logo

Pomáhají nebo nepomáhají prášky na hubnutí?

Doplňky stravy
jídlo

Možná snažíte zhubnout, přece ne každý má ideální postavu. Na to, abyste zhubli je vhodné držet dietu, na to, abyste vytvarovali postavu, musíte cvičit. A pokud potřebujete pomocníka, aby vám to šlo rychleji, zkuste prášky na hubnutí. Pomocí nich můžete zhubnout rychleji a účinněji.

Prášky na hubnutí obsahují účinné látky, které zrychlují metabolismus, podporují spalovaní tuků a tlumí chuť k jídlu. Záleží na tom, co dané prášky obsahují za látky. Některé obsahují i další účinné látky. Mezi časté účinné látky patří výtažky ze zeleného čaje, zázvoru či citronu, což jsou látky, které jsou doporučovány k hubnutí. Ovšem ve složení prášků na hubnutí se neobjevují jen tyto (a to ve velkém množství), ale i další látky.

Prášky na hubnutí bez předpisu

Prášky na hubnutí bez předpisu se dají koupit v každé lékárně nebo na internetu. Pomáhají zhubnout ale jen za předpokladu, že se nebudete cpát čokoládami a sušenkami. Je u nich doporučováno držení menší redukční diety, aby měly ten správný účinek.

Znám několik kamarádek, které braly nějaké prášky na hubnutí, stěžují si, že nepomáhají a pak z nich vyleze, že teď jedí jen jednu čokoládu, sušenku denně místo dvou... Tak to je pak jasné, že by vám také nepomohly.

Pokud se ale nebudete přecpávat a pravidelně jíst v malých porcích, prášky na hubnutí daleko urychlí vaše hubnutí. Stačí si jen vybrat nějaké, a pak je poctivě brát a k tomu nejíst smažená a sladká jídla.

Diskuze k článku


nejde mi zhubnout mám půl roku po porodě a spíš jsem ještě 2kg přibrala Moc nejím ale poznat to nejde
Majka, 11. 6. 2012 6:38
To, že nejíte, neznamená, že něco zhubnete, tělo si zvykne na množství jídla, žaludek se stáhne jediné co zhubnete, tak bude na začátku voda. Když se potom více najíte, bude to znamenat, že budete zase jen přibírat...
kriki, 1. 9. 2012 20:26
Potřebuju schudnout aspoň tak 10kg prosím pomoc !! I když malo jím stejně se mi to nedaří. Prosím poradte mi jaký prašky by mi pomohli! Mám 162cm a važim 67kg .Jsem jak chodici kulička - dřív jsem měla 58kg .Ted se citim hrozně a nevim jak dat tech 10kg dolu..
Elena, 12. 8. 2013 9:56
Děvčata nejez te prášky,podívej te se kolik toho za den sníte,máte plný internet tabulek a kalkulaček kalorii a hlavně rad co jíst a jak se hýbat.
Jitka, 13. 11. 2013 9:14
Dobrý den potřebovala bych , pomoct mám nadváhu a chtěla bych zhubnout ale nějak se mi nedaří prosím někoho o radu a nebo pomoct děkuji
Sandra, 25. 2. 2014 7:20
Dobrý den Je mi 36 let.Chtěla bych zhubnout.Co mám užívat aby klila šla dolu.Děkuji Marcela
Marcela, 19. 1. 2015 15:41
Dobrej, potrebovala bch zhubnout aspon 10 kilo,,,poradte nake prasky na hubnuti bez predpisu co lze koupit v kazde lekarne. Dekuji je to nutne.
Majky, 7. 4. 2015 14:50
dobrý den je mi 12 let a potřebuju zhubnout mám80 kilo
kalisonek, 26. 12. 2015 18:55
Nový komentář do diskuze: