logo

Lahodný nápoj - Acai Berry Linie

Doplňky stravy
Acai Berry Linie

Ovoce Acai je velmi oblíbený a účinný pomocník při hubnutí. Nyní vám představujeme rozpustný nápoj, který pomáhá efektivnímu hubnutí. V balení Acai Berry Linie je 30 sáčků, ze kterých se připraví nápoj. Ten obsahuje mnoho vitamínů a látek, které podporují hubnutí. Dále obsahuje minerální látky, vlákninu, bílkoviny, antioxidanty a nenasycené mastné kyseliny. Jedná se tak o velmi účinný koktejl, který pomáhá i v jiných oblastech než jen v hubnutí.

Acai Berry Linie pomáhá při hubnutí tak, že odbourává tukovou tkáň, dodává energii, odstraňuje z těla odpadní látky, stimuluje metabolismus, zlepšuje výkonnost, regeneruje organismus, posiluje imunitu, zpomaluje proces stárnutí a zvyšuje apetit.

Nový produkt: Ketolinea proteinový koktejl. Už jste ho vyzkoušeli?

Ovšem, aby Acai Berry Linie výborně fungoval, je nutné také dodržet pár zákonitostí. Měli byste se zdravě stravovat, dostatečně pít a nezapomínat na pohyb. S touto kombinací můžete dosáhnout velmi dobrých výsledků.

Přípravek obsahuje tyto účinné látky: Acai, GOS, Yerba maté, Bromelain.
Každý den se pije jeden nápoj s Acai, pro intenzivnější kúru se připravují dva nápoje denně.
Balení obsahuje 30 sáčků, které vám vydrží na 15 - 30 dní.

Pokud máte s tímto přípravkem zkušenost, podělte se o ní v diskuzi.

Foto: prozdravi.cz

Diskuze k článku


Dva měsíce jsem pila nápoj a zhubla jsem asi 8 kilo. Na druhou stranu je pravda že jsem každý den chodila na procházky s pejskem na 20 minut. Myslím si, ale že chůze nemá na to tak velký vliv jako ten nápoj.
Věruš, 2. 8. 2012 11:24
Vzhledem k tomu,že mám nadváhu,tak jsem se rozhodnul zhubnout. Kamarádka mi doporučila právě tady toto. Piju to zatim měsíc a dost jsem zhubnul.Nemám doma váhu, ale oblečení je mi volné.Pracuju jako řidič tak moc pohybu nemám. Acia bude brát dále,ale až mi dojde domů.
Roman, 8. 8. 2012 5:57
ahoj :)
taky sem se nechala zlákat a koupila si to. Nápoj my dost chutná. Škoda že je tak drahý. Za 6 týdnů jsem dala dolů 3 kg, potřebuju dát dohromady 10, tak snad se my to podaří.
šárka, 7. 9. 2012 13:17
Nový komentář do diskuze: