logo

Dieta známé herečky Jennifer Aniston

Diety Slavné diety Diety na hubnutí
dietka

Zhubněte s unikátními produkty:


Každá celebrita má oblíbenou dietu, která se často podle ní nazývá. Výjimkou není ani dieta Jennifer Aniston. Hvězda seriálu Přátelé díky ní nepřibírá a udržuje si tak stále skvělou štíhlou linii. Tuto dieta vymyslela a sestavila Connie Gutterson a brzy se stala velmi populární mezi celebritami.
Jinak Jennifer Aniston je dietní maniak, zkoušela mnoho nejrůznějších diet, například zónovou dietu, atkinsonovu dietu,...

Princip diety podle Jennifer Aniston je v pravidelné stravě třikrát denně a v několika zásadách.
Důležitými potravinami je čerstvé rybí a kuřecí maso, ořechy, ovoce, zelenina a luštěniny.
Nesmí se používat velké talíře. Povoleny jsou jen menší, na snídani a na večeři musí být průměr talíře menší než 18 cm a na oběd max. 23 cm. Sníst můžete jen to, co se vleze na talíř.

Prvních devět dnů se nesmí vůbec konzumovat cukr a bílá mouka. Cukr naleznete i v ovoci a zelenině, proto jsou také zakázány. Poté je můžete postupně zařadit do jídelníčku.

Orientační jídelníček
Snídaně: müsli bez cukru
Oběd: celozrnné těstoviny s kuřecím masem a zeleninou
Večeře: ryba s ořechy a se zeleninou

Také si můžete vzít cokoliv, co máte rádi (pizza, koláč, dort), ale jen to, co se vejde na malý talíř třeba místo oběda.
Dieta podle Jennifer Aniston není vůbec založena na počítání kalorií, důležité je jen hlídat to, co se vám vejde na talíř.
Dieta ovšem není zrovna nejzdravější.
Nový komentář do diskuze: