Cvičení na trampolíně je zábavné a populární

17. červen 2011 | Cvičení | Video | komentáře: 7
Cvičení na trampolíně


Poslední dobou je oblíbené cvičení na trampolíně. Nejenže jsou trampolíny levné, ale cvičení na nich je velmi zábavné a prospěšné. Můžete cvičit na trampolíně doma nebo chodit na trampolíny do fitness centra. Záleží jen na vás, pokud se vám chce někam chodit nebo pokud máte doma dost místa na trampolínu.

=>Nabízíme kvalitní a levné trampolíny

Cvičte na trampolíně s botami, které nekloužou nebo bosí. Doma můžete cvičit podle videa nebo podle své fantazie. Důležité je cvičit alespoň 45 minut, abyste alespoň chvíli spalovali tukové zásoby.
Při 50 minutách spálíte cvičením 2 300 - 2 700 kJ, což je tak velmi účinné.


Trampolíny se dají pořídit již od několika stovek. Při výběru dbejte na její průměr a nosnost, kterou se často liší. Můžete si je pořídit přes internet nebo ve sportovních obchodech. Zajímavou nabídku kvalitních a přesto levných trampolín najdete v tomto e-shopu.

Cvičení na trampolínkách

Pokud si nechcete pořizovat trampolínu domů, můžete chodit do fitness centra na cvičení na trampolínkách. Jedná o skupinové aerobní cvičení, které vede instruktor. Sportovní program pochází z USA a v i v Česku stává velmi oblíbeným. Výhodou je, že cvičení na trampolínách je velmi jednoduché.

Procvičíte si a zpevníte tělo. K tomu navíc spalujete tukové zásoby po 20 - 30 minutách cvičení.
Cvičení příznivě ovlivňuje rovnováhu, koordinaci pohybů, krevní oběh a fyzickou kondici.


Cvičení ve fitku

Vyberte si program trampolínek podle toho, na co je určen (hubnutí, rovnováha, rehabilitace) i ve fitness centru. Často se říká trampolínkám Jump nebo Jumping. Hodina skákání stojí okolo 100 Kč, to ale záleží na dané nabídce.

Foto: insportline.cz


 

Diskuze k článku (celkem 7):
Dobrý den,velmi mě zaujalo toto cvičení a chtěla jsem Vás poprosit o radu,jestli mi pro jednoduché domácí cvičení bude stačit trampolína InSPORTline 96cm,je mi 58 let.Mockrát Vám děkuji za odpověď.Kubíčková

Kubíčková 29. červenec 2011 09:38

Dobrý večer, chci se zeptat, pro domácí cvičení si mohu zakoupit trampolínu inSPORTline Bambi 97 cm???......předem děkuji za odpověď Zdenka

Zdenka Savulová 15. říjen 2011 19:33

Ahoj nevíte někdo jestli je cvičení na trampolíně

vhodné pro spalování tuků na stehnech?

díky Míša

Míša 14. březen 2012 15:08

Ahoj holky,tak si myslím že tahle velikost stačí,taky si tuhle budu kupovat a že skákáním na ní,hubnete celé tělo rovnoměrně a zaráz

Verča 31. říjen 2012 21:44

Ahoj, pořídila jsem si domů trampolínu a ráda bych k tomu i DVD cvičení na trampolíně. Poradil by mi někdo, kde by se to dalo sehnat? Nikde nic sehnat neůžu. Chci cvičit aspoň 45 min. denně a při mém pomalém internetu se mi video na you tube seká a cvičení stojí zahouby. A stáhnout se to asi taky nedá - aspoň jsem na to nepřišla jak. Takže budu ráda za každou radu, kde bych sehnala DVD cvičení na trampošce. Díky.

Martina 5. listopad 2012 13:30

Super! Du hned nato. Jen nektere cviky musim vynechat.Mam pouze trampolinu na zahrade.

Jirina 27. červen 2013 18:26

pořídila jsem trampolínu insportline 140cm pro hyperaktivního syna a nakonec jsem objevila kouzlo skákání, posilování,tančení,prostě všeho i pro sebe. je to super,jedu bez jakýchkoli dvd,pouze s rychlou muzikou. už po dvou dnech jsem objevila širokou škálu pohybů,takže věřím, že je to účinné pro celé tělo.doufejme, že to přinese i výsledky pro mou kulatější postavu :-)

mazel 14. leden 2014 14:14

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.