logo

Maqui Berry - ovoce z Jižní Ameriky

Doplňky stravy
berry

Maqui Berry je malé kulaté fialové ovoce, které roste v Chile a v Argentině. Toto ovoce má zázračné účinky, které hojně využívali tamní indiáni. Je sice vzhledově podobné jako Acai Berry, ale jeho účinky jsou třikrát větší. Mezi jeho účinky patří: podporování hubnutí, snižuje riziko výskytu diabetu a rakoviny, posiluje imunitu, bojuje proti volným radikálům, urychluje trávení, je protizánětlivé, posiluje kosti, chrání pokožku, obsahuje vitamíny a největší poměr antioxidantů v ovoci na světě.

Maqui Berry zrychluje metabolismus a tím se taky urychluje hubnutí. V Texasu dělali studii na vliv Maqui Berry na hubnutí a zjistili velký účinek tohoto ovoce, dokonce mnohonásobně větší oproti placebu.
Díky velkému obsahu antioxidantů bojuje Maqui proti stárnutí a pozitivní vliv má i na imunitu.

Přípravek na hubnutí s ovocem Maqui Berry je tak velmi účinný. Pomůže zhubnout, spálit podkožní tuk a také vám dodá sílu. K tomu ochrání pokožku a mohou se projevit i další z jeho účinků.

A protože jsem na začátku zmiňovala ovoce Acai Berry, které je také velmi účinné na hubnutí, tak si můžete přečíst i zkušenosti v diskuzi o Acai Berry Linie. Akorát Maqui Berry je prý daleko účinnější.

Diskuze k článku


Pomohlo to někomu? Díky Ilona
Ilona K., 26. 12. 2012 9:31
Mám vyzkoušené. Je to podvod. 3 kg jsem po tomto přípravku nabrala :-(((
Meduna, 17. 5. 2013 15:04
To si nesmíš dát tabletu a na to guláš se šesti :D
Darinak, 11. 6. 2013 7:16
Nový komentář do diskuze: