Lahodný nápoj - Acai Berry Linie

16. červen 2011 | Přípravky na hubnutí | komentáře: 3
Acai Berry Linie

Ovoce Acai je velmi oblíbený a účinný pomocník při hubnutí. Nyní vám představujeme rozpustný nápoj, který pomáhá efektivnímu hubnutí. V balení Acai Berry Linie je 30 sáčků, ze kterých se připraví nápoj. Ten obsahuje mnoho vitamínů a látek, které podporují hubnutí. Dále obsahuje minerální látky, vlákninu, bílkoviny, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny. Jedná se tak o velmi účinný koktejl, který pomáhá i v jiných oblastech než jen v hubnutí.

Acai Berry Linie pomáhá při hubnutí tak, že odbourává tukovou tkáň, dodává energii, odstraňuje z těla odpadní látky, stimuluje metabolismus, zlepšuje výkonnost, regeneruje organismus, posiluje imunitu, zpomaluje proces stárnutí a zvyšuje apetit.

Ovšem, aby Acai Berry Linie výborně fungoval, je nutné také dodržet pár zákonitostí. Měli byste se zdravě stravovat, dostatečně pít a nezapomínat na pohyb. S touto kombinací můžete dosáhnout velmi dobrých výsledků.

Přípravek obsahuje tyto účinné látky: Acai, GOS, Yerba maté, Bromelain.
Každý den se pije jeden nápoj s Acai, pro intenzivnější kúru se připravují dva nápoje denně.
Balení obsahuje 30 sáčků, které vám vydrží na 15 - 30 dní.

Pokud máte s tímto přípravkem zkušenost, podělte se o ní v diskuzi.

Podívejte se na nový výrobek s Acai Berry:
Doplněk stravy k normální funkci metabolismu s Acai.

 

Diskuze k článku (celkem 3):
Dva měsíce jsem pila nápoj a zhubla jsem asi 8 kilo. Na druhou stranu je pravda že jsem každý den chodila na procházky s pejskem na 20 minut. Myslím si, ale že chůze nemá na to tak velký vliv jako ten nápoj.

Věruš 2. srpen 2012 13:24

Vzhledem k tomu,že mám nadváhu,tak jsem se rozhodnul zhubnout. Kamarádka mi doporučila právě tady toto. Piju to zatim měsíc a dost jsem zhubnul.Nemám doma váhu, ale oblečení je mi volné.Pracuju jako řidič tak moc pohybu nemám. Acia bude brát dále,ale až mi dojde domů.

Roman 8. srpen 2012 07:57

ahoj :)

taky sem se nechala zlákat a koupila si to. Nápoj my dost chutná. Škoda že je tak drahý. Za 6 týdnů jsem dala dolů 3 kg, potřebuju dát dohromady 10, tak snad se my to podaří.

šárka 7. září 2012 15:17

Přidat nový komentář:

Jméno:
 
.