logo

Velký dietní plán - oblíbené knihy o hubnutí

Kniha Zajímavosti
Velký dietní plán - knihy

Zhubněte s unikátními produkty:


Chcete zhubnout a zastáváte názor, že z knih se daleko lépe čte, protože papír je klasika, která navždy zůstane v knihovně? Tak to se vám bude líbit série knih s názvem Velký dietní plán

Knihy o hubnutí jsou poslední dobou velmi oblíbené, proto se s nimi můžete setkat nejen v dobrém knihkupectví, ale i na internetu. Mezi oblíbené publikace patří i Velký dietní plán, který napsala Petra Lamschová s Janou Vašákovou v případě prvních dvou dílů a v případě třetího dílu s Kristýnou Kalinovou. O čem tyto populární knihy jsou?

Velký dietní plán aneb 12 jídelníčků na celý rok

kniha velký dietní plán I

První titul v edici časopisu Dieta vyšel již v roce 2012 a napsala je Petra Lamschová a Jana Vašáková. Na 240 stranách najdete velké množství receptů na zdravá jídla, která jsou doplněna srozumitelným postupem a fotografií, ukázkové jídelníčky s kalorickou hodnotou kolem 6 000 kJ a zajímavé články nejen o hubnutí (o tom, co snídat, jak zdravě mlsat, jak na zdravé sendviče, sladidla, ryby atd.).

Velký dietní plán II aneb jezte chytře od ledna do prosince

kniha velký dietní plán II

Druhá kniha také v edici časopisu Dieta vyšla v roce 2013 a napsaly ji stejné autorky jako první knihu - P. Lamschová a J. Vašáková. Opět se můžete na 224 stranách těšit na jídelníčky, kterou jsou sestaveny podle ročních období a sezónní nabídky, recepty a články, které se týkají hubnutí (například o tom, jak začít hubnout, jak nepřibrat o Vánocích, jak se hýbat atd).

Velký dietní plán III aneb jídlo pro každou příležitost

kniha velký dietní plán III

Třetí kniha vyšla v roce 2014 též v edici časopisu Dieta a v nakladatelství Mladá fronta. Tentokrát knihu napsala Petra Lamschová a Kristýna Kalinová a má 248 stran. Opět můžete očekávat týdenní jídelníčky s přesným plánem a kalorickou hodnotou kolem 6 000 kJ, recepty, zajímavé články (např. o tom, jak snídat, o nákupech, co dělat s celulitidou atd.).

Kdo jsou autorky?

Petra Lamschová

Petra Lamschová vystudovala učitelství a žurnalistiku. Je známá jako šéfredaktorka známého časopisu o hubnutí Dieta a spoluautorkou knih o výživě. Spolupracuje se známými odborníky na stravování, sport a hubnutí. Velmi často pracuje s oblíbeným výživovým poradcem Petrem Havlíčkem. Petra již napsala mnoho knih o hubnutí a zdravém stravování, které se řadí mezi nejoblíbenější ve své kategorii (např. Jídlo jako životní styl, Hezky česky, hravě a zdravě a SuperJídelníček - vše s Petrem Havlíčkem). Zajímá se o zdravé recepty a zdravý životní styl.

Jana Vašáková

Jana Vašáková je redaktorkou časopisu Dieta a Maminka, také přispívá do mnoha časopisů a spolupracuje s mnoha projekty (v televizi, na internetu i v obchodech). Jana je certifikovaná výživová poradkyně, která absolvovala Školu výživy MAHRA. Zajímá se o zdravý životní styl, napsala několik knih a sestavila oblíbený diář Dietář.

Kristýna Kalinová

Tato milovnice vaření vystudovala obchodní akademii, nato se ještě vrhla na učiliště na obor kuchaře, aby si svou zálibu ještě víc prohloubila. Kromě vaření se věnuje také tanci a výživě. Po několikaleté praxi jako výživová poradkyně se stala redaktorkou časopisu Dieta, dále se objevila v pořadu Tescoma s chutí a pořádá kurzy zdravého vaření.

Knihy si můžete koupit v tomto eshopu.

Četli jste tyto knihy? Líbily se vám?

Foto: prozdravi.cz


Nový komentář do diskuze: