logo

ᐉ Hubnoucí legíny Agama Hot Shapers

Zajímavosti Doplňky stravy Pomůcky
legíny agama hot shapers

Pořádně prohřát problematické partie, zrychlit spalování a odbourávání tuků? Vyzkoušejte legíny (kraťasy) Agama Hot Shapers ze speciálního materiálu, v nichž se opravdu zapotíte.

Pokud cvičíte a chcete zhubnout, určitě byste chtěli hubnutí co nejvíce urychlit. K zajímavé hubnoucí vychytávce jednoznačně patří oblečení, které dokáže pomoci k rychlejšímu spalování tuků v těle. Podívejte se na legíny a pás Hot Shapers.

✅ Co jsou legíny Agama Hot Shapers?

Legíny Agama Hot Shapers jsou pružné neoprenové kraťasy, které napomáhají k odbourávání tukových tkání na problematických partiích. Při sportovní aktivitě se výrazně zapotíte, čímž urychlíte proces spalování tuků. Zobrazit další informace.

  • Urychlují proces spalování tuků v těle
  • Pro rychlejší zeštíhlení postavy
  • Při cvičení stimulují pocení
  • Koupíte je levně v tomto e-shopu
hubnoucí legíny agama hot shapers recenze

Získejte legíny levně v tomto e-shopu

Střih s vysokým pasem a nohavičkami přesně obepíná problematické partie jako břicho, hýždě, zadek, boky a stehna, které chceme nejčastěji zeštíhlit.

Výrobce uvádí, že to jsou kraťasy, ale tento model vypadá jako legíny s kratšími nohavicemi. Každý jim říká asi trošku jinak.

Jako sportovní aktivitu můžete zvolit rychlou chůzi, běh, jízdu na kole,a skákání přes švihadlo, posilování doma nebo cokoliv jiného na hubnutí.

pás a legíny agama shapers

Legíny a pás najednou pro nejlepší účinek

Z čeho jsou hubnoucí kalhoty vyrobeny?

Během nošení se díky vnitřnímu materiálu zvýší tělesná teplota a následné pocení, vnější materiál pohltí vlhkost, tudíž bude pevně sedět a nekloužou.

Pružné kraťasy jsou vyrobeny z neoprenu, který má tloušťku 2 mm. Vnitřní vrstvu tvoří hladký neopren bez tkaniny.

Kůže je díky materiálu pružná a napnutá. Rovněž se jedná o příjemnou podporu beder.

Jaké zakoupíte velikosti?

Aktuálně jsou k dispozici velikosti XS, S, M, L, XL a XXL. Velikost vždy vybírejte co nejpřesněji podle velikostní tabulky. Kraťasy by vám měly přesně pasovat, jakmile budou příliš volné, nebudou již plnit svou funkci a zeštíhlující efekt.

✅ Pás Agama Slim Shapers

Břicho je jedna z nejproblematičtějších partií. A zbavit se ho je mnohdy velice náročné. Právě pás Agama to může ulehčit. Přesně zahřívá břicho a pas. Podívejte se na další informace.

pás agama slim shapers recenze

Pás na bříško Slim Shapers zakoupíte v tomto e-shopu

Oblékněte si ho při cvičení a využijte jeho notnou velikost. Pás je vysoký 32 - 33 cm, čímž ho naplno využijete při cvičení, kdy je nejvíce efektivní. Třeba i na celulitidu.

Zkušenosti a recenze zákazníků jsou pozitivní. Podívejte se na ně zde.

Napište svůj názor do diskuze, ať si to mohou přečíst i ostatní.

✅ Kde je můžete levně koupit?

Kraťasy Agama Hot Shapers koupíte levně v tomto e-shopu. Pás Agama Slim Shapers koupíte zde. Oba produkty mají aktuálně skladem v různých velikostech.Foto: insportline.cz

Diskuze k článku


No,já v hubnoucích leginách cvičím a když už nic jiného, tak z toho mám aspoň dobrý pocit :)
Leika, 21. 2. 2017 19:56
Nový komentář do diskuze: