logo

Originální legíny na hubnutí Hot Shapers

Zajímavosti Doplňky stravy
legíny

Zhubněte s unikátními produkty:

Novinkou ve světě hubnutí jsou hubnoucí legíny Hot Shapers, které pomáhají rychleji spalovat kalorie a tím pádem i hubnout. Takový způsob hubnutí zní opravdu skvěle, ale je tomu opravdu tak? Zkušenosti na tyto stahovací kalhoty jsou zajímavé a mnoho žen si je chválí. Jedná se o 3/4 legíny, se kterými je hubnutí až 4x rychlejší. Víte, jak fungují?

Jakým způsobem legíny pomáhají?

Legíny Hot Shapers pomáhají tak, že zvyšují teplotu těla, vy se budete potit a snadněji se zbavíte tuku a částečně i celulitidy.
Tuk mizí převážně v oblasti břicha, pasu a stehen. Jedná se hlavně o oblasti, které stahovací kalhoty obepínají a které jsou kalhotami zahřívány. Pro nejlepší funkčnost speciálního materiálu je potřeba hýbat se nebo cvičit. V takovém případě se budete velice potit, což se projeví v úbytku tuků a celulitidy.

Každá žena by chtěla zhubnout bez práce a právě tyto sportovní legíny jí v tom mohou trošku pomoct. Na druhou stranu nepomohou v případě, kdy budete pouze sedět u televize nebo v cukrárně a čekat, že budou pracovat za vás. Tato představa by byla hezká, ale je bohužel v tomto případě nereálná. Nejlépe fungují při cvičení a obecně při pohybu.

kew

Kdy pomáhají?

Zeštíhlující legíny mají největší efekt, když budete něco dělat. Jsou vhodné:
- při chůzi,
- při cvičení,
- obecně při pohybu (úklid, práce na zahradě atd.)

Kolik tyto legíny na hubnutí stojí?

Doporučená cena je stanovena na 1 099 Kč, ale dají se koupit v akci za 599 Kč. V ostatních se prodávají dráže nebo se také mohou vyskytnout různé napodobeniny, které ale nejsou prodávány pod značkou Hot Shapers, nýbrž jinou.

Klady a zápory

+ Pomáhají na hubnutí v rizikových partiích.
+ Zmírňují celulitidu.
+ Zvýšením teploty podporují pocení.
+ Napomáhají vylučování škodlivých látek z těla.
+ Výhodná cena 599 Kč.
+ Jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který umocňuje spalování tuků.
+ Můžete využít dvoutýdenní lhůtu na vrácení v případě nespokojenosti.
+ Jsou skladem, proto jsou doručeny velmi rychle.
+ Jsou diskrétně zabaleny, aby nikdo nepoznal, co jste si objednala.

- Nefungují na každého.
- Nefungují, pokud se budete pouze válet na sedačce.
- Podporují pocení, což pro někoho může být nepříjemné.
- V případě špatné velikosti nefungují tak, jak by měly.

Kde si je můžete koupit?

Hubnoucí legíny se dají koupit on-line, kde je momentálně prodávají v akci za 599 Kč. Sleva se vztahuje na všechny velikosti, což je od velikosti S až po velikost XXL. Prodávají tam také speciální pás na břicho Slim Shapers, který účinkuje pouze na břicho.

Vzhledem k tomu, že cena není nikterak vysoká, jedná se o skvělou příležitost na to, abyste je vyzkoušela. Legíny můžete nosit jako oblečení do fitka nebo pod oblečením ven a díky tomu budete stále hubnout. Recenze na tento výrobek jsou velmi kladné, ačkoliv se samozřejmě vyskytnou i takové ženy, na které to prostě nefunguje. Nepotí se a nehubnou. Neexistuje přípravek, který by zaručeně fungoval na všechny.

Už jste legíny na hubnutí Hot Shapers zkoušela? Jaké s nimi máte zkušenosti? Napište je do diskuze.


Diskuze k článku


No,já v hubnoucích leginách cvičím a když už nic jiného, tak z toho mám aspoň dobrý pocit :)
Leika, 21. 2. 2017 19:56
Nový komentář do diskuze: