08
Fiona: Ale řeknu Ti, že jsem dnes měla představy na xxx věcí co bych do té pusu dala! Koupila jsem si coca colu light....sice vím, že umělé sladidla, aspartamy atd nejsou žádná hitparáda, ale zahnalo to mé chutě a pochutnávám si na zbytku cottage:) Už mám nakoupeno na zítra, nemůžu dospat!:D jinak mlékovku jsem zkoušela, ale vydržela jsem snad jen 3 dny...možná víc, ale vím, že to bylo pro mě utrpení! Musíme holky vydržet, léto se blížííí!!!
BB, 29. 4. 2013 16:11
FIONA: Jo, taky jsem tuto dietu totálně nedodržela, teď mám 73 a začínám tu dělenou, o víkendu jedu pryč, tak snad to tam zvládnu, pak od pondělí vlítnu znovu na mléčnou:)potřebuju s tím ještě pořádně hnout a pak už konečně pravidelné jídlo a sport. Tak hodně zdaru při dalším hubnutí!!
Martula, 30. 4. 2013 5:41
Martul, tak ti nevím, jestli si nedám tu mléčnou s tebou. Taky potřebuju pořádně odtučnit :) BB, mléčná je masakr, ale výsledek je zaručen, já takhle shodila před třemi lety 13 kil, letos 5.
Fiona, 30. 4. 2013 8:17
Holky dotaz... Neni toho pečiva v 5.dni nějak hodně?:)
BB, 30. 4. 2013 11:48
ahoj zítra od soboty chci jít do ní, přidá se někdo...
petra k, 25. 10. 2013 12:21
Júú dneska dělám první den a hodně piju ;) mám 49 kilo to mě zajímá kolik budu mít po týdnu.Konečně budu mít snad úspěch protože některé diety jsou hodně přísné ale ted v téhlé dietě je přísnej první den+ těším se na zítra budu mít ovoce :)))))
Twirterka, 15. 3. 2014 9:33
Twirterko, ty ses asi zbláznila - při 49 kilech držet dietu? A kolik chceš vážit na konci? 30? To mají nedospělé děti. Jsi anorektička?
Zděšená, 10. 4. 2014 8:37
Ahoj holky, tak od zítřka zkusím tuto dietku, snad se mi podaří nějaké to kilečko zhodit, potřebuji tak 5kg dát dolů. Je tu někdo kdo jde do toho taky?
Míša, 13. 4. 2014 13:44
Ahoj holky, dneska začínám tak jsem zvědavá je to moje první dieta
Eliskaaa, 17. 5. 2014 7:18
Úžasná dieta všem doporučuji:-
kač n ka, 17. 9. 2014 20:16
Kačenko je ta dieta opravdu úžasná ?
Bobina, 19. 9. 2014 18:13
Tahle funguje jen vydrzet.
Lucie, 10. 12. 2014 16:49
Moje oblíbená :) po vánocích ideální, zhubla jsem 3 kila a necítím se už tak nafouklá. Musím se přiznat, že jsem ji nedodržovala na 100%, jedla jsem něco méně, než je napsáno a místo rýže jsem si dala kuskus s oříšky a rozinkami, a v mléčném dni jsem si dala rano celozrnný krajíc s máslem, místo toho jsme si však nedala jogurt a podmáslí.
Niki, 10. 1. 2015 14:22
Tak já ji dodržuju na 100%,dneska 6.den a ani deko dolu ...
iwanka, 27. 5. 2015 8:46
Ahojky..od zitra zkusim a po tydnu najedu na dukana..zkousim vse mozne.nejvic funguje macingova.mlecna nsbo delena strava..chci dat dolu jeste 5-6kilo tak uvidim...zas napisu.paa
jitka v., 20. 7. 2015 13:52
Tak zacinam..rano 71.5kg..a sklenice jahodove stavy..dal si dam rajskou stavu kafe vody litry..a uvidime:-)))....
jitka v., 21. 7. 2015 7:32
Tak dnes 70.6..tak dobry:-))dnes ovoce tak aspon neco k jidlu..ikdyz vcera jsem to se stavami zvladla docela v pohode..je to tim vedrem...pokracuju dal....
jitka v., 22. 7. 2015 8:50
Vcera ovoce plus zbytek pomer.dzusu...rano 70.2...pokracuju dal:-)))
jitka v., 23. 7. 2015 7:27
Ahoj holky, zejména Vy, které máte s touto dietou zkušenosti. Prosím o radu - co se může a nemůže pít od druhého dne??? První den je to jasné :o) Díky za radu a případné další poznatky
Anet, 24. 8. 2015 13:20
Chci to skusit taky mam stoho strach že nic neschodim chtela bych aby sel nekdo semnou dotoho no tak chci hodne zhubnout za tyden se ozvu jakto dopadlo
diana, 18. 7. 2016 19:13
Tuto dietu jsem zkusila asi před pěti lety a teď na ni náhodou narazila znovu. Za týden poctivého dodržování jsem skutečně zhubla necelé tři kila, ale poté i přesto že jsem cvičila a jedla zdravě následoval jojo efekt, který veškeré snažení zničil plus přidal nějaké kilo navíc. A to nemluvím o tom, že při mléčném dni se mi na schodech zamotala hlava tak, že kdyby mě kamarádky nechytly, bych z nich spadla.
Haňula, 11. 10. 2016 19:22
Nový komentář do diskuze: