logo

Hubnutí s konzolí Xbox je velmi zábavné

Tipy Články
hubnutí

Zhubněte s unikátními produkty:


Ze začátku sloužily hry jen na hraní. Seděli jste před počítačem, hráli jste hru a tloustli jste. Nyní to ale může být úplně naopak. Teď můžete i s herní konzolí a televizí hubnout. Můžete si vybrat Kinect, Wii nebo Move. Dnes budeme psát o Kinectu.

Zumba kinnect

Stačí si pořídit Xbox 360 a k tomu Kinect a začít konečně cvičit.
Možná si říkáte, že je to zbytečnost, přece si můžete koupit DVD, chodit na zumbu nebo do posilovny. To je pravda můžete. Ale hry, které jsou dostupné na Kinectu, jsou něčím výjimečným. Neustále vás kontrolují, jestli vše děláte správně. Jsou vaším osobním trenérem, který vás stále sleduje a opravuje. Nemusíte nikam chodit ven a nemusíte mít ani vlastního trenéra. Můžete cvičit doma.

Během cvičení vám hra počítá čas a spálené kalorie. V případě, že něco flákáte, tak vám nic nepočítá nebo dokonce dává trestné body. Smysl je ten, že musíte cvičit pečlivě podle cvičitele.

Můžete si vybrat zatím jen z několika fitness programů, které jsou dostupné v Česku. Namátkově Zumba, Fitness cvičení celého těla, Aerobic, Cvičení podle Jillian Michaels. V zahraničí je toho samozřejmě více, kdy tyto hry časem dorazí i do Česka.

Hubnutí s Kinectem

Xbox 360 je velmi oblíbený je v českých domácnostech, k němu stačí jen přikoupit Kinect (stojí 3 990 Kč), nastavíte ho a můžete cvičit nebo hrát hry.
Kinect umístíte pod nebo nad televizi nebo monitor, spustíte ho a pomocí návodu vám hra ukáže, kam se máte postavit. Naskenuje vaše tělo a můžete začít cvičit vaši vybranou hru.

cvičení kinnect

Stačí cvičit jen hodinu denně. Bude vás to velmi bavit a brzy uvidíte výsledky. Za měsíc si tak můžete pěkně vytvarovat tělo a také dost zhubnout, pokud budete dodržovat pár pravidel redukční diety.

Z vlastní zkušenosti musím potvrdit, že hra Your Shape Fitness Evolved vám dá pěkně zabrat. Můžete si u ní vybrat z mnoha programů, kdy výsledkem je, že jste po hodině dost zpocení a hlavně vás to bude bavit.
Není to jako u jiných DVD, kdy si řeknete, tohle se mi dělat nechce, to mě nebaví... Budete cvičit vše podle nich.
Diskuze k článku


Můžu potvrdit, že je to pěkná makačka. Nikdy jsem si neuvědomila, jak cvičení dost flákám. Toto neustále otravuje, pipá, když dělám něco špatně. Více zvednout ruce, pořádně se ohnout, rychleji skákat....Doma se mi kvůli tomu smáli. :D
Ale já to nevzdám, když už to máme. Ale příště budu cvičit, až všichni vypadnou ven.
Jo, a je na stažení dost demíček, takže pokud vám budou stačit, tak nemusíte ani žádnou hru ze začátku kupovat.
LiPo, 3. 4. 2011 7:29
Ahoj všem. K Vánocům jsem dostal KINECT, který jsem chtěl za účelem hubnutí. Pohyb a hra je skvělé spojení, moc mě to baví.
Svoje poznámky a zkušenosti píšu na blogu na face booku (koho to zajímá - vyhledejte si KINECTmania). Budu rád, když se ke mně přidáte a budeme si radit, podporovat v hubnutí a vyměňovat zkušenosti a názory.
Trodos, 22. 1. 2012 9:48
Nový komentář do diskuze: