logo

Odměna za hubnutí vám může pomoct

Rady Tipy Články
odměna

Zhubněte s unikátními produkty:


Hubnutí je často na dlouho trať, během které vás to může přestat bavit. Přitom při správném hubnutí nemusí jít ani o omezovaní. Při pravidelné stravě menších porcích si klidně jednou za čas můžete dát něco dobrého. Avšak s rozumem. I tak vám ale hubnutí a zdravé stravování nemusí vyhovovat, a vy byste raději rychle zhubli a zase se pustilo do smažených a tučných dobrůtek. Vhodná odměna vám může pomoct.

Nejlepší odměnou je to, že budete vypadat dobře, budete se líbit, zhubnete, budete mít méně tuků a nebudete ohrožovat své zdraví nadváhou či obezitou. Někdy se ale hodí i něco navíc.

Zdravé hubnutí není trauma!

Pokud hubnete zdravým způsobem (tzn. změnili jste své stravování za zdravý životní styl), tak se nemusíte ani moc omezovat. Po pár týdnech či měsících vám přestanou chybět různá smažená, tučná a sladká jídla. Vy budete hubnout s vyváženou stravou a budete se cítit skvěle. Ovšem časem vás to přestane bavit a vy budete ztrácet svou silnou vůli k hubnutí… a budete chtít či potřebovat odměnu nebo motivaci.

Stanovte si odměnu

Aby se vám lépe hublo, stanovte si cíl a malou odměnu za každé splnění. Pokud budete držet dietu nebo zdravě jíst po dobu 2 týdnů, dejte si malou odměnu. Jedná se pouze o dva týdny, proto by tomu měla odpovídat i malá odměna. Zvolte např. zákusek, návštěva kosmetičky či kadeřnice, návštěva restaurace nebo koupě malého kousku oblečení (blůza, tričko). Po měsíci zvolte něco většího (nákup oblečení, výlet, návštěva wellness centra,...).

Poté, co se se dopracujete vašeho vysněného cíle, si vyberte něco, co vás potěší. Nezapomeňte, že pokud se budete opět přejídat, tak se vám může váha opět vrátit zpět.
Nový komentář do diskuze: