Maqui Berry - ovoce z Jižní Ameriky

12. červenec 2011 | Přípravky na hubnutí | komentáře: 3
berry

Maqui Berry je malé kulaté fialové ovoce, které roste v Chile a v Argentině. Toto ovoce má zázračné účinky, které hojně využívali tamní indiáni. Je sice vzhledově podobné jako Acai Berry, ale jeho účinky jsou třikrát větší. Mezi jeho účinky patří: podporování hubnutí, snižuje riziko výskytu diabetu a rakoviny, posiluje imunitu, bojuje proti volným radikálům, urychluje trávení, je protizánětlivé, posiluje kosti, chrání pokožku, obsahuje vitamíny a největší poměr antioxidantů v ovoci na světě.

Maqui Berry zrychluje metabolismus a tím se taky urychluje hubnutí. V Texasu dělali studii na vliv Maqui Berry na hubnutí a zjistili velký účinek tohoto ovoce, dokonce mnohonásobně větší oproti placebu.
Díky velkému obsahu antioxidantů bojuje Maqui proti stárnutí a pozitivní vliv má i na imunitu.

Přípravek na hubnutí s ovocem Maqui Berry je tak velmi účinný. Pomůže zhubnout, spálit podkožní tuk a také vám dodá sílu. K tomu ochrání pokožku a mohou se projevit i další z jeho účinků.
Na českém trhu je zatím velmi málo produktů s Maqui Berry. Většinou stojí okolo 550 Kč. Podívejte se na tento přípravek s Maqui, který stojí 495 Kč, který vám může být nápomocný při hubnutí.

A protože jsem na začátku zmiňovala ovoce Acai Berry, které je také velmi účinné na hubnutí, tak si můžete přečíst i zkušenosti v diskuzi o Acai Berry Linie. Akorát Maqui Berry je prý daleko účinnější.

Pro zakoupení Maqui Berry vám doporučujeme tento e-shop.

 

Diskuze k článku (celkem 3):
Pomohlo to někomu?
Díky
Ilona

Ilona K. 26. prosinec 2012 10:31

Mám vyzkoušené. Je to podvod. 3 kg jsem po tomto přípravku nabrala :-(((

Meduna 17. květen 2013 17:04

To si nesmíš dát tabletu a na to guláš se šesti :D

Darinak 11. červen 2013 09:16

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.