logo

Bellasin balance 40+, recenze a zkušenosti

Doplňky stravy Zajímavosti
Bellasin balance 40+

S přibývajícími léty je hubnutí stále složitější. Často za tím vězí lenost, špatné návyky, málo pohybu, hormonální změny nebo jistá rezignace. Po čtyřicítce se začínají navíc objevovat první neduhy menopauzy, které mohou být celkem obtěžující.

Ovšem nový přípravek Bellasin si dokáže poradit nejen s přibíráním, ale i menopauzou. O tom, jak funguje, se dočtete zde na stránce.

⏩ Nejlepší ceny pro vás
Benu.czZobrazit cenu
DrMax.czZobrazit cenu


Podívejte se, co říká o tomto přípravku naše recenze.

Co je Bellasin?

Bellasin balance 40+ je doplněk stravy, který je určen pro ženy po čtyřicítce. Právě v tuto dobu se začínají projevovat první problémy, které souvisí s menopauzou. Může se jednat o návaly, nespavost, změny nálad, pocení, nedostatek energie atd. Také se začne měnit hmotnost směrem nahoru. To všechno se děje kvůli hormonálním změnám, které v těle probíhají.

Speciální složení přípravku Effect Bellasin, ve kterém se nachází vápník, vitamín D, zelený čaj, guarana, zázvor, olivy či rozchodnice, pozitivně působí při hubnutí, snižuje pocit hladu, omezuje projevy menopauzy a podporuje psychickou pohodu.

bellasin balance 40+

Nové složení i obal. 6týdenní kúra je k dostání zde.

Pro koho je Bellasin vhodný?

Doplněk stravy Bellasin je vhodný pro ženy, kterým je nad 40 let, mají problém s hmotností a ozývají se první neduhy menopauzy. Tloustnete, i když se stravujete zdravě a k tomu cvičíte? Již vám nejde tak snadno zhubnout jako dříve? K tomu se přidávají změny nálad, návaly, podrážděnost a nedostatek energie? Potom vyzkoušejte doplněk stravy Bellasin, který je určený speciálně pro vás.

recenze a zkušenosti bellasin

Zdroj: heureka.cz

Pro koho není vhodný?

Bellasin není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Pokud trpíte nějakým onemocněním, zeptejte se svého lékaře, zda smíte Bellasin užívat.

Jaké je dávkování? Jak se užívá?

Každý den 2x denně snězte jednu tobolku Bellasinu a to nejlépe ráno se snídaní a v poledne s obědem. Pilulky byste měla užít s jídlem a pak také zapít. Denní dávka by se neměla překračovat. Neužívejte je večer, ať nemáte problémy s usnutím. Nachází se v něm kofein, což může u některých žen vyvolat bdělost.

Jedno balení vystačí na 45 dní, ale měla byste užívat Bellasin, dokud nedosáhnete svého cíle. Dbejte na pravidelné užívání, jelikož má vliv na zpomalení a omezení změn v organismu, která se objevují po čtyřicítce v souvislosti menopauzou.

Při užívání Bellasinu se předpokládá, že součástí vašeho životního stylu je cvičení i zdravá strava. Cvičení a zdravá strava je důležitá nejen v období menopauzy, ale také později.

Jaké má složení?

Tento doplněk stravy obsahuje uhličitan vápenatý, extrakty (zelený čaj, guarana, zázvor, olivy, rozchodnice, jetel červený, sója, len), hydrogenfosforečnan vápenatý, L-karnitin tatrát, maltodextrin, vitamín D3, oxid křemičitý, stearan hořečnatý, želatina, oxid titaničitý

Recenze a zkušenosti

Zkušenosti s tímto přípravkem jsou velmi dobré, stačí se podívat, jaké recenze a názory píší uživatelky, které jej samy vyzkoušely. Podívejte se na recenze.

recenze bellasin

Zdroj: heureka.cz

Kde koupit Bellasin?

V jednom balení Bellasinu se nachází 90 tobolek a toto množství vystačí na 45 dní. Levně ho koupíte v tomto e-shopu.Nový komentář do diskuze: