logo

Hubnoucí prádlo - pomáhá s hubnutím?

Rady Články Postava
moda

Zhubněte s unikátními produkty:


Pořídit si hubnoucí prádlo, které by fungovalo, je sen snad každé ženy. A tento sen se právě stává realitou. Gemini právě představuje novou kolekcí hubnoucího prádlo. Stačí jej jen pravidelně nosit a po pár týdnech uvidíte výsledky v podobě úbytku několika centimetrů. Můžete jej nosit pod klasickým oblečením v zimě i v létě. Toto hubnoucí prádlo je velmi pohodlné a hodí se pod jakékoliv oblečení.

hubnoucí prádlo

Prádlo na hubnutí

Pohodlné prádlo na hubnutí obsahuje kofein, aloe vera, retinol, mastné kyseliny a vitamín E a A. Tato směs látek pozitivně působí na podkožní tuk a tvaruje tak postavu. Tento inovační výrobek Revolutional Slim působí doopravdy revolučně. Prádlo se pohodlně nosí a můžete si vybrat různé druhy podle toho, kde by mělo působit: na psa, boky, stehna, látka, paže nebo hrudník. Prádlo zpevňuje kůži a zlepšuje krevní oběh.
Během testů se zjistilo, že během 6 týdnů se zmenší partie až o 2,5 cm.

Působí i na celulitidu

hubnoucí prádlo

Kromě výrazného působení na hubnutí působí i na celulitidu. Během nošení se tak také zmenšuje celulitida. Společně se cvičením nejen zhubnete, ale také viditelně zmenšíte celulitidu.

Působí v klidu i při sportu

Toto prádlo na hubnutí působí jak v klidu, tak i při sportu. Stačí ho mít jen na sobě a aktivní látka bude působit. Pokud budete cvičit, uvidíte ještě větší výsledky. No, za pokus to stojí. Zeštíhlující prádlo by mohlo být velmi zajímavé.

Hubnoucí prádlo se dá pořídit v mnoha velikostech a druzích. Vybrat si můžete kalhoty, legíny, top, trička, kalhotky...

Nevypadá takové slibné prádlo úžasně? Podělte se o svou zkušenost v diskuzi.

Foto: Luxusnipradlo.cz
Diskuze k článku


To vypadá zajímavě. Kdyby to pomohlo na boky a stehna, to by bylo skvělý. Příští měsíc mám narozeniny, tak už aspoň vím, co budu chtít, nejlépe hned. Dám pak vědět, jestli to funguje.
Pavla, 23. 2. 2012 14:55
Myslíte že jsem tlustá?
Paťa, 3. 3. 2012 19:16
Rozhodně nejsi tlustá!!! Seš úplně akorát :) Já mám 70 kg/170 cm a všichni mi říkají, že jsem úplně akorát. Jenom udržuju lehkým cvičením pevný nohy, zadeček a bříško a cítím se skvěle :)
Paja, 7. 3. 2012 19:56
Prosím pomozte mi vypadám jako balon a je mi strasne nevim co mam delat dekuju predem
Mišulka, 2. 5. 2012 14:10
Vím, že je pro tebe nejspíš postava důležitá, ale věř že hlavně záleží na tom co máme uvnitř jací jsme, to co z nás dělá právě nás. Je jedno co ti kdo říká, hlavní je, jaký si člověk a co si o sobě myslíš ty sám a lidé, na kterých ti záleží. Ale pokud chceš vypadat přitažlivě věř, že vše je o sobe vědomí, nikdo tě nebude brát, když ty sama se vidíš, takže když si koupíš oblečení, v kterém se budeš cítit dobře a trochu se namaluješ, a stále si budeš opakovat, že si krásná jaká si budeš vystupovat sebevědomě, budeš šťastná. Má teorie jsou 3 skupiny lidi, jedna je dav, a druhé dvě ti co se liší a buď si sebevědomá a silná a všichni tě berou a uznávají právě zato že se lišíš, nebo si uťápla .luza. a pak tě nebere fakt nikdo. Znám spoustu i tlustých holek a jsou to moc dobré kamarádky, mají kluky a jsou šťastné takové jaké jsou, a pak znám i pěkné štíhlé holky, které stojí v koutě a nešťekne po nich ani pes... buď svá...
kaja, 16. 5. 2012 15:28
Ahoj Mišu,
Jsme na tom koukám celkem stejně. takže myslím, že by jsme si mohly pomoc. S čím potřebuješ? Jídelníčky, nebo jak?
Mega Andílek, 17. 5. 2012 15:32
Zdravím Vás,ŽENY
Já si myslím,že všechno je v té naší hlavě.Vyzkoušela jsem hodně diet,hodně jsem se trápila,ale přišlo i období,kdy jsem se ládovala,ale byla jsem v pohodě,nic mě nerozházelo a šla jsem s kily dolů.Bylo to proto,že jsem jedla pořád,né když už jsem měla hlad.Teď jsem v období stresu a beru léky,takže depky...a zase tloustnu-moc nejím.Takže má rada hodit se do pohody a jíst furt a pít obyčejnou vodu.Uvidíte že to funguje!
Romys, 25. 5. 2012 11:43
je to o hubnutí ale velikosti na hubnouci pradlo jsou XXL ... ja bych potrebovala 5XL ... chjooo
bambule, 31. 5. 2012 22:00
Já si prádlo objednala mám 7 kg nadvahu a už jsem zoufalá nevim vůbec co dělat tak jsem si řekla ze to zkusim . doufám ze to bude mít účinky nake
Tessi, 30. 5. 2017 13:45
Nový komentář do diskuze: