logo

Cvičení na trampolíně je zábavné a populární

Cvičení Video Pomůcky Stroje
Cvičení na trampolíně

Zhubněte s unikátními produkty:


Poslední dobou je oblíbené cvičení na trampolíně. Nejenže jsou trampolíny levné, ale cvičení na nich je velmi zábavné a prospěšné. Můžete cvičit na trampolíně doma nebo chodit na trampolíny do fitness centra. Záleží jen na vás, pokud se vám chce někam chodit nebo pokud máte doma dost místa na trampolínu.

Cvičte na trampolíně s botami, které nekloužou nebo bosí. Doma můžete cvičit podle videa nebo podle své fantazie. Důležité je cvičit alespoň 45 minut, abyste alespoň chvíli spalovali tukové zásoby.
Při 50 minutách spálíte cvičením 2 300 - 2 700 kJ, což je tak velmi účinné.

Trampolíny se dají pořídit již od několika stovek. Při výběru dbejte na její průměr a nosnost, kterou se často liší. Můžete si je pořídit přes internet nebo ve sportovních obchodech. Zajímavou nabídku kvalitních a přesto levných trampolín najdete v tomto e-shopu.

Cvičení na trampolínkách

Pokud si nechcete pořizovat trampolínu domů, můžete chodit do fitness centra na cvičení na trampolínkách. Jedná o skupinové aerobní cvičení, které vede instruktor. Sportovní program pochází z USA a v i v Česku stává velmi oblíbeným. Výhodou je, že cvičení na trampolínách je velmi jednoduché.

Procvičíte si a zpevníte tělo. K tomu navíc spalujete tukové zásoby po 20 - 30 minutách cvičení.
Cvičení příznivě ovlivňuje rovnováhu, koordinaci pohybů, krevní oběh a fyzickou kondici.

Cvičení ve fitku

Vyberte si program trampolínek podle toho, na co je určen (hubnutí, rovnováha, rehabilitace) i ve fitness centru. Často se říká trampolínkám Jump nebo Jumping. Hodina skákání stojí okolo 200 Kč, to ale záleží na dané nabídce.

Foto: insportline.cz


Diskuze k článku


Dobrý den,velmi mě zaujalo toto cvičení a chtěla jsem Vás poprosit o radu,jestli mi pro jednoduché domácí cvičení bude stačit trampolína InSPORTline 96cm,je mi 58 let.Mockrát Vám děkuji za odpověď.Kubíčková
Kubíčková, 29. 7. 2011 7:38
Dobrý večer, chci se zeptat, pro domácí cvičení si mohu zakoupit trampolínu inSPORTline Bambi 97 cm???......předem děkuji za odpověď Zdenka
Zdenka, 15. 10. 2011 17:33
Ahoj nevíte někdo jestli je cvičení na trampolíně
vhodné pro spalování tuků na stehnech?
díky Míša
Míša, 14. 3. 2012 14:08
Ahoj holky,tak si myslím že tahle velikost stačí,taky si tuhle budu kupovat a že skákáním na ní,hubnete celé tělo rovnoměrně a zaráz
Verča, 31. 10. 2012 20:44
Ahoj, pořídila jsem si domů trampolínu a ráda bych k tomu i DVD cvičení na trampolíně. Poradil by mi někdo, kde by se to dalo sehnat? Nikde nic sehnat neůžu. Chci cvičit aspoň 45 min. denně a při mém pomalém internetu se mi video na you tube seká a cvičení stojí zahouby. A stáhnout se to asi taky nedá - aspoň jsem na to nepřišla jak. Takže budu ráda za každou radu, kde bych sehnala DVD cvičení na trampošce. Díky.
Martina, 5. 11. 2012 12:30
Super! Du hned nato. Jen nektere cviky musim vynechat.Mam pouze trampolinu na zahrade.
Jirina, 27. 6. 2013 16:26
pořídila jsem trampolínu insportline 140cm pro hyperaktivního syna a nakonec jsem objevila kouzlo skákání, posilování,tančení,prostě všeho i pro sebe. je to super,jedu bez jakýchkoli dvd,pouze s rychlou muzikou. už po dvou dnech jsem objevila širokou škálu pohybů,takže věřím, že je to účinné pro celé tělo.doufejme, že to přinese i výsledky pro mou kulatější postavu :-)
mazel, 14. 1. 2014 13:14
Nový komentář do diskuze: