logo

The Bar Method Body na zeštíhlení těla

Cvičení Video
The Bar Method Body

Zhubněte s unikátními produkty:


Možná jste už něco o tomto cvičení slyšeli, možná ještě ne.
The Bar Method Body je velmi oblíbené a hlavně účinné cvičení. Ačkoliv se jedná o poměrně mladé cvičení, bylo založeno teprve v roce 1991, a cvičí se po celém světě. Cvičení je založeno na kombinaci prvků z baletu, pilates, jógy a aerobiku. Již po deseti lekcích můžete vidět první výsledky. Ovšem v Česku the Bar Method můžete cvičit zatím jen pomocí DVD.

The Bar Method Body slibuje zredukování tělesného tuku, formování svalů, zeštíhlení noh, zploštění bříška, zformování zadečku, zpevnění paží... Také díky cvičení budete lépe držet tělo a zlepší se vaše fyzická kondice. Díky tomuto cvičení se budete cítit mladší a svěžejší.

The Bar Method

The Bar Method byla založena bývalou novinářkou, která se jmenuje Burr Leonard a inspirovala se Lotte Berk metodou, kterou cvičila a vyučovala od roku 1981. V roce 2001 si založila firmu, která je oprávněna provozovat the Bar Method.

The Bar Method je založena na intervalových tréninzích s posilováním celého těla. Během hodinového cvičení se posílí všechny svaly. Také se se spalují během cvičení tukové zásoby, takže můžete vidět první výsledky již po pár cvičeních. Optimální je cvičit třikrát až pětkrát týdně. Již po deseti lekcích můžete vidět na svém těle první výsledky.

Bohužel, jak již bylo řečeno, v Česku toto cvičení není dostupné. Jedinou možností, jak je jej cvičit, je objednat si DVD a podle něj cvičit doma.

Foto: amazon.com

Nový komentář do diskuze: